Primera Division, Kadınlar 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Boca Juniors (K) (56 puan), 2. CD UAI Urquiza (K) (55 puan), 3. Racing Club (K) (47 puan).

Primera Division, Kadınlar 2022

Primera Division, Kadınlar
Tüm Ligler
Search
Arjantin
21. Hafta
1. Hafta
2. Hafta
3. Hafta
4. Hafta
5. Hafta
6. Hafta
7. Hafta
8. Hafta
9. Hafta
10. Hafta
11. Hafta
12. Hafta
13. Hafta
14. Hafta
15. Hafta
16. Hafta
17. Hafta
18. Hafta
19. Hafta
20. Hafta
21. Hafta
Takvim 2022
2026
2025
2024
2023
2022
Primera Division, Kadınlar maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Libertadores Kupası
Küme Düşme
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.34
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%47.37
99
X
%12.92
27
2
%39.71
83
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%40.19
84
Üst
%59.81
125
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%0.00
0
X
%100.00
209
2
%0.00
0
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%44.98
94
KG Yok
%55.02
115
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%22.49
47
2-3 Gol
%38.76
81
4-5 Gol
%22.01
46
6+ Gol
%16.75
35
Fikstür
21. Hafta
Fikstür

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.34
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%47.37
99
X
%12.92
27
2
%39.71
83
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%40.19
84
Üst
%59.81
125
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%0.00
0
X
%100.00
209
2
%0.00
0
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%44.98
94
KG Yok
%55.02
115
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%22.49
47
2-3 Gol
%38.76
81
4-5 Gol
%22.01
46
6+ Gol
%16.75
35
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
0-1
%11.48
24
1-2
%7.66
16
1-0
%6.70
14
2-0
%6.70
14
2-1
%6.70
14
1-1
%5.74
12
0-2
%5.26
11
3-1
%4.78
10
5-0
%4.78
10
0-0
%4.31
9
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
X/1
%47.37
99
X/2
%39.71
83
X/X
%12.92
27
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Ofsayt Ofsayt
71 6 1.2 1 0.8 0.4 2.3 6.2 0.1
69 10 1.3 2 3.4 1.6 11.2 5.2 0.5
56 11 1.2 1 - - - 4.8 -
50 18 1.2 - 4.0 1.5 8.9 4.2 0.1
48 16 2.2 - 1.0 0.4 3.5 3.8 0.0
43 25 1.6 - 1.0 0.8 3.5 2.6 0.2
36 32 2.1 1 1.4 0.6 5.1 5.1 0.2
33 21 2.6 - - - - 5.7 -
31 27 1.7 - 1.0 0.3 2.9 3.4 0.1
31 35 2.4 2 3.2 1.4 8.8 4.6 0.2
30 34 1.8 1 2.4 1.3 5.1 2.9 0.4
26 23 2.2 - 0.8 0.3 5.0 4.3 0.3
23 38 1.2 2 0.8 0.4 3.5 2.2 0.2
23 35 2.6 - 2.1 1.0 9.7 2.5 0.3
23 25 2.3 2 1.2 0.8 2.2 3.2 0.1
21 30 2.0 - 2.6 1.3 9.7 3.8 0.4
20 58 1.8 - 0.4 0.1 2.4 2.2 0.2
19 74 1.6 2 1.8 1.0 8.4 2.5 0.2
18 33 1.8 - 0.1 0.1 - 2.6 -
17 54 2.4 1 0.3 0.2 2.4 3.6 -
9 92 2.2 2 0.4 0.1 1.7 2.5 0.2

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

Primera Division, Kadınlar 2022 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Primera Division, Kadınlar 2022 sezonunda zirvede Boca Juniors (K) bulunuyor: 20 maçta 56 puan. Attığı gol 71, yediği gol 6; averajı 65. Takipçileri CD UAI Urquiza (K) (55 puan) ve Racing Club (K) (47 puan). Sezon karnesi 18 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 21 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Boca Juniors (K) (71 gol), en az gol yiyen takımı Boca Juniors (K) (6 gol). Son maçlarda en iyi formu Boca Juniors (K) yakaladı: son 20 maçta 56 puan. Ligde şu ana kadar toplam 698 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra CD UAI Urquiza (K) (30 puan), deplasman tablosunda ise Boca Juniors (K) (28 puan).

Libertadores Kupası hattında Boca Juniors (K), CD UAI Urquiza (K). Küme Düşme hattında Comunicaciones (K), Villa San Carlos (K), Deportivo Espanol (K).

Takımlar