YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Johor Darul Ta'zim FC 25-26 sezonu | Süper Lig'de 1. sırada, 70 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Johor Darul Ta'zim FC 25-26 sezonu | Süper Lig'de 1. sırada, 70 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Malezya
1
12
9
7
3
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Malezya - Süper Lig, 25/26
|
||||||
| 08/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/08 | 2 - 2 |
|
|
G | ||
| 24/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 28/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 11/09 | 5 - 0 |
|
|
G | ||
| 21/09 | 5 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/10 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 25/10 | 4 - 0 |
|
|
G | ||
| 31/10 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 21/11 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 17/12 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 20/12 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/01 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 09/01 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 14/01 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 01/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/02 | 0 - 4 |
|
|
G | ||
| 27/02 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 15/03 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 18/03 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 11/04 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 28/04 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 02/05 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 10/05 | 0 - 8 |
|
|
G | ||
Malezya - Piala Sumbangsih
|
||||||
| Final | ||||||
| 08/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
Malezya - FA Cup
|
||||||
| Son 16 Turu | ||||||
| 16/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 02/10 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 17/10 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 28/10 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 09/11 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 30/11 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Final | ||||||
| 14/12 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
AFC Şampiyonlar Ligi Elit, 25/26
|
||||||
| Doğu | ||||||
| 16/09 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 30/09 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 21/10 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 05/11 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 25/11 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 09/12 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 10/02 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 17/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 04/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 11/03 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 17/04 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
ASEAN Club Championship, 25/26
|
||||||
| Group B | ||||||
| 21/08 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 25/09 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/12 | 2 - 0 |
|
|
B | ||
| 29/01 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/02 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| Yarı Final | ||||||
| 06/05 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 13/05 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 09/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 12/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 14/07 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 21/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
FA Cup
Piala Malaysia
Süper Lig
Malezya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#25
|
17 | 14 | 4 | 1 | 2 | 1,2M € | 29.06.2026 | |
BRA
#11
|
37 | 31 | 3 | 4 | 3 | 750B € | 29.06.2027 | |
MYS
#42
|
17 | 16 | 1 | 1 | 700B € | 29.06.2028 | ||
PHL
#24
|
37 | 35 | 10 | 4 | 10 | 550B € | 30.12.2026 | |
ESP
#20
|
21 | 10 | 2 | 1 | 450B € | 29.06.2027 | ||
BRA
#9
|
40 | 27 | 21 | 2 | 4 | 325B € | 29.06.2027 | |
ESP
#70
|
8 | 4 | 1 | 325B € | 30.05.2026 | |||
MYS
#19
|
7 | 5 | 300B € | 30.05.2027 | ||||
ESP
#77
|
2 | 0 € | 29.06.2027 | |||||
COL
#67
|
0 € | - | ||||||
| 10 Forvet | Toplam Değer: 4,6Mn € | Ortalama Yaş: 26,9 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ESP
#28
|
46 | 40 | 4 | 2 | 1 | 1,2M € | 29.06.2027 | |
ESP
#47
|
26 | 19 | 6 | 1 | 4 | 700B € | 29.06.2027 | |
ARG
#88
|
19 | 11 | 5 | 10 | 1 | 400B € | 29.06.2027 | |
ESP
#18
|
1 | 1 | 400B € | 30.05.2026 | ||||
MYS
#4
|
38 | 29 | 3 | 6 | 300B € | 29.06.2028 | ||
MLI
#94
|
4 | 4 | 275B € | 30.05.2026 | ||||
FRA
#7
|
250B € | 29.06.2027 | ||||||
BRA
#37
|
11 | 3 | 1 | 200B € | 30.05.2026 | |||
MYS
#77
|
6 | 1 | 1 | 1 | 200B € | 29.06.2027 | ||
MYS
#23
|
200B € | - | ||||||
AZE
#23
|
35 | 35 | 1 | 1 | 4 | 175B € | 29.06.2027 | |
MYS
#21
|
15 | 4 | 1 | 1 | 2 | 175B € | 29.06.2027 | |
ENG
#6
|
7 | 3 | 1 | 150B € | 29.06.2027 | |||
MYS
#30
|
23 | 13 | 1 | 2 | 1 | 25B € | 29.06.2027 | |
NLD
#8
|
13 | 11 | 1 | 1 | 0 € | 30.05.2026 | ||
MYS
#15
|
0 € | - | ||||||
| 16 Orta Saha | Toplam Değer: 4,7Mn € | Ortalama Yaş: 30,1 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ESP
#5
|
35 | 35 | 2 | 1 | 4 | 1 | 650B € | 29.06.2027 |
ARG
#33
|
27 | 24 | 2 | 3 | 2 | 1 | 550B € | 29.06.2027 |
MYS
#2
|
14 | 9 | 1 | 400B € | 29.06.2027 | |||
KOR
#13
|
15 | 13 | 2 | 250B € | 29.06.2026 | |||
ESP
#36
|
16 | 13 | 1 | 1 | 200B € | 29.06.2027 | ||
MYS
#3
|
14 | 10 | 175B € | 29.06.2027 | ||||
MYS
#
|
150B € | 29.06.2027 | ||||||
MYS
#22
|
22 | 18 | 1 | 2 | 1 | 125B € | 29.06.2027 | |
AUS
#14
|
9 | 3 | 1 | 1 | 2 | 75B € | 29.06.2027 | |
MYS
#27
|
75B € | 29.06.2027 | ||||||
ESP
#17
|
13 | 12 | 1 | 0 € | 30.05.2026 | |||
ESP
#44
|
0 € | - | ||||||
MYS
#91
|
0 € | - | ||||||
| 13 Defans | Toplam Değer: 2,7Mn € | Ortalama Yaş: 29,5 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MYS
#16
|
33 | 33 | 400B € | 29.06.2027 | ||||
ESP
#58
|
13 | 13 | 250B € | 29.06.2027 | ||||
MYS
#1
|
3 | 3 | 50B € | 29.06.2027 | ||||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 700K € | Ortalama Yaş: 25,7 | ||||||
Malezya-Süper Lig
2
1
4
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Johor Darul
|
24 | 23 | 1 | 0 | 117 - 10 | 107 | 70 |
|
2
|
Kuching FA
|
24 | 16 | 5 | 3 | 45 - 14 | 31 | 53 |
|
3
|
Selangor FA
|
24 | 16 | 4 | 4 | 59 - 20 | 39 | 52 |
|
4
|
Kuala Lumpur
|
24 | 12 | 7 | 5 | 40 - 29 | 11 | 43 |
|
5
|
Terengganu FC
|
24 | 10 | 6 | 8 | 39 - 34 | 5 | 36 |
|
6
|
Imigresen FC
|
24 | 9 | 5 | 10 | 38 - 43 | -5 | 32 |
|
7
|
N. Sembilan
|
24 | 6 | 11 | 7 | 39 - 35 | 4 | 29 |
|
8
|
Penang FA
|
24 | 6 | 7 | 11 | 26 - 41 | -15 | 25 |
|
9
|
Sabah
|
24 | 5 | 8 | 11 | 29 - 44 | -15 | 23 |
|
10
|
Brunei DPMM
|
24 | 6 | 5 | 13 | 30 - 57 | -27 | 23 |
|
11
|
Melaka FC
|
24 | 4 | 7 | 13 | 18 - 45 | -27 | 19 |
|
12
|
Kelantan Utd
|
24 | 4 | 3 | 17 | 17 - 63 | -46 | 15 |
|
13
|
PDRM
|
24 | 2 | 5 | 17 | 17 - 79 | -62 | 11 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Machida
|
8 | 5 | 2 | 1 | 15 - 7 | 8 | 17 |
|
2
|
Vissel Kobe
|
8 | 5 | 1 | 2 | 14 - 7 | 7 | 16 |
|
3
|
S. Hiroshima
|
8 | 4 | 3 | 1 | 10 - 6 | 4 | 15 |
|
4
|
Buriram Utd
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10 - 8 | 2 | 14 |
|
5
|
Melbourne City
|
8 | 4 | 2 | 2 | 9 - 7 | 2 | 14 |
|
6
|
Johor Darul
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8 - 7 | 1 | 11 |
|
7
|
Seoul
|
8 | 2 | 4 | 2 | 10 - 9 | 1 | 10 |
|
8
|
Gangwon
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9 - 11 | -2 | 9 |
|
9
|
Ulsan Hyundai
|
8 | 2 | 3 | 3 | 6 - 8 | -2 | 9 |
|
10
|
Rongcheng
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7 - 11 | -4 | 6 |
|
11
|
S. Shenhua
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5 - 13 | -8 | 4 |
|
12
|
Shanghai Port
|
8 | 0 | 4 | 4 | 2 - 11 | -9 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Nam Dinh
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13 - 3 | 10 | 13 |
|
2
|
Johor Darul
|
5 | 3 | 2 | 0 | 13 - 4 | 9 | 11 |
|
3
|
Svay Rieng
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8 - 4 | 4 | 7 |
|
4
|
Lion City Sailors
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6 - 12 | -6 | 4 |
|
5
|
Bangkok Utd
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5 - 11 | -6 | 4 |
|
6
|
Shan United FC
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3 - 14 | -11 | 0 |
Johor Darul Ta'zim FC, profesyonel bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Sultan Ibrahim Stadyumu sahasında oynuyor.
Malezya - Süper Lig tablosunda 1. sırada: 24 maçta 70 puan. Karne 23 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet. Attığı gol 117, yediği gol 10; averaj 107.
Son maçında Buriram Utd karşısında 2-1 kazandı (13.05.2026).
Kadroda 42 oyuncu var; yaş ortalaması 28.8, toplam piyasa değeri 12.6 Mn €. En golcü isim Bergson (21 gol). En çok asisti Manuel Hidalgo yaptı (10). Kadronun en değerli oyuncusu Nacho Mendez (1.2 Mn €).
Bu transfer döneminde 32 oyuncu kadroya katıldı, 20 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Haqimi Azim, Nene, Raul Parra Artal var. Ayrılanlar arasında Iker Undabarrena, Endrick Dos Santos Parafita, Jorge Obregon bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 4 Süper Lig, 2 FA Cup, 1 Piala Malaysia yer alıyor.