YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Sigma Olomouc 26-27 sezonu | 1. Lig'de 5. sırada, 10 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Sigma Olomouc 26-27 sezonu | 1. Lig'de 5. sırada, 10 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Çekya
2
2
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Çekya - 1. Lig
|
||||||
| 26/07 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 02/08 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 09/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 15/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 23/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 05/09 | - | - | - | - | ||
| 13/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 28/11 | - | - | - | - | ||
| 05/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 30/01 | - | - | - | - | ||
| 06/02 | - | - | - | - | ||
| 13/02 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 06/03 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
| 20/03 | - | - | - | - | ||
| 03/04 | - | - | - | - | ||
| 10/04 | - | - | - | - | ||
| 17/04 | - | - | - | - | ||
| 24/04 | - | - | - | - | ||
Çekya - Kupa
|
||||||
| 3. Tur | ||||||
| 16/09 | - | - | - | - | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 07/01 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 10/01 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 16/01 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 20/01 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 27/06 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 04/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 13/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
Kupa
Çekya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CZE
#10
|
6 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1,5M € | 29.06.2026 | |
CZE
#6
|
5 | 1 | 1 | 750B € | 29.06.2030 | |||
CZE
#9
|
2 | 400B € | 29.06.2028 | |||||
EGY
#35
|
400B € | 29.06.2027 | ||||||
UGA
#17
|
2 | 325B € | 30.12.2027 | |||||
| 5 Forvet | Toplam Değer: 3,4Mn € | Ortalama Yaş: 25,2 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CZE
#7
|
6 | 6 | 2,5M € | 29.06.2030 | ||||
HUN
#88
|
6 | 6 | 2 | 1 | 2,5M € | 29.06.2027 | ||
HRV
#23
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2M € | 29.06.2030 | ||
NGA
#70
|
6 | 6 | 2 | 2 | 1,3M € | 29.06.2028 | ||
SRB
#20
|
1M € | 29.06.2026 | ||||||
CZE
#25
|
3 | 900B € | 29.06.2029 | |||||
CZE
#16
|
900B € | - | ||||||
CZE
#39
|
6 | 5 | 1 | 3 | 650B € | 29.06.2027 | ||
CZE
#8
|
1 | 1 | 450B € | 29.06.2028 | ||||
ISL
#11
|
1 | 400B € | 30.12.2028 | |||||
CZE
#19
|
1 | 250B € | 29.06.2028 | |||||
CZE
#18
|
1 | 250B € | 29.06.2028 | |||||
CZE
#24
|
6 | 4 | 1 | 200B € | 29.06.2029 | |||
CZE
#80
|
125B € | 29.06.2027 | ||||||
CZE
#27
|
50B € | 29.06.2027 | ||||||
HRV
#14
|
6 | 1 | 0 € | - | ||||
| 16 Orta Saha | Toplam Değer: 13,5Mn € | Ortalama Yaş: 23,4 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CHE
#3
|
6 | 6 | 2 | 1 | 1,7M € | 30.12.2029 | ||
GIN
#2
|
6 | 6 | 1 | 1 | 1,5M € | - | ||
CZE
#22
|
3 | 900B € | 29.06.2030 | |||||
CZE
#21
|
2 | 2 | 750B € | 29.06.2028 | ||||
SVK
#33
|
4 | 4 | 700B € | 29.06.2028 | ||||
SWE
#29
|
4 | 4 | 1 | 650B € | 30.12.2026 | |||
CZE
#4
|
350B € | 29.06.2027 | ||||||
SVK
#5
|
325B € | 29.06.2027 | ||||||
CZE
#3
|
200B € | 29.06.2029 | ||||||
CMR
#26
|
2 | 1 | 0 € | - | ||||
| 10 Defans | Toplam Değer: 7,1Mn € | Ortalama Yaş: 24,6 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CZE
#91
|
6 | 6 | 1 | 4M € | 29.06.2028 | |||
AUS
#
|
300B € | 14.06.2027 | ||||||
SVK
#98
|
150B € | 29.06.2027 | ||||||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 4,5Mn € | Ortalama Yaş: 24,0 | ||||||
Çekya-1. Lig
Çekya-Winter League
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Slavia Prag
|
6 | 4 | 2 | 0 | 17 - 5 | 12 | 14 |
|
2
|
Slovan Liberec
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8 - 3 | 5 | 13 |
|
3
|
Mlada Boleslav
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11 - 6 | 5 | 11 |
|
4
|
Brno
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9 - 5 | 4 | 10 |
|
5
|
Sigma Olomouc
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10 - 8 | 2 | 10 |
|
6
|
Teplice
|
6 | 3 | 1 | 2 | 12 - 12 | 0 | 10 |
|
7
|
Sparta Prag
|
6 | 3 | 0 | 3 | 12 - 10 | 2 | 9 |
|
8
|
Jablonec
|
4 | 3 | 0 | 1 | 5 - 3 | 2 | 9 |
|
9
|
Banik Ostrava
|
5 | 3 | 0 | 2 | 4 - 6 | -2 | 9 |
|
10
|
H. Kralove
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4 - 4 | 0 | 7 |
|
11
|
Viktoria Plzen
|
5 | 1 | 3 | 1 | 11 - 12 | -1 | 6 |
|
12
|
Bohemians P.
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5 - 5 | 0 | 5 |
|
13
|
Lisen
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6 - 13 | -7 | 4 |
|
14
|
Slovacko
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5 - 12 | -7 | 2 |
|
15
|
Pardubice
|
6 | 0 | 1 | 5 | 5 - 12 | -7 | 1 |
|
16
|
FC Fastav Zlin
|
6 | 0 | 0 | 6 | 5 - 13 | -8 | 0 |
Sigma Olomouc, profesyonel bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Andruv Stadion sahasında oynuyor. Takımı Pavel Hapal çalıştırıyor.
Çekya - 1. Lig tablosunda 5. sırada: 6 maçta 10 puan. Karne 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet. Attığı gol 10, yediği gol 8; averaj 2.
Son maçında Banik Ostrava karşısında 0-1 kaybetti (30.08.2026). Sıradaki maçta Bohemians P. takımını konuk edecek (05.09.2026).
Kadroda 34 oyuncu var; yaş ortalaması 24.1, toplam piyasa değeri 28.4 Mn €. En golcü isim Louis Lurvink (2 gol). En çok asisti Dominik Janosek yaptı (3). Kadronun en değerli oyuncusu Jan Koutny (4.0 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 12 oyuncu kadroya katıldı, 10 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Anton Ekeroth, Daniel Barat, Marko Soldo var. Ayrılanlar arasında Yunusa Muritala, Artur Dolznikov, Tihomir Kostadinov bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 1 Kupa yer alıyor.