YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Charlton Athletic 26-27 sezonu | Championship'de 6. sırada, 10 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Charlton Athletic 26-27 sezonu | Championship'de 6. sırada, 10 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
İngiltere
1
1
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
İngiltere - Championship
|
||||||
| 15/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 22/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 29/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/09 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 05/09 | 4 - 0 |
|
|
M | ||
| 09/09 | - | - | - | - | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 19/09 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 13/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 03/11 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 24/11 | - | - | - | - | ||
| 28/11 | - | - | - | - | ||
| 05/12 | - | - | - | - | ||
| 08/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 19/12 | - | - | - | - | ||
| 26/12 | - | - | - | - | ||
| 29/12 | - | - | - | - | ||
| 01/01 | - | - | - | - | ||
| 16/01 | - | - | - | - | ||
| 23/01 | - | - | - | - | ||
| 26/01 | - | - | - | - | ||
| 30/01 | - | - | - | - | ||
| 06/02 | - | - | - | - | ||
| 13/02 | - | - | - | - | ||
| 16/02 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 02/03 | - | - | - | - | ||
| 06/03 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
| 17/03 | - | - | - | - | ||
| 20/03 | - | - | - | - | ||
| 03/04 | - | - | - | - | ||
| 06/04 | - | - | - | - | ||
| 10/04 | - | - | - | - | ||
| 17/04 | - | - | - | - | ||
| 20/04 | - | - | - | - | ||
| 24/04 | - | - | - | - | ||
| 01/05 | - | - | - | - | ||
İngiltere - Lig Kupası
|
||||||
| 1. Tur | ||||||
| 08/08 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 2. Tur | ||||||
| 26/08 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 03/07 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 10/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 18/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 25/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 28/07 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 01/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
Championship
FA Cup
Lig 1
İngiltere
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
USA
#23
|
2,5M € | 29.06.2029 | ||||||
SCO
#30
|
2 | 1 | 1 | 2M € | 29.06.2029 | |||
ENG
#9
|
6 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1,8M € | 29.06.2028 | |
JAM
#7
|
6 | 6 | 4 | 1 | 1,5M € | - | ||
ENG
#8
|
1 | 1 | 1,5M € | - | ||||
ENG
#11
|
7 | 4 | 1 | 800B € | 29.06.2028 | |||
SLE
#29
|
600B € | 30.05.2027 | ||||||
MAR
#9
|
600B € | - | ||||||
ENG
#22
|
550B € | 30.05.2027 | ||||||
ENG
#33
|
5 | 1 | 175B € | - | ||||
ENG
#24
|
2 | 2 | 1 | 100B € | 29.06.2027 | |||
ENG
#35
|
0 € | - | ||||||
| 12 Forvet | Toplam Değer: 12,1Mn € | Ortalama Yaş: 24,2 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ENG
#14
|
5 | 4 | 1 | 2 | 4M € | 29.06.2028 | ||
ENG
#34
|
1 | 1 | 4M € | 29.06.2027 | ||||
IRL
#6
|
6 | 5 | 1 | 1 | 2M € | 29.06.2027 | ||
ENG
#26
|
6 | 1 | 1 | 1 | 1M € | 29.06.2029 | ||
KEN
#16
|
3 | 2 | 1M € | - | ||||
ENG
#15
|
4 | 4 | 1 | 500B € | 29.06.2027 | |||
KEN
#28
|
4 | 1 | 450B € | - | ||||
ENG
#27
|
400B € | 30.05.2027 | ||||||
ENG
#32
|
5 | 1 | 300B € | - | ||||
COL
#0
|
300B € | 29.11.2026 | ||||||
ENG
#39
|
125B € | - | ||||||
ENG
#36
|
100B € | - | ||||||
ENG
#53
|
0 € | - | ||||||
| 13 Orta Saha | Toplam Değer: 14,2Mn € | Ortalama Yaş: 23,2 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NZL
#44
|
2 | 2 | 1 | 3,5M € | - | |||
IRL
#20
|
7 | 5 | 1 | 1 | 1,5M € | 29.06.2028 | ||
ENG
#19
|
6 | 2 | 1 | 1,5M € | 29.06.2030 | |||
ENG
#5
|
7 | 6 | 3 | 1 | 1,2M € | 29.06.2028 | ||
ENG
#2
|
1M € | 29.06.2030 | ||||||
ENG
#4
|
1M € | 29.06.2027 | ||||||
JAM
#17
|
6 | 6 | 800B € | 29.06.2027 | ||||
SVK
#18
|
6 | 3 | 600B € | 29.06.2030 | ||||
SCO
#3
|
600B € | 29.06.2028 | ||||||
FRA
#12
|
4 | 4 | 400B € | 29.06.2030 | ||||
ENG
#31
|
2 | 1 | 275B € | - | ||||
ENG
#20
|
0 € | - | ||||||
FJI
#38
|
0 € | - | ||||||
ENG
#45
|
0 € | - | ||||||
| 14 Defans | Toplam Değer: 12,4Mn € | Ortalama Yaş: 24,7 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ENG
#13
|
4 | 4 | 5M € | 29.06.2027 | ||||
BEL
#1
|
1M € | 30.05.2027 | ||||||
ENG
#25
|
2 | 2 | 400B € | 29.06.2027 | ||||
IRL
#21
|
1 | 1 | 0 € | - | ||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 6,4Mn € | Ortalama Yaş: 27,2 | ||||||
İngiltere-Premier League
İngiltere-Championship
İngiltere-Lig 1
İngiltere-EFL Trophy Kupası
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Swansea
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7 - 1 | 6 | 11 |
|
2
|
Middlesbrough
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8 - 5 | 3 | 10 |
|
3
|
QPR
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7 - 4 | 3 | 10 |
|
4
|
Bristol City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9 - 7 | 2 | 10 |
|
5
|
West Brom
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8 - 6 | 2 | 10 |
|
6
|
Charlton
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6 - 7 | -1 | 10 |
|
7
|
Millwall
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10 - 8 | 2 | 9 |
|
8
|
West Ham
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11 - 7 | 4 | 8 |
|
9
|
Wolves
|
4 | 2 | 1 | 1 | 11 - 8 | 3 | 7 |
|
10
|
Wrexham
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6 - 4 | 2 | 6 |
|
11
|
Birmingham
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5 - 4 | 1 | 6 |
|
12
|
Norwich
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8 - 8 | 0 | 6 |
|
13
|
Stoke City
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8 - 9 | -1 | 6 |
|
14
|
Portsmouth
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7 - 8 | -1 | 6 |
|
15
|
Sheffield Utd
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6 - 7 | -1 | 6 |
|
16
|
Blackburn
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6 - 7 | -1 | 5 |
|
17
|
Lincoln
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4 - 6 | -2 | 5 |
|
18
|
Watford
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4 - 6 | -2 | 5 |
|
19
|
Southampton
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11 - 6 | 5 | 4 |
|
20
|
Derby
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5 - 10 | -5 | 4 |
|
21
|
Bolton
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4 - 9 | -5 | 4 |
|
22
|
Cardiff
|
5 | 0 | 3 | 2 | 6 - 9 | -3 | 3 |
|
23
|
Preston
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5 - 10 | -5 | 3 |
|
24
|
Burnley
|
5 | 0 | 2 | 3 | 6 - 12 | -6 | 2 |
Charlton Athletic, 1905 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını The Valley sahasında oynuyor. Takımı Nathan Jones çalıştırıyor.
İngiltere - Championship tablosunda 6. sırada: 5 maçta 10 puan. Karne 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet. Attığı gol 6, yediği gol 7; averaj -1.
Son maçında Stoke City karşısında 0-4 kaybetti (05.09.2026). Sıradaki maçta QPR takımını konuk edecek (10.09.2026).
Kadroda 43 oyuncu var; yaş ortalaması 24.4, toplam piyasa değeri 45.1 Mn €. En golcü isim Tyreece Campbell (4 gol). En çok asisti Sonny Carey yaptı (2). Kadronun en değerli oyuncusu Arthur Okonkwo (5.0 Mn €). Kadronun 4 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 14 oyuncu kadroya katıldı, 18 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Oliver Skipp, Tyler Bindon, Arthur Okonkwo var. Ayrılanlar arasında Greg Docherty, Ibrahim Fullah, Nathan Asiimwe bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 1 Championship, 1 FA Cup, 1 Lig 1 yer alıyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.
Sosyal