YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
PFC Ludogorets 1945 Razgrad 24-25 sezonu | Parva Liga'de 1. sırada, 76 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
PFC Ludogorets 1945 Razgrad 24-25 sezonu | Parva Liga'de 1. sırada, 76 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Bulgaristan
14
9
4
2
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 24/01 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 30/01 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 31/01 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 03/02 | - | - | - | - | ||
| 23/03 | 1 - 2 |
|
|
M | ||
| 19/06 | 4 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/06 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 26/06 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 29/06 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
Bulgaristan - Parva Liga, 24/25
|
||||||
| 21/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 03/08 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 17/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 25/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/09 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 15/09 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 18/09 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 21/09 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/09 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 06/10 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 20/10 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 28/10 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 03/11 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 10/11 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 24/11 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 01/12 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/12 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 08/12 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 19/12 | 1 - 3 |
|
|
G | ||
| 09/02 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 16/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/02 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 03/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 09/03 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 15/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 30/03 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 03/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 07/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 14/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 19/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Şampiyonluk Grubu | ||||||
| 27/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 03/05 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 09/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 13/05 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 17/05 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 26/05 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
Bulgaristan - Süper Kupa
|
||||||
| Final | ||||||
| 10/02 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
Bulgaristan - Kupa, 24/25
|
||||||
| Son 32 Turu | ||||||
| 31/10 | 0 - 4 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 16/12 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 27/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Yarı Final | ||||||
| 10/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/04 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| Final | ||||||
| 22/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
Şampiyonlar Ligi, 24/25
|
||||||
| 1. Eleme Turu | ||||||
| 10/07 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 17/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 2. Eleme Turu | ||||||
| 24/07 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 31/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 3. Eleme Turu | ||||||
| 06/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 13/08 | 2 - 3 |
|
|
M | ||
UEFA Avrupa Ligi, 24/25
|
||||||
| Play-off Turu | ||||||
| 22/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Lig Aşaması | ||||||
| 25/09 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 03/10 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 24/10 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 07/11 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 28/11 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 12/12 | 0 - 2 |
|
|
B | ||
| 23/01 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 30/01 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
Parva Liga
Kupa
Bulgaristan
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#77
|
37 | 26 | 9 | 4 | 2 | 3,5M € | 29.06.2028 | |
BRA
#11
|
46 | 33 | 6 | 3 | 5 | 3 | 3,2M € | 29.06.2029 |
BRA
#12
|
35 | 26 | 11 | 3 | 2 | 3M € | 30.12.2026 | |
GHA
#37
|
8 | 8 | 3 | 2 | 2,5M € | 29.06.2028 | ||
BRA
#7
|
31 | 28 | 6 | 4 | 5 | 2,2M € | 30.12.2028 | |
CHE
#9
|
39 | 23 | 9 | 1 | 4 | 2M € | 29.06.2028 | |
BGR
#19
|
31 | 10 | 1 | 1 | 2 | 1M € | 29.06.2028 | |
ARG
#10
|
8 | 1 | 600B € | 30.12.2026 | ||||
BRA
#21
|
1 | 0 € | 29.11.2026 | |||||
| 9 Forvet | Toplam Değer: 18Mn € | Ortalama Yaş: 25,1 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
POL
#6
|
40 | 33 | 6 | 5 | 8 | 1 | 4,5M € | 29.06.2029 |
CPV
#23
|
44 | 26 | 1 | 1 | 4 | 2,5M € | 29.06.2028 | |
GIN
#20
|
40 | 20 | 2 | 1 | 4 | 1 | 1,8M € | 29.06.2027 |
BGR
#18
|
48 | 33 | 7 | 3 | 5 | 1,5M € | 29.06.2028 | |
BRA
#30
|
41 | 35 | 2 | 1 | 8 | 1,2M € | 29.06.2028 | |
BGR
#82
|
27 | 11 | 1 | 3 | 600B € | 29.06.2028 | ||
BGR
#8
|
18 | 12 | 2 | 1 | 1 | 300B € | 29.06.2028 | |
BGR
#80
|
1 | 250B € | 29.06.2026 | |||||
BGR
#90
|
16 | 3 | 3 | 2 | 1 | 10B € | 29.06.2027 | |
RUS
#75
|
0 € | - | ||||||
| 10 Orta Saha | Toplam Değer: 12,7Mn € | Ortalama Yaş: 26,2 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SWE
#15
|
39 | 32 | 1 | 1 | 4 | 2,5M € | 29.06.2027 | |
ESP
#17
|
45 | 40 | 5 | 7 | 2 | 1,2M € | 29.06.2027 | |
BEN
#24
|
44 | 40 | 4 | 10 | 1,2M € | 29.06.2027 | ||
BGR
#3
|
22 | 18 | 4 | 1,2M € | 29.06.2027 | |||
PRT
#4
|
47 | 42 | 7 | 1 | 800B € | 29.06.2026 | ||
NOR
#16
|
45 | 35 | 2 | 3 | 700B € | 29.06.2028 | ||
ISR
#14
|
26 | 19 | 2 | 300B € | 29.06.2028 | |||
BGR
#42
|
1 | 1 | 300B € | 29.06.2028 | ||||
BGR
#63
|
125B € | 29.06.2027 | ||||||
BGR
#5
|
5 | 2 | 10B € | 29.06.2027 | ||||
| 10 Defans | Toplam Değer: 8,3Mn € | Ortalama Yaş: 26,8 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DEU
#39
|
27 | 26 | 2 | 750B € | 29.06.2027 | |||
BGR
#67
|
1 | 1 | 250B € | 29.06.2028 | ||||
NLD
#1
|
31 | 31 | 1 | 200B € | 29.06.2027 | |||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 1,2Mn € | Ortalama Yaş: 28,7 | ||||||
Bulgaristan-Parva Liga
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Ludogorets
|
30 | 24 | 4 | 2 | 62 - 14 | 48 | 76 |
|
2
|
Levski Sofia
|
30 | 19 | 5 | 6 | 55 - 25 | 30 | 62 |
|
3
|
Arda
|
30 | 15 | 8 | 7 | 49 - 33 | 16 | 53 |
|
4
|
Cherno More
|
30 | 14 | 11 | 5 | 41 - 25 | 16 | 53 |
|
5
|
Botev Plovdiv
|
30 | 14 | 7 | 9 | 32 - 31 | 1 | 49 |
|
6
|
Spartak Varna
|
30 | 14 | 6 | 10 | 39 - 38 | 1 | 48 |
|
7
|
CSKA Sofya
|
30 | 13 | 8 | 9 | 40 - 27 | 13 | 47 |
|
8
|
Beroe
|
30 | 12 | 6 | 12 | 34 - 29 | 5 | 42 |
|
9
|
Slavia Sofia
|
30 | 12 | 6 | 12 | 43 - 42 | 1 | 42 |
|
10
|
CSKA 1948
|
30 | 8 | 10 | 12 | 38 - 44 | -6 | 34 |
|
11
|
Septemvri Sofia
|
30 | 10 | 3 | 17 | 32 - 47 | -15 | 33 |
|
12
|
Krumovgrad
|
30 | 7 | 9 | 14 | 16 - 31 | -15 | 30 |
|
13
|
Lok. Sofia
|
30 | 8 | 6 | 16 | 29 - 49 | -20 | 30 |
|
14
|
Lokomotiv Plovdiv
|
30 | 7 | 7 | 16 | 27 - 40 | -13 | 28 |
|
15
|
Botev Vratsa
|
30 | 5 | 6 | 19 | 24 - 57 | -33 | 21 |
|
16
|
Hebar
|
30 | 3 | 8 | 19 | 23 - 52 | -29 | 17 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Ludogorets
|
36 | 25 | 8 | 3 | 70 - 22 | 48 | 83 |
|
2
|
Levski Sofia
|
36 | 21 | 9 | 6 | 64 - 29 | 35 | 72 |
|
3
|
Cherno More
|
36 | 15 | 14 | 7 | 44 - 30 | 14 | 59 |
|
4
|
Arda
|
36 | 15 | 13 | 8 | 54 - 41 | 13 | 58 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Lazio
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17 - 5 | 12 | 19 |
|
2
|
Athletic Club
|
8 | 6 | 1 | 1 | 15 - 7 | 8 | 19 |
|
3
|
Man. United
|
8 | 5 | 3 | 0 | 16 - 9 | 7 | 18 |
|
4
|
Tottenham
|
8 | 5 | 2 | 1 | 17 - 9 | 8 | 17 |
|
5
|
E. Frankfurt
|
8 | 5 | 1 | 2 | 14 - 10 | 4 | 16 |
|
6
|
Lyon
|
8 | 4 | 3 | 1 | 16 - 8 | 8 | 15 |
|
7
|
Olympiakos
|
8 | 4 | 3 | 1 | 9 - 3 | 6 | 15 |
|
8
|
Rangers
|
8 | 4 | 2 | 2 | 16 - 10 | 6 | 14 |
|
9
|
Bodo/Glimt
|
8 | 4 | 2 | 2 | 14 - 11 | 3 | 14 |
|
10
|
Anderlecht
|
8 | 4 | 2 | 2 | 14 - 12 | 2 | 14 |
|
11
|
FCSB
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10 - 9 | 1 | 14 |
|
12
|
Ajax
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16 - 8 | 8 | 13 |
|
13
|
Real Sociedad
|
8 | 4 | 1 | 3 | 13 - 9 | 4 | 13 |
|
14
|
Galatasaray
|
8 | 3 | 4 | 1 | 19 - 16 | 3 | 13 |
|
15
|
Roma
|
8 | 3 | 3 | 2 | 10 - 6 | 4 | 12 |
|
16
|
Viktoria Plzen
|
8 | 3 | 3 | 2 | 13 - 12 | 1 | 12 |
|
17
|
Ferencvaros
|
8 | 4 | 0 | 4 | 15 - 15 | 0 | 12 |
|
18
|
Porto
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13 - 11 | 2 | 11 |
|
19
|
AZ Alkmaar
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13 - 13 | 0 | 11 |
|
20
|
Midtjylland
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9 - 9 | 0 | 11 |
|
21
|
Union SG
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8 - 8 | 0 | 11 |
|
22
|
PAOK
|
8 | 3 | 1 | 4 | 12 - 10 | 2 | 10 |
|
23
|
Twente
|
8 | 2 | 4 | 2 | 8 - 9 | -1 | 10 |
|
24
|
Fenerbahçe
|
8 | 2 | 4 | 2 | 9 - 11 | -2 | 10 |
|
25
|
Braga
|
8 | 3 | 1 | 4 | 9 - 12 | -3 | 10 |
|
26
|
Elfsborg
|
8 | 3 | 1 | 4 | 9 - 14 | -5 | 10 |
|
27
|
Hoffenheim
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11 - 14 | -3 | 9 |
|
28
|
Beşiktaş
|
8 | 3 | 0 | 5 | 10 - 15 | -5 | 9 |
|
29
|
M. Tel Aviv
|
8 | 2 | 0 | 6 | 8 - 17 | -9 | 6 |
|
30
|
Slavia Prag
|
8 | 1 | 2 | 5 | 7 - 11 | -4 | 5 |
|
31
|
Malmö
|
8 | 1 | 2 | 5 | 10 - 17 | -7 | 5 |
|
32
|
Rigas FS
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6 - 13 | -7 | 5 |
|
33
|
Ludogorets
|
8 | 0 | 4 | 4 | 4 - 11 | -7 | 4 |
|
34
|
Dinamo Kiev
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5 - 18 | -13 | 4 |
|
35
|
Nice
|
8 | 0 | 3 | 5 | 7 - 16 | -9 | 3 |
|
36
|
Karabağ
|
8 | 1 | 0 | 7 | 6 - 20 | -14 | 3 |
PFC Ludogorets 1945 Razgrad, 1945 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Huvepharma Arena sahasında oynuyor.
Bulgaristan - Parva Liga tablosunda 1. sırada: 30 maçta 76 puan. Karne 24 galibiyet, 4 beraberlik, 2 mağlubiyet. Attığı gol 62, yediği gol 14; averaj 48.
Son maçında Arda ile 2-2 berabere kaldı (26.05.2025). Sıradaki maçta Mlada Boleslav takımını konuk edecek (03.02.2024).
Kadroda 32 oyuncu var; yaş ortalaması 26.3, toplam piyasa değeri 40.2 Mn €. En golcü isim Rwan Cruz (11 gol). En çok asisti Son yaptı (7). Kadronun en değerli oyuncusu Jakub Piotrowski (4.5 Mn €). Kadronun 2 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 13 oyuncu kadroya katıldı, 15 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Pedro Henrique, Erick Marcus, Georgi Rusev var. Ayrılanlar arasında Spas Delev, Pipa, Marcel Heister bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 9 Parva Liga, 2 Kupa yer alıyor.
Sosyal