YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Kuzey NSW Lig 1 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Kahibah FC (47 puan), 2. Toronto Awaba FC (38 puan), 3. West Wallsend SFC (25 puan).
Kuzey NSW Lig 1 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Kahibah FC (47 puan), 2. Toronto Awaba FC (38 puan), 3. West Wallsend SFC (25 puan).
Avustralya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 18 | 15 | 2 | 1 | 48 - 19 | 29 | 47 | |||
|
2
| 18 | 12 | 2 | 4 | 47 - 19 | 28 | 38 | |||
|
3
| 18 | 6 | 7 | 5 | 35 - 30 | 5 | 25 | |||
|
4
| 18 | 6 | 4 | 8 | 29 - 27 | 2 | 22 | |||
|
5
| 19 | 6 | 4 | 9 | 24 - 30 | -6 | 22 | |||
|
6
| 18 | 7 | 1 | 10 | 23 - 33 | -10 | 22 | |||
|
7
| 18 | 6 | 3 | 9 | 26 - 37 | -11 | 21 | |||
|
8
| 18 | 6 | 2 | 10 | 37 - 43 | -6 | 20 | |||
|
9
| 18 | 5 | 5 | 8 | 24 - 41 | -17 | 20 | |||
|
10
| 19 | 5 | 4 | 10 | 28 - 42 | -14 | 19 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 - 7 | 20 | 27 | |||
| 2 | 9 | 6 | 1 | 2 | 20 - 4 | 16 | 19 | |||
| 3 | 11 | 4 | 4 | 3 | 25 - 22 | 3 | 16 | |||
| 4 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 - 18 | -5 | 13 | |||
| 5 | 10 | 3 | 2 | 5 | 24 - 22 | 2 | 11 | |||
| 6 | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 - 13 | -1 | 11 | |||
| 7 | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 - 15 | -3 | 11 | |||
| 8 | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 - 20 | -6 | 11 | |||
| 9 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13 - 23 | -10 | 10 | |||
| 10 | 9 | 2 | 2 | 5 | 14 - 19 | -5 | 8 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 21 - 12 | 9 | 20 | |||
| 2 | 9 | 6 | 1 | 2 | 27 - 15 | 12 | 19 | |||
| 3 | 9 | 4 | 1 | 4 | 12 - 18 | -6 | 13 | |||
| 4 | 9 | 3 | 2 | 4 | 17 - 14 | 3 | 11 | |||
| 5 | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 - 15 | -3 | 11 | |||
| 6 | 9 | 2 | 4 | 3 | 11 - 18 | -7 | 10 | |||
| 7 | 7 | 2 | 3 | 2 | 10 - 8 | 2 | 9 | |||
| 8 | 8 | 3 | 0 | 5 | 10 - 15 | -5 | 9 | |||
| 9 | 8 | 3 | 0 | 5 | 13 - 21 | -8 | 9 | |||
| 10 | 9 | 2 | 2 | 5 | 14 - 22 | -8 | 8 |
|
|
3.55
|
|
|
0.06
|
|
|
0.00
|
|
|
%40.70
|
|
|
|
%19.77
|
|
|
|
%39.53
|
|
|
|
%33.72
|
|
|
|
%66.28
|
|
|
|
%24.42
|
|
|
|
%56.98
|
|
|
|
%18.60
|
|
|
|
%65.12
|
|
|
|
%34.88
|
|
|
|
%12.79
|
|
|
|
%41.86
|
|
|
|
%29.07
|
|
|
|
%16.28
|
|
|
|
3.55
|
|
|
0.06
|
|
|
0.00
|
|
|
%40.70
|
|
|
|
%19.77
|
|
|
|
%39.53
|
|
|
|
%33.72
|
|
|
|
%66.28
|
|
|
|
%24.42
|
|
|
|
%56.98
|
|
|
|
%18.60
|
|
|
|
%65.12
|
|
|
|
%34.88
|
|
|
|
%12.79
|
|
|
|
%41.86
|
|
|
|
%29.07
|
|
|
|
%16.28
|
|
|
|
%10.47
|
|
|
|
%8.14
|
|
|
|
%6.98
|
|
|
|
%6.98
|
|
|
|
%5.81
|
|
|
|
%5.81
|
|
|
|
%4.65
|
|
|
|
%4.65
|
|
|
|
%4.65
|
|
|
|
%4.65
|
|
|
|
%20.93
|
|
|
|
%19.77
|
|
|
|
%18.60
|
|
|
|
%16.28
|
|
|
|
%16.28
|
|
|
|
%3.49
|
|
|
|
%2.33
|
|
|
|
%1.16
|
|
|
|
%1.16
|
|
|
|
%0.33
|
1
|
|
|
%0.66
|
2
|
|
|
%0.33
|
1
|
|
|
%0.33
|
1
|
|
|
%0.33
|
1
|
| Takım |
|
Yenilen Gol | Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 48 | 19 | - | - | - | - | - | - | |
| 47 | 19 | 0.6 | 0.4 | 3.1 | 0.2 | 7.2 | 4.7 | |
| 36 | 39 | - | - | - | - | - | - | |
| 29 | 28 | - | - | - | - | - | - | |
| 27 | 36 | - | - | - | - | - | - | |
| 27 | 27 | - | - | - | - | - | - | |
| 24 | 41 | 0.1 | 0.1 | 2.4 | 0.1 | 6.0 | 3.4 | |
| 23 | 36 | - | - | - | - | - | - | |
| 22 | 30 | - | - | - | - | - | - | |
| 22 | 30 | - | - | - | - | - | - |
Kuzey NSW Lig 1 2025 sezonunda zirvede Kahibah FC bulunuyor: 18 maçta 47 puan. Attığı gol 48, yediği gol 19; averajı 29. Takipçileri Toronto Awaba FC (38 puan) ve West Wallsend SFC (25 puan). Sezon karnesi 15 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Kahibah FC (48 gol), en az gol yiyen takımı Kahibah FC (19 gol). Son maçlarda en iyi formu Kahibah FC yakaladı: son 18 maçta 47 puan. Ligde şu ana kadar toplam 321 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Kahibah FC (27 puan), deplasman tablosunda ise Kahibah FC (20 puan).
Play-off hattında Kahibah FC, Toronto Awaba FC, West Wallsend SFC, Singleton Strikers FK. Küme Düşme hattında Thornton Redbacks FK.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.