YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Bradford City 26-27 sezonu | EFL Trophy Kupası Kuzey Grup C'de 1. sırada, 0 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Bradford City 26-27 sezonu | EFL Trophy Kupası Kuzey Grup C'de 1. sırada, 0 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
İngiltere
1
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
İngiltere - Lig 1
|
||||||
| 15/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 20/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 01/09 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 05/09 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 19/09 | - | - | - | - | ||
| 26/09 | - | - | - | - | ||
| 03/10 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 20/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 14/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 28/11 | - | - | - | - | ||
| 01/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 19/12 | - | - | - | - | ||
| 26/12 | - | - | - | - | ||
| 29/12 | - | - | - | - | ||
| 01/01 | - | - | - | - | ||
| 09/01 | - | - | - | - | ||
| 16/01 | - | - | - | - | ||
| 19/01 | - | - | - | - | ||
| 23/01 | - | - | - | - | ||
| 30/01 | - | - | - | - | ||
| 06/02 | - | - | - | - | ||
| 09/02 | - | - | - | - | ||
| 13/02 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 06/03 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
| 20/03 | - | - | - | - | ||
| 26/03 | - | - | - | - | ||
| 29/03 | - | - | - | - | ||
| 03/04 | - | - | - | - | ||
| 10/04 | - | - | - | - | ||
| 13/04 | - | - | - | - | ||
| 17/04 | - | - | - | - | ||
| 24/04 | - | - | - | - | ||
| 27/04 | - | - | - | - | ||
| 01/05 | - | - | - | - | ||
| 08/05 | - | - | - | - | ||
İngiltere - Lig Kupası
|
||||||
| 1. Tur | ||||||
| 08/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 2. Tur | ||||||
| 26/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 3. Tur | ||||||
| 08/09 | - | - | - | - | ||
İngiltere - EFL Trophy Kupası
|
||||||
| Kuzey Grup C | ||||||
| 22/09 | - | - | - | - | ||
| 06/10 | - | - | - | - | ||
| 10/11 | - | - | - | - | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 04/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 11/07 | 1 - 4 |
|
|
G | ||
| 17/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 29/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/08 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
İngiltere
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ENG
#23
|
7 | 3 | 1 | 550B € | - | |||
ENG
#11
|
550B € | 29.06.2027 | ||||||
ENG
#24
|
6 | 4 | 1 | 350B € | 29.06.2027 | |||
IRL
#17
|
1 | 1 | 350B € | - | ||||
ENG
#9
|
7 | 7 | 1 | 300B € | - | |||
ENG
#19
|
7 | 5 | 1 | 200B € | 29.06.2028 | |||
ENG
#29
|
0 € | 29.06.2027 | ||||||
| 7 Forvet | Toplam Değer: 2,3Mn € | Ortalama Yaş: 25,7 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ENG
#7
|
7 | 6 | 700B € | 29.06.2028 | ||||
ENG
#8
|
7 | 3 | 1 | 1 | 650B € | 29.06.2029 | ||
ENG
#20
|
350B € | - | ||||||
ENG
#32
|
1 | 1 | 250B € | 29.06.2027 | ||||
ENG
#25
|
7 | 1 | 150B € | 29.06.2027 | ||||
ENG
#20
|
4 | 1 | 1 | 150B € | 29.06.2029 | |||
ENG
#10
|
7 | 6 | 1 | 1 | 50B € | - | ||
| 7 Orta Saha | Toplam Değer: 2,3Mn € | Ortalama Yaş: 28,0 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ENG
#22
|
1,5M € | 30.05.2027 | ||||||
AUS
#
|
1,3M € | 30.05.2027 | ||||||
ENG
#16
|
1 | 1 | 1 | 800B € | 29.06.2027 | |||
ENG
#6
|
7 | 6 | 2 | 2 | 550B € | 29.06.2028 | ||
IRL
#
|
550B € | 29.06.2028 | ||||||
ENG
#5
|
7 | 6 | 1 | 400B € | 29.06.2028 | |||
ENG
#15
|
6 | 6 | 2 | 300B € | 29.06.2028 | |||
ENG
#28
|
6 | 6 | 1 | 250B € | 29.06.2027 | |||
ENG
#2
|
4 | 2 | 250B € | 29.06.2028 | ||||
GMB
#3
|
7 | 6 | 1 | 225B € | - | |||
ENG
#30
|
0 € | - | ||||||
| 11 Defans | Toplam Değer: 6,1Mn € | Ortalama Yaş: 25,5 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SCO
#21
|
7 | 7 | 500B € | 29.06.2029 | ||||
ENG
#1
|
300B € | 29.06.2027 | ||||||
ENG
#
|
0 € | - | ||||||
ENG
#31
|
0 € | - | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 800K € | Ortalama Yaş: 24,2 | ||||||
İngiltere-Premier League
İngiltere-Championship
İngiltere-Lig 1
İngiltere-Lig 2
İngiltere-EFL Trophy Kupası
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Bradford City
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
2
|
Newcastle U21
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
3
|
Rotherham
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
4
|
York
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Sheffield W.
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13 - 6 | 7 | 12 |
|
2
|
Huddersfield
|
5 | 3 | 2 | 0 | 10 - 4 | 6 | 11 |
|
3
|
Stockport
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13 - 6 | 7 | 9 |
|
4
|
Bradford City
|
5 | 3 | 0 | 2 | 5 - 4 | 1 | 9 |
|
5
|
Burton
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10 - 7 | 3 | 8 |
|
6
|
Cambridge
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9 - 8 | 1 | 8 |
|
7
|
Luton
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11 - 11 | 0 | 8 |
|
8
|
Reading
|
4 | 2 | 1 | 1 | 11 - 5 | 6 | 7 |
|
9
|
Leyton Orient
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10 - 6 | 4 | 7 |
|
10
|
Oxford Utd
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9 - 6 | 3 | 7 |
|
11
|
Blackpool
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9 - 7 | 2 | 7 |
|
12
|
Notts County
|
5 | 1 | 4 | 0 | 7 - 6 | 1 | 7 |
|
13
|
Plymouth
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7 - 8 | -1 | 7 |
|
14
|
Barnsley
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6 - 8 | -2 | 7 |
|
15
|
Stevenage
|
5 | 1 | 3 | 1 | 9 - 6 | 3 | 6 |
|
16
|
Mansfield
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8 - 11 | -3 | 6 |
|
17
|
Leicester
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4 - 7 | -3 | 5 |
|
18
|
MK Dons
|
5 | 0 | 4 | 1 | 7 - 9 | -2 | 4 |
|
19
|
Wimbledon
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 7 | -5 | 4 |
|
20
|
Peterborough
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3 - 9 | -6 | 4 |
|
21
|
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4 - 13 | -9 | 4 |
|
22
|
Doncaster
|
5 | 0 | 3 | 2 | 6 - 8 | -2 | 3 |
|
23
|
Wycombe
|
5 | 0 | 3 | 2 | 7 - 12 | -5 | 3 |
|
24
|
Wigan
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5 - 11 | -6 | 3 |
Bradford City, 1903 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Northern Commercials Stadium sahasında oynuyor. Takımı Graham Alexander çalıştırıyor.
Son maçında Mansfield karşısında 1-0 kazandı (05.09.2026). Sıradaki maçta Leyton Orient deplasmanına gidecek (09.09.2026).
Kadroda 29 oyuncu var; yaş ortalaması 26.0, toplam piyasa değeri 11.5 Mn €. En golcü isim Aden Baldwin (2 gol). En çok asisti Callum Connolly yaptı (2). Kadronun en değerli oyuncusu Kieran Morgan (1.5 Mn €). Kadronun 3 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 14 oyuncu kadroya katıldı, 16 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Corey O'Keeffe, Hayden Matthews, Kieran Morgan var. Ayrılanlar arasında Joe Wright, Walker Sam, Lee Evans bulunuyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.
Sosyal