Galler - Championship, Kuzey - 2. Hafta - Gresford 2-1 Ruthin Town FC bitti. Goller: I. Roberts. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (08.08.2025)

Gresford 2-1 Ruthin Town FC - Galler - Championship, Kuzey - 2. Hafta - Özet, Goller

Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet
MS
2 - 1
(İY: 1 - 0)
Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Gresford Ruthin Town
%40
Topla Oynama
%60
8
Toplam Şut
8
4
İsabetli Şut
4
2
Korner
4
2
Sarı Kart
4
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Gresford Ruthin Town
8
Toplam Şut
8
4
İsabetli Şut
4
4
İsabetsiz Şut
4
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Gresford Ruthin Town
%46
Topla Oynama
%54
5
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
1
1
Korner
2
0
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Gresford Ruthin Town
5
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
1
3
İsabetsiz Şut
2
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Gresford Ruthin Town
%35
Topla Oynama
%65
3
Toplam Şut
5
2
İsabetli Şut
3
1
Korner
2
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Gresford Ruthin Town
3
Toplam Şut
5
2
İsabetli Şut
3
1
İsabetsiz Şut
2
Gresford
Ruthin Town
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
3.0
Yediği Gol
3.0
13.0
Şut
0.0
3.0
Korner
0.0
1.0
Sarı Kart
0.0
0.0
Faul
0.0
Gresford
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.72
%0
Beraberlik:
0
Oran:
3.45
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.78
%100
Ruthin Town
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.78
%0
Beraberlik:
0
Oran:
3.45
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.72
%100
Gresford
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.16
%0
Beraberlik:
0
Oran:
2.22
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
3.17
%100
Ruthin Town
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
3.17
%0
Beraberlik:
0
Oran:
2.22
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.16
%100
Gresford
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Ruthin Town
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Gresford
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Ruthin Town
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Gresford
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Ruthin Town
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Gresford
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.48
%0
Üst:
1
Oran:
1.81
%100
Ruthin Town
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.48
%100
Üst:
0
Oran:
1.81
%0
Gresford
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Ruthin Town
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Gresford
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Ruthin Town
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Gresford
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.25
%100
Oran:
0
Oran:
2.33
%0
Ruthin Town
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
0
Oran:
1.25
%0
Oran:
1
Oran:
2.33
%100

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.72
0
3.45
2
2.78
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.16
0
2.22
2
3.17
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.01
0
2.59
2
2.89
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.45
0
3.13
2
1.41
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.10
1 ve 2
1.27
0 ve 2
1.29
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.08
1 ve 2
-
0 ve 2
1.34
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.48
Üst
1.81
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.89
Üst
1.43
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.44
Üst
1.85
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.48
Üst
1.81
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.90
Üst
1.43
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.56
Üst
1.71
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.25
Yok
2.33
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.78
Yok
1.15
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.18
Yok
1.30
3
Tek / Çift
Tek
1.66
Çift
1.59
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.71
Çift
1.54

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
30 26 2 2 77 - 22 55 80
G G G G M
2
30 24 3 3 93 - 22 71 75
G M G G G
3
30 18 6 6 78 - 40 38 60
B G M G M
4
30 15 3 12 51 - 49 2 48
M M M M G
5
30 14 4 12 46 - 55 -9 46
M G M G M
6
30 13 4 13 50 - 48 2 43
M G M G G
7
30 12 5 13 38 - 45 -7 41
G G G G G
8
31 12 4 15 51 - 52 -1 40
G M M G G
8
30 12 4 14 52 - 59 -7 40
G M B G M
10
30 11 4 15 39 - 49 -10 37
M G G M G
11
30 10 6 14 44 - 49 -5 36
M G B G G
12
30 10 5 15 45 - 53 -8 35
M M G G G
13
30 9 3 18 50 - 77 -27 30
G M M M M
14
30 9 2 19 39 - 61 -22 29
M G M M M
15
30 8 4 18 47 - 87 -40 28
M M M M M
16
31 6 5 20 37 - 69 -32 23
M G G M M
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 15 0 0 50 - 6 44 45
G G G G G
2
15 12 2 1 53 - 8 45 38
G G G G G
3
15 11 2 2 51 - 17 34 35
G G G M G
4
15 9 1 5 34 - 22 12 28
M M B G G
5
15 9 1 5 31 - 25 6 28
M G G M G
6
16 8 3 5 33 - 19 14 27
G M M G G
6
15 8 3 4 29 - 21 8 27
G M G B G
7
15 8 2 5 27 - 16 11 26
G G M G G
8
15 8 2 5 30 - 23 7 26
M M G M M
10
15 7 2 6 24 - 18 6 23
M M M G G
11
15 6 2 7 27 - 21 6 20
M G M G G
12
15 6 2 7 20 - 36 -16 20
G G G G M
13
15 6 1 8 21 - 21 0 19
M M M G M
14
15 5 4 6 20 - 20 0 19
M G G G G
15
15 5 2 8 32 - 40 -8 17
B M M M M
16
15 4 3 8 18 - 24 -6 15
M M G G M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 12 1 2 40 - 14 26 37
G G G M G
2
15 11 2 2 27 - 16 11 35
G G G G M
3
15 7 4 4 27 - 23 4 25
G M B G M
4
15 7 1 7 21 - 26 -5 22
G G M M G
5
15 7 1 7 18 - 25 -7 22
M G M G G
6
15 5 3 7 15 - 30 -15 18
G G M M M
7
15 4 3 8 16 - 26 -10 15
M M M G M
8
15 4 3 8 18 - 32 -14 15
M G G M G
9
15 4 2 9 15 - 31 -16 14
M M G G M
10
15 4 1 10 23 - 38 -15 13
M M G M M
11
15 4 1 10 18 - 33 -15 13
G M M G M
12
15 4 1 10 18 - 37 -19 13
M G M M M
13
15 2 4 9 17 - 33 -16 10
B M M B G
14
15 3 1 11 18 - 40 -22 10
M M G M M
16
15 2 2 11 27 - 51 -24 8
M M M M M
16
16 2 2 12 19 - 45 -26 8
M G M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
43' 1 - 0
IY | 1 - 0
Kendi Kalesine
88' 2 - 1
Kendi Kalesine
MS | 2 - 1
Saat
8 Ağustos 2025, Cuma 22:00
Güneşli
Güneşli, 18°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.72
MS 0
3.45
MS 2
2.78

Gresford - Ruthin Town maç özeti

Galler - Championship, Kuzey - 2. Hafta kapsamında oynanan maçta Gresford, Ruthin Town karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 08.08.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: I. Roberts (58').

Öne çıkan istatistikler (Gresford - Ruthin Town): topla oynama %40 - %60, isabetli şut 4 - 4.

Puan durumunda Gresford 15. sırada 28 puanla, Ruthin Town 16. sırada 23 puanla yer alıyor.