YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
EC Juventude 2026 sezonu | Serie B'de 2. sırada, 46 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
EC Juventude 2026 sezonu | Serie B'de 2. sırada, 46 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Brezilya
1
1
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Brezilya - Serie B
|
||||||
| 22/03 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 01/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 04/04 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 11/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 19/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 26/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 10/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 17/05 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 24/05 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 30/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 06/06 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 14/06 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 21/06 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 28/06 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 06/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 11/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 18/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 24/07 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 29/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 16/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 19/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 26/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 02/09 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 09/09 | - | - | - | - | ||
| 14/09 | - | - | - | - | ||
| 19/09 | - | - | - | - | ||
| 26/09 | - | - | - | - | ||
| 03/10 | - | - | - | - | ||
| 06/10 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 14/11 | - | - | - | - | ||
Brezilya - Kupa
|
||||||
| 2. Tur | ||||||
| 06/03 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 13/03 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 20/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 5. Tur | ||||||
| 22/04 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 14/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 02/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 05/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
Brezilya - Gaucho
|
||||||
| 10/01 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 15/01 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 17/01 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/01 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 26/01 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 31/01 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 10/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 15/02 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 23/02 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
Brezilya - Copa Sul-Sudeste
|
||||||
| Grup A | ||||||
| 26/03 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 29/03 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 09/04 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 16/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 01/05 | 3 - 0 |
|
|
M | ||
| 07/05 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
Brezilya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PRT
#10
|
33 | 27 | 3 | 1 | 10M € | 30.06.2020 | ||
BRA
#25
|
39 | 27 | 6 | 3 | 6 | 750B € | 30.12.2027 | |
PRY
#18
|
5 | 3 | 500B € | 30.12.2026 | ||||
BRA
#20
|
11 | 4 | 1 | 1 | 400B € | - | ||
BRA
#17
|
325B € | - | ||||||
BRA
#11
|
29 | 14 | 2 | 2 | 300B € | - | ||
BRA
#18
|
6 | 1 | 2 | 150B € | 29.11.2026 | |||
BRA
#9
|
24 | 12 | 2 | 2 | 1 | 100B € | 29.11.2026 | |
BRA
#72
|
4 | 1 | 0 € | - | ||||
BRA
#79
|
7 | 4 | 1 | 0 € | - | |||
BRA
#29
|
3 | 0 € | - | |||||
BRA
#35
|
0 € | - | ||||||
| 12 Forvet | Toplam Değer: 12,5Mn € | Ortalama Yaş: 26,2 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#44
|
26 | 19 | 3 | 4 | 6 | 2,2M € | 30.12.2026 | |
URY
#17
|
30 | 13 | 1 | 1 | 1M € | 30.12.2026 | ||
BRA
#8
|
32 | 28 | 1 | 9 | 900B € | 30.12.2026 | ||
BRA
#75
|
29 | 27 | 5 | 4 | 3 | 700B € | 30.12.2026 | |
BRA
#7
|
14 | 7 | 3 | 600B € | 30.12.2026 | |||
BRA
#29
|
5 | 1 | 1 | 400B € | 29.11.2026 | |||
BRA
#5
|
26 | 13 | 2 | 6 | 250B € | - | ||
Iba Ly
K
SEN
#26
|
17 | 8 | 2 | 250B € | - | |||
BRA
#88
|
5 | 4 | 2 | 150B € | - | |||
BRA
#28
|
2 | 1 | 1 | 75B € | 30.12.2026 | |||
BRA
#15
|
0 € | - | ||||||
BRA
#10
|
0 € | - | ||||||
BRA
#53
|
4 | 3 | 1 | 0 € | - | |||
BRA
#27
|
2 | 0 € | 30.12.2026 | |||||
BRA
#
|
0 € | - | ||||||
| 15 Orta Saha | Toplam Değer: 6,5Mn € | Ortalama Yaş: 27,0 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nathan
K
BRA
#22
|
21 | 12 | 1 | 1,2M € | 30.12.2026 | |||
Patryck
K
BRA
#30
|
16 | 15 | 3 | 2 | 1 | 1,2M € | - | |
BRA
#4
|
33 | 32 | 1 | 5 | 500B € | - | ||
BRA
#34
|
25 | 25 | 1 | 6 | 350B € | - | ||
BRA
#47
|
36 | 36 | 2 | 5 | 6 | 2 | 300B € | 30.12.2028 |
BRA
#2
|
23 | 21 | 2 | 300B € | 30.12.2025 | |||
BRA
#
|
250B € | - | ||||||
BRA
#16
|
22 | 16 | 2 | 1 | 200B € | 29.11.2026 | ||
BRA
#6
|
16 | 6 | 1 | 1 | 1 | 200B € | 29.11.2026 | |
BRA
#13
|
14 | 9 | 1 | 4 | 100B € | 29.11.2026 | ||
VEN
#4
|
100B € | - | ||||||
BRA
#3
|
11 | 9 | 2 | 50B € | 29.11.2026 | |||
BRA
#97
|
28 | 18 | 2 | 1 | 8 | 2 | 0 € | - |
BRA
#43
|
2 | 2 | 0 € | - | ||||
BRA
#36
|
0 € | - | ||||||
| 15 Defans | Toplam Değer: 4,8Mn € | Ortalama Yaş: 28,3 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jandrei
K
BRA
#93
|
36 | 36 | 2 | 200B € | - | |||
BRA
#12
|
9 | 8 | 0 € | - | ||||
BRA
#21
|
1 | 1 | 0 € | - | ||||
BRA
#31
|
0 € | - | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 200K € | Ortalama Yaş: 29,5 | ||||||
Brezilya-Serie A
Brezilya-Serie B
Brezilya-Copa FGF
Brezilya-Gaucho
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Criciuma
|
26 | 13 | 8 | 5 | 28 - 19 | 9 | 47 |
|
2
|
Juventude
|
25 | 13 | 7 | 5 | 26 - 13 | 13 | 46 |
|
3
|
Vila Nova
|
26 | 13 | 5 | 8 | 37 - 30 | 7 | 44 |
|
4
|
Novorizontino
|
25 | 12 | 7 | 6 | 41 - 22 | 19 | 43 |
|
5
|
CRB
|
26 | 12 | 6 | 8 | 40 - 36 | 4 | 42 |
|
6
|
Fortaleza
|
25 | 11 | 8 | 6 | 28 - 22 | 6 | 41 |
|
7
|
A. Goianiense
|
25 | 10 | 9 | 6 | 28 - 23 | 5 | 39 |
|
8
|
Sport Recife
|
25 | 9 | 11 | 5 | 33 - 24 | 9 | 38 |
|
9
|
Athletic Club
|
26 | 9 | 10 | 7 | 31 - 27 | 4 | 37 |
|
10
|
Nautico
|
26 | 10 | 7 | 9 | 31 - 28 | 3 | 37 |
|
11
|
Operario Ferroviario
|
25 | 10 | 7 | 8 | 31 - 32 | -1 | 37 |
|
12
|
Cuiaba
|
26 | 8 | 12 | 6 | 23 - 21 | 2 | 36 |
|
13
|
Goias
|
25 | 10 | 6 | 9 | 25 - 30 | -5 | 36 |
|
14
|
Sao Bernardo
|
25 | 8 | 8 | 9 | 34 - 29 | 5 | 32 |
|
15
|
Botafogo SP
|
26 | 8 | 7 | 11 | 29 - 29 | 0 | 31 |
|
16
|
Avai
|
25 | 8 | 5 | 12 | 27 - 31 | -4 | 29 |
|
17
|
Ceara
|
25 | 7 | 7 | 11 | 25 - 32 | -7 | 28 |
|
18
|
Londrina
|
25 | 5 | 7 | 13 | 29 - 36 | -7 | 22 |
|
19
|
America MG
|
26 | 3 | 5 | 18 | 19 - 45 | -26 | 14 |
|
20
|
Ponte Preta
|
25 | 2 | 4 | 19 | 16 - 52 | -36 | 10 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Internacional
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14 - 5 | 9 | 15 |
|
2
|
Juventude
|
6 | 3 | 3 | 0 | 8 - 3 | 5 | 12 |
|
3
|
São José-PA
|
6 | 2 | 3 | 1 | 4 - 3 | 1 | 9 |
|
4
|
San Luis FC
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6 - 10 | -4 | 7 |
|
5
|
Avenida
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4 - 9 | -5 | 5 |
|
6
|
Guarany de Bage
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4 - 10 | -6 | 5 |
EC Juventude, 1913 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Alfredo Jaconi sahasında oynuyor. Takımı Mauricio Barbieri çalıştırıyor.
Brezilya - Serie B tablosunda 2. sırada: 25 maçta 46 puan. Karne 13 galibiyet, 7 beraberlik, 5 mağlubiyet. Attığı gol 26, yediği gol 13; averaj 13.
Son maçında Londrina ile 0-0 berabere kaldı (02.09.2026). Sıradaki maçta A. Goianiense takımını konuk edecek (06.09.2026).
Kadroda 46 oyuncu var; yaş ortalaması 27.5, toplam piyasa değeri 24.0 Mn €. En golcü isim Alisson Safira (6 gol). En çok asisti Marcos Paulo Lima Batista Silva yaptı (5). Kadronun en değerli oyuncusu Marcos Paulo (10.0 Mn €). Kadronun 12 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 16 oyuncu kadroya katıldı, 16 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Ari Moura, Gabriel Pires, Luis Amarilla var. Ayrılanlar arasında Leo Indio, Emerson Galego, Gabriel Taliari bulunuyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.