YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
NWSL Fall Series, Kadınlar 2020 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Portland Thorns FC (K) (10 puan), 2. Houston Dash (K) (9 puan), 3. Washington Spirit (K) (7 puan).
NWSL Fall Series, Kadınlar 2020 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Portland Thorns FC (K) (10 puan), 2. Houston Dash (K) (9 puan), 3. Washington Spirit (K) (7 puan).
ABD
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 4 | 3 | 1 | 0 | 10 - 3 | 7 | 10 | |||
|
2
| 4 | 3 | 0 | 1 | 12 - 7 | 5 | 9 | |||
|
3
| 4 | 2 | 1 | 1 | 5 - 4 | 1 | 7 | |||
|
4
| 4 | 2 | 0 | 2 | 6 - 7 | -1 | 6 | |||
|
5
| 4 | 1 | 2 | 1 | 8 - 10 | -2 | 5 | |||
|
6
| 4 | 1 | 1 | 2 | 7 - 7 | 0 | 4 | |||
|
7
| 4 | 1 | 1 | 2 | 6 - 8 | -2 | 4 | |||
|
8
| 4 | 0 | 2 | 2 | 5 - 8 | -3 | 2 | |||
|
9
| 4 | 0 | 2 | 2 | 3 - 8 | -5 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 - 1 | 6 | 6 | |||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 - 2 | 5 | 6 | |||
| 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 - 2 | 3 | 4 | |||
| 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 3 | 1 | 4 | |||
| 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 2 | 1 | 3 | |||
| 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 2 | 1 | 3 | |||
| 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 3 | 0 | 3 | |||
| 8 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 - 3 | 0 | 2 | |||
| 9 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 - 5 | -1 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 2 | 1 | 4 | |||
| 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 | 1 | 4 | |||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 - 5 | 0 | 3 | |||
| 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 5 | -2 | 3 | |||
| 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 3 | -2 | 1 | |||
| 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 - 7 | -3 | 1 | |||
| 7 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 - 6 | -3 | 1 | |||
| 8 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 5 | -3 | 0 | |||
| 9 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 5 | -5 | 0 |
|
|
3.44
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%27.78
|
|
|
|
%22.22
|
|
|
|
%27.78
|
|
|
|
%72.22
|
|
|
|
%38.89
|
|
|
|
%27.78
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%77.78
|
|
|
|
%22.22
|
|
|
|
%11.11
|
|
|
|
%44.44
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%11.11
|
|
|
|
3.44
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%27.78
|
|
|
|
%22.22
|
|
|
|
%27.78
|
|
|
|
%72.22
|
|
|
|
%38.89
|
|
|
|
%27.78
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%77.78
|
|
|
|
%22.22
|
|
|
|
%11.11
|
|
|
|
%44.44
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%11.11
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%11.11
|
|
|
|
%11.11
|
|
|
|
%5.56
|
|
|
|
%5.56
|
|
|
|
%5.56
|
|
|
|
%5.56
|
|
|
|
%5.56
|
|
|
|
%5.56
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%11.11
|
|
|
|
%5.56
|
|
|
|
%5.56
|
|
|
|
%5.56
|
|
|
|
%5.56
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
Piyasa Değeri | Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 7 | 0.2 | 105B € | 5.2 | |
| 10 | 3 | - | 65B € | - | |
| 8 | 10 | - | 410B € | 0.8 | |
| 7 | 7 | - | 65B € | - | |
| 6 | 8 | - | 260B € | - | |
| 6 | 7 | - | 390B € | - | |
| 5 | 8 | 0.8 | 330B € | 0.8 | |
| 5 | 4 | - | 195B € | - | |
| 3 | 8 | - | 80B € | - |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
NWSL Fall Series, Kadınlar 2020 sezonunda zirvede Portland Thorns FC (K) bulunuyor: 4 maçta 10 puan. Attığı gol 10, yediği gol 3; averajı 7. Takipçileri Houston Dash (K) (9 puan) ve Washington Spirit (K) (7 puan). Sezon karnesi 3 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 9 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Houston Dash (K) (12 gol), en az gol yiyen takımı Portland Thorns FC (K) (3 gol). Son maçlarda en iyi formu Portland Thorns FC (K) yakaladı: son 4 maçta 10 puan. Ligde şu ana kadar toplam 62 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Portland Thorns FC (K) (6 puan), deplasman tablosunda ise Portland Thorns FC (K) (4 puan).