YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
NPL, Batı Avustralya 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Floreat Athena (47 puan), 2. Perth Redstar (45 puan), 3. Stirling Macedonia (43 puan).
NPL, Batı Avustralya 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Floreat Athena (47 puan), 2. Perth Redstar (45 puan), 3. Stirling Macedonia (43 puan).
Avustralya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 22 | 14 | 5 | 3 | 54 - 35 | 19 | 47 | |||
|
2
| 22 | 15 | 0 | 7 | 62 - 32 | 30 | 45 | |||
|
3
| 22 | 13 | 4 | 5 | 29 - 22 | 7 | 43 | |||
|
4
| 22 | 12 | 4 | 6 | 50 - 34 | 16 | 40 | |||
|
5
| 22 | 11 | 6 | 5 | 51 - 37 | 14 | 39 | |||
|
6
| 22 | 9 | 3 | 10 | 26 - 27 | -1 | 30 | |||
|
7
| 22 | 8 | 5 | 9 | 39 - 44 | -5 | 29 | |||
|
8
| 22 | 8 | 4 | 10 | 32 - 39 | -7 | 28 | |||
|
9
| 22 | 7 | 6 | 9 | 35 - 29 | 6 | 27 | |||
|
10
| 22 | 5 | 7 | 10 | 29 - 38 | -9 | 22 | |||
|
11
| 22 | 3 | 4 | 15 | 17 - 51 | -34 | 13 | |||
|
12
| 22 | 1 | 4 | 17 | 18 - 54 | -36 | 7 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 9 | 0 | 2 | 37 - 12 | 25 | 27 | |||
| 2 | 11 | 6 | 4 | 1 | 30 - 15 | 15 | 22 | |||
| 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 25 - 14 | 11 | 21 | |||
| 4 | 11 | 6 | 2 | 3 | 10 - 8 | 2 | 20 | |||
| 5 | 11 | 4 | 4 | 3 | 24 - 18 | 6 | 16 | |||
| 6 | 11 | 4 | 3 | 4 | 18 - 18 | 0 | 15 | |||
| 7 | 11 | 4 | 1 | 6 | 12 - 15 | -3 | 13 | |||
| 8 | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 - 17 | -3 | 12 | |||
| 9 | 11 | 4 | 0 | 7 | 22 - 26 | -4 | 12 | |||
| 10 | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 - 18 | -4 | 12 | |||
| 11 | 11 | 1 | 1 | 9 | 10 - 28 | -18 | 4 | |||
| 12 | 11 | 0 | 2 | 9 | 7 - 30 | -23 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 24 - 20 | 4 | 25 | |||
| 2 | 11 | 7 | 2 | 2 | 27 - 19 | 8 | 23 | |||
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | 19 - 14 | 5 | 23 | |||
| 4 | 11 | 6 | 1 | 4 | 25 - 20 | 5 | 19 | |||
| 5 | 11 | 6 | 0 | 5 | 25 - 20 | 5 | 18 | |||
| 6 | 11 | 5 | 2 | 4 | 14 - 12 | 2 | 17 | |||
| 7 | 11 | 4 | 5 | 2 | 17 - 18 | -1 | 17 | |||
| 8 | 11 | 5 | 1 | 5 | 18 - 21 | -3 | 16 | |||
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 17 - 11 | 6 | 12 | |||
| 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 15 - 21 | -6 | 10 | |||
| 11 | 11 | 2 | 3 | 6 | 7 - 23 | -16 | 9 | |||
| 12 | 11 | 1 | 2 | 8 | 11 - 24 | -13 | 5 |
|
|
3.36
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%38.24
|
|
|
|
%19.12
|
|
|
|
%42.65
|
|
|
|
%33.82
|
|
|
|
%66.18
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%55.88
|
|
|
|
%44.12
|
|
|
|
%19.12
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%27.21
|
|
|
|
%16.18
|
|
|
|
3.36
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%38.24
|
|
|
|
%19.12
|
|
|
|
%42.65
|
|
|
|
%33.82
|
|
|
|
%66.18
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%55.88
|
|
|
|
%44.12
|
|
|
|
%19.12
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%27.21
|
|
|
|
%16.18
|
|
|
|
%7.35
|
|
|
|
%6.62
|
|
|
|
%6.62
|
|
|
|
%6.62
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.15
|
|
|
|
%4.41
|
|
|
|
%4.41
|
|
|
|
%4.41
|
|
|
|
%42.65
|
|
|
|
%38.24
|
|
|
|
%19.12
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 69 | 38 | 1.4 | 3 | - | - | - | 6.0 | - | |
| 58 | 39 | 2.0 | - | 1.3 | 0.4 | 4.2 | 4.5 | 0.2 | |
| 54 | 37 | 1.5 | 2 | 1.0 | 0.4 | 2.0 | 4.6 | - | |
| 51 | 37 | 1.7 | 3 | 0.6 | 0.2 | - | 5.3 | 0.2 | |
| 39 | 44 | 1.7 | 5 | 0.4 | 0.2 | 2.2 | 5.1 | 0.0 | |
| 35 | 29 | 1.4 | - | 0.8 | 0.2 | 2.3 | 3.9 | 0.0 | |
| 32 | 39 | 1.8 | 4 | 0.7 | 0.1 | 2.2 | 4.1 | 0.3 | |
| 29 | 38 | 2.0 | 1 | 1.1 | 0.5 | 2.1 | 4.0 | 0.2 | |
| 29 | 24 | 1.7 | - | 0.9 | 0.2 | 2.4 | 4.9 | 0.1 | |
| 26 | 27 | 1.2 | 1 | 1.5 | 0.7 | 4.8 | 4.1 | 0.5 | |
| 18 | 54 | 2.5 | 1 | 1.1 | 0.4 | 2.0 | 5.8 | 0.0 | |
| 17 | 51 | 1.8 | 2 | 1.4 | 0.6 | 2.3 | 4.2 | 0.1 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
NPL, Batı Avustralya 2022 sezonunda zirvede Floreat Athena bulunuyor: 22 maçta 47 puan. Attığı gol 54, yediği gol 35; averajı 19. Takipçileri Perth Redstar (45 puan) ve Stirling Macedonia (43 puan). Sezon karnesi 14 galibiyet, 5 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Perth Redstar (62 gol), en az gol yiyen takımı Stirling Macedonia (22 gol). Son maçlarda en iyi formu Floreat Athena yakaladı: son 22 maçta 47 puan. Ligde şu ana kadar toplam 442 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Perth Redstar (27 puan), deplasman tablosunda ise Floreat Athena (25 puan).
Play-off hattında Floreat Athena, Perth Redstar, Stirling Macedonia, Sorrento. Küme Düşme hattında Gwelup Croatia SC.