YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
UD Las Palmas 26-27 sezonu | LALIGA 2'de 7. sırada, 6 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
UD Las Palmas 26-27 sezonu | LALIGA 2'de 7. sırada, 6 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
İspanya
4
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - LALIGA 2
|
||||||
| 16/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 29/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 04/09 | - | - | - | - | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 27/09 | - | - | - | - | ||
| 04/10 | - | - | - | - | ||
| 11/10 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 25/10 | - | - | - | - | ||
| 01/11 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
| 15/11 | - | - | - | - | ||
| 22/11 | - | - | - | - | ||
| 29/11 | - | - | - | - | ||
| 06/12 | - | - | - | - | ||
| 13/12 | - | - | - | - | ||
| 20/12 | - | - | - | - | ||
| 03/01 | - | - | - | - | ||
| 10/01 | - | - | - | - | ||
| 17/01 | - | - | - | - | ||
| 24/01 | - | - | - | - | ||
| 31/01 | - | - | - | - | ||
| 07/02 | - | - | - | - | ||
| 14/02 | - | - | - | - | ||
| 21/02 | - | - | - | - | ||
| 28/02 | - | - | - | - | ||
| 07/03 | - | - | - | - | ||
| 14/03 | - | - | - | - | ||
| 21/03 | - | - | - | - | ||
| 28/03 | - | - | - | - | ||
| 04/04 | - | - | - | - | ||
| 11/04 | - | - | - | - | ||
| 18/04 | - | - | - | - | ||
| 25/04 | - | - | - | - | ||
| 02/05 | - | - | - | - | ||
| 09/05 | - | - | - | - | ||
| 16/05 | - | - | - | - | ||
| 23/05 | - | - | - | - | ||
| 30/05 | - | - | - | - | ||
| 06/06 | - | - | - | - | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 22/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 25/07 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 31/07 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 08/08 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
İspanya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ESP
#14
|
3 | 3 | 1 | 2,5M € | 29.06.2028 | |||
JPN
#11
|
3 | 3 | 2 | 2 | 2,5M € | 29.06.2030 | ||
ESP
#22
|
1,5M € | 29.06.2029 | ||||||
ESP
#7
|
3 | 3 | 500B € | 29.06.2029 | ||||
ESP
#19
|
3 | 1 | 500B € | 29.06.2027 | ||||
ESP
#10
|
3 | 3 | 1 | 1 | 300B € | 29.06.2028 | ||
ESP
#29
|
2 | 1 | 150B € | 29.06.2027 | ||||
ESP
#29
|
50B € | 29.06.2027 | ||||||
ESP
#32
|
2 | 0 € | - | |||||
ESP
#37
|
0 € | - | ||||||
| 10 Forvet | Toplam Değer: 8Mn € | Ortalama Yaş: 25,2 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ESP
#24
|
1 | 1 | 4M € | 29.06.2027 | ||||
FRA
#12
|
3 | 2 | 1 | 1,2M € | 29.06.2028 | |||
ESP
#2
|
1 | 1 | 1,2M € | 29.06.2028 | ||||
ITA
#9
|
1M € | 29.06.2028 | ||||||
ESP
#20
|
3 | 3 | 1 | 900B € | 29.06.2028 | |||
ESP
#8
|
3 | 1 | 800B € | 29.06.2028 | ||||
CIV
#26
|
300B € | 29.06.2028 | ||||||
PAN
#18
|
300B € | 29.06.2028 | ||||||
ESP
#6
|
2 | 1 | 200B € | 29.06.2029 | ||||
ESP
#30
|
150B € | - | ||||||
SVN
#16
|
50B € | 29.06.2030 | ||||||
ESP
#34
|
25B € | 29.06.2027 | ||||||
ESP
#36
|
0 € | - | ||||||
| 13 Orta Saha | Toplam Değer: 10,1Mn € | Ortalama Yaş: 23,7 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ITA
#21
|
3 | 1 | 1 | 3,8M € | 29.06.2027 | |||
ESP
#5
|
1 | 1 | 2M € | 29.06.2029 | ||||
ESP
#15
|
3 | 3 | 1,5M € | 29.06.2028 | ||||
GHA
#
|
1,5M € | 29.06.2026 | ||||||
ESP
#17
|
1,5M € | 29.06.2027 | ||||||
ESP
#4
|
3 | 3 | 500B € | 29.06.2028 | ||||
ARG
#27
|
3 | 3 | 250B € | 29.06.2029 | ||||
ESP
#23
|
1 | 250B € | - | |||||
ESP
#33
|
100B € | - | ||||||
| 9 Defans | Toplam Değer: 11,4Mn € | Ortalama Yaş: 25,2 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ESP
#13
|
3 | 3 | 300B € | 29.06.2028 | ||||
ESP
#35
|
0 € | - | ||||||
ESP
#40
|
0 € | - | ||||||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 300K € | Ortalama Yaş: 25,3 | ||||||
İspanya-LALIGA
İspanya-LALIGA 2
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Granada
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5 - 1 | 4 | 7 |
|
2
|
Castellon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3 - 1 | 2 | 7 |
|
3
|
Leganes
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3 - 1 | 2 | 7 |
|
4
|
Sporting Gijon
|
3 | 2 | 1 | 0 | 2 - 0 | 2 | 7 |
|
5
|
Mallorca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 2 | 3 | 6 |
|
6
|
Tenerife
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4 - 2 | 2 | 6 |
|
7
|
Las Palmas
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6 - 6 | 0 | 6 |
|
8
|
Eibar
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3 - 3 | 0 | 6 |
|
9
|
Sabadell
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1 - 0 | 1 | 5 |
|
10
|
Girona
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7 - 5 | 2 | 4 |
|
11
|
Celta Vigo B
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5 - 4 | 1 | 4 |
|
12
|
Burgos
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5 - 5 | 0 | 4 |
|
13
|
Real Sociedad B
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4 - 4 | 0 | 4 |
|
14
|
Real Oviedo
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1 - 1 | 0 | 4 |
|
15
|
Andorra
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7 - 6 | 1 | 3 |
|
16
|
Almeria
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 2 | 1 | 3 |
|
17
|
Cadiz
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3 - 3 | 0 | 3 |
|
18
|
Cordoba
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 7 | -2 | 3 |
|
19
|
Valladolid
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1 - 4 | -3 | 1 |
|
20
|
Eldense
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2 - 6 | -4 | 1 |
|
21
|
Albacete
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2 - 5 | -3 | 0 |
|
22
|
AD Ceuta
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 10 | -9 | 0 |
UD Las Palmas, 1949 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Gran Canaria sahasında oynuyor. Takımı Ruben de la Barrera çalıştırıyor.
İspanya - LALIGA 2 tablosunda 7. sırada: 3 maçta 6 puan. Karne 2 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet. Attığı gol 6, yediği gol 6; averaj 0.
Son maçında Girona karşısında 2-5 kaybetti (30.08.2026). Sıradaki maçta Leganes takımını konuk edecek (05.09.2026).
Kadroda 35 oyuncu var; yaş ortalaması 24.7, toplam piyasa değeri 29.8 Mn €. En golcü isim Taisei Miyashiro (2 gol). En çok asisti Taisei Miyashiro yaptı (2). Kadronun en değerli oyuncusu Ivan Jaime (4.0 Mn €). Kadronun 2 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 10 oyuncu kadroya katıldı, 17 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Ivan Jaime, Giovanni Bonfanti, Nicholas Opoku var. Ayrılanlar arasında Dinko Horkas, Cristian Gutiérrez, Jonathan Viera bulunuyor.
Sosyal