YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Wrexham - Ipswich Town 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (13.02.2026) Bu karşılaşma İngiltere - FA Cup 4. Tur kapsamındadır.
Wrexham - Ipswich Town 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (13.02.2026) Bu karşılaşma İngiltere - FA Cup 4. Tur kapsamındadır.
| Wrexham | Ipswich | |
|---|---|---|
| %46 |
|
%54 |
| 0.99 |
|
1.84 |
| 13 |
|
10 |
| 5 |
|
1 |
| 359 (%79) |
|
448 (%84) |
| 8 |
|
7 |
| 2 |
|
1 |
| 8 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 20 |
|
21 |
| 7 |
|
6 |
| 13 |
|
29 |
| 2 |
|
4 |
| 1 |
|
4 |
| Wrexham | Ipswich | |
|---|---|---|
| 13 |
|
10 |
| 5 |
|
1 |
| 4 |
|
4 |
| 4 |
|
6 |
| 5 |
|
8 |
| 8 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Wrexham | Ipswich | |
|---|---|---|
| 450 |
|
530 |
| 359 (%79) |
|
448 (%84) |
| 12 (%19) |
|
19 (%41) |
| 3 (%13) |
|
6 (%28) |
| 9 |
|
8 |
| Wrexham | Ipswich | |
|---|---|---|
| 22 |
|
16 |
| 7 |
|
14 |
| 28 |
|
28 |
| 1 |
|
4 |
| Wrexham | Ipswich | |
|---|---|---|
| 47 (%47) |
|
51 (%52) |
| 4 (%44) |
|
10 (%45) |
| 146 |
|
141 |
| Wrexham | Ipswich | |
|---|---|---|
| %56 |
|
%44 |
| 0.60 |
|
0.60 |
| 6 |
|
3 |
| 4 |
|
0 |
| 215 (%81) |
|
222 (%84) |
| 3 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| 6 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 13 |
|
11 |
| 2 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| Wrexham | Ipswich | |
|---|---|---|
| 6 |
|
3 |
| 4 |
|
0 |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 2 |
|
3 |
| 4 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Wrexham | Ipswich | |
|---|---|---|
| 263 |
|
262 |
| 215 (%81) |
|
222 (%84) |
| 13 (%28) |
|
10 (%27) |
| 1 (%7) |
|
4 (%50) |
| 4 |
|
3 |
| Wrexham | Ipswich | |
|---|---|---|
| 9 |
|
10 |
| 3 |
|
8 |
| 5 |
|
15 |
| 0 |
|
3 |
| Wrexham | Ipswich | |
|---|---|---|
| 18 (%47) |
|
20 (%52) |
| 1 (%20) |
|
2 (%25) |
| 77 |
|
62 |
| Wrexham | Ipswich | |
|---|---|---|
| %37 |
|
%63 |
| 0.38 |
|
1.24 |
| 7 |
|
7 |
| 1 |
|
1 |
| 143 (%76) |
|
226 (%84) |
| 5 |
|
6 |
| 1 |
|
1 |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
10 |
| 5 |
|
2 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
3 |
| Wrexham | Ipswich | |
|---|---|---|
| 7 |
|
7 |
| 1 |
|
1 |
| 2 |
|
1 |
| 4 |
|
6 |
| 3 |
|
5 |
| 4 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Wrexham | Ipswich | |
|---|---|---|
| 187 |
|
268 |
| 143 (%76) |
|
226 (%84) |
| -1 (%-6) |
|
9 (%90) |
| 2 (%20) |
|
2 (%15) |
| 5 |
|
5 |
| Wrexham | Ipswich | |
|---|---|---|
| 13 |
|
6 |
| 4 |
|
6 |
| 23 |
|
13 |
| 1 |
|
1 |
| Wrexham | Ipswich | |
|---|---|---|
| 29 (%48) |
|
31 (%51) |
| 3 (%75) |
|
8 (%57) |
| 69 |
|
79 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Wrexham
|
3
|
1
|
6
|
Wrexham
|
2
|
0
|
4
|
Ipswich
|
0
|
0
|
3
|
Ipswich
|
0
|
0
|
2
|
Ipswich
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
8.20
|
Ipswich
|
7.60
|
Wrexham
|
7.40
|
Wrexham
|
7.30
|
Wrexham
|
7.30
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Ipswich
|
0
|
4
|
Wrexham
|
0
|
3
|
Ipswich
|
0
|
2
|
Wrexham
|
0
|
1
|
Wrexham
|
1
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Ipswich
|
64
|
91%
|
70
|
Ipswich
|
57
|
86%
|
66
|
Wrexham
|
53
|
92%
|
57
|
Ipswich
|
51
|
89%
|
57
|
Ipswich
|
51
|
87%
|
58
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Ipswich
|
1
|
12%
|
8
|
Ipswich
|
2
|
33%
|
6
|
Wrexham
|
0
|
0%
|
4
|
Wrexham
|
1
|
25%
|
4
|
Ipswich
|
3
|
75%
|
4
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wrexham
|
2
|
11%
|
18
|
Ipswich
|
7
|
43%
|
16
|
Wrexham
|
2
|
16%
|
12
|
Ipswich
|
5
|
71%
|
7
|
Wrexham
|
2
|
33%
|
6
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Ipswich
|
2
|
28%
|
7
|
Ipswich
|
1
|
20%
|
5
|
Ipswich
|
3
|
100%
|
3
|
Wrexham
|
1
|
50%
|
2
|
Wrexham
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Ipswich
|
9
|
64%
|
14
|
Ipswich
|
4
|
33%
|
12
|
Wrexham
|
7
|
63%
|
11
|
Wrexham
|
6
|
54%
|
11
|
Wrexham
|
3
|
27%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Ipswich
|
9
|
Wrexham
|
7
|
Wrexham
|
6
|
Wrexham
|
4
|
Ipswich
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Ipswich
|
2
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
3
|
Ipswich
|
3
|
Ipswich
|
3
|
Ipswich
|
2
|
Wrexham
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
7
|
Ipswich
|
6
|
Wrexham
|
4
|
Wrexham
|
3
|
Wrexham
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
20
|
Ipswich
|
20
|
Ipswich
|
20
|
Wrexham
|
17
|
Wrexham
|
17
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
2
|
Wrexham
|
2
|
Ipswich
|
2
|
Ipswich
|
2
|
Ipswich
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
Ipswich
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
2
|
Ipswich
|
2
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
2
|
Ipswich
|
2
|
Ipswich
|
2
|
Ipswich
|
2
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
Ipswich
İngiltere - FA Cup 4. Tur kapsamında oynanan maçta Wrexham, Ipswich karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 13.02.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.
Goller: J. Windass (34').
Maçta 1 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Wrexham - Ipswich): topla oynama %46 - %54, isabetli şut 5 - 1, beklenen gol (xG) 0.99 - 1.84.