YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Birinci Lig 23-24 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Shamakhi (57 puan), 2. Qaradag (54 puan), 3. Moik Baku (49 puan).
Birinci Lig 23-24 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Shamakhi (57 puan), 2. Qaradag (54 puan), 3. Moik Baku (49 puan).
Azerbaycan
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 27 | 16 | 9 | 2 | 60 - 22 | 38 | 57 | |||
|
2
| 27 | 15 | 9 | 3 | 46 - 21 | 25 | 54 | |||
|
3
| 27 | 14 | 7 | 6 | 53 - 28 | 25 | 49 | |||
|
4
| 27 | 13 | 8 | 6 | 38 - 21 | 17 | 47 | |||
|
5
| 27 | 13 | 5 | 9 | 40 - 34 | 6 | 44 | |||
|
6
| 27 | 7 | 10 | 10 | 31 - 34 | -3 | 31 | |||
|
7
| 27 | 8 | 3 | 16 | 32 - 59 | -27 | 27 | |||
|
8
| 27 | 7 | 6 | 14 | 20 - 39 | -19 | 27 | |||
|
9
| 27 | 5 | 8 | 14 | 33 - 43 | -10 | 23 | |||
|
10
| 27 | 4 | 1 | 22 | 28 - 80 | -52 | 13 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 8 | 4 | 1 | 21 - 8 | 13 | 28 | |||
| 2 | 14 | 8 | 3 | 3 | 27 - 12 | 15 | 27 | |||
| 3 | 13 | 7 | 4 | 2 | 29 - 12 | 17 | 25 | |||
| 4 | 13 | 7 | 3 | 3 | 26 - 18 | 8 | 24 | |||
| 5 | 14 | 7 | 2 | 5 | 14 - 16 | -2 | 23 | |||
| 6 | 14 | 4 | 5 | 5 | 19 - 15 | 4 | 17 | |||
| 7 | 14 | 4 | 5 | 5 | 19 - 19 | 0 | 17 | |||
| 8 | 13 | 3 | 4 | 6 | 9 - 13 | -4 | 13 | |||
| 9 | 13 | 3 | 2 | 8 | 19 - 36 | -17 | 11 | |||
| 10 | 14 | 3 | 1 | 10 | 16 - 33 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 9 | 5 | 0 | 31 - 10 | 21 | 32 | |||
| 2 | 13 | 7 | 6 | 0 | 19 - 9 | 10 | 27 | |||
| 3 | 14 | 7 | 4 | 3 | 27 - 10 | 17 | 25 | |||
| 4 | 13 | 6 | 3 | 4 | 26 - 18 | 8 | 21 | |||
| 5 | 14 | 5 | 4 | 5 | 17 - 13 | 4 | 19 | |||
| 6 | 14 | 5 | 1 | 8 | 13 - 23 | -10 | 16 | |||
| 7 | 13 | 3 | 5 | 5 | 12 - 15 | -3 | 14 | |||
| 8 | 14 | 4 | 2 | 8 | 11 - 26 | -15 | 14 | |||
| 9 | 13 | 1 | 3 | 9 | 14 - 28 | -14 | 6 | |||
| 10 | 13 | 1 | 0 | 12 | 12 - 47 | -35 | 3 |
|
|
2.40
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%36.30
|
|
|
|
%30.37
|
|
|
|
%58.52
|
|
|
|
%41.48
|
|
|
|
%25.93
|
|
|
|
%44.44
|
|
|
|
%29.63
|
|
|
|
%36.30
|
|
|
|
%63.70
|
|
|
|
%37.78
|
|
|
|
%37.78
|
|
|
|
%15.56
|
|
|
|
%8.89
|
|
|
|
2.40
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%36.30
|
|
|
|
%30.37
|
|
|
|
%58.52
|
|
|
|
%41.48
|
|
|
|
%25.93
|
|
|
|
%44.44
|
|
|
|
%29.63
|
|
|
|
%36.30
|
|
|
|
%63.70
|
|
|
|
%37.78
|
|
|
|
%37.78
|
|
|
|
%15.56
|
|
|
|
%8.89
|
|
|
|
%22.22
|
|
|
|
%9.63
|
|
|
|
%9.63
|
|
|
|
%5.93
|
|
|
|
%5.93
|
|
|
|
%5.19
|
|
|
|
%4.44
|
|
|
|
%4.44
|
|
|
|
%4.44
|
|
|
|
%3.70
|
|
|
|
%17.78
|
|
|
|
%17.78
|
|
|
|
%16.30
|
|
|
|
%14.81
|
|
|
|
%11.85
|
|
|
|
%9.63
|
|
|
|
%8.89
|
|
|
|
%2.22
|
|
|
|
%0.74
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 49 | 20 | 0.3 | - | 1.3 | |
| 44 | 24 | 0.6 | - | 1.2 | |
| 42 | 20 | 0.9 | 1 | 2.7 | |
| 34 | 28 | 0.3 | - | 0.6 | |
| 31 | 17 | 0.3 | - | 1.0 | |
| 29 | 43 | 1.1 | 1 | 1.8 | |
| 27 | 40 | 0.4 | - | 0.6 | |
| 25 | 66 | 0.6 | - | 0.5 | |
| 23 | 32 | 0.3 | - | 0.3 | |
| 17 | 31 | 0.2 | - | 0.3 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Birinci Lig 23-24 sezonunda zirvede Shamakhi bulunuyor: 27 maçta 57 puan. Attığı gol 60, yediği gol 22; averajı 38. Takipçileri Qaradag (54 puan) ve Moik Baku (49 puan). Sezon karnesi 16 galibiyet, 9 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Shamakhi (60 gol), en az gol yiyen takımı Qaradag (21 gol). Son maçlarda en iyi formu Shamakhi yakaladı: son 27 maçta 57 puan. Ligde şu ana kadar toplam 381 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Imisli FK (28 puan), deplasman tablosunda ise Shamakhi (32 puan).
Yükselme hattında Shamakhi. Küme Düşme Play-off hattında Difai Agsu. Küme Düşme hattında Araz Saatli.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.