YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Kadınlar Bundesliga 2 25-26 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. VfB Stuttgart (K) (58 puan), 2. 1. FSV Mainz 05 (K) (55 puan), 3. SC Sand (K) (53 puan).
Kadınlar Bundesliga 2 25-26 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. VfB Stuttgart (K) (58 puan), 2. 1. FSV Mainz 05 (K) (55 puan), 3. SC Sand (K) (53 puan).
Almanya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 17 | 7 | 2 | 81 - 33 | 48 | 58 | |||
|
2
| 26 | 17 | 4 | 5 | 77 - 29 | 48 | 55 | |||
|
3
| 26 | 16 | 5 | 5 | 53 - 26 | 27 | 53 | |||
|
4
| 26 | 15 | 4 | 7 | 56 - 26 | 30 | 49 | |||
|
5
| 26 | 12 | 9 | 5 | 41 - 20 | 21 | 45 | |||
|
6
| 26 | 10 | 8 | 8 | 46 - 44 | 2 | 38 | |||
|
7
| 26 | 12 | 2 | 12 | 45 - 48 | -3 | 38 | |||
|
8
| 26 | 9 | 6 | 11 | 38 - 38 | 0 | 33 | |||
|
9
| 26 | 9 | 5 | 12 | 33 - 40 | -7 | 32 | |||
|
10
| 26 | 9 | 4 | 13 | 39 - 53 | -14 | 31 | |||
|
11
| 26 | 9 | 3 | 14 | 37 - 50 | -13 | 30 | |||
|
12
| 26 | 8 | 3 | 15 | 40 - 64 | -24 | 27 | |||
|
13
| 26 | 6 | 1 | 19 | 38 - 75 | -37 | 19 | |||
|
14
| 26 | 1 | 3 | 22 | 21 - 99 | -78 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 10 | 2 | 1 | 45 - 18 | 27 | 32 | |||
| 2 | 13 | 10 | 2 | 1 | 35 - 9 | 26 | 32 | |||
| 3 | 13 | 9 | 1 | 3 | 34 - 18 | 16 | 28 | |||
| 4 | 13 | 8 | 3 | 2 | 44 - 12 | 32 | 27 | |||
| 5 | 13 | 5 | 6 | 2 | 19 - 8 | 11 | 21 | |||
| 6 | 13 | 6 | 3 | 4 | 19 - 15 | 4 | 21 | |||
| 7 | 13 | 6 | 1 | 6 | 21 - 21 | 0 | 19 | |||
| 8 | 13 | 6 | 1 | 6 | 19 - 23 | -4 | 19 | |||
| 9 | 13 | 5 | 2 | 6 | 24 - 28 | -4 | 17 | |||
| 10 | 13 | 4 | 3 | 6 | 24 - 26 | -2 | 15 | |||
| 11 | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 - 19 | -2 | 15 | |||
| 12 | 13 | 3 | 2 | 8 | 16 - 20 | -4 | 11 | |||
| 13 | 13 | 2 | 0 | 11 | 19 - 39 | -20 | 6 | |||
| 14 | 13 | 0 | 3 | 10 | 12 - 41 | -29 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 9 | 1 | 3 | 33 - 17 | 16 | 28 | |||
| 2 | 13 | 7 | 5 | 1 | 36 - 15 | 21 | 26 | |||
| 3 | 13 | 7 | 3 | 3 | 22 - 12 | 10 | 24 | |||
| 4 | 13 | 6 | 3 | 4 | 22 - 8 | 14 | 21 | |||
| 5 | 13 | 6 | 3 | 4 | 18 - 17 | 1 | 21 | |||
| 6 | 13 | 6 | 3 | 4 | 17 - 20 | -3 | 21 | |||
| 7 | 13 | 6 | 1 | 6 | 24 - 27 | -3 | 19 | |||
| 8 | 13 | 5 | 3 | 5 | 21 - 19 | 2 | 18 | |||
| 9 | 13 | 4 | 5 | 4 | 27 - 29 | -2 | 17 | |||
| 10 | 13 | 4 | 2 | 7 | 15 - 25 | -10 | 14 | |||
| 11 | 13 | 4 | 1 | 8 | 19 - 36 | -17 | 13 | |||
| 12 | 13 | 4 | 0 | 9 | 16 - 38 | -22 | 12 | |||
| 13 | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 - 27 | -9 | 11 | |||
| 14 | 13 | 1 | 0 | 12 | 9 - 58 | -49 | 3 |
| 20 | 14 | |
| 22 | 11 | |
| 26 | 11 | |
| 15 | 10 | |
| 22 | 9 |
|
|
3.54
|
|
|
0.00
|
|
|
2.10
|
|
|
%42.86
|
|
|
|
%17.58
|
|
|
|
%39.56
|
|
|
|
%34.07
|
|
|
|
%65.93
|
|
|
|
%31.87
|
|
|
|
%37.36
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%53.30
|
|
|
|
%46.70
|
|
|
|
%13.19
|
|
|
|
%41.76
|
|
|
|
%28.02
|
|
|
|
%17.03
|
|
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 |
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 2 |
|
24/25
22/23
|
|
| 2 | 1 |
|
25/26
|
|
| 3 | 1 |
|
24/25
|
|
| 4 | 1 |
|
24/25
|
|
| 5 | 1 |
|
24/25
|
| 1 | 2 |
|
24/25
22/23
|
|
| 2 | 1 |
|
25/26
|
|
| 3 | 1 |
|
24/25
|
|
| 4 | 1 |
|
24/25
|
|
| 5 | 1 |
|
24/25
|
|
| 6 | 1 |
|
24/25
|
|
| 7 | 1 |
|
24/25
|
|
| 8 | 1 |
|
24/25
|
|
| 9 | 1 |
|
24/25
|
|
| 10 | 1 |
|
25/26
|
|
| 11 | 1 |
|
24/25
|
|
| 12 | 1 |
|
25/26
|
|
| 13 | 1 |
|
25/26
|
|
| 14 | 1 |
|
25/26
|
|
| 15 | 1 |
|
24/25
|
| 25/26 | 20 | 14 |
| 25/26 | 20 | 14 |
| 2025-2026 | 20 | 14 | |
| 2025-2026 | 26 | 11 | |
| 2024-2026 | 30 | 11 |
| 2024-2026 | 50 | |
| 2024-2026 | 49 | |
| 2024-2026 | 48 |
| 2024-2026 | 1 | |
| 2025-2026 | 1 | |
| 2024-2025 | 1 |
|
|
3.54
|
|
|
0.00
|
|
|
2.10
|
|
|
%42.86
|
|
|
|
%17.58
|
|
|
|
%39.56
|
|
|
|
%34.07
|
|
|
|
%65.93
|
|
|
|
%31.87
|
|
|
|
%37.36
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%53.30
|
|
|
|
%46.70
|
|
|
|
%13.19
|
|
|
|
%41.76
|
|
|
|
%28.02
|
|
|
|
%17.03
|
|
|
|
%9.34
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%30.22
|
|
|
|
%25.27
|
|
|
|
%14.29
|
|
|
|
%13.19
|
|
|
|
%9.89
|
|
|
|
%2.75
|
|
|
|
%2.75
|
|
|
|
%1.10
|
|
|
|
%0.55
|
|
|
|
%15.66
|
101
|
|
|
%12.40
|
80
|
|
|
%16.59
|
107
|
|
|
%13.95
|
90
|
|
|
%15.19
|
98
|
|
|
%19.53
|
126
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
|---|---|---|---|---|
| 81 | 33 | 0.0 | - | |
| 77 | 29 | 0.0 | - | |
| 56 | 26 | 0.1 | - | |
| 53 | 26 | 0.2 | - | |
| 46 | 44 | 0.1 | - | |
| 45 | 48 | 0.1 | 1 | |
| 41 | 20 | - | - | |
| 40 | 64 | 0.0 | 1 | |
| 39 | 53 | 0.0 | - | |
| 38 | 75 | 0.2 | - | |
| 38 | 38 | 0.0 | - | |
| 37 | 50 | 0.1 | - | |
| 33 | 40 | 0.1 | - | |
| 21 | 99 | - | - |
Kadınlar Bundesliga 2 25-26 sezonunda zirvede VfB Stuttgart (K) bulunuyor: 26 maçta 58 puan. Attığı gol 81, yediği gol 33; averajı 48. Takipçileri 1. FSV Mainz 05 (K) (55 puan) ve SC Sand (K) (53 puan). Sezon karnesi 17 galibiyet, 7 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı VfB Stuttgart (K) (81 gol), en az gol yiyen takımı Viktoria 89 Berlin (K) (20 gol). Son maçlarda en iyi formu VfB Stuttgart (K) yakaladı: son 26 maçta 58 puan. Ligde şu ana kadar toplam 645 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra VfB Stuttgart (K) (32 puan), deplasman tablosunda ise 1. FSV Mainz 05 (K) (28 puan).
Yükselme hattında VfB Stuttgart (K), 1. FSV Mainz 05 (K). Küme Düşme hattında B. Munich II (K), VfL Wolfsburg II (K), VfR Warbeyen (K).
Gol krallığında Vital Kats (1. FSV Mainz 05 (K)) 14 golle önde. Onu Elira Terakaj (11) ve Nicole Billa (11) izliyor.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.