Cove Rangers - St Mirren F.C. 0-4 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (18.07.2026) Bu karşılaşma İskoçya - Lig Kupası Grup C kapsamındadır.

Cove Rangers 0-4 St Mirren F.C. - Özet, Goller ve İstatistikler - 18.07.2026

Galibiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
MS
0 - 4
(İY: 0 - 2)
Galibiyet
Galibiyet Galibiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Uygulamayı indir
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

4-5-1
Piyasa değeri
0.0 Mn €
Yaş
23,9
4-3-3
Piyasa değeri
2.8 Mn €
Yaş
26
Teknik Direktörler
İlk 11
Balint Demus profil resmi
6.7
Ryan Harrington profil resmi
45'
Oyundan çıktı
5.8
Layton Bisland profil resmi
62'
Oyundan çıktı
5.7
Liam Parker profil resmi
5.6
Arron Darge profil resmi
5.4
Dylan Ross profil resmi
5.5
Reuben McAllister profil resmi
62'
Oyundan çıktı
5.9
Max Barry profil resmi
62'
Oyundan çıktı
6.0
Mark Souter profil resmi
6.1
D. Oladipo profil resmi
45'
Oyundan çıktı
6.4
Marcus Fraser profil resmi
75'
Oyundan çıktı
7.0
Richard King profil resmi
7.1
Declan John profil resmi
33'
Oyundan çıktı
Chris Mochrie profil resmi
75'
Oyundan çıktı
6.5
Samuel Ramos profil resmi
42'
Gol
63'
Oyundan çıktı
8.1
Roland Idowu profil resmi
31'
Gol
7.7
Alex Gogic profil resmi
6.9
Killian Phillips profil resmi
62'
Oyundan çıktı
7.3
Jalmaro Calvin profil resmi
85'
Gol
8.2
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Cove Rangers logosu
%32
Topla Oynama
%68
3
Korner
6
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
St. Mirren logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
26
61
Topa Sahip Olma
%32
%68
Ataklar
48
66
Şut
3
16
İsabetli Şut
2
9
Saat
18 Temmuz 2026, Cumartesi 17:00
Bulutlu
Bulutlu, 16°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Galibiyet
3
Kaybetmeme
6
2.5 Üst
3
Karşılıklı Gol
3
Gol yeme
3
Kaybetmeme
4/5
İlk Golü Atma
3/4
Gol yeme
5/6

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Cove Rangers St. Mirren
%32
Topla Oynama
%68
3
Toplam Şut
16
2
İsabetli Şut
9
1
Ofsayt
1
3
Korner
6
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Cove Rangers St. Mirren
3
Toplam Şut
16
2
İsabetli Şut
9
1
İsabetsiz Şut
7
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Cove Rangers St. Mirren
%28
Topla Oynama
%72
1
Toplam Şut
7
1
İsabetli Şut
5
1
Ofsayt
1
2
Korner
2
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Cove Rangers St. Mirren
1
Toplam Şut
7
1
İsabetli Şut
5
0
İsabetsiz Şut
2
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Cove Rangers St. Mirren
%36
Topla Oynama
%64
2
Toplam Şut
9
1
İsabetli Şut
4
0
Ofsayt
0
1
Korner
4
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Cove Rangers St. Mirren
2
Toplam Şut
9
1
İsabetli Şut
4
1
İsabetsiz Şut
5
Oyuncu — Şut İstatistikleri
Şut İstatistikleri İsabetli Gol Toplam
Jalmaro Calvin profil resmi
St. Mirren
4
1
4
Roland Idowu profil resmi
St. Mirren
2
1
4
Samuel Ramos profil resmi
St. Mirren
1
1
2
Luke Douglas profil resmi
St. Mirren
1
1
2
Max Barry profil resmi
Cove Rangers
1
0
1
Oyuncu — Maçın En İyileri
Maçın En İyileri Toplam
Jalmaro Calvin profil resmi
St. Mirren
8.20
Samuel Ramos profil resmi
St. Mirren
8.10
Roland Idowu profil resmi
St. Mirren
7.70
Luke Douglas profil resmi
St. Mirren
7.50
Carrick McEvoy profil resmi
St. Mirren
7.30
Oyuncu — Ofsayt
Ofsayt Toplam
D. Oladipo profil resmi
Cove Rangers
1
Killian Phillips profil resmi
1
Oyuncu — Faul
Faul Toplam
Arron Darge profil resmi
Cove Rangers
3
Dylan Ross profil resmi
Cove Rangers
2
Henry Fieldson profil resmi
St. Mirren
2
Ryan Harrington profil resmi
Cove Rangers
1
Jordan White profil resmi
Cove Rangers
1
Oyuncu — Faul Yapılan
Faul Yapılan Toplam
Killian Phillips profil resmi
4
Arron Darge profil resmi
Cove Rangers
3
Ackeme Cameron Francis Burrell profil resmi
2
Samuel Ramos profil resmi
St. Mirren
2
Ryan Harrington profil resmi
Cove Rangers
1
Cove Rangers
St. Mirren
Maç Başına Ortalamalar
3.0
Gol
4.0
2.0
Yediği Gol
0.0
8.0
Şut
18.0
6.0
Korner
7.0
1.0
Sarı Kart
0.0
11.0
Faul
12.0
Cove Rangers
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
7.40
%100
Beraberlik:
0
Oran:
5.04
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.10
%0
St. Mirren
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.10
%100
Beraberlik:
0
Oran:
5.04
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
7.40
%0
Cove Rangers
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
6.48
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.59
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.43
%0
St. Mirren
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.43
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.59
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
6.48
%0
Cove Rangers
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
St. Mirren
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Cove Rangers
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
St. Mirren
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Cove Rangers
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
2.46
%0
Üst:
1
Oran:
1.20
%100
St. Mirren
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
2.46
%0
Üst:
1
Oran:
1.20
%100
Cove Rangers
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.52
%0
Üst:
1
Oran:
1.71
%100
St. Mirren
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
1.52
%0
Üst:
1
Oran:
1.71
%100
Cove Rangers
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.14
%0
Üst:
1
Oran:
2.75
%100
St. Mirren
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.14
%100
Üst:
0
Oran:
2.75
%0
Cove Rangers
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
St. Mirren
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Cove Rangers
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.49
%100
Oran:
0
Oran:
1.76
%0
St. Mirren
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
0
Oran:
1.49
%0
Oran:
1
Oran:
1.76
%100

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
7.40
0
5.04
2
1.10
3
İlk Yarı Sonucu
1
6.48
0
2.59
2
1.43
3
İkinci Yarı Sonucu
1
5.98
0
2.96
2
1.36
3
Handikaplı Maç Sonucu (2:0)
1
1.68
0
3.58
2
2.34
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.78
1 ve 2
1.16
0 ve 2
-
3
Çifte Şans
1 ve 0
2.72
1 ve 2
-
0 ve 2
-
Taraf
1
Handikaplı Maç Sonucu (4)
HMS 1
17.00
HMS X
-
HMS 2
14.30
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
2.46
Üst
1.20
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.52
Üst
1.71
3
Alt/Üst 4.5
Alt
1.14
Üst
2.75
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
1.92
Üst
1.39
3
Deplasman Alt/Üst 2.5
Alt
1.59
Üst
1.64
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.54
Üst
1.69
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.21
Üst
2.41
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 1.5
Alt
1.24
Üst
2.31
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
3.30
Hayır
1.07
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
2.78
Hayır
1.14
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.49
Yok
1.76
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.32
Yok
1.07
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.65
Yok
1.16
3
Toplam Gol
0-1 gol
5.69
2-3 gol
2.01
4-5 gol
2.44
6+ gol
5.26
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.51
Eşit
3.54
2.
1.79
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.67
Eşit
1.64
2.
2.80
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.51
Eşit
3.05
2.
1.94
3
Tek / Çift
Tek
1.62
Çift
1.61
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.67
Çift
1.56
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
5.40
Hayır
-
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
1.52
Hayır
1.72
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.46
Evet/Hayır
4.75
Evet/Evet
11.35
Hayır/Evet
3.40
1
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
2.Y KG Var
25.50
2.Y KG Yok
-
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
27.50
0 ve Alt
21.80
2 ve Alt
9.19
1 ve Üst
9.41
0 ve Üst
5.95
2 ve Üst
1.20
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
9.45
0 ve Alt
3.86
2 ve Alt
3.13
1 ve Üst
18.45
0 ve Üst
7.05
2 ve Üst
2.39
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
12.45
1 ve Yok
17.85
0 ve Var
6.22
0 ve Yok
23.10
2 ve Var
2.14
2 ve Yok
2.04
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
32.00
1 ve Yok
7.67
0 ve Var
6.96
0 ve Yok
3.81
2 ve Var
7.79
2 ve Yok
1.66
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
11.05
Üst ve Var
1.68
Alt ve Yok
3.12
Üst ve Yok
3.72
1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
MS 1 ve Var
25.50
MS 1 ve Yok
-
MS X ve Var
25.50
MS X ve Yok
-
MS 2 ve Var
17.00
MS 2 ve Yok
-

Puan Durumu

İskoçya - Lig Kupası Grup C İskoçya - Lig Kupası Grup C
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 3 0 1 12 - 4 8 9
G G G M
2
4 3 0 1 10 - 4 6 9
M G G G
3
4 2 0 2 13 - 10 3 6
G M G M
4
4 1 0 3 6 - 13 -7 3
M M M G
5
4 1 0 3 3 - 13 -10 3
G M M M
Play-off
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 2 0 0 9 - 1 8 6
G G
2
2 2 0 0 8 - 3 5 6
G G
3
2 1 0 1 4 - 4 0 3
G M
4
2 1 0 1 2 - 4 -2 3
M G
5
2 1 0 1 3 - 6 -3 3
G M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 2 0 0 8 - 0 8 6
G G
2
2 1 0 1 1 - 3 -2 3
M G
3
2 0 0 2 5 - 7 -2 0
M M
4
2 0 0 2 4 - 9 -5 0
M M
5
2 0 0 2 0 - 7 -7 0
M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
18 Temmuz 2026, Cumartesi 17:00
Bulutlu
Bulutlu, 16°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
7.40
MS 0
5.04
MS 2
1.10
2.5 Alt
2.46
2.5 Üst
1.20

Cove Rangers - St. Mirren maç özeti

İskoçya - Lig Kupası Grup C kapsamında oynanan maçta St. Mirren, Cove Rangers karşısında 4-0 kazandı. Karşılaşma 18.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-2 tamamlanmıştı.

Goller: R. Idowu (31'), S. Ramos (42'), L. Douglas (81'), J. Calvin (85').

Maçta 1 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Cove Rangers - St. Mirren): topla oynama %32 - %68, isabetli şut 2 - 9.

Puan durumunda Cove Rangers 5. sırada 3 puanla, St. Mirren 1. sırada 9 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler