Stirling Albion - Montrose 0-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (18.07.2026) Bu karşılaşma İskoçya - Lig Kupası Grup B kapsamındadır.

Stirling Albion 0-2 Montrose - Özet, Goller ve İstatistikler - 18.07.2026

Galibiyet
Mağlubiyet
MS
0 - 2
(İY: 0 - 2)
Galibiyet
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Oylamaya katıl
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

4-4-2
Piyasa değeri
0.0 Mn €
Yaş
26,5
4-4-1-1
Piyasa değeri
0.1 Mn €
Yaş
28,8
Teknik Direktörler
İlk 11
Kyle Banner profil resmi
5.9
Samuel Denham profil resmi
28' Sarı kart
5.8
Callum Crane profil resmi
6.2
Robbie McNab profil resmi
85' Sarı kart
6.4
Ezekiel Cameron profil resmi
64' Oyundan çıktı
5.8
Russell McLean profil resmi
72' Oyundan çıktı
6.0
Jordan Allan profil resmi
64' Oyundan çıktı
6.0
Lee Hamilton profil resmi
71' Oyundan çıktı
6.5
Robin Raine profil resmi
72' Oyundan çıktı
5.7
Cammy Gill profil resmi
6.7
Sean McGinty profil resmi
7.3
Flynn Duffy profil resmi
7.0
Aidan Quinn profil resmi
7.2
Shaun Byrne profil resmi
79' Oyundan çıktı
6.5
Ewan Loudon profil resmi
28' Gol
6.6
Jamie Barjonas profil resmi
70' Oyundan çıktı
6.4
Blair Lyons profil resmi
30' Gol
90' Oyundan çıktı
8.1
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Stirling logosu
%49
Topla Oynama
%51
2
Korner
7
2
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Montrose logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
61
63
Topa Sahip Olma
%49
%51
Ataklar
91
86
Şut
7
8
İsabetli Şut
2
5
Saat
18 Temmuz 2026, Cumartesi 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 23°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
İlk Golü Yeme
3
Gol yeme
7
Sarı Kart 4.5 Alt
8
Kazanamama
6/7
Kaybetmeme
4/5
Kaybetmeme
3/4
İlk Golü Atma
3/4
Karşılıklı Gol
6/7

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Stirling Montrose
%49
Topla Oynama
%51
7
Toplam Şut
8
2
İsabetli Şut
5
2
Ofsayt
0
2
Korner
7
2
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Stirling Montrose
7
Toplam Şut
8
2
İsabetli Şut
5
4
İsabetsiz Şut
3
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Stirling Montrose
%40
Topla Oynama
%60
1
Toplam Şut
6
0
İsabetli Şut
4
2
Ofsayt
0
2
Korner
6
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Stirling Montrose
1
Toplam Şut
6
0
İsabetli Şut
4
1
İsabetsiz Şut
2
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Stirling Montrose
%57
Topla Oynama
%43
6
Toplam Şut
2
2
İsabetli Şut
1
0
Ofsayt
0
0
Korner
1
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Stirling Montrose
6
Toplam Şut
2
2
İsabetli Şut
1
3
İsabetsiz Şut
1
Oyuncu — Şut İstatistikleri
Şut İstatistikleri İsabetli Gol Toplam
Robbie McNab profil resmi
1
0
2
Blair Lyons profil resmi
Montrose
1
1
2
Sean McGinty profil resmi
0
0
2
Mark Russell profil resmi
1
0
1
Aidan Quinn profil resmi
Montrose
1
0
1
Oyuncu — Maçın En İyileri
Maçın En İyileri Toplam
Blair Lyons profil resmi
Montrose
8.10
Sean McGinty profil resmi
7.30
Aidan Quinn profil resmi
Montrose
7.20
Ryan Williamson profil resmi
7.00
Flynn Duffy profil resmi
Montrose
7.00
Oyuncu — Şut Engelleme
Şut Engelleme Toplam
Barry Hepburn profil resmi
1
Oyuncu — Ofsayt
Ofsayt Toplam
Russell McLean profil resmi
2
Oyuncu — Faul
Faul Toplam
Sean McGinty profil resmi
3
Shaun Byrne profil resmi
Montrose
3
Kyle Banner profil resmi
Stirling
2
Callum Crane profil resmi
2
Robbie McNab profil resmi
2
Oyuncu — Faul Yapılan
Faul Yapılan Toplam
Kyle Banner profil resmi
Stirling
3
Russell McLean profil resmi
3
Shaun Byrne profil resmi
Montrose
3
Robin Raine profil resmi
Stirling
2
E.Loudon profil resmi
Montrose
2
Stirling
Montrose
Maç Başına Ortalamalar
1.5
Gol
1.0
1.0
Yediği Gol
0.0
4.5
Şut
2.0
0.5
Korner
6.0
0.5
Sarı Kart
2.0
13.5
Faul
7.0
Stirling
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
3.66
%0
Beraberlik:
0
Oran:
3.23
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.52
%100
Stirling
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
4.04
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.04
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.98
%0
Stirling
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Stirling
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
3.46
%100
Üst:
0
Oran:
1.05
%0
Stirling
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.78
%100
Üst:
0
Oran:
1.48
%0
Stirling
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.22
%100
Üst:
0
Oran:
2.37
%0
Stirling
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Stirling
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Stirling
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
0
Oran:
1.45
%0
Oran:
1
Oran:
1.80
%100

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
3.66
0
3.23
2
1.52
3
İlk Yarı Sonucu
1
4.04
0
2.04
2
1.98
3
İkinci Yarı Sonucu
1
3.58
0
2.38
2
1.86
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.69
0
3.27
2
2.50
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.34
1 ve 2
1.32
0 ve 2
-
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.66
1 ve 2
1.09
0 ve 2
-
Taraf
1
Handikaplı Maç Sonucu (2)
HMS 1
11.90
HMS X
-
HMS 2
10.15
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
3.46
Üst
1.05
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.78
Üst
1.48
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.22
Üst
2.37
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
2.31
Üst
1.24
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.74
Üst
1.50
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.30
Üst
2.14
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.31
Üst
2.10
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.80
Üst
1.46
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.36
Hayır
1.22
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
4.05
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.45
Yok
1.80
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.53
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.76
Yok
1.14
3
Toplam Gol
0-1 gol
3.58
2-3 gol
1.76
4-5 gol
3.04
6+ gol
10.15
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.67
Eşit
3.15
2.
1.83
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.37
Eşit
1.84
2.
2.51
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.74
Eşit
2.49
2.
2.11
3
Tek / Çift
Tek
1.66
Çift
1.57
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.75
Çift
1.50
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
4.30
Hayır
-
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
2.27
Hayır
1.25
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.42
Evet/Hayır
4.96
Evet/Evet
12.85
Hayır/Evet
3.46
1
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
2.Y KG Var
25.50
2.Y KG Yok
-
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
13.05
0 ve Alt
12.20
2 ve Alt
7.72
1 ve Üst
4.78
0 ve Üst
4.08
2 ve Üst
1.80
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
5.94
0 ve Alt
2.79
2 ve Alt
3.48
1 ve Üst
11.15
0 ve Üst
6.52
2 ve Üst
4.16
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
6.74
1 ve Yok
7.38
0 ve Var
4.11
0 ve Yok
12.30
2 ve Var
3.01
2 ve Yok
2.80
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
23.50
1 ve Yok
4.63
0 ve Var
6.47
0 ve Yok
2.77
2 ve Var
12.05
2 ve Yok
2.27
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
6.59
Üst ve Var
1.80
Alt ve Yok
2.34
Üst ve Yok
7.11
1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
MS 1 ve Var
25.50
MS 1 ve Yok
-
MS X ve Var
25.50
MS X ve Yok
-
MS 2 ve Var
12.80
MS 2 ve Yok
-

Puan Durumu

İskoçya - Lig Kupası Grup B İskoçya - Lig Kupası Grup B
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 3 0 1 8 - 1 7 9
G M G G
2
4 3 0 1 5 - 2 3 9
G G G M
3
4 2 0 2 3 - 6 -3 6
G M M G
4
4 1 0 3 3 - 5 -2 3
M G M M
5
4 1 0 3 4 - 9 -5 3
M M M G
Play-off
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 2 0 0 7 - 0 7 6
G G
2
2 1 0 1 1 - 2 -1 3
M G
2
2 1 0 1 1 - 2 -1 3
G M
4
2 0 0 2 2 - 5 -3 0
M M
5
2 0 0 2 0 - 3 -3 0
M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 2 0 0 4 - 0 4 6
G G
2
2 1 0 1 3 - 2 1 3
G M
3
2 1 0 1 1 - 1 0 3
G M
4
2 1 0 1 2 - 4 -2 3
G M
4
2 1 0 1 2 - 4 -2 3
M G
Son Maçlar
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
18 Temmuz 2026, Cumartesi 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 23°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
3.66
MS 0
3.23
MS 2
1.52
2.5 Alt
1.78
2.5 Üst
1.48

Stirling - Montrose maç özeti

İskoçya - Lig Kupası Grup B kapsamında oynanan maçta Montrose, Stirling karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 18.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-2 tamamlanmıştı.

Goller: E.Loudon (28'), B. Lyons (30').

Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Stirling - Montrose): topla oynama %49 - %51, isabetli şut 2 - 5.

Puan durumunda Stirling 4. sırada 3 puanla, Montrose 2. sırada 9 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler

Ofsayt UYGULAMASI Maçın adamını seç, puanını topla

Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.

  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut