YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Cheltenham Town - Charlton Athletic 1-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (08.08.2026) Bu karşılaşma İngiltere - Lig Kupası 1. Tur kapsamındadır. Maçın sahası: Jonny-Rocks Stadium, Cheltenham.
Cheltenham Town - Charlton Athletic 1-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (08.08.2026) Bu karşılaşma İngiltere - Lig Kupası 1. Tur kapsamındadır. Maçın sahası: Jonny-Rocks Stadium, Cheltenham.
Cheltenham İç Saha Form Durumu
| Cheltenham | Charlton | |
|---|---|---|
| %46 |
|
%54 |
| 0.58 |
|
1.34 |
| 7 |
|
17 |
| 2 |
|
9 |
| 357 (%79) |
|
454 (%82) |
| 11 |
|
8 |
| 2 |
|
2 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 27 |
|
24 |
| 4 |
|
3 |
| 1 |
|
2 |
| Cheltenham | Charlton | |
|---|---|---|
| 7 |
|
17 |
| 2 |
|
9 |
| 2 |
|
4 |
| 4 |
|
4 |
| 4 |
|
12 |
| 3 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| Cheltenham | Charlton | |
|---|---|---|
| 449 |
|
547 |
| 357 (%79) |
|
454 (%82) |
| 22 (%33) |
|
23 (%38) |
| 1 (%6) |
|
1 (%8) |
| 5 |
|
13 |
| Cheltenham | Charlton | |
|---|---|---|
| 21 |
|
13 |
| 4 |
|
10 |
| 21 |
|
24 |
| 6 |
|
1 |
| Cheltenham | Charlton | |
|---|---|---|
| 43 (%40) |
|
64 (%59) |
| 1 (%14) |
|
11 (%55) |
| 149 |
|
149 |
| Cheltenham | Charlton | |
|---|---|---|
| %42 |
|
%58 |
| 0.03 |
|
0.85 |
| 2 |
|
11 |
| 0 |
|
6 |
| 211 (%81) |
|
218 (%83) |
| 3 |
|
5 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 13 |
|
9 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| Cheltenham | Charlton | |
|---|---|---|
| 2 |
|
11 |
| 0 |
|
6 |
| 1 |
|
4 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
8 |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| Cheltenham | Charlton | |
|---|---|---|
| 258 |
|
261 |
| 211 (%81) |
|
218 (%83) |
| 14 (%38) |
|
14 (%38) |
| 0 (%0) |
|
1 (%25) |
| 2 |
|
8 |
| Cheltenham | Charlton | |
|---|---|---|
| 11 |
|
1 |
| 2 |
|
4 |
| 7 |
|
8 |
| 3 |
|
0 |
| Cheltenham | Charlton | |
|---|---|---|
| 26 (%55) |
|
21 (%44) |
| 1 (%100) |
|
3 (%42) |
| 67 |
|
61 |
| Cheltenham | Charlton | |
|---|---|---|
| %50 |
|
%50 |
| 0.55 |
|
0.48 |
| 5 |
|
6 |
| 2 |
|
3 |
| 146 (%76) |
|
236 (%82) |
| 8 |
|
3 |
| 1 |
|
2 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 14 |
|
15 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| Cheltenham | Charlton | |
|---|---|---|
| 5 |
|
6 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| 3 |
|
3 |
| 4 |
|
4 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Cheltenham | Charlton | |
|---|---|---|
| 191 |
|
286 |
| 146 (%76) |
|
236 (%82) |
| 8 (%27) |
|
9 (%37) |
| 1 (%7) |
|
0 (%0) |
| 3 |
|
5 |
| Cheltenham | Charlton | |
|---|---|---|
| 10 |
|
12 |
| 2 |
|
6 |
| 14 |
|
16 |
| 3 |
|
1 |
| Cheltenham | Charlton | |
|---|---|---|
| 17 (%28) |
|
43 (%71) |
| 0 (%0) |
|
8 (%61) |
| 82 |
|
88 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Charlton
|
4
|
1
|
5
|
Charlton
|
2
|
1
|
5
|
Charlton
|
2
|
1
|
3
|
Cheltenham
|
1
|
0
|
2
|
Cheltenham
|
1
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Charlton
|
8.70
|
Charlton
|
8.00
|
Charlton
|
7.90
|
Charlton
|
7.80
|
Cheltenham
|
7.40
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Charlton
|
1
|
3
|
Cheltenham
|
1
|
2
|
Charlton
|
0
|
2
|
Charlton
|
1
|
2
|
Charlton
|
1
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Charlton
|
68
|
85%
|
80
|
Charlton
|
65
|
92%
|
70
|
Cheltenham
|
64
|
90%
|
71
|
Charlton
|
56
|
91%
|
61
|
Charlton
|
55
|
79%
|
69
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Cheltenham
|
1
|
20%
|
5
|
Charlton
|
1
|
20%
|
5
|
Charlton
|
0
|
0%
|
4
|
Cheltenham
|
0
|
0%
|
3
|
Cheltenham
|
0
|
0%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Charlton
|
6
|
30%
|
20
|
Cheltenham
|
5
|
29%
|
17
|
Cheltenham
|
8
|
61%
|
13
|
Charlton
|
4
|
40%
|
10
|
Cheltenham
|
0
|
0%
|
8
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Charlton
|
0
|
0%
|
6
|
Charlton
|
4
|
80%
|
5
|
Charlton
|
3
|
75%
|
4
|
Cheltenham
|
1
|
50%
|
2
|
Cheltenham
|
0
|
0%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Cheltenham
|
9
|
56%
|
16
|
Charlton
|
4
|
25%
|
16
|
Cheltenham
|
6
|
42%
|
14
|
Cheltenham
|
1
|
7%
|
14
|
Cheltenham
|
1
|
8%
|
12
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Charlton
|
9
|
Cheltenham
|
6
|
Charlton
|
6
|
Cheltenham
|
5
|
Charlton
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Cheltenham
|
1
|
Cheltenham
|
1
|
Cheltenham
|
1
|
Charlton
|
1
|
Charlton
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Charlton
|
3
|
Cheltenham
|
1
|
Cheltenham
|
1
|
Cheltenham
|
1
|
Cheltenham
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Cheltenham
|
7
|
Cheltenham
|
4
|
Cheltenham
|
3
|
Cheltenham
|
3
|
Charlton
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Cheltenham
|
28
|
Cheltenham
|
20
|
Charlton
|
17
|
Charlton
|
16
|
Cheltenham
|
15
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Charlton
|
6
|
Cheltenham
|
2
|
Charlton
|
2
|
Cheltenham
|
1
|
Cheltenham
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Cheltenham
|
1
|
Cheltenham
|
1
|
Charlton
|
1
|
Charlton
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Cheltenham
|
3
|
Charlton
|
3
|
Cheltenham
|
2
|
Cheltenham
|
2
|
Cheltenham
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Charlton
|
3
|
Cheltenham
|
2
|
Charlton
|
2
|
Charlton
|
2
|
Cheltenham
|
1
|
İngiltere - Lig Kupası 1. Tur kapsamında oynanan maçta Charlton, Cheltenham karşısında 3-1 kazandı. Karşılaşma 08.08.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Jonny-Rocks Stadium, Cheltenham. İlk yarı 0-3 tamamlanmıştı.
Goller: M. Godden (22'), S. Carey (24'), T. Campbell (37'), G. Miller (55').
Maçta 1 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Cheltenham - Charlton): topla oynama %46 - %54, isabetli şut 2 - 9, beklenen gol (xG) 0.58 - 1.34.