YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Huddersfield Town 26-27 sezonu | EFL Trophy Kupası'de 1. sırada, 0 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Huddersfield Town 26-27 sezonu | EFL Trophy Kupası'de 1. sırada, 0 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
İngiltere
3
1
1
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
İngiltere - Lig 1
|
||||||
| 15/08 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/08 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 29/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/09 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/09 | - | - | - | - | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 19/09 | - | - | - | - | ||
| 26/09 | - | - | - | - | ||
| 03/10 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 20/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 14/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 26/11 | - | - | - | - | ||
| 01/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 19/12 | - | - | - | - | ||
| 26/12 | - | - | - | - | ||
| 29/12 | - | - | - | - | ||
| 01/01 | - | - | - | - | ||
| 09/01 | - | - | - | - | ||
| 16/01 | - | - | - | - | ||
| 19/01 | - | - | - | - | ||
| 23/01 | - | - | - | - | ||
| 30/01 | - | - | - | - | ||
| 06/02 | - | - | - | - | ||
| 09/02 | - | - | - | - | ||
| 13/02 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 06/03 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
| 20/03 | - | - | - | - | ||
| 26/03 | - | - | - | - | ||
| 29/03 | - | - | - | - | ||
| 03/04 | - | - | - | - | ||
| 10/04 | - | - | - | - | ||
| 13/04 | - | - | - | - | ||
| 17/04 | - | - | - | - | ||
| 24/04 | - | - | - | - | ||
| 27/04 | - | - | - | - | ||
| 01/05 | - | - | - | - | ||
| 08/05 | - | - | - | - | ||
İngiltere - EFL Trophy Kupası
|
||||||
| 08/09 | - | - | - | - | ||
| 06/10 | - | - | - | - | ||
| 10/11 | - | - | - | - | ||
İngiltere - Lig Kupası
|
||||||
| 1. Tur | ||||||
| 08/08 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 10/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 18/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 21/07 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 21/07 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 01/08 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
Premier League
İngiltere
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SRB
#25
|
4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 800B € | 29.06.2027 | |
ENG
#10
|
5 | 5 | 750B € | 29.06.2028 | ||||
WAL
#9
|
5 | 4 | 5 | 1 | 1 | 600B € | 29.06.2029 | |
NIR
#15
|
500B € | 29.06.2027 | ||||||
ENG
#26
|
450B € | 29.06.2027 | ||||||
ENG
#11
|
5 | 4 | 325B € | 29.06.2028 | ||||
| 6 Forvet | Toplam Değer: 3,4Mn € | Ortalama Yaş: 28,7 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ENG
#19
|
2 | 1 | 1 | 1,7M € | 29.06.2029 | |||
ENG
#4
|
5 | 5 | 2 | 2 | 1,5M € | 29.06.2028 | ||
NLD
#30
|
5 | 5 | 2 | 1 | 900B € | 29.06.2030 | ||
ENG
#8
|
2 | 1 | 800B € | - | ||||
ENG
#16
|
750B € | 29.06.2027 | ||||||
ENG
#18
|
4 | 1 | 1 | 700B € | 29.06.2027 | |||
USA
#7
|
2 | 1 | 600B € | 29.06.2028 | ||||
DNK
#2
|
1 | 1 | 1 | 1 | 600B € | 29.06.2027 | ||
ENG
#17
|
450B € | 29.06.2028 | ||||||
ENG
#21
|
400B € | 29.06.2027 | ||||||
ENG
#
|
400B € | 29.06.2026 | ||||||
ENG
#14
|
375B € | 29.06.2029 | ||||||
ENG
#36
|
0 € | - | ||||||
ENG
#38
|
0 € | - | ||||||
| 14 Orta Saha | Toplam Değer: 9,2Mn € | Ortalama Yaş: 25,1 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#23
|
1 | 1 | 1M € | 29.06.2028 | ||||
NLD
#22
|
4 | 4 | 700B € | 29.06.2028 | ||||
SCO
#15
|
5 | 4 | 600B € | 29.06.2029 | ||||
ENG
#6
|
2 | 2 | 600B € | 29.06.2027 | ||||
NLD
#12
|
5 | 5 | 1 | 1 | 550B € | 29.06.2028 | ||
WAL
#5
|
2 | 550B € | 29.06.2028 | |||||
SCO
#3
|
4 | 3 | 1 | 400B € | 29.06.2027 | |||
ENG
#27
|
4 | 2 | 0 € | - | ||||
ENG
#29
|
0 € | - | ||||||
| 9 Defans | Toplam Değer: 4,4Mn € | Ortalama Yaş: 25,3 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ENG
#31
|
225B € | 29.06.2027 | ||||||
NZL
#33
|
100B € | 29.06.2027 | ||||||
ENG
#1
|
4 | 4 | 0 € | 29.06.2027 | ||||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 325K € | Ortalama Yaş: 27,0 | ||||||
İngiltere-Premier League
İngiltere-Championship
İngiltere-Lig 1
İngiltere-EFL Trophy Kupası
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Doncaster
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
2
|
Huddersfield
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
3
|
Liverpool U21
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
4
|
Rochdale
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Huddersfield
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9 - 3 | 6 | 10 |
|
2
|
Sheffield W.
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11 - 5 | 6 | 9 |
|
3
|
Blackpool
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8 - 4 | 4 | 7 |
|
4
|
Burton
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8 - 5 | 3 | 7 |
|
5
|
Barnsley
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5 - 3 | 2 | 7 |
|
6
|
Cambridge
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7 - 6 | 1 | 7 |
|
7
|
Luton
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10 - 10 | 0 | 7 |
|
8
|
Leyton Orient
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9 - 5 | 4 | 6 |
|
9
|
Stockport
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9 - 6 | 3 | 6 |
|
10
|
Notts County
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6 - 5 | 1 | 6 |
|
11
|
Bradford City
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4 - 4 | 0 | 6 |
|
12
|
Mansfield
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8 - 10 | -2 | 6 |
|
13
|
Leicester
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4 - 3 | 1 | 5 |
|
14
|
Reading
|
3 | 1 | 1 | 1 | 8 - 4 | 4 | 4 |
|
15
|
Oxford Utd
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5 - 6 | -1 | 4 |
|
16
|
Plymouth
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4 - 6 | -2 | 4 |
|
17
|
Wimbledon
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 7 | -5 | 4 |
|
18
|
Peterborough
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 7 | -5 | 4 |
|
19
|
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4 - 13 | -9 | 4 |
|
20
|
Doncaster
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4 - 5 | -1 | 3 |
|
21
|
Stevenage
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4 - 5 | -1 | 3 |
|
22
|
Wigan
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5 - 7 | -2 | 3 |
|
23
|
MK Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4 - 6 | -2 | 3 |
|
24
|
Wycombe
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4 - 9 | -5 | 2 |
Huddersfield Town, 1895 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını John Smith's Stadium sahasında oynuyor. Takımı Martin Drury çalıştırıyor.
Son maçında Oxford Utd karşısında 3-1 kazandı (02.09.2026). Sıradaki maçta Notts County takımını konuk edecek (05.09.2026).
Kadroda 33 oyuncu var; yaş ortalaması 25.8, toplam piyasa değeri 17.3 Mn €. En golcü isim Joe Taylor (5 gol). En çok asisti Ryan Ledson yaptı (2). Kadronun en değerli oyuncusu Bali Mumba (1.7 Mn €). Kadronun 2 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 11 oyuncu kadroya katıldı, 13 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Cameron Humphreys, Archie Collins, Ibane Bowat var. Ayrılanlar arasında Antony Evans, Tom Iorpenda, Mikel Miller bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 3 Premier League yer alıyor.
Sosyal