YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Wrexham - Chelsea 2-4 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (07.03.2026) Bu karşılaşma İngiltere - FA Cup 5. Tur kapsamındadır.
Wrexham - Chelsea 2-4 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (07.03.2026) Bu karşılaşma İngiltere - FA Cup 5. Tur kapsamındadır.
| Wrexham | Chelsea | |
|---|---|---|
| %32 |
|
%68 |
| 1.84 |
|
2.00 |
| 19 |
|
21 |
| 5 |
|
7 |
| 360 (%78) |
|
920 (%91) |
| 11 |
|
6 |
| 5 |
|
1 |
| 9 |
|
4 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| 23 |
|
30 |
| 12 |
|
6 |
| 27 |
|
43 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| Wrexham | Chelsea | |
|---|---|---|
| 19 |
|
21 |
| 5 |
|
7 |
| 6 |
|
8 |
| 8 |
|
6 |
| 12 |
|
14 |
| 7 |
|
7 |
| 0 |
|
1 |
| Wrexham | Chelsea | |
|---|---|---|
| 456 |
|
1010 |
| 360 (%78) |
|
920 (%91) |
| 26 (%37) |
|
22 (%44) |
| 4 (%14) |
|
3 (%11) |
| 13 |
|
16 |
| Wrexham | Chelsea | |
|---|---|---|
| 28 |
|
11 |
| 11 |
|
11 |
| 34 |
|
30 |
| 3 |
|
2 |
| Wrexham | Chelsea | |
|---|---|---|
| 54 (%51) |
|
51 (%48) |
| 4 (%57) |
|
18 (%62) |
| 160 |
|
164 |
| Wrexham | Chelsea | |
|---|---|---|
| %29 |
|
%71 |
| 0.20 |
|
0.32 |
| 2 |
|
4 |
| 1 |
|
1 |
| 135 (%79) |
|
394 (%93) |
| 4 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 2 |
|
10 |
| 3 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Wrexham | Chelsea | |
|---|---|---|
| 2 |
|
4 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Wrexham | Chelsea | |
|---|---|---|
| 170 |
|
423 |
| 135 (%79) |
|
394 (%93) |
| 12 (%35) |
|
12 (%42) |
| 0 (%0) |
|
1 (%9) |
| 2 |
|
4 |
| Wrexham | Chelsea | |
|---|---|---|
| 11 |
|
2 |
| 6 |
|
5 |
| 16 |
|
11 |
| Wrexham | Chelsea | |
|---|---|---|
| 21 (%60) |
|
13 (%38) |
| 1 (%100) |
|
4 (%50) |
| 51 |
|
61 |
| Wrexham | Chelsea | |
|---|---|---|
| %35 |
|
%65 |
| 0.94 |
|
0.70 |
| 13 |
|
9 |
| 3 |
|
2 |
| 132 (%80) |
|
274 (%89) |
| 3 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| 6 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| 12 |
|
12 |
| 7 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| Wrexham | Chelsea | |
|---|---|---|
| 13 |
|
9 |
| 3 |
|
2 |
| 4 |
|
3 |
| 6 |
|
4 |
| 8 |
|
6 |
| 5 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| Wrexham | Chelsea | |
|---|---|---|
| 165 |
|
307 |
| 132 (%80) |
|
274 (%89) |
| 9 (%30) |
|
7 (%50) |
| 2 (%11) |
|
0 (%0) |
| 8 |
|
7 |
| Wrexham | Chelsea | |
|---|---|---|
| 12 |
|
7 |
| 2 |
|
3 |
| 13 |
|
16 |
| 1 |
|
2 |
| Wrexham | Chelsea | |
|---|---|---|
| 16 (%51) |
|
16 (%50) |
| 0 (%0) |
|
4 (%40) |
| 64 |
|
61 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Chelsea
|
4
|
1
|
8
|
Wrexham
|
1
|
0
|
3
|
Wrexham
|
1
|
0
|
3
|
Wrexham
|
0
|
0
|
3
|
Chelsea
|
0
|
0
|
3
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Chelsea
|
9.00
|
Wrexham
|
8.40
|
Chelsea
|
8.20
|
Wrexham
|
8.00
|
Chelsea
|
7.90
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Chelsea
|
0
|
6
|
Wrexham
|
1
|
2
|
Wrexham
|
0
|
2
|
Chelsea
|
0
|
2
|
Chelsea
|
2
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Chelsea
|
142
|
94%
|
151
|
Chelsea
|
119
|
94%
|
126
|
Chelsea
|
110
|
94%
|
117
|
Chelsea
|
77
|
96%
|
80
|
Chelsea
|
74
|
92%
|
80
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Chelsea
|
1
|
10%
|
10
|
Wrexham
|
1
|
16%
|
6
|
Wrexham
|
0
|
0%
|
5
|
Wrexham
|
1
|
20%
|
5
|
Chelsea
|
0
|
0%
|
5
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wrexham
|
4
|
18%
|
22
|
Chelsea
|
6
|
30%
|
20
|
Wrexham
|
6
|
60%
|
10
|
Wrexham
|
2
|
28%
|
7
|
Wrexham
|
4
|
66%
|
6
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Chelsea
|
5
|
50%
|
10
|
Chelsea
|
5
|
100%
|
5
|
Chelsea
|
2
|
40%
|
5
|
Wrexham
|
3
|
75%
|
4
|
Chelsea
|
2
|
66%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wrexham
|
13
|
68%
|
19
|
Chelsea
|
6
|
40%
|
15
|
Chelsea
|
5
|
38%
|
13
|
Wrexham
|
4
|
33%
|
12
|
Chelsea
|
9
|
81%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
13
|
Chelsea
|
7
|
Wrexham
|
6
|
Wrexham
|
5
|
Wrexham
|
5
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
2
|
Chelsea
|
2
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
4
|
Chelsea
|
3
|
Wrexham
|
2
|
Wrexham
|
2
|
Chelsea
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
9
|
Wrexham
|
4
|
Wrexham
|
3
|
Chelsea
|
3
|
Wrexham
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Chelsea
|
26
|
Wrexham
|
20
|
Wrexham
|
18
|
Wrexham
|
17
|
Chelsea
|
15
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Chelsea
|
3
|
Wrexham
|
2
|
Wrexham
|
2
|
Chelsea
|
2
|
Chelsea
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
3
|
Chelsea
|
2
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
4
|
Chelsea
|
3
|
Chelsea
|
3
|
Chelsea
|
2
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
Chelsea
Wrexham
Chelsea
Wrexham
Chelsea
Wrexham
Chelsea
Wrexham
Chelsea
Wrexham
Chelsea
Wrexham
Chelsea
Wrexham
Chelsea
Wrexham
Chelsea
Wrexham
Chelsea
İngiltere - FA Cup 5. Tur kapsamında oynanan maçta Chelsea, Wrexham karşısında 4-2 kazandı. Karşılaşma 07.03.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-1 tamamlanmıştı.
Goller: Sam Smith (18'), A. Okonkwo (40'), C. Doyle (78'), J. Acheampong (82'), A. Garnacho (96'), João Pedro (120+5').
Maçta 5 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.
Öne çıkan istatistikler (Wrexham - Chelsea): topla oynama %32 - %68, isabetli şut 5 - 7, beklenen gol (xG) 1.84 - 2.00.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.