YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
IK Sirius 2026 sezonu | Allsvenskan'de 1. sırada, 42 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
IK Sirius 2026 sezonu | Allsvenskan'de 1. sırada, 42 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
İsveç
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
İsveç - Allsvenskan
|
||||||
| 04/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 13/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 18/04 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 27/04 | 2 - 1 |
|
|
B | ||
| 02/05 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 11/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 18/05 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
| 24/05 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 30/05 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 03/07 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 12/07 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 19/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 26/07 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 03/08 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 10/08 | 2 - 2 |
|
|
B | ||
| 15/08 | 0 - 3 |
|
|
M | ||
| 21/08 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 31/08 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 05/09 | - | - | - | - | ||
| 14/09 | - | - | - | - | ||
| 19/09 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 29/10 | - | - | - | - | ||
| 01/11 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
| 22/11 | - | - | - | - | ||
| 29/11 | - | - | - | - | ||
İsveç - Kupa, 26/27
|
||||||
| 2. Tur | ||||||
| 26/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 26/06 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
İsveç
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SWE
#11
|
19 | 19 | 13 | 7 | 3,5M € | 30.12.2029 | ||
SWE
#7
|
12 | 4 | 1 | 1 | 1,2M € | - | ||
DNK
#6
|
19 | 19 | 2 | 3 | 2 | 900B € | 29.06.2028 | |
SWE
#19
|
3 | 2 | 800B € | 29.11.2026 | ||||
NLD
#9
|
2 | 800B € | 29.06.2031 | |||||
HUN
#30
|
1 | 400B € | 29.06.2027 | |||||
SWE
#37
|
0 € | - | ||||||
NGA
#25
|
17 | 8 | 1 | 2 | 1 | 0 € | - | |
SWE
#17
|
11 | 8 | 2 | 2 | 2 | 0 € | - | |
| 9 Forvet | Toplam Değer: 7,6Mn € | Ortalama Yaş: 21,8 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SWE
#10
|
18 | 18 | 2 | 5 | 2M € | 29.06.2027 | ||
DNK
#24
|
20 | 15 | 2 | 3 | 1 | 1,5M € | 30.12.2029 | |
FIN
#16
|
2 | 1 | 2 | 800B € | 29.06.2031 | |||
SWE
#18
|
3 | 1 | 700B € | 30.12.2029 | ||||
DNK
#8
|
600B € | 29.06.2027 | ||||||
NLD
#8
|
9 | 2 | 300B € | 29.06.2030 | ||||
SWE
#36
|
6 | 2 | 1 | 1 | 250B € | 30.12.2029 | ||
SWE
#21
|
16 | 5 | 1 | 75B € | 29.06.2030 | |||
| 8 Orta Saha | Toplam Değer: 6,2Mn € | Ortalama Yaş: 22,0 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SWE
#22
|
18 | 18 | 5 | 4 | 700B € | 30.12.2028 | ||
GIN
#2
|
16 | 16 | 4 | 3 | 1 | 700B € | 29.06.2030 | |
DNK
#4
|
16 | 16 | 2 | 1 | 3 | 550B € | 29.06.2029 | |
SWE
#5
|
17 | 17 | 2 | 500B € | 30.12.2027 | |||
SWE
#15
|
8 | 3 | 400B € | 30.12.2026 | ||||
SWE
#20
|
11 | 8 | 1 | 1 | 300B € | 30.12.2028 | ||
SWE
#12
|
2 | 1 | 0 € | 29.11.2026 | ||||
| 7 Defans | Toplam Değer: 3,2Mn € | Ortalama Yaş: 25,6 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SWE
#34
|
19 | 19 | 1 | 600B € | 30.12.2027 | |||
MLI
#1
|
1 | 1 | 225B € | 30.12.2027 | ||||
| 2 Kaleci | Toplam Değer: 825K € | Ortalama Yaş: 27,0 | ||||||
İsveç-1. Lig Kuzey Grubu
İsveç-Allsvenskan
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Sirius
|
19 | 13 | 3 | 3 | 47 - 27 | 20 | 42 |
|
2
|
Hammarby
|
19 | 11 | 3 | 5 | 44 - 18 | 26 | 36 |
|
3
|
Djurgardens
|
18 | 10 | 2 | 6 | 41 - 19 | 22 | 32 |
|
4
|
Elfsborg
|
19 | 8 | 7 | 4 | 27 - 19 | 8 | 31 |
|
5
|
Hacken
|
19 | 8 | 7 | 4 | 33 - 29 | 4 | 31 |
|
6
|
AIK
|
18 | 9 | 4 | 5 | 28 - 27 | 1 | 31 |
|
7
|
Malmö
|
19 | 9 | 2 | 8 | 33 - 30 | 3 | 29 |
|
8
|
Vasteras SK
|
19 | 8 | 5 | 6 | 28 - 33 | -5 | 29 |
|
9
|
GAIS
|
19 | 7 | 5 | 7 | 25 - 18 | 7 | 26 |
|
10
|
Brommapojkarna
|
19 | 6 | 6 | 7 | 27 - 31 | -4 | 24 |
|
11
|
Göteborg
|
19 | 6 | 5 | 8 | 24 - 39 | -15 | 23 |
|
12
|
Mjallby
|
17 | 5 | 5 | 7 | 24 - 27 | -3 | 20 |
|
13
|
Kalmar
|
19 | 5 | 4 | 10 | 21 - 29 | -8 | 19 |
|
14
|
Degerfors IF
|
19 | 4 | 4 | 11 | 17 - 31 | -14 | 16 |
|
15
|
Orgryte
|
19 | 3 | 5 | 11 | 22 - 42 | -20 | 14 |
|
16
|
Halmstads
|
19 | 2 | 5 | 12 | 13 - 35 | -22 | 11 |
IK Sirius, 1907 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Studenternas IP sahasında oynuyor. Takımı Andreas Engelmark çalıştırıyor.
İsveç - Allsvenskan tablosunda 1. sırada: 19 maçta 42 puan. Karne 13 galibiyet, 3 beraberlik, 3 mağlubiyet. Attığı gol 47, yediği gol 27; averaj 20.
Son maçında Malmö karşısında 0-1 kaybetti (31.08.2026). Sıradaki maçta Vasteras SK deplasmanına gidecek (05.09.2026).
Kadroda 28 oyuncu var; yaş ortalaması 22.9, toplam piyasa değeri 17.8 Mn €. En golcü isim Isak Bjerkebo (13 gol). En çok asisti Isak Bjerkebo yaptı (7). Kadronun en değerli oyuncusu Isak Bjerkebo (3.5 Mn €).
Bu transfer döneminde 10 oyuncu kadroya katıldı, 19 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Zalan Vancsa, Otso Liimatta, Adam Wikman var. Ayrılanlar arasında Noel Milleskog, Finlay Neat, Bogdan Milovanov bulunuyor.