YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
CR Flamengo 2024 sezonu | Serie A'de 3. sırada, 70 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
CR Flamengo 2024 sezonu | Serie A'de 3. sırada, 70 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Brezilya
9
4
1
3
5
39
9
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Brezilya - Serie A, 2024
|
||||||
| 14/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 18/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 21/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 28/04 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 05/05 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 11/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/06 | 1 - 3 |
|
|
G | ||
| 14/06 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 16/06 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 21/06 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 23/06 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/06 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 01/07 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 04/07 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 07/07 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 12/07 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 20/07 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 25/07 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 28/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 11/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 19/08 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 26/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/09 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 16/09 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 23/09 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 30/09 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 06/10 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 18/10 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 26/10 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 31/10 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 07/11 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 14/11 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 21/11 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/11 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 01/12 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/12 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 08/12 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
ABD - MLS Sezon Öncesi, 2024
|
||||||
| 21/01 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/01 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
Brezilya - Kupa, 2024
|
||||||
| 3. Tur | ||||||
| 02/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 01/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 08/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 29/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 13/09 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 03/10 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 20/10 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Final | ||||||
| 03/11 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 10/11 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
Brezilya - Carioca, 2024
|
||||||
| 18/01 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/01 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 28/01 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 01/02 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 05/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 08/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 10/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 16/02 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 21/02 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 25/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 10/03 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 17/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Final | ||||||
| 30/03 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 07/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
Kulüpler Dünya Kupası
|
||||||
| Grup D | ||||||
| 17/06 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 20/06 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 25/06 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 29/06 | 1 - 3 |
|
|
M | ||
Libertadores Kupası, 2024
|
||||||
| Grup E | ||||||
| 03/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 11/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 25/04 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 08/05 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 16/05 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/05 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 16/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 20/09 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 27/09 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
Libertadores Kupası
Serie A
Süper Kupa
Kupa
Carioca
Brezilya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#9
|
42 | 38 | 27 | 8 | 5 | 20M € | 30.12.2027 | |
BRA
#20
|
22 | 8 | 2 | 1 | 9M € | 29.06.2027 | ||
BRA
#7
|
52 | 31 | 8 | 11 | 4 | 7M € | 30.12.2027 | |
BRA
#11
|
28 | 24 | 4 | 4 | 2 | 7M € | 30.12.2026 | |
ECU
#50
|
20 | 13 | 2 | 3 | 5 | 5M € | 29.06.2028 | |
BRA
#19
|
27 | 11 | 1 | 3 | 4,5M € | 30.12.2029 | ||
BRA
#23
|
1 | 4M € | 30.12.2028 | |||||
BRA
#30
|
19 | 8 | 4 | 1 | 2,8M € | 29.06.2027 | ||
NGA
#54
|
1 | 800B € | 29.06.2029 | |||||
BRA
#27
|
56 | 37 | 9 | 6 | 8 | 2 | 750B € | 30.12.2027 |
BRA
#40
|
0 € | 29.09.2027 | ||||||
BRA
#81
|
0 € | 30.12.2028 | ||||||
BRA
#82
|
0 € | - | ||||||
BRA
#80
|
0 € | - | ||||||
PRY
#68
|
0 € | - | ||||||
| 15 Forvet | Toplam Değer: 60,9Mn € | Ortalama Yaş: 22,6 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
URY
#10
|
43 | 38 | 11 | 10 | 4 | 14M € | 30.12.2028 | |
BRA
#52
|
25 | 14 | 1 | 7 | 10M € | 30.12.2028 | ||
URY
#18
|
38 | 33 | 2 | 6 | 6 | 8M € | 29.06.2028 | |
BRA
#29
|
18 | 3 | 1 | 7M € | 30.12.2030 | |||
BRA
#64
|
5 | 2 | 5M € | 30.12.2027 | ||||
CHL
#5
|
46 | 41 | 3 | 18 | 1 | 4,5M € | 30.12.2027 | |
ITA
#21
|
4 | 3 | 1 | 2 | 4M € | 29.06.2028 | ||
BRA
#29
|
40 | 24 | 10 | 1 | 2,5M € | 30.12.2026 | ||
BRA
#35
|
4 | 2 | 900B € | 29.06.2030 | ||||
BRA
#47
|
1 | 1 | 0 € | 30.12.2028 | ||||
BRA
#60
|
0 € | - | ||||||
BRA
#79
|
0 € | 30.12.2029 | ||||||
BRA
#72
|
0 € | - | ||||||
BRA
#75
|
0 € | - | ||||||
BRA
#56
|
0 € | - | ||||||
| 15 Orta Saha | Toplam Değer: 55,9Mn € | Ortalama Yaş: 22,1 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#43
|
53 | 37 | 2 | 4 | 40M € | 29.06.2030 | ||
BRA
#4
|
55 | 47 | 4 | 7 | 12M € | 30.12.2027 | ||
BRA
#3
|
43 | 36 | 2 | 2 | 4 | 7M € | 30.12.2026 | |
BRA
#6
|
59 | 48 | 5 | 5 | 4 | 4M € | 30.12.2027 | |
URY
#17
|
21 | 9 | 1 | 2 | 1 | 3,5M € | 30.12.2026 | |
BRA
#13
|
2 | 2 | 1 | 2M € | 30.12.2026 | |||
BRA
#57
|
1 | 1,5M € | 29.06.2029 | |||||
URY
#2
|
44 | 34 | 2 | 2 | 1M € | 30.12.2027 | ||
BRA
#26
|
16 | 13 | 1 | 1 | 3 | 1M € | 30.12.2027 | |
BRA
#33
|
5 | 1 | 800B € | 29.06.2030 | ||||
BRA
#61
|
1 | 800B € | 30.12.2029 | |||||
BRA
#44
|
300B € | 29.06.2029 | ||||||
BRA
#39
|
2 | 2 | 1 | 150B € | - | |||
BRA
#51
|
1 | 0 € | 30.12.2028 | |||||
BRA
#41
|
0 € | 29.06.2029 | ||||||
BRA
#74
|
0 € | - | ||||||
BRA
#21
|
0 € | - | ||||||
| 17 Defans | Toplam Değer: 74,1Mn € | Ortalama Yaş: 24,3 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#1
|
61 | 61 | 10M € | 30.12.2027 | ||||
BRA
#25
|
12 | 12 | 3M € | 29.06.2027 | ||||
BRA
#49
|
400B € | 30.12.2026 | ||||||
BRA
#24
|
100B € | 29.06.2028 | ||||||
BRA
#58
|
0 € | 30.12.2029 | ||||||
| 5 Kaleci | Toplam Değer: 13,5Mn € | Ortalama Yaş: 21,6 | ||||||
Brezilya-Serie A
Brezilya-Brezilya Premiyer Ligi
Brezilya-Carioca
3
4
2
2
1
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Botafogo
|
38 | 23 | 10 | 5 | 59 - 29 | 30 | 79 |
|
2
|
Palmeiras
|
38 | 22 | 7 | 9 | 60 - 33 | 27 | 73 |
|
3
|
Flamengo
|
38 | 20 | 10 | 8 | 61 - 42 | 19 | 70 |
|
4
|
Fortaleza
|
38 | 19 | 11 | 8 | 53 - 39 | 14 | 68 |
|
5
|
Internacional
|
38 | 18 | 11 | 9 | 53 - 36 | 17 | 65 |
|
6
|
Sao Paulo
|
38 | 17 | 8 | 13 | 53 - 43 | 10 | 59 |
|
7
|
Corinthians
|
38 | 15 | 11 | 12 | 54 - 45 | 9 | 56 |
|
8
|
Bahia
|
38 | 15 | 8 | 15 | 49 - 49 | 0 | 53 |
|
9
|
Cruzeiro
|
38 | 14 | 10 | 14 | 43 - 41 | 2 | 52 |
|
10
|
Vasco da Gama
|
38 | 14 | 8 | 16 | 43 - 56 | -13 | 50 |
|
11
|
Atl. Mineiro
|
38 | 11 | 14 | 13 | 47 - 54 | -7 | 47 |
|
12
|
Vitoria
|
38 | 13 | 8 | 17 | 45 - 52 | -7 | 47 |
|
13
|
Fluminense
|
38 | 12 | 10 | 16 | 33 - 39 | -6 | 46 |
|
14
|
Gremio
|
38 | 12 | 9 | 17 | 44 - 50 | -6 | 45 |
|
15
|
Juventude
|
38 | 11 | 12 | 15 | 48 - 59 | -11 | 45 |
|
16
|
Bragantino
|
38 | 10 | 14 | 14 | 44 - 48 | -4 | 44 |
|
17
|
CA Paranaense
|
38 | 11 | 9 | 18 | 40 - 46 | -6 | 42 |
|
18
|
Criciuma
|
38 | 9 | 11 | 18 | 42 - 61 | -19 | 38 |
|
19
|
Cuiaba
|
38 | 6 | 12 | 20 | 29 - 49 | -20 | 30 |
|
20
|
A. Goianiense
|
38 | 7 | 9 | 22 | 29 - 58 | -29 | 30 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Flamengo
|
11 | 8 | 3 | 0 | 23 - 1 | 22 | 27 |
|
2
|
Nova Iguacu
|
11 | 7 | 3 | 1 | 18 - 13 | 5 | 24 |
|
3
|
Vasco da Gama
|
11 | 6 | 4 | 1 | 20 - 10 | 10 | 22 |
|
4
|
Fluminense
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17 - 11 | 6 | 21 |
|
5
|
Botafogo
|
11 | 6 | 2 | 3 | 19 - 11 | 8 | 20 |
|
6
|
Boavista
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18 - 21 | -3 | 18 |
|
7
|
Portuguesa RJ
|
11 | 3 | 5 | 3 | 9 - 12 | -3 | 14 |
|
8
|
Sampaio Correa FE
|
11 | 3 | 1 | 7 | 14 - 17 | -3 | 10 |
|
9
|
Madureira
|
11 | 3 | 1 | 7 | 9 - 13 | -4 | 10 |
|
10
|
Volta Redonda
|
11 | 2 | 3 | 6 | 12 - 19 | -7 | 9 |
|
11
|
Bangu
|
11 | 2 | 2 | 7 | 12 - 24 | -12 | 8 |
|
12
|
Audax RJ
|
11 | 0 | 0 | 11 | 1 - 20 | -19 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Flamengo
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6 - 2 | 4 | 7 |
|
2
|
Chelsea
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6 - 3 | 3 | 6 |
|
3
|
ES Tunis
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1 - 5 | -4 | 3 |
|
4
|
Los Angeles
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1 - 4 | -3 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Bolivar
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13 - 9 | 4 | 13 |
|
2
|
Flamengo
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11 - 4 | 7 | 10 |
|
3
|
Palestino
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6 - 11 | -5 | 7 |
|
4
|
Millonarios
|
6 | 0 | 3 | 3 | 6 - 12 | -6 | 3 |
CR Flamengo, 1895 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Maracana sahasında oynuyor.
Brezilya - Serie A tablosunda 3. sırada: 38 maçta 70 puan. Karne 20 galibiyet, 10 beraberlik, 8 mağlubiyet. Attığı gol 61, yediği gol 42; averaj 19.
Son maçında Bayern Münih karşısında 2-4 kaybetti (30.06.2025).
Kadroda 52 oyuncu var; yaş ortalaması 22.9, toplam piyasa değeri 204.3 Mn €. En golcü isim Pedro (27 gol). En çok asisti Luiz Araujo yaptı (11). Kadronun en değerli oyuncusu Wesley (40.0 Mn €).
Bu transfer döneminde 13 oyuncu kadroya katıldı, 16 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Danilo, Juninho, Petterson Novaes var. Ayrılanlar arasında Thiago Fernandes, Carlinhos, Carlos Alcaraz bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 4 Serie A, 3 Libertadores Kupası, 2 Süper Kupa yer alıyor.
Sosyal