YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Chelsea 26-27 sezonu | Premier League'de 4. sırada, 6 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Chelsea 26-27 sezonu | Premier League'de 4. sırada, 6 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
İngiltere
2
2
6
2
2
4
5
2
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
İngiltere - Premier League
|
||||||
| 24/08 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
| 30/08 | 3 - 1 |
|
|
G | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 18/09 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 28/11 | - | - | - | - | ||
| 02/12 | - | - | - | - | ||
| 05/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 19/12 | - | - | - | - | ||
| 26/12 | - | - | - | - | ||
| 30/12 | - | - | - | - | ||
| 02/01 | - | - | - | - | ||
| 06/01 | - | - | - | - | ||
| 16/01 | - | - | - | - | ||
| 23/01 | - | - | - | - | ||
| 30/01 | - | - | - | - | ||
| 06/02 | - | - | - | - | ||
| 10/02 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 03/03 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
| 20/03 | - | - | - | - | ||
| 10/04 | - | - | - | - | ||
| 17/04 | - | - | - | - | ||
| 24/04 | - | - | - | - | ||
| 01/05 | - | - | - | - | ||
| 08/05 | - | - | - | - | ||
| 15/05 | - | - | - | - | ||
| 23/05 | - | - | - | - | ||
| 30/05 | - | - | - | - | ||
İngiltere - Lig Kupası
|
||||||
| 2. Tur | ||||||
| 27/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 3. Tur | ||||||
| 09/09 | - | - | - | - | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 28/07 | 2 - 2 |
|
|
G | ||
| 01/08 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 05/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 08/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/08 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 15/08 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
UEFA Süper Kupa
Kulüpler Dünya Kupası
Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
UEFA Konferans Ligi
Kupa Galipleri Kupası
Community Shield
Premier League
Lig Kupası
Championship
FA Cup
İngiltere
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#9
|
3 | 2 | 2 | 2 | 80M € | 29.06.2034 | ||
BRA
#41
|
2 | 1 | 80M € | 29.06.2033 | ||||
PRT
#23
|
1 | 42M € | 29.06.2034 | |||||
ENG
#11
|
1 | 30M € | - | |||||
ARG
#49
|
28M € | 29.06.2027 | ||||||
NLD
#22
|
25M € | 29.06.2033 | ||||||
UKR
#43
|
18M € | 29.06.2027 | ||||||
KAZ
#36
|
3,5M € | 29.06.2027 | ||||||
ENG
#18
|
1 | 1 | 1 | 3M € | 29.06.2028 | |||
ENG
#55
|
2M € | - | ||||||
| 10 Forvet | Toplam Değer: 311,5Mn € | Ortalama Yaş: 22,6 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ENG
#17
|
3 | 3 | 1 | 1 | 110M € | 29.06.2033 | ||
ENG
#10
|
3 | 3 | 2 | 1 | 100M € | 29.06.2033 | ||
ECU
#25
|
1 | 100M € | 29.06.2033 | |||||
PRT
#7
|
3 | 1 | 1 | 60M € | 29.06.2031 | |||
ARG
#4
|
2 | 1 | 40M € | - | ||||
BEL
#45
|
3 | 2 | 1 | 1 | 22M € | 29.06.2030 | ||
PRT
#14
|
15M € | 29.06.2027 | ||||||
ECU
#0
|
8M € | 29.06.2033 | ||||||
ENG
#0
|
1,2M € | 29.06.2028 | ||||||
ENG
#46
|
500B € | 29.06.2027 | ||||||
ENG
#31
|
0 € | 29.06.2028 | ||||||
ENG
#32
|
0 € | - | ||||||
ENG
#79
|
0 € | - | ||||||
ENG
#56
|
0 € | 29.06.2027 | ||||||
| 14 Orta Saha | Toplam Değer: 456,7Mn € | Ortalama Yaş: 21,7 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ENG
#24
|
3 | 2 | 1 | 60M € | 29.06.2032 | |||
FRA
#5
|
3 | 3 | 1 | 50M € | 29.06.2032 | |||
ENG
#6
|
2 | 2 | 1 | 50M € | 29.06.2029 | |||
FRA
#27
|
3 | 3 | 1 | 35M € | 29.06.2030 | |||
ITA
#2
|
35M € | - | ||||||
FRA
#3
|
1 | 1 | 1 | 28M € | 29.06.2029 | |||
ENG
#34
|
3 | 2 | 25M € | 29.06.2029 | ||||
NLD
#21
|
3 | 2 | 1 | 22M € | - | |||
FRA
#2
|
15M € | 29.06.2027 | ||||||
FRA
#5
|
15M € | 29.06.2027 | ||||||
ESP
#29
|
3 | 1 | 10M € | 29.06.2031 | ||||
ARG
#30
|
10M € | 29.06.2031 | ||||||
USA
#0
|
8M € | 29.06.2027 | ||||||
SWE
#64
|
350B € | 29.06.2027 | ||||||
ENG
#42
|
0 € | 29.06.2029 | ||||||
BRA
#0
|
0 € | - | ||||||
ENG
#37
|
0 € | - | ||||||
| 17 Defans | Toplam Değer: 363,4Mn € | Ortalama Yaş: 22,3 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEL
#39
|
1 | 1 | 25M € | - | ||||
ESP
#1
|
1 | 1 | 22M € | 29.06.2027 | ||||
ARG
#26
|
1 | 1 | 12M € | 29.06.2029 | ||||
USA
#44
|
5M € | 29.06.2024 | ||||||
ENG
#28
|
500B € | 29.06.2028 | ||||||
ENG
#0
|
0 € | - | ||||||
ENG
#35
|
0 € | 29.06.2028 | ||||||
ENG
#50
|
0 € | 30.05.2027 | ||||||
| 8 Kaleci | Toplam Değer: 64,5Mn € | Ortalama Yaş: 24,1 | ||||||
İngiltere-Premier League
İngiltere-Championship
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Man. City
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7 - 2 | 5 | 9 |
|
2
|
Hull City
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3 - 0 | 3 | 7 |
|
3
|
Arsenal
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 0 | 4 | 6 |
|
4
|
Chelsea
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7 - 5 | 2 | 6 |
|
5
|
Brentford
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5 - 2 | 3 | 5 |
|
6
|
Liverpool
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6 - 4 | 2 | 5 |
|
7
|
Newcastle
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6 - 4 | 2 | 5 |
|
8
|
Leeds United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3 - 2 | 1 | 5 |
|
9
|
Brighton
|
3 | 1 | 1 | 1 | 8 - 5 | 3 | 4 |
|
10
|
Everton
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 1 | 2 | 4 |
|
11
|
Sunderland
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3 - 3 | 0 | 4 |
|
12
|
Man. United
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5 - 4 | 1 | 3 |
|
13
|
Crystal Palace
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 8 | -4 | 3 |
|
14
|
Ipswich
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 8 | -4 | 3 |
|
15
|
Bournemouth
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4 - 5 | -1 | 2 |
|
16
|
Nottingham
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2 - 3 | -1 | 2 |
|
17
|
Aston Villa
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0 - 5 | -5 | 1 |
|
18
|
Tottenham
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0 - 5 | -5 | 1 |
|
19
|
Fulham
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4 - 7 | -3 | 0 |
|
20
|
Coventry
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 5 | -5 | 0 |
Chelsea, 1905 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Stamford Bridge sahasında oynuyor. Takımı Xabi Alonso çalıştırıyor.
İngiltere - Premier League tablosunda 4. sırada: 2 maçta 6 puan. Karne 2 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Attığı gol 7, yediği gol 5; averaj 2.
Son maçında Brighton karşısında 4-3 kazandı (30.08.2026). Sıradaki maçta Arsenal deplasmanına gidecek (06.09.2026).
Kadroda 49 oyuncu var; yaş ortalaması 22.5, toplam piyasa değeri 1196.0 Mn €. En golcü isim Cole Palmer (2 gol). En çok asisti João Pedro yaptı (2). Kadronun en değerli oyuncusu Morgan Rogers (110.0 Mn €).
Bu transfer döneminde 23 oyuncu kadroya katıldı, 22 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Honest Ahanor, Emiliano Martinez, Kendry Páez var. Ayrılanlar arasında Shumaira Mheuka, Dario Essugo, Enzo Fernandez bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 8 FA Cup, 6 Premier League, 5 Lig Kupası yer alıyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.
Sosyal