Galler - Championship, Kuzey - 30. Hafta - Caersws 6-0 Denbigh Town bitti. Goller: R. Hesden. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (18.04.2026)

Caersws 6-0 Denbigh Town - Galler - Championship, Kuzey - 30. Hafta - Özet, Goller

Galibiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
MS
6 - 0
(İY: 3 - 0)
Galibiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
2.5 Üst
3
Karşılıklı Gol
3
Gol yeme
3
Kaybetmeme
4/5
İlk Golü Atma
4/5
Gol yeme
9/10

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Caersws Denbigh
%52
Topla Oynama
%48
22
Toplam Şut
10
15
İsabetli Şut
3
5
Korner
4
2
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Caersws Denbigh
22
Toplam Şut
10
15
İsabetli Şut
3
7
İsabetsiz Şut
7
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Caersws Denbigh
%49
Topla Oynama
%51
9
Toplam Şut
5
7
İsabetli Şut
1
4
Korner
2
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Caersws Denbigh
9
Toplam Şut
5
7
İsabetli Şut
1
2
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Caersws Denbigh
%55
Topla Oynama
%45
13
Toplam Şut
5
8
İsabetli Şut
2
1
Korner
2
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Caersws Denbigh
13
Toplam Şut
5
8
İsabetli Şut
2
5
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Caersws
Denbigh
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.7
Yediği Gol
1.8
11.1
Şut
12.1
4.1
Korner
4.4
1.7
Sarı Kart
1.9
0.0
Faul
0.0
Caersws
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
7
Oran:
2.07
%47
Beraberlik:
3
Oran:
3.33
%20
Mağlubiyet:
5
Oran:
2.20
%33
Denbigh
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
2.20
%29
Beraberlik:
1
Oran:
3.33
%7
Mağlubiyet:
9
Oran:
2.07
%64
Caersws
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
2.43
%33
Beraberlik:
7
Oran:
2.30
%47
Mağlubiyet:
3
Oran:
2.55
%20
Denbigh
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
2.55
%21
Beraberlik:
4
Oran:
2.30
%29
Mağlubiyet:
7
Oran:
2.43
%50
Caersws
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%7
Üst:
14
Oran:
%93
Denbigh
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
14
Oran:
%100
Caersws
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
%27
Üst:
11
Oran:
%73
Denbigh
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%7
Üst:
13
Oran:
%93
Caersws
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
%40
Üst:
9
Oran:
%60
Denbigh
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%14
Üst:
12
Oran:
%86
Caersws
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
8
Oran:
1.64
%53
Üst:
7
Oran:
1.58
%47
Denbigh
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
6
Oran:
1.64
%43
Üst:
8
Oran:
1.58
%57
Caersws
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
12
Oran:
%80
Üst:
3
Oran:
%20
Denbigh
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
8
Oran:
%57
Üst:
6
Oran:
%43
Caersws
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
13
Oran:
%87
Üst:
2
Oran:
%13
Denbigh
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
12
Oran:
%86
Üst:
2
Oran:
%14
Caersws
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
9
Oran:
1.15
%60
Oran:
6
Oran:
2.73
%40
Denbigh
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
10
Oran:
1.15
%71
Oran:
4
Oran:
2.73
%29

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.07
0
3.33
2
2.20
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.43
0
2.30
2
2.55
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.27
0
2.64
2
2.38
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
3.49
0
4.06
2
1.31
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.18
1 ve 2
1.24
0 ve 2
1.21
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.27
1 ve 2
1.08
0 ve 2
1.31
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.64
Üst
1.58
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.82
Üst
1.44
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.76
Üst
1.49
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.58
Üst
1.64
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.84
Üst
1.44
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.80
Üst
1.47
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.15
Yok
2.73
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.47
Yok
1.20
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
1.93
Yok
1.39
3
Tek / Çift
Tek
1.67
Çift
1.56
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.68
Çift
1.55

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
30 26 2 2 77 - 22 55 80
G G G G M
2
30 24 3 3 93 - 22 71 75
G M G G G
3
30 18 6 6 78 - 40 38 60
B G M G M
4
30 15 3 12 51 - 49 2 48
M M M M G
5
30 14 4 12 46 - 55 -9 46
M G M G M
6
30 13 4 13 50 - 48 2 43
M G M G G
7
30 12 5 13 38 - 45 -7 41
G G G G G
8
31 12 4 15 51 - 52 -1 40
G M M G G
8
30 12 4 14 52 - 59 -7 40
G M B G M
10
30 11 4 15 39 - 49 -10 37
M G G M G
11
30 10 6 14 44 - 49 -5 36
M G B G G
12
30 10 5 15 45 - 53 -8 35
M M G G G
13
30 9 3 18 50 - 77 -27 30
G M M M M
14
30 9 2 19 39 - 61 -22 29
M G M M M
15
30 8 4 18 47 - 87 -40 28
M M M M M
16
31 6 5 20 37 - 69 -32 23
M G G M M
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 15 0 0 50 - 6 44 45
G G G G G
2
15 12 2 1 53 - 8 45 38
G G G G G
3
15 11 2 2 51 - 17 34 35
G G G M G
4
15 9 1 5 34 - 22 12 28
M M B G G
5
15 9 1 5 31 - 25 6 28
M G G M G
6
16 8 3 5 33 - 19 14 27
G M M G G
6
15 8 3 4 29 - 21 8 27
G M G B G
7
15 8 2 5 27 - 16 11 26
G G M G G
8
15 8 2 5 30 - 23 7 26
M M G M M
10
15 7 2 6 24 - 18 6 23
M M M G G
11
15 6 2 7 27 - 21 6 20
M G M G G
12
15 6 2 7 20 - 36 -16 20
G G G G M
13
15 6 1 8 21 - 21 0 19
M M M G M
14
15 5 4 6 20 - 20 0 19
M G G G G
15
15 5 2 8 32 - 40 -8 17
B M M M M
16
15 4 3 8 18 - 24 -6 15
M M G G M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 12 1 2 40 - 14 26 37
G G G M G
2
15 11 2 2 27 - 16 11 35
G G G G M
3
15 7 4 4 27 - 23 4 25
G M B G M
4
15 7 1 7 21 - 26 -5 22
G G M M G
5
15 7 1 7 18 - 25 -7 22
M G M G G
6
15 5 3 7 15 - 30 -15 18
G G M M M
7
15 4 3 8 16 - 26 -10 15
M M M G M
8
15 4 3 8 18 - 32 -14 15
M G G M G
9
15 4 2 9 15 - 31 -16 14
M M G G M
10
15 4 1 10 23 - 38 -15 13
M M G M M
11
15 4 1 10 18 - 33 -15 13
G M M G M
12
15 4 1 10 18 - 37 -19 13
M G M M M
13
15 2 4 9 17 - 33 -16 10
B M M B G
14
15 3 1 11 18 - 40 -22 10
M M G M M
16
15 2 2 11 27 - 51 -24 8
M M M M M
16
16 2 2 12 19 - 45 -26 8
M G M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
30' 1 - 0
40' 2 - 0
IY | 3 - 0
49' 4 - 0
65' 5 - 0
90+2 6 - 0
MS | 6 - 0
Saat
18 Nisan 2026, Cumartesi 14:30
Bulutlu
Bulutlu, 11°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.07
MS 0
3.33
MS 2
2.20

Caersws - Denbigh maç özeti

Galler - Championship, Kuzey - 30. Hafta kapsamında oynanan maçta Caersws, Denbigh karşısında 6-0 kazandı. Karşılaşma 18.04.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 3-0 tamamlanmıştı.

Goller: R. Hesden (45+1').

Öne çıkan istatistikler (Caersws - Denbigh): topla oynama %52 - %48, isabetli şut 15 - 3.

Puan durumunda Caersws 8. sırada 40 puanla, Denbigh 8. sırada 40 puanla yer alıyor.