YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Premier Lig 19-20 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Karabağ (45 puan), 2. Neftçi PFK (37 puan), 3. Shamakhi (30 puan).
Premier Lig 19-20 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Karabağ (45 puan), 2. Neftçi PFK (37 puan), 3. Shamakhi (30 puan).
Azerbaycan
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 20 | 13 | 6 | 1 | 34 - 7 | 27 | 45 | |||
|
2
| 20 | 10 | 7 | 3 | 33 - 14 | 19 | 37 | |||
|
3
| 20 | 8 | 6 | 6 | 27 - 21 | 6 | 30 | |||
|
4
| 20 | 6 | 5 | 9 | 24 - 32 | -8 | 23 | |||
|
5
| 20 | 6 | 5 | 9 | 25 - 37 | -12 | 23 | |||
|
6
| 20 | 5 | 6 | 9 | 19 - 27 | -8 | 21 | |||
|
7
| 20 | 5 | 5 | 10 | 16 - 30 | -14 | 20 | |||
|
8
| 20 | 5 | 4 | 11 | 25 - 35 | -10 | 19 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 6 | 5 | 0 | 21 - 7 | 14 | 23 | |||
| 2 | 10 | 6 | 4 | 0 | 14 - 3 | 11 | 22 | |||
| 3 | 10 | 5 | 1 | 4 | 14 - 10 | 4 | 16 | |||
| 4 | 10 | 4 | 3 | 3 | 16 - 17 | -1 | 15 | |||
| 5 | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 - 16 | -4 | 12 | |||
| 6 | 10 | 3 | 1 | 6 | 14 - 16 | -2 | 10 | |||
| 7 | 10 | 2 | 3 | 5 | 7 - 15 | -8 | 9 | |||
| 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 - 12 | -3 | 8 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 7 | 2 | 1 | 20 - 4 | 16 | 23 | |||
| 2 | 9 | 4 | 2 | 3 | 12 - 7 | 5 | 14 | |||
| 3 | 10 | 3 | 5 | 2 | 13 - 11 | 2 | 14 | |||
| 4 | 11 | 3 | 4 | 4 | 10 - 15 | -5 | 13 | |||
| 5 | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 - 16 | -4 | 11 | |||
| 6 | 10 | 3 | 2 | 5 | 9 - 15 | -6 | 11 | |||
| 7 | 10 | 2 | 3 | 5 | 11 - 19 | -8 | 9 | |||
| 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 - 20 | -11 | 8 |
| 19 | 7 | |
| 15 | 7 | |
| 19 | 7 | |
| 16 | 7 | |
| 17 | 6 |
| 19 | 7 | |
| 11 | 6 | |
| 16 | 6 | |
| 20 | 6 | |
| 18 | 5 |
|
|
2.54
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%38.75
|
|
|
|
%27.50
|
|
|
|
%33.75
|
|
|
|
%48.75
|
|
|
|
%51.25
|
|
|
|
%33.75
|
|
|
|
%41.25
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%47.50
|
|
|
|
%52.50
|
|
|
|
%23.75
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%23.75
|
|
|
|
%2.50
|
|
| 2025-2026 | ||
| 2025-2026 | ||
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 |
| 2025-2026 | ||
| 2025-2026 | ||
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2019-2020 | ||
| 2019-2020 | ||
| 2018-2019 | ||
| 2018-2019 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2016-2017 | ||
| 2016-2017 | ||
| 2015-2016 | ||
| 2015-2016 | ||
| 2014-2015 | ||
| 2014-2015 | ||
| 2013-2014 | ||
| 2013-2014 | ||
| 2012-2013 | ||
| 2012-2013 | ||
| 2011-2012 | ||
| 2010-2011 | ||
| 2010-2011 | ||
| 2009-2010 | ||
| 2007-2008 | ||
| 2004-2005 | ||
| 2003-2004 | ||
| 1998-1999 | ||
| 1997-1998 | ||
| 1996-1997 | ||
| 1995-1996 | ||
| 1994-1995 | ||
| 1993-1994 | ||
| 1992-1993 | ||
| 1991-1992 |
| 12 | |
| 9 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 11 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
|
|
| 2 | 10 |
|
23/24
22/23
21/22
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
|
|
| 3 | 9 |
|
22/23
21/22
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
|
|
| 4 | 9 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
|
|
| 5 | 7 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
19/20
18/19
17/18
|
| 1 | 11 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
|
|
| 2 | 10 |
|
23/24
22/23
21/22
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
|
|
| 3 | 9 |
|
22/23
21/22
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
|
|
| 4 | 9 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
|
|
| 5 | 7 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
19/20
18/19
17/18
|
|
| 6 | 7 |
|
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
|
|
| 7 | 6 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
19/20
18/19
|
|
| 8 | 6 |
|
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
|
|
| 9 | 5 |
|
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
|
|
| 10 | 5 |
|
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
|
|
| 11 | 5 |
|
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
|
|
| 12 | 5 |
|
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
|
|
| 13 | 4 |
|
19/20
18/19
12/13
11/12
|
|
| 14 | 4 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
|
|
| 15 | 4 |
|
18/19
17/18
16/17
15/16
|
| 25/26 | 24 | 19 | |
| 24/25 | 26 | 6 | |
| 24/25 | 18 | 6 | |
| 23/24 | 35 | 20 | |
| 22/23 | 35 | 22 |
| 25/26 | 24 | 19 | |
| 24/25 | 26 | 6 | |
| 24/25 | 18 | 6 | |
| 23/24 | 35 | 20 | |
| 22/23 | 35 | 22 | |
| 21/22 | 25 | 12 | |
| 20/21 | 26 | 19 | |
| 19/20 | 19 | 7 | |
| 19/20 | 16 | 7 | |
| 19/20 | 15 | 7 | |
| 19/20 | 19 | 7 | |
| 18/19 | 27 | 16 | |
| 17/18 | 27 | 13 | |
| 16/17 | 27 | 12 | |
| 16/17 | 26 | 12 | |
| 15/16 | 32 | 15 | |
| 14/15 | 31 | 15 | |
| 13/14 | 31 | 21 | |
| 12/13 | 22 | 20 | |
| 11/12 | 22 | 12 |
| 2016-2026 | 216 | 65 | |
| 2014-2021 | 140 | 59 | |
| 2017-2027 | 231 | 53 |
| 2010-2026 | 340 | |
| 2011-2027 | 329 | |
| 2011-2026 | 322 |
| 2010-2025 | 13 | |
| 2010-2024 | 8 | |
| 2011-2024 | 6 |
|
|
2.54
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%38.75
|
|
|
|
%27.50
|
|
|
|
%33.75
|
|
|
|
%48.75
|
|
|
|
%51.25
|
|
|
|
%33.75
|
|
|
|
%41.25
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%47.50
|
|
|
|
%52.50
|
|
|
|
%23.75
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%23.75
|
|
|
|
%2.50
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%8.75
|
|
|
|
%7.50
|
|
|
|
%7.50
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%18.75
|
|
|
|
%16.25
|
|
|
|
%13.75
|
|
|
|
%8.75
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%3.75
|
|
|
|
%3.75
|
|
|
|
%14.29
|
29
|
|
|
%13.30
|
27
|
|
|
%19.70
|
40
|
|
|
%13.79
|
28
|
|
|
%13.79
|
28
|
|
|
%25.12
|
51
|
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 1 | 3 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0.00 | 0.71 | 0.00 | |
| 8 | 1 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.12 | 0.00 | |
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 7 | 4 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0.00 | 0.57 | 0.00 | |
| 6 | 2 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | |
Rahim Hasanov
|
6 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.17 | 0.00 |
Elchin Masiyev
|
8 | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.12 | 0.00 |
Aliyar Agayev
|
12 | 3 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
Rauf Cabarov
|
8 | 4 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0.00 | 0.25 | 0.00 |
Kamal Umudlu
|
9 | 2 | 4 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0.00 | 0.33 | 0.00 |
Ravan Hamzazada
|
7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0.00 | 0.29 | 0.00 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Premier Lig 19-20 sezonunda zirvede Karabağ bulunuyor: 20 maçta 45 puan. Attığı gol 34, yediği gol 7; averajı 27. Takipçileri Neftçi PFK (37 puan) ve Shamakhi (30 puan). Sezon karnesi 13 galibiyet, 6 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 8 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Karabağ (34 gol), en az gol yiyen takımı Karabağ (7 gol). Son maçlarda en iyi formu Karabağ yakaladı: son 20 maçta 45 puan. Ligde şu ana kadar toplam 203 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Neftçi PFK (23 puan), deplasman tablosunda ise Karabağ (23 puan).
Gol krallığında Peyman Babaei (Sumgayit) 7 golle önde. Onu Bagaliy Dabo (7) ve Steven Joseph-Monrose (7) izliyor.