YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Atlantik Kupası 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Zenit (8 puan), 2. Kopenhag (7 puan), 3. Halmstads (6 puan).
Atlantik Kupası 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Zenit (8 puan), 2. Kopenhag (7 puan), 3. Halmstads (6 puan).
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 3 | 2 | 1 | 0 | 7 - 4 | 3 | 8 | |||
|
2
| 3 | 2 | 1 | 0 | 9 - 8 | 1 | 7 | |||
|
3
| 3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 4 | 1 | 6 | |||
|
4
| 3 | 1 | 1 | 1 | 13 - 12 | 1 | 5 | |||
|
5
| 3 | 1 | 1 | 1 | 10 - 10 | 0 | 4 | |||
|
6
| 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 4 | -1 | 3 | |||
|
7
| 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 4 | -1 | 3 | |||
|
8
| 3 | 0 | 0 | 3 | 3 - 7 | -4 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 10 - 9 | 1 | 4 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 | |||
| 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 - 5 | 0 | 3 | |||
| 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 3 | 0 | 3 | |||
| 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 3 | 0 | 3 | |||
| 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 - 4 | -1 | 1 | |||
| 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 4 | 2 | 6 | |||
| 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 - 4 | 2 | 5 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 | |||
| 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8 - 7 | 1 | 2 | |||
| 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 | |||
| 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 | |||
| 7 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 4 | -2 | 0 | |||
| 8 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 5 | -3 | 0 |
|
|
3.25
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%75.00
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%83.33
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%58.33
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%16.67
|
|
| 2025-2025 | 1 | 2 | |
| 2025-2025 | 1 | 1 | |
| 2026-2026 | 2 | 1 |
| 2025-2026 | 4 | |
| 2024-2025 | 3 | |
| 2024-2026 | 3 |
| 2025-2025 | 1 | |
| 2026-2026 | 0 | |
| 2026-2026 | 0 |
|
|
3.25
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%75.00
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%83.33
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%58.33
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%8.33
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 8 | 1.3 | - | 3.7 | |
| 7 | 5 | - | - | 2.3 | |
| 6 | 5 | 1.0 | - | 4.0 | |
| 5 | 4 | 0.3 | - | 4.0 | |
| 4 | 2 | 0.3 | - | 4.3 | |
| 3 | 7 | 1.0 | 1 | 6.0 | |
| 3 | 4 | 0.7 | - | 5.3 | |
| 3 | 4 | 2.3 | 1 | 3.0 |
Atlantik Kupası 2022 sezonunda zirvede Zenit bulunuyor: 3 maçta 8 puan. Attığı gol 7, yediği gol 4; averajı 3. Takipçileri Kopenhag (7 puan) ve Halmstads (6 puan). Sezon karnesi 2 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 8 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Breidablik (13 gol), en az gol yiyen takımı Zenit (4 gol). Son maçlarda en iyi formu Zenit yakaladı: son 3 maçta 8 puan. Ligde şu ana kadar toplam 53 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Midtjylland (4 puan), deplasman tablosunda ise Kopenhag (6 puan).
Kupa Galipleri Kupası hattında Zenit.