YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Ulusal Kadınlar Futbol Ligi 2021 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Portland Thorns FC (K) (44 puan), 2. OL Reign (K) (42 puan), 3. Washington Spirit (K) (39 puan).
Ulusal Kadınlar Futbol Ligi 2021 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Portland Thorns FC (K) (44 puan), 2. OL Reign (K) (42 puan), 3. Washington Spirit (K) (39 puan).
ABD
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 24 | 13 | 5 | 6 | 33 - 17 | 16 | 44 | |||
|
2
| 24 | 13 | 3 | 8 | 37 - 24 | 13 | 42 | |||
|
3
| 24 | 11 | 6 | 7 | 29 - 26 | 3 | 39 | |||
|
4
| 24 | 11 | 5 | 8 | 28 - 28 | 0 | 38 | |||
|
5
| 24 | 8 | 11 | 5 | 29 - 21 | 8 | 35 | |||
|
6
| 24 | 9 | 6 | 9 | 28 - 23 | 5 | 33 | |||
|
7
| 24 | 9 | 5 | 10 | 31 - 31 | 0 | 32 | |||
|
8
| 24 | 7 | 7 | 10 | 27 - 32 | -5 | 28 | |||
|
9
| 24 | 5 | 7 | 12 | 21 - 40 | -19 | 22 | |||
|
10
| 24 | 3 | 7 | 14 | 15 - 36 | -21 | 16 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 8 | 2 | 2 | 18 - 11 | 7 | 26 | |||
| 2 | 12 | 8 | 1 | 3 | 22 - 12 | 10 | 25 | |||
| 3 | 12 | 7 | 3 | 2 | 22 - 8 | 14 | 24 | |||
| 4 | 12 | 6 | 2 | 4 | 15 - 12 | 3 | 20 | |||
| 5 | 12 | 6 | 1 | 5 | 21 - 13 | 8 | 19 | |||
| 6 | 12 | 5 | 4 | 3 | 17 - 12 | 5 | 19 | |||
| 7 | 12 | 4 | 5 | 3 | 10 - 8 | 2 | 17 | |||
| 8 | 12 | 4 | 4 | 4 | 12 - 15 | -3 | 16 | |||
| 9 | 12 | 3 | 5 | 4 | 13 - 15 | -2 | 14 | |||
| 10 | 12 | 3 | 4 | 5 | 9 - 13 | -4 | 13 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 6 | 2 | 4 | 11 - 9 | 2 | 20 | |||
| 2 | 12 | 5 | 4 | 3 | 14 - 14 | 0 | 19 | |||
| 3 | 12 | 4 | 6 | 2 | 19 - 13 | 6 | 18 | |||
| 4 | 12 | 5 | 2 | 5 | 15 - 12 | 3 | 17 | |||
| 5 | 12 | 4 | 2 | 6 | 14 - 17 | -3 | 14 | |||
| 6 | 12 | 3 | 5 | 4 | 7 - 10 | -3 | 14 | |||
| 7 | 12 | 4 | 1 | 7 | 14 - 19 | -5 | 13 | |||
| 8 | 12 | 3 | 3 | 6 | 10 - 17 | -7 | 12 | |||
| 9 | 12 | 1 | 3 | 8 | 9 - 25 | -16 | 6 | |||
| 10 | 12 | 0 | 3 | 9 | 6 - 23 | -17 | 3 |
|
|
2.30
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%45.60
|
|
|
|
%24.80
|
|
|
|
%29.60
|
|
|
|
%56.80
|
|
|
|
%43.20
|
|
|
|
%32.80
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%27.20
|
|
|
|
%45.60
|
|
|
|
%54.40
|
|
|
|
%28.80
|
|
|
|
%54.40
|
|
|
|
%16.00
|
|
|
|
%0.80
|
|
| 2025 | 23 | 15 |
| 2025 | 23 | 15 |
| 2024-2026 | 62 | 45 | |
| 2024-2026 | 59 | 38 | |
| 2024-2026 | 63 | 29 |
| 2024-2026 | 75 | |
| 2024-2026 | 75 | |
| 2024-2026 | 74 |
| 2025-2026 | 1 | |
| 2024-2025 | 1 | |
| 2024-2026 | 1 |
|
|
2.30
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%45.60
|
|
|
|
%24.80
|
|
|
|
%29.60
|
|
|
|
%56.80
|
|
|
|
%43.20
|
|
|
|
%32.80
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%27.20
|
|
|
|
%45.60
|
|
|
|
%54.40
|
|
|
|
%28.80
|
|
|
|
%54.40
|
|
|
|
%16.00
|
|
|
|
%0.80
|
|
|
|
%14.40
|
|
|
|
%12.80
|
|
|
|
%10.40
|
|
|
|
%9.60
|
|
|
|
%8.80
|
|
|
|
%7.20
|
|
|
|
%6.40
|
|
|
|
%5.60
|
|
|
|
%4.80
|
|
|
|
%4.80
|
|
|
|
%27.20
|
|
|
|
%19.20
|
|
|
|
%16.00
|
|
|
|
%14.40
|
|
|
|
%9.60
|
|
|
|
%5.60
|
|
|
|
%4.80
|
|
|
|
%2.40
|
|
|
|
%0.80
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 35 | 26 | 0.1 | - | 0.1 | |
| 34 | 22 | 0.4 | 1 | 1.7 | |
| 32 | 30 | 0.3 | - | 2.3 | |
| 31 | 31 | 0.5 | - | 1.6 | |
| 30 | 19 | 0.4 | - | 3.4 | |
| 29 | 22 | 0.5 | - | 1.9 | |
| 28 | 24 | 0.5 | - | 2.7 | |
| 27 | 32 | 0.5 | - | 1.0 | |
| 21 | 40 | 0.2 | - | 0.6 | |
| 15 | 36 | 0.2 | - | 0.6 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|