YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
İngiltere - Championship - 43. Hafta - Wrexham 2-0 Stoke City bitti. Goller: G. Thomason, J. Windass. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (18.04.2026) Maçın sahası: Racecourse Ground, Wrexham.
İngiltere - Championship - 43. Hafta - Wrexham 2-0 Stoke City bitti. Goller: G. Thomason, J. Windass. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (18.04.2026) Maçın sahası: Racecourse Ground, Wrexham.
Stoke City Deplasman Form Durumu
| Wrexham | Stoke City | |
|---|---|---|
| %54 |
|
%46 |
| 1.54 |
|
0.68 |
| 9 |
|
6 |
| 4 |
|
0 |
| 364 (%81) |
|
291 (%77) |
| 8 |
|
8 |
| 5 |
|
1 |
| 2 |
|
6 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 16 |
|
27 |
| 13 |
|
10 |
| 11 |
|
14 |
| 2 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| Wrexham | Stoke City | |
|---|---|---|
| 9 |
|
6 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
4 |
| 2 |
|
2 |
| 4 |
|
5 |
| 5 |
|
1 |
| 0 |
|
2 |
| Wrexham | Stoke City | |
|---|---|---|
| 446 |
|
374 |
| 364 (%81) |
|
291 (%77) |
| 30 (%42) |
|
19 (%36) |
| 1 (%7) |
|
3 (%12) |
| 3 |
|
5 |
| Wrexham | Stoke City | |
|---|---|---|
| 17 |
|
9 |
| 4 |
|
5 |
| 23 |
|
13 |
| 0 |
|
1 |
| Wrexham | Stoke City | |
|---|---|---|
| 35 (%52) |
|
32 (%47) |
| 2 (%25) |
|
5 (%33) |
| 128 |
|
146 |
| Wrexham | Stoke City | |
|---|---|---|
| %52 |
|
%48 |
| 1.31 |
|
0.16 |
| 4 |
|
3 |
| 4 |
|
0 |
| 156 (%77) |
|
130 (%73) |
| 4 |
|
4 |
| 4 |
|
1 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
13 |
| 6 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Wrexham | Stoke City | |
|---|---|---|
| 4 |
|
3 |
| 4 |
|
0 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| 2 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Wrexham | Stoke City | |
|---|---|---|
| 202 |
|
178 |
| 156 (%77) |
|
130 (%73) |
| 20 (%37) |
|
12 (%25) |
| 0 (%0) |
|
1 (%14) |
| 0 |
|
3 |
| Wrexham | Stoke City | |
|---|---|---|
| 8 |
|
5 |
| 3 |
|
5 |
| 10 |
|
7 |
| 0 |
|
1 |
| Wrexham | Stoke City | |
|---|---|---|
| 18 (%48) |
|
19 (%51) |
| 1 (%20) |
|
3 (%37) |
| 68 |
|
77 |
| Wrexham | Stoke City | |
|---|---|---|
| %56 |
|
%44 |
| 0.22 |
|
0.52 |
| 5 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 208 (%84) |
|
161 (%81) |
| 4 |
|
4 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
14 |
| 7 |
|
9 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| Wrexham | Stoke City | |
|---|---|---|
| 5 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 3 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 2 |
|
3 |
| 3 |
|
0 |
| 0 |
|
2 |
| Wrexham | Stoke City | |
|---|---|---|
| 245 |
|
197 |
| 208 (%84) |
|
161 (%81) |
| 10 (%55) |
|
7 (%140) |
| 1 (%11) |
|
2 (%11) |
| 3 |
|
2 |
| Wrexham | Stoke City | |
|---|---|---|
| 9 |
|
4 |
| 1 |
|
0 |
| 13 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| Wrexham | Stoke City | |
|---|---|---|
| 17 (%56) |
|
13 (%43) |
| 1 (%33) |
|
2 (%28) |
| 60 |
|
69 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Wrexham
|
2
|
2
|
4
|
Stoke City
|
0
|
0
|
3
|
Stoke City
|
0
|
0
|
2
|
Wrexham
|
1
|
0
|
1
|
Wrexham
|
1
|
0
|
1
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
9.90
|
Wrexham
|
8.10
|
Wrexham
|
7.40
|
Stoke City
|
7.40
|
Wrexham
|
7.20
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Wrexham
|
0
|
1
|
Wrexham
|
1
|
1
|
Wrexham
|
0
|
1
|
Wrexham
|
0
|
1
|
Stoke City
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wrexham
|
60
|
80%
|
75
|
Wrexham
|
55
|
88%
|
62
|
Wrexham
|
44
|
89%
|
49
|
Stoke City
|
43
|
93%
|
46
|
Wrexham
|
37
|
80%
|
46
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Stoke City
|
1
|
10%
|
10
|
Wrexham
|
1
|
14%
|
7
|
Stoke City
|
1
|
16%
|
6
|
Wrexham
|
0
|
0%
|
3
|
Wrexham
|
0
|
0%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wrexham
|
16
|
51%
|
31
|
Stoke City
|
10
|
43%
|
23
|
Wrexham
|
4
|
50%
|
8
|
Wrexham
|
2
|
25%
|
8
|
Stoke City
|
2
|
28%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Stoke City
|
2
|
25%
|
8
|
Wrexham
|
1
|
25%
|
4
|
Stoke City
|
1
|
33%
|
3
|
Wrexham
|
1
|
50%
|
2
|
Wrexham
|
0
|
0%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Stoke City
|
4
|
25%
|
16
|
Wrexham
|
5
|
45%
|
11
|
Stoke City
|
6
|
60%
|
10
|
Wrexham
|
5
|
55%
|
9
|
Wrexham
|
4
|
44%
|
9
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
6
|
Stoke City
|
6
|
Wrexham
|
5
|
Wrexham
|
3
|
Wrexham
|
2
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Stoke City
|
2
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
Stoke City
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
4
|
Wrexham
|
4
|
Wrexham
|
2
|
Wrexham
|
2
|
Stoke City
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Stoke City
|
27
|
Stoke City
|
24
|
Wrexham
|
19
|
Wrexham
|
17
|
Stoke City
|
17
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Stoke City
|
3
|
Wrexham
|
2
|
Wrexham
|
1
|
Stoke City
|
1
|
Stoke City
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
2
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
Stoke City
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
2
|
Wrexham
|
2
|
Stoke City
|
2
|
Stoke City
|
2
|
Wrexham
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Stoke City
|
3
|
Wrexham
|
2
|
Stoke City
|
2
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
Stoke City
Wrexham
Stoke City
Wrexham
Stoke City
Wrexham
Stoke City
Wrexham
Stoke City
Wrexham
Stoke City
Wrexham
Stoke City
Wrexham
Stoke City
Wrexham
Stoke City
Wrexham
Stoke City
İngiltere - Championship - 43. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
46 | 28 | 11 | 7 | 97 - 45 | 52 | 95 |
B B G G G
|
||
|
2
|
46 | 23 | 15 | 8 | 80 - 47 | 33 | 84 |
B G B B G
|
||
|
3
|
46 | 24 | 11 | 11 | 64 - 49 | 15 | 83 |
B G G B G
|
||
|
4
|
46 | 22 | 14 | 10 | 82 - 56 | 26 | 80 |
G G B B G
|
||
|
5
|
46 | 22 | 14 | 10 | 72 - 47 | 25 | 80 |
M B G G B
|
||
|
6
|
46 | 21 | 10 | 15 | 70 - 66 | 4 | 73 |
M B B M G
|
||
|
7
|
46 | 19 | 14 | 13 | 69 - 65 | 4 | 71 |
M G G M B
|
||
|
8
|
46 | 20 | 9 | 17 | 67 - 59 | 8 | 69 |
M G M G M
|
||
|
9
|
46 | 19 | 8 | 19 | 63 - 56 | 7 | 65 |
M G G B M
|
||
|
10
|
46 | 17 | 13 | 16 | 57 - 56 | 1 | 64 |
G B G G B
|
||
|
11
|
46 | 18 | 10 | 18 | 57 - 59 | -2 | 64 |
G M G B G
|
||
|
12
|
46 | 17 | 11 | 18 | 59 - 59 | 0 | 62 |
B M B M G
|
||
|
13
|
46 | 18 | 6 | 22 | 66 - 66 | 0 | 60 |
G G M M G
|
||
|
14
|
46 | 15 | 15 | 16 | 55 - 62 | -7 | 60 |
G M M G M
|
||
|
15
|
46 | 16 | 10 | 20 | 61 - 73 | -12 | 58 |
B M M M M
|
||
|
16
|
46 | 14 | 15 | 17 | 53 - 65 | -12 | 57 |
M M M M M
|
||
|
17
|
46 | 15 | 10 | 21 | 51 - 56 | -5 | 55 |
B M M M M
|
||
|
18
|
46 | 14 | 13 | 19 | 49 - 64 | -15 | 55 |
G G M G B
|
||
|
19
|
46 | 13 | 14 | 19 | 44 - 58 | -14 | 53 |
M B M G M
|
||
|
20
|
46 | 13 | 13 | 20 | 42 - 56 | -14 | 52 |
B M B G M
|
||
|
21
|
46 | 13 | 14 | 19 | 48 - 58 | -10 | 51 |
B G G B M
|
||
|
22
|
46 | 11 | 14 | 21 | 45 - 59 | -14 | 47 |
G M M G M
|
||
|
23
|
46 | 12 | 16 | 18 | 58 - 68 | -10 | 46 |
M M B B G
|
||
|
24
|
46 | 2 | 12 | 32 | 29 - 89 | -60 | 0 |
B B M M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
23 | 17 | 4 | 2 | 51 - 19 | 32 | 55 |
M G B G G
|
||
|
2
|
23 | 14 | 8 | 1 | 43 - 17 | 26 | 50 |
B B G B G
|
||
|
3
|
23 | 12 | 8 | 3 | 38 - 19 | 19 | 44 |
G G G B B
|
||
|
4
|
23 | 12 | 8 | 3 | 39 - 22 | 17 | 44 |
B M G G G
|
||
|
5
|
23 | 12 | 6 | 5 | 34 - 18 | 16 | 42 |
B M M G G
|
||
|
6
|
23 | 13 | 3 | 7 | 33 - 25 | 8 | 42 |
G M M G G
|
||
|
7
|
23 | 11 | 6 | 6 | 34 - 27 | 7 | 39 |
G M B M G
|
||
|
8
|
23 | 11 | 5 | 7 | 35 - 34 | 1 | 38 |
M G B B G
|
||
|
9
|
23 | 10 | 7 | 6 | 41 - 37 | 4 | 37 |
M G M G B
|
||
|
10
|
23 | 10 | 7 | 6 | 30 - 27 | 3 | 37 |
G B B M M
|
||
|
11
|
23 | 10 | 6 | 7 | 31 - 27 | 4 | 36 |
G G G G M
|
||
|
12
|
23 | 8 | 10 | 5 | 28 - 25 | 3 | 34 |
G B B G B
|
||
|
13
|
23 | 9 | 6 | 8 | 34 - 28 | 6 | 33 |
G G B M M
|
||
|
14
|
23 | 10 | 3 | 10 | 40 - 37 | 3 | 33 |
G G B M M
|
||
|
15
|
23 | 9 | 4 | 10 | 38 - 33 | 5 | 31 |
M B G M M
|
||
|
16
|
23 | 9 | 4 | 10 | 33 - 31 | 2 | 31 |
M M G M G
|
||
|
17
|
23 | 8 | 7 | 8 | 28 - 30 | -2 | 31 |
M G B M M
|
||
|
18
|
23 | 9 | 4 | 10 | 23 - 26 | -3 | 31 |
M M M M G
|
||
|
19
|
23 | 8 | 6 | 9 | 25 - 23 | 2 | 30 |
M B G G B
|
||
|
20
|
23 | 9 | 3 | 11 | 27 - 28 | -1 | 30 |
G B M G B
|
||
|
21
|
23 | 7 | 8 | 8 | 24 - 27 | -3 | 29 |
B B G M G
|
||
|
22
|
23 | 7 | 7 | 9 | 31 - 34 | -3 | 28 |
M B M B B
|
||
|
23
|
23 | 4 | 9 | 10 | 19 - 27 | -8 | 21 |
B B B B M
|
||
|
24
|
23 | 1 | 7 | 15 | 14 - 44 | -30 | 10 |
B M B B G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
23 | 11 | 8 | 4 | 31 - 24 | 7 | 41 |
B G B G B
|
||
|
2
|
23 | 11 | 7 | 5 | 46 - 26 | 20 | 40 |
G G B B G
|
||
|
3
|
23 | 10 | 8 | 5 | 38 - 29 | 9 | 38 |
G B B B B
|
||
|
4
|
23 | 10 | 6 | 7 | 44 - 37 | 7 | 36 |
B G G G G
|
||
|
5
|
23 | 10 | 5 | 8 | 36 - 28 | 8 | 35 |
M G G G M
|
||
|
6
|
23 | 10 | 5 | 8 | 35 - 32 | 3 | 35 |
M B M B M
|
||
|
7
|
23 | 9 | 7 | 7 | 37 - 30 | 7 | 34 |
G M G B B
|
||
|
8
|
23 | 9 | 7 | 7 | 28 - 28 | 0 | 34 |
G B M G M
|
||
|
9
|
23 | 10 | 3 | 10 | 36 - 32 | 4 | 33 |
G M M M G
|
||
|
10
|
23 | 8 | 7 | 8 | 26 - 28 | -2 | 31 |
B G B B M
|
||
|
11
|
23 | 9 | 4 | 10 | 23 - 29 | -6 | 31 |
G G B M G
|
||
|
12
|
23 | 9 | 2 | 12 | 28 - 33 | -5 | 29 |
M B M G G
|
||
|
13
|
23 | 7 | 8 | 8 | 27 - 32 | -5 | 29 |
M B G M G
|
||
|
14
|
23 | 7 | 4 | 12 | 23 - 32 | -9 | 25 |
M B G G B
|
||
|
15
|
23 | 6 | 7 | 10 | 21 - 36 | -15 | 25 |
M G B M M
|
||
|
16
|
23 | 6 | 7 | 10 | 24 - 41 | -17 | 25 |
M B G M G
|
||
|
17
|
23 | 5 | 9 | 9 | 27 - 34 | -7 | 24 |
B B B M G
|
||
|
18
|
23 | 4 | 10 | 9 | 21 - 32 | -11 | 22 |
G B B B M
|
||
|
19
|
23 | 6 | 4 | 13 | 17 - 28 | -11 | 22 |
M M M M M
|
||
|
20
|
23 | 4 | 8 | 11 | 23 - 38 | -15 | 20 |
M M M M M
|
||
|
21
|
23 | 5 | 5 | 13 | 18 - 34 | -16 | 20 |
M M M B B
|
||
|
22
|
23 | 5 | 4 | 14 | 20 - 33 | -13 | 19 |
B G B G M
|
||
|
23
|
23 | 4 | 6 | 13 | 21 - 32 | -11 | 18 |
G M B M M
|
||
|
24
|
23 | 1 | 5 | 17 | 15 - 45 | -30 | 8 |
M M B M M
|
İngiltere - Championship - 43. Hafta kapsamında oynanan maçta Wrexham, Stoke City karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 18.04.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Racecourse Ground, Wrexham. İlk yarı 2-0 tamamlanmıştı.
Goller: G. Thomason (31'), J. Windass (33').
Maçta 1 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Wrexham - Stoke City): topla oynama %54 - %46, isabetli şut 4 - 0, beklenen gol (xG) 1.54 - 0.68.
Puan durumunda Wrexham 7. sırada 71 puanla, Stoke City 17. sırada 55 puanla yer alıyor.