St Mirren F.C. - Dunfermline Athletic 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (26.07.2026) Bu karşılaşma İskoçya - Lig Kupası Grup C kapsamındadır.

St Mirren F.C. 0-1 Dunfermline Athletic - Özet, Goller ve İstatistikler - 26.07.2026

Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet
MS
0 - 1
(İY: 0 - 0)
Galibiyet
Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Uygulamayı indir
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

4-3-3
Piyasa değeri
2.8 Mn €
Yaş
25,1
3-4-1-2
Piyasa değeri
1.7 Mn €
Yaş
23,8
Teknik Direktörler
İlk 11
Fraser Taylor profil resmi
85'
Sarı kart
5.9
Henry Fieldson profil resmi
80'
Oyundan çıktı
6.6
Marcus Fraser profil resmi
6.7
Samuel Ramos profil resmi
76'
Sarı kart
80'
Oyundan çıktı
6.3
Chris Mochrie profil resmi
61'
Oyundan çıktı
6.1
Alex Gogic profil resmi
7.1
Ryan Carr profil resmi
6.2
Killian Phillips profil resmi
80'
Oyundan çıktı
6.0
Eseosa Sule profil resmi
71'
Oyundan çıktı
6.4
Robbie Fraser profil resmi
6.5
Shea Kearney profil resmi
66'
Oyundan çıktı
Luke Robinson profil resmi
6'
Sarı kart
6.7
John Tod profil resmi
7.1
Kian Corbally profil resmi
29'
Sarı kart
74'
Oyundan çıktı
6.3
Alfons Amade profil resmi
66'
Oyundan çıktı
7.0
Zak Rudden profil resmi
74'
Oyundan çıktı
6.4
Andy Tod profil resmi
6.6
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

St. Mirren logosu
%51
Topla Oynama
%49
8
Korner
5
2
Sarı Kart
4
0
Kırmızı Kart
0
Dunfermline logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
56
46
Topa Sahip Olma
%51
%49
Ataklar
92
91
Şut
8
11
İsabetli Şut
5
4
Saat
26 Temmuz 2026, Pazar 17:00
Bulutlu
Bulutlu, 18°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Galibiyet
5
Kaybetmeme
8
2.5 Üst
4
2.5 Üst
5
Sarı Kart 4.5 Alt
5
Korner 10.5 Alt
3
Galibiyet
4/5
Kaybetmeme
4/5
İlk Golü Atma
4/5

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
St. Mirren Dunfermline
%51
Topla Oynama
%49
8
Toplam Şut
11
5
İsabetli Şut
4
3
Ofsayt
0
8
Korner
5
2
Sarı Kart
4
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
St. Mirren Dunfermline
8
Toplam Şut
11
5
İsabetli Şut
4
3
İsabetsiz Şut
5
Genel İstatistikler — 1. Yarı
St. Mirren Dunfermline
%50
Topla Oynama
%50
2
Toplam Şut
3
1
İsabetli Şut
2
2
Ofsayt
0
2
Korner
2
0
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
St. Mirren Dunfermline
2
Toplam Şut
3
1
İsabetli Şut
2
1
İsabetsiz Şut
1
Genel İstatistikler — 2. Yarı
St. Mirren Dunfermline
%52
Topla Oynama
%48
6
Toplam Şut
8
4
İsabetli Şut
2
1
Ofsayt
0
6
Korner
3
2
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
St. Mirren Dunfermline
6
Toplam Şut
8
4
İsabetli Şut
2
2
İsabetsiz Şut
4
Oyuncu — Şut İstatistikleri
Şut İstatistikleri İsabetli Gol Toplam
Zak Rudden profil resmi
Dunfermline
1
0
2
Chris Kane profil resmi
Dunfermline
1
1
2
Andy Tod profil resmi
Dunfermline
0
0
2
Fraser Taylor profil resmi
St. Mirren
1
0
1
Jayden Richardson profil resmi
1
0
1
Oyuncu — Maçın En İyileri
Maçın En İyileri Toplam
Aston Oxborough profil resmi
Dunfermline
7.80
Chris Kane profil resmi
Dunfermline
7.80
Samuel Harding profil resmi
Dunfermline
7.20
Alex Gogic profil resmi
St. Mirren
7.10
John Tod profil resmi
Dunfermline
7.10
Oyuncu — Şut Engelleme
Şut Engelleme Toplam
John Tod profil resmi
Dunfermline
1
Zak Rudden profil resmi
Dunfermline
1
Oyuncu — Ofsayt
Ofsayt Toplam
Killian Phillips profil resmi
2
Eseosa Sule profil resmi
St. Mirren
1
Oyuncu — Faul
Faul Toplam
Andy Tod profil resmi
Dunfermline
4
Fraser Taylor profil resmi
St. Mirren
3
Luke Robinson profil resmi
Dunfermline
3
Eseosa Sule profil resmi
St. Mirren
2
Kian Corbally profil resmi
Dunfermline
2
Oyuncu — Faul Yapılan
Faul Yapılan Toplam
Fraser Taylor profil resmi
St. Mirren
3
Keith Bray profil resmi
Dunfermline
3
Marcus Fraser profil resmi
St. Mirren
2
Samuel Ramos profil resmi
St. Mirren
2
Alex Gogic profil resmi
St. Mirren
2
St. Mirren
Dunfermline
Maç Başına Ortalamalar
4.0
Gol
3.0
1.0
Yediği Gol
1.3
15.7
Şut
17.3
5.7
Korner
7.3
1.7
Sarı Kart
0.7
14.7
Faul
11.7
St. Mirren
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.55
%100
Beraberlik:
0
Oran:
3.33
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
3.41
%0
Dunfermline
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
3.41
%0
Beraberlik:
0
Oran:
3.33
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.55
%100
St. Mirren
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.99
%0
Beraberlik:
0
Oran:
2.13
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
3.75
%100
Dunfermline
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
3.75
%0
Beraberlik:
0
Oran:
2.13
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.99
%100
St. Mirren
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Dunfermline
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
St. Mirren
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
4.01
%0
Üst:
1
Oran:
-
%100
Dunfermline
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
4.01
%0
Üst:
1
Oran:
-
%100
St. Mirren
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.99
%0
Üst:
1
Oran:
1.36
%100
Dunfermline
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
1.99
%0
Üst:
1
Oran:
1.36
%100
St. Mirren
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.33
%0
Üst:
1
Oran:
2.07
%100
Dunfermline
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.33
%100
Üst:
0
Oran:
2.07
%0
St. Mirren
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Dunfermline
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
St. Mirren
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Dunfermline
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
St. Mirren
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.35
%100
Oran:
0
Oran:
2.00
%0
Dunfermline
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
0
Oran:
1.35
%0
Oran:
1
Oran:
2.00
%100

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.55
0
3.33
2
3.41
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.99
0
2.13
2
3.75
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.86
0
2.47
2
3.36
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.50
0
3.39
2
1.66
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.29
0 ve 2
1.34
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.07
1 ve 2
1.08
0 ve 2
1.63
Taraf
1
Handikaplı Maç Sonucu (1)
HMS 1
12.25
HMS X
-
HMS 2
17.00
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
4.01
Üst
-
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.99
Üst
1.36
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.33
Üst
2.07
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.85
Üst
1.43
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.24
Üst
2.30
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.37
Üst
1.96
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.87
Üst
1.42
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.39
Üst
1.93
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.67
Hayır
1.15
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
3.49
Hayır
1.05
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.35
Yok
2.00
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.17
Yok
1.09
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.47
Yok
1.20
3
Toplam Gol
0-1 gol
4.25
2-3 gol
1.83
4-5 gol
2.74
6+ gol
7.75
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.65
Eşit
3.28
2.
1.80
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.73
Eşit
2.57
2.
2.07
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.22
Eşit
1.97
2.
2.38
3
Tek / Çift
Tek
1.66
Çift
1.57
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.73
Çift
1.51
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
2.14
Hayır
1.30
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.69
Hayır
-
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.54
Evet/Hayır
4.65
Evet/Evet
10.10
Hayır/Evet
3.21
1
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
2.Y KG Var
8.51
2.Y KG Yok
-
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
9.23
0 ve Alt
15.10
2 ve Alt
14.60
1 ve Üst
1.77
0 ve Üst
3.97
2 ve Üst
4.19
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
3.67
0 ve Alt
3.07
2 ve Alt
5.86
1 ve Üst
3.92
0 ve Üst
6.01
2 ve Üst
9.28
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
2.79
1 ve Yok
3.13
0 ve Var
4.01
0 ve Yok
15.30
2 ve Var
5.75
2 ve Yok
7.64
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
10.45
1 ve Yok
2.33
0 ve Var
5.97
0 ve Yok
3.05
2 ve Var
19.00
2 ve Yok
4.42
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
6.97
Üst ve Var
1.62
Alt ve Yok
2.68
Üst ve Yok
7.18
1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
MS 1 ve Var
17.00
MS 1 ve Yok
-
MS X ve Var
10.10
MS X ve Yok
-
MS 2 ve Var
17.00
MS 2 ve Yok
-

Puan Durumu

İskoçya - Lig Kupası Grup C İskoçya - Lig Kupası Grup C
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 3 0 1 12 - 4 8 9
G G G M
2
4 3 0 1 10 - 4 6 9
M G G G
3
4 2 0 2 13 - 10 3 6
G M G M
4
4 1 0 3 6 - 13 -7 3
M M M G
5
4 1 0 3 3 - 13 -10 3
G M M M
Play-off
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 2 0 0 9 - 1 8 6
G G
2
2 2 0 0 8 - 3 5 6
G G
3
2 1 0 1 4 - 4 0 3
G M
4
2 1 0 1 2 - 4 -2 3
M G
5
2 1 0 1 3 - 6 -3 3
G M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 2 0 0 8 - 0 8 6
G G
2
2 1 0 1 1 - 3 -2 3
M G
3
2 0 0 2 5 - 7 -2 0
M M
4
2 0 0 2 4 - 9 -5 0
M M
5
2 0 0 2 0 - 7 -7 0
M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
26 Temmuz 2026, Pazar 17:00
Bulutlu
Bulutlu, 18°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.55
MS 0
3.33
MS 2
3.41
2.5 Alt
1.99
2.5 Üst
1.36

St. Mirren - Dunfermline maç özeti

İskoçya - Lig Kupası Grup C kapsamında oynanan maçta Dunfermline, St. Mirren karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 26.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Goller: Chris Kane (88').

Maçta 6 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (St. Mirren - Dunfermline): topla oynama %51 - %49, isabetli şut 5 - 4.

Puan durumunda St. Mirren 1. sırada 9 puanla, Dunfermline 2. sırada 9 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler