East Kilbride FC - Dunfermline Athletic 3-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (11.07.2026) Bu karşılaşma İskoçya - Lig Kupası Grup C kapsamındadır.

East Kilbride FC 3-0 Dunfermline Athletic - Özet, Goller ve İstatistikler - 11.07.2026

Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
MS
3 - 0
(İY: 1 - 0)
Galibiyet
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Uygulamayı indir
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

4-2-3-1
Piyasa değeri
0.1 Mn €
Yaş
24,8
4-3-3
Piyasa değeri
1.4 Mn €
Yaş
23,5
Teknik Direktörler
İlk 11
Andrew Kyle profil resmi
7.0
Sean Fagan profil resmi
7.1
Finlay Gray profil resmi
54'
Gol
8.1
Joao Balde profil resmi
11'
Oyundan çıktı
6.8
Malik Zaid profil resmi
7.3
Craig McGuffie profil resmi
36'
Sarı kart
6.4
Cameron Elliott profil resmi
75'
Gol
78'
Oyundan çıktı
7.8
Shay Kelly profil resmi
8.3
Shea Kearney profil resmi
5.7
Robbie Fraser profil resmi
6.3
Keith Bray profil resmi
84'
Oyundan çıktı
5.4
John Tod profil resmi
44'
Sarı kart
60'
Oyundan çıktı
5.6
Kian Corbally profil resmi
60'
Oyundan çıktı
5.6
Oli Shaw profil resmi
6.5
Andy Tod profil resmi
84'
Oyundan çıktı
6.3
Callumn Morrison profil resmi
61'
Oyundan çıktı
6.4
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

East Kilbride logosu
%55
Topla Oynama
%45
4
Korner
3
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Dunfermline logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
45
26
Topa Sahip Olma
%55
%45
Ataklar
84
79
Şut
10
7
İsabetli Şut
4
4
Saat
11 Temmuz 2026, Cumartesi 17:00
Bulutlu
Bulutlu, 19°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Galibiyet
4
Kaybetmeme
4
Kalesini gole kapatma
4
Kaybetmeme
7/8
2.5 Üst
3/4
2.5 Üst
4/5
Gol yeme
5/6

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
East Kilbride Dunfermline
%55
Topla Oynama
%45
10
Toplam Şut
7
4
İsabetli Şut
4
0
Ofsayt
2
4
Korner
3
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
East Kilbride Dunfermline
10
Toplam Şut
7
4
İsabetli Şut
4
6
İsabetsiz Şut
3
Genel İstatistikler — 1. Yarı
East Kilbride Dunfermline
%56
Topla Oynama
%44
6
Toplam Şut
2
1
İsabetli Şut
2
0
Ofsayt
0
2
Korner
1
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
East Kilbride Dunfermline
6
Toplam Şut
2
1
İsabetli Şut
2
5
İsabetsiz Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
East Kilbride Dunfermline
%54
Topla Oynama
%46
4
Toplam Şut
5
3
İsabetli Şut
2
0
Ofsayt
2
2
Korner
2
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
East Kilbride Dunfermline
4
Toplam Şut
5
3
İsabetli Şut
2
1
İsabetsiz Şut
3
Oyuncu — Şut İstatistikleri
Şut İstatistikleri İsabetli Gol Toplam
Andy Tod profil resmi
Dunfermline
3
0
4
Malik Zaid profil resmi
East Kilbride
0
0
2
Craig McGuffie profil resmi
East Kilbride
0
0
2
Darragh O'Connor profil resmi
East Kilbride
1
0
1
Finlay Gray profil resmi
East Kilbride
1
1
1
Oyuncu — Maçın En İyileri
Maçın En İyileri Toplam
Shay Kelly profil resmi
East Kilbride
8.30
Lewis McGrattan profil resmi
East Kilbride
8.20
Finlay Gray profil resmi
East Kilbride
8.10
Cameron Elliott profil resmi
East Kilbride
7.80
Malik Zaid profil resmi
East Kilbride
7.30
Oyuncu — Ofsayt
Ofsayt Toplam
Oli Shaw profil resmi
Dunfermline
1
Andy Tod profil resmi
Dunfermline
1
Oyuncu — Faul
Faul Toplam
Sean Fagan profil resmi
East Kilbride
4
Rhys Armstrong profil resmi
East Kilbride
4
Charlie Gilmour profil resmi
Dunfermline
4
John Tod profil resmi
Dunfermline
3
Callumn Morrison profil resmi
Dunfermline
3
Oyuncu — Faul Yapılan
Faul Yapılan Toplam
Jamie Hamilton profil resmi
East Kilbride
5
Rhys Armstrong profil resmi
East Kilbride
5
Keith Bray profil resmi
Dunfermline
4
A. Kyle profil resmi
East Kilbride
3
Finlay Gray profil resmi
East Kilbride
3

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
4.22
0
3.71
2
1.37
3
İlk Yarı Sonucu
1
4.33
0
2.26
2
1.76
3
İkinci Yarı Sonucu
1
3.92
0
2.61
2
1.67
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.94
0
3.37
2
2.06
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.45
1 ve 2
1.24
0 ve 2
-
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.88
1 ve 2
-
0 ve 2
-
Taraf
1
Handikaplı Maç Sonucu (-3)
HMS 1
17.00
HMS X
-
HMS 2
17.00
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
2.16
Üst
1.29
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.39
Üst
1.91
3
Alt/Üst 4.5
Alt
1.08
Üst
3.21
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
2.42
Üst
1.21
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
2.15
Üst
1.29
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.44
Üst
1.85
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.34
Üst
2.03
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
2.09
Üst
1.31
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.90
Hayır
1.12
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
3.17
Hayır
1.09
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.36
Yok
1.99
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.10
Yok
1.09
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.45
Yok
1.21
3
Toplam Gol
0-1 gol
4.77
2-3 gol
1.89
4-5 gol
2.60
6+ gol
6.57
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.60
Eşit
3.38
2.
1.79
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.31
Eşit
1.88
2.
2.46
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.63
Eşit
2.74
2.
2.02
3
Tek / Çift
Tek
1.64
Çift
1.58
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.70
Çift
1.53
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
4.01
Hayır
-
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
1.87
Hayır
1.42
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.56
Evet/Hayır
4.58
Evet/Evet
9.75
Hayır/Evet
3.21
1
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
2.Y KG Var
17.85
2.Y KG Yok
-
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
17.95
0 ve Alt
17.55
2 ve Alt
9.41
1 ve Üst
5.16
0 ve Üst
4.35
2 ve Üst
1.52
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
6.71
0 ve Alt
3.35
2 ve Alt
3.47
1 ve Üst
10.95
0 ve Üst
6.09
2 ve Üst
3.25
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
6.89
1 ve Yok
9.92
0 ve Var
4.42
0 ve Yok
17.90
2 ve Var
2.45
2 ve Yok
2.76
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
21.05
1 ve Yok
5.16
0 ve Var
6.04
0 ve Yok
3.33
2 ve Var
9.02
2 ve Yok
2.08
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
7.92
Üst ve Var
1.58
Alt ve Yok
2.87
Üst ve Yok
5.89
1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
MS 1 ve Var
17.00
MS 1 ve Yok
-
MS X ve Var
25.50
MS X ve Yok
-
MS 2 ve Var
25.50
MS 2 ve Yok
-

Puan Durumu

İskoçya - Lig Kupası Grup C İskoçya - Lig Kupası Grup C
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 3 0 1 12 - 4 8 9
G G G M
2
4 3 0 1 10 - 4 6 9
M G G G
3
4 2 0 2 13 - 10 3 6
G M G M
4
4 1 0 3 6 - 13 -7 3
M M M G
5
4 1 0 3 3 - 13 -10 3
G M M M
Play-off
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 2 0 0 9 - 1 8 6
G G
2
2 2 0 0 8 - 3 5 6
G G
3
2 1 0 1 4 - 4 0 3
G M
4
2 1 0 1 2 - 4 -2 3
M G
5
2 1 0 1 3 - 6 -3 3
G M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 2 0 0 8 - 0 8 6
G G
2
2 1 0 1 1 - 3 -2 3
M G
3
2 0 0 2 5 - 7 -2 0
M M
4
2 0 0 2 4 - 9 -5 0
M M
5
2 0 0 2 0 - 7 -7 0
M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
11 Temmuz 2026, Cumartesi 17:00
Bulutlu
Bulutlu, 19°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
4.22
MS 0
3.71
MS 2
1.37
2.5 Alt
2.16
2.5 Üst
1.29

East Kilbride - Dunfermline maç özeti

İskoçya - Lig Kupası Grup C kapsamında oynanan maçta East Kilbride, Dunfermline karşısında 3-0 kazandı. Karşılaşma 11.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: L. McGrattan (24'), F. Gray (54'), C. Elliott (75').

Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (East Kilbride - Dunfermline): topla oynama %55 - %45, isabetli şut 4 - 4.

Puan durumunda East Kilbride 3. sırada 6 puanla, Dunfermline 2. sırada 9 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler