YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FC Fastav Zlin 26-27 sezonu | 1. Lig'de 16. sırada, 0 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
FC Fastav Zlin 26-27 sezonu | 1. Lig'de 16. sırada, 0 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Çekya
1
1
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Çekya - 1. Lig
|
||||||
| 25/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 31/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 08/08 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 15/08 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
| 22/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 29/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 13/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 28/11 | - | - | - | - | ||
| 05/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 30/01 | - | - | - | - | ||
| 06/02 | - | - | - | - | ||
| 13/02 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 06/03 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
| 20/03 | - | - | - | - | ||
| 03/04 | - | - | - | - | ||
| 10/04 | - | - | - | - | ||
| 17/04 | - | - | - | - | ||
| 24/04 | - | - | - | - | ||
Çekya - Kupa
|
||||||
| 2. Tur | ||||||
| 25/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 3. Tur | ||||||
| 16/09 | - | - | - | - | ||
Çekya - Winter League, 2026
|
||||||
| 12/01 | - |
|
|
B | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 17/01 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 24/01 | - |
|
|
B | ||
| 20/06 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 27/06 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 27/06 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 03/07 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 08/07 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 10/07 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 15/07 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
FNL
Çekya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NGA
#14
|
6 | 2 | 450B € | - | ||||
CZE
#9
|
6 | 3 | 1 | 1 | 225B € | - | ||
SVK
#11
|
3 | 1 | 200B € | - | ||||
CZE
#88
|
6 | 3 | 1 | 1 | 25B € | 29.06.2027 | ||
CZE
#13
|
1 | 0 € | - | |||||
SEN
#18
|
1 | 0 € | - | |||||
| 6 Forvet | Toplam Değer: 900K € | Ortalama Yaş: 24,5 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MDA
#10
|
5 | 4 | 1 | 1 | 500B € | - | ||
GHA
#19
|
7 | 5 | 1 | 400B € | 29.06.2027 | |||
CZE
#26
|
7 | 4 | 350B € | - | ||||
CMR
#6
|
350B € | 29.06.2027 | ||||||
CZE
#53
|
7 | 2 | 1 | 1 | 300B € | - | ||
CZE
#4
|
6 | 5 | 1 | 300B € | 29.06.2028 | |||
CZE
#8
|
1 | 275B € | - | |||||
LVA
#5
|
1 | 250B € | 30.12.2028 | |||||
CZE
#23
|
6 | 6 | 3 | 175B € | 29.06.2027 | |||
GHA
#20
|
7 | 5 | 1 | 1 | 150B € | - | ||
CZE
#37
|
3 | 1 | 0 € | - | ||||
CZE
#3
|
0 € | - | ||||||
NGA
#
|
0 € | - | ||||||
| 13 Orta Saha | Toplam Değer: 3,1Mn € | Ortalama Yaş: 24,7 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SVK
#82
|
6 | 4 | 2 | 2 | 350B € | 30.12.2027 | ||
CZE
#24
|
6 | 6 | 1 | 1 | 325B € | 30.12.2028 | ||
CZE
#35
|
4 | 4 | 325B € | - | ||||
CZE
#22
|
6 | 6 | 1 | 300B € | 29.06.2028 | |||
CZE
#28
|
4 | 4 | 275B € | 29.06.2028 | ||||
HRV
#
|
250B € | - | ||||||
CZE
#39
|
3 | 2 | 150B € | 29.06.2027 | ||||
CZE
#25
|
1 | 1 | 100B € | 29.06.2028 | ||||
CZE
#31
|
6 | 2 | 2 | 75B € | 29.06.2027 | |||
CZE
#21
|
4 | 3 | 0 € | - | ||||
FRA
#45
|
3 | 2 | 1 | 0 € | - | |||
| 11 Defans | Toplam Değer: 2,2Mn € | Ortalama Yaş: 26,5 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CZE
#17
|
8 | 7 | 1 | 175B € | 29.06.2027 | |||
CZE
#34
|
1 | 1 | 50B € | - | ||||
CZE
#64
|
1 | 0 € | - | |||||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 225K € | Ortalama Yaş: 31,0 | ||||||
Çekya-1. Lig
Çekya-FNL
Çekya-Winter League
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Slavia Prag
|
6 | 4 | 2 | 0 | 17 - 5 | 12 | 14 |
|
2
|
Brno
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10 - 5 | 5 | 13 |
|
3
|
Slovan Liberec
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8 - 3 | 5 | 13 |
|
4
|
Mlada Boleslav
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11 - 6 | 5 | 11 |
|
5
|
Sigma Olomouc
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10 - 8 | 2 | 10 |
|
6
|
Jablonec
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6 - 4 | 2 | 10 |
|
7
|
Teplice
|
6 | 3 | 1 | 2 | 12 - 12 | 0 | 10 |
|
8
|
Sparta Prag
|
6 | 3 | 0 | 3 | 12 - 10 | 2 | 9 |
|
9
|
Banik Ostrava
|
5 | 3 | 0 | 2 | 4 - 6 | -2 | 9 |
|
10
|
H. Kralove
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4 - 5 | -1 | 7 |
|
11
|
Bohemians P.
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6 - 6 | 0 | 6 |
|
12
|
Viktoria Plzen
|
5 | 1 | 3 | 1 | 11 - 12 | -1 | 6 |
|
13
|
Lisen
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6 - 13 | -7 | 4 |
|
14
|
Slovacko
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5 - 12 | -7 | 2 |
|
15
|
Pardubice
|
6 | 0 | 1 | 5 | 5 - 12 | -7 | 1 |
|
16
|
FC Fastav Zlin
|
6 | 0 | 0 | 6 | 5 - 13 | -8 | 0 |
FC Fastav Zlin, profesyonel bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Letna Stadion sahasında oynuyor. Takımı Bronislav Cervenka çalıştırıyor.
Çekya - 1. Lig tablosunda 16. sırada: 6 maçta 0 puan. Karne 0 galibiyet, 0 beraberlik, 6 mağlubiyet. Attığı gol 5, yediği gol 13; averaj -8.
Son maçında Brno karşısında 2-3 kaybetti (29.08.2026). Sıradaki maçta Teplice takımını konuk edecek (06.09.2026).
Kadroda 33 oyuncu var; yaş ortalaması 25.8, toplam piyasa değeri 6.3 Mn €. En golcü isim Stanislav Dostal (1 gol). En çok asisti Marian Pisoja yaptı (2). Kadronun en değerli oyuncusu Stanislav Petruta (0.5 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 5 oyuncu kadroya katıldı, 4 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Ondrej Kukucka, Adam Gazi, Daniel Smiga var. Ayrılanlar arasında Jan Kalabiska, Lukas Branecky, Jakub Pesek bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 1 FNL yer alıyor.