YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Gangwon FC 2026 sezonu | K-Lig 1'de 5. sırada, 37 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Gangwon FC 2026 sezonu | K-Lig 1'de 5. sırada, 37 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Güney Kore
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Güney Kore - K-Lig 1
|
||||||
| 28/02 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 15/03 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 18/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 22/03 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 28/03 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 04/04 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 18/04 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 21/04 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 25/04 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 02/05 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 05/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 09/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 12/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 17/05 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/07 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 12/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 18/07 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 21/07 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 26/07 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 01/08 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 16/08 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
| 23/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 26/08 | 0 - 2 |
|
|
B | ||
| 30/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 09/09 | - | - | - | - | ||
| 13/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 27/09 | - | - | - | - | ||
| 09/10 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
AFC Şampiyonlar Ligi 2, 26/27
|
||||||
| Grup H | ||||||
| 17/09 | - | - | - | - | ||
| 15/10 | - | - | - | - | ||
| 29/10 | - | - | - | - | ||
| 05/11 | - | - | - | - | ||
| 26/11 | - | - | - | - | ||
| 03/12 | - | - | - | - | ||
Güney Kore - FA Kupası
|
||||||
| Son 16 Turu | ||||||
| 19/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
AFC Şampiyonlar Ligi Elit, 26/27
|
||||||
| 1. Ön Eleme Turu | ||||||
| 11/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 01/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
Güney Kore
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KOR
#7
|
26 | 26 | 7 | 7 | 5 | 800B € | 16.06.2025 | |
NGA
#70
|
9 | 4 | 1 | 800B € | - | |||
KOR
#10
|
20 | 18 | 2 | 4 | 4 | 750B € | 30.12.2027 | |
KOR
#19
|
17 | 7 | 1 | 1 | 400B € | - | ||
KOR
#9
|
20 | 3 | 1 | 1 | 350B € | 30.01.2024 | ||
KOR
#96
|
20 | 18 | 1 | 2 | 1 | 225B € | 30.12.2026 | |
KOR
#39
|
4 | 1 | 225B € | - | ||||
ISR
#77
|
23 | 1 | 7 | 4 | 175B € | - | ||
KOR
#27
|
19 | 8 | 3 | 150B € | - | |||
KOR
#26
|
3 | 3 | 100B € | - | ||||
KOR
#25
|
2 | 1 | 50B € | - | ||||
KOR
#15
|
50B € | - | ||||||
KOR
#74
|
0 € | - | ||||||
KOR
#50
|
0 € | - | ||||||
KOR
#22
|
0 € | 30.12.2026 | ||||||
| 15 Forvet | Toplam Değer: 4,1Mn € | Ortalama Yaş: 24,1 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KOR
#6
|
13 | 6 | 2 | 750B € | - | |||
KOR
#22
|
650B € | 15.05.2027 | ||||||
KOR
#4
|
25 | 21 | 5 | 1 | 600B € | - | ||
KOR
#11
|
24 | 23 | 1 | 1 | 2 | 450B € | 30.12.2026 | |
KOR
#8
|
14 | 2 | 400B € | - | ||||
KOR
#16
|
275B € | 05.10.2026 | ||||||
|
12 | 4 | 1 | 1 | 150B € | - | ||
KOR
#16
|
25B € | - | ||||||
KOR
#66
|
25B € | - | ||||||
KOR
#18
|
0 € | 30.12.2027 | ||||||
KOR
#57
|
0 € | - | ||||||
KOR
#46
|
0 € | - | ||||||
KOR
#95
|
0 € | - | ||||||
KOR
#61
|
0 € | - | ||||||
KOR
#42
|
0 € | - | ||||||
KOR
#40
|
0 € | - | ||||||
KOR
#30
|
0 € | - | ||||||
| 17 Orta Saha | Toplam Değer: 3,3Mn € | Ortalama Yaş: 22,8 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KOR
#13
|
24 | 23 | 5 | 800B € | 30.12.2027 | |||
MNE
#23
|
22 | 22 | 3 | 7 | 650B € | - | ||
KOR
#47
|
20 | 11 | 1 | 3 | 600B € | - | ||
KOR
#99
|
25 | 24 | 2 | 4 | 400B € | - | ||
KOR
#97
|
23 | 22 | 2 | 1 | 5 | 400B € | - | |
KOR
#34
|
16 | 16 | 1 | 5 | 1 | 400B € | 01.02.2028 | |
SWE
#5
|
1 | 1 | 350B € | - | ||||
KOR
#33
|
7 | 4 | 1 | 225B € | - | |||
KOR
#24
|
12 | 2 | 1 | 2 | 175B € | - | ||
KOR
#20
|
100B € | 30.12.2026 | ||||||
KOR
#3
|
25B € | - | ||||||
KOR
#37
|
1 | 1 | 0 € | - | ||||
KOR
#29
|
0 € | - | ||||||
KOR
#45
|
0 € | - | ||||||
KOR
#71
|
0 € | - | ||||||
| 15 Defans | Toplam Değer: 4,1Mn € | Ortalama Yaş: 24,4 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KOR
#51
|
1 | 1 | 250B € | - | ||||
KOR
#1
|
26 | 26 | 125B € | - | ||||
KOR
#21
|
125B € | - | ||||||
KOR
#31
|
0 € | - | ||||||
KOR
#41
|
0 € | - | ||||||
| 5 Kaleci | Toplam Değer: 500K € | Ortalama Yaş: 24,6 | ||||||
Güney Kore-K-Lig 1
Güney Kore-K-Lig 2
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Seoul
|
27 | 18 | 5 | 4 | 53 - 21 | 32 | 59 |
|
2
|
Jeonbuk
|
27 | 11 | 9 | 7 | 34 - 23 | 11 | 42 |
|
3
|
Ulsan Hyundai
|
27 | 12 | 5 | 10 | 41 - 37 | 4 | 41 |
|
4
|
Jeju United
|
27 | 10 | 9 | 8 | 31 - 27 | 4 | 39 |
|
5
|
Gangwon
|
25 | 9 | 10 | 6 | 30 - 24 | 6 | 37 |
|
6
|
Daejeon
|
27 | 9 | 8 | 10 | 40 - 32 | 8 | 35 |
|
7
|
Pohang Steelers
|
27 | 10 | 5 | 12 | 24 - 31 | -7 | 35 |
|
8
|
Incheon Utd
|
26 | 9 | 7 | 10 | 32 - 29 | 3 | 34 |
|
9
|
FC Anyang
|
26 | 8 | 10 | 8 | 33 - 39 | -6 | 34 |
|
10
|
Bucheon
|
27 | 7 | 10 | 10 | 28 - 34 | -6 | 31 |
|
11
|
Gimcheon Sangmu
|
26 | 4 | 15 | 7 | 24 - 32 | -8 | 27 |
|
12
|
Gwangju FC
|
26 | 1 | 9 | 16 | 16 - 57 | -41 | 12 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Gangwon
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
2
|
Kitchee SC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
3
|
Kuching FA
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
4
|
Crown
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
Gangwon FC, 2009 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Chuncheon Songam Sports Town sahasında oynuyor. Takımı Kyung-ho Chung çalıştırıyor.
Güney Kore - K-Lig 1 tablosunda 5. sırada: 25 maçta 37 puan. Karne 9 galibiyet, 10 beraberlik, 6 mağlubiyet. Attığı gol 30, yediği gol 24; averaj 6.
Son maçında Pohang Steelers ile 0-0 berabere kaldı (30.08.2026). Sıradaki maçta FC Anyang deplasmanına gidecek (06.09.2026).
Kadroda 52 oyuncu var; yaş ortalaması 23.8, toplam piyasa değeri 12.0 Mn €. En golcü isim Dae-won Kim (7 gol). En çok asisti Dae-won Kim yaptı (7). Kadronun en değerli oyuncusu Gi-hyuk Lee (0.8 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 8 oyuncu kadroya katıldı, 12 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Abdelkarim Chaouche, Jesse Sekidika, Mario Cuze var. Ayrılanlar arasında Jun-seok Song, Jo Hyun-tae, Mario Cuze bulunuyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.