Trefelin - Llandudno 0-4 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (07.08.2026) Bu karşılaşma Galler - Premier Lig - 2. Hafta kapsamındadır.

Trefelin 0-4 Llandudno - Özet, Goller ve İstatistikler - 07.08.2026

Mağlubiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
MS
0 - 4
(İY: 0 - 4)
Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Trefelin logosu
%37
Topla Oynama
%63
2
Korner
6
4
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Llandudno logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
68
89
Topa Sahip Olma
%37
%63
Ataklar
132
128
Şut
11
9
İsabetli Şut
4
6
Saat
7 Ağustos 2026, Cuma 21:45
Güneşli
Güneşli, 16°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Galibiyet
3
Mağlubiyet
3
Kazanamama
3
Kaybetmeme
3
2.5 Üst
5
Gol yeme
3
2.5 Üst
3/4
Karşılıklı Gol
4/5
Gol yeme
4/5

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Trefelin Llandudno
%37
Topla Oynama
%63
11
Toplam Şut
9
4
İsabetli Şut
6
2
Korner
6
4
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Trefelin Llandudno
11
Toplam Şut
9
4
İsabetli Şut
6
7
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Trefelin Llandudno
%39
Topla Oynama
%61
4
Toplam Şut
7
2
İsabetli Şut
6
1
Korner
3
3
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Trefelin Llandudno
4
Toplam Şut
7
2
İsabetli Şut
6
2
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Trefelin Llandudno
%35
Topla Oynama
%65
7
Toplam Şut
2
2
İsabetli Şut
0
1
Korner
3
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Trefelin Llandudno
7
Toplam Şut
2
2
İsabetli Şut
0
5
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Trefelin
Llandudno
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
2.0
Yediği Gol
2.0
4.0
Şut
12.0
2.0
Korner
5.0
1.0
Sarı Kart
4.0
0.0
Faul
0.0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.72
0
3.08
2
1.88
3
İlk Yarı Sonucu
1
3.17
0
2.06
2
2.36
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.86
0
2.40
2
2.18
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.43
0
3.60
2
3.30
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.25
1 ve 2
1.34
0 ve 2
1.11
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.42
1 ve 2
1.12
0 ve 2
1.17
Taraf
1
Handikaplı Maç Sonucu (4)
HMS 1
17.20
HMS X
-
HMS 2
15.70
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
3.75
Üst
-
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.89
Üst
1.44
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.28
Üst
2.25
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.34
Üst
2.08
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.61
Üst
1.66
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.34
Üst
2.09
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.47
Üst
1.83
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.70
Üst
1.57
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.53
Hayır
1.20
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
3.84
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.37
Yok
2.03
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.27
Yok
1.09
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.53
Yok
1.20
3
Toplam Gol
0-1 gol
3.92
2-3 gol
1.81
4-5 gol
2.92
6+ gol
9.08
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.72
Eşit
3.23
2.
1.83
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.13
Eşit
2.11
2.
2.31
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.88
Eşit
2.40
2.
2.17
3
Tek / Çift
Tek
1.69
Çift
1.57
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.76
Çift
1.51
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.32
Hayır
1.08
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
2.56
Hayır
1.19
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.54
Evet/Hayır
4.77
Evet/Evet
10.60
Hayır/Evet
3.27
1
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
2.Y KG Var
26.00
2.Y KG Yok
-
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
3.96
0 ve Alt
4.39
2 ve Alt
2.91
1 ve Üst
7.60
0 ve Üst
8.82
2 ve Üst
4.68
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
5.07
0 ve Alt
2.91
2 ve Alt
4.06
1 ve Üst
7.59
0 ve Üst
6.04
2 ve Üst
5.04
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
4.74
1 ve Yok
5.77
0 ve Var
3.75
0 ve Yok
13.55
2 ve Var
3.37
2 ve Yok
3.81
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
16.80
1 ve Yok
3.71
0 ve Var
6.00
0 ve Yok
2.90
2 ve Var
12.65
2 ve Yok
2.75
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
6.37
Üst ve Var
1.67
Alt ve Yok
2.56
Üst ve Yok
8.78
1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
MS 1 ve Var
26.00
MS 1 ve Yok
-
MS X ve Var
26.00
MS X ve Yok
-
MS 2 ve Var
17.20
MS 2 ve Yok
-

Puan Durumu

Galler - Premier Lig - 2. Hafta Galler - Premier Lig - 2. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P
1
6 6 0 0 17 - 7 10 18
2
6 5 1 0 16 - 3 13 16
3
6 5 0 1 17 - 4 13 15
4
6 4 0 2 16 - 7 9 12
5
6 4 0 2 15 - 9 6 12
6
6 4 0 2 13 - 7 6 12
7
6 3 3 0 10 - 5 5 12
8
6 3 1 2 8 - 10 -2 10
9
6 3 0 3 11 - 9 2 9
10
6 2 2 2 8 - 8 0 8
11
6 2 1 3 5 - 10 -5 7
12
6 1 0 5 2 - 12 -10 3
13
6 0 2 4 4 - 14 -10 2
14
6 0 1 5 6 - 11 -5 1
15
6 0 1 5 2 - 17 -15 1
16
6 0 0 6 9 - 26 -17 0
Şampiyonluk Turu
Eleme Turu
Küme Düşme Turu
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P
1
3 3 0 0 8 - 1 7 9
2
3 3 0 0 8 - 3 5 9
3
3 3 0 0 5 - 0 5 9
4
3 3 0 0 7 - 3 4 9
5
3 2 0 1 10 - 2 8 6
6
3 2 0 1 8 - 4 4 6
7
3 2 0 1 9 - 6 3 6
8
3 1 2 0 4 - 3 1 5
9
3 1 2 0 3 - 2 1 5
10
3 1 0 2 6 - 5 1 3
11
2 1 0 1 3 - 5 -2 3
12
4 1 0 3 2 - 8 -6 3
13
3 0 1 2 1 - 7 -6 1
14
3 0 1 2 2 - 9 -7 1
15
3 0 0 3 3 - 6 -3 0
16
3 0 0 3 5 - 11 -6 0
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P
1
3 3 0 0 10 - 4 6 9
2
3 3 0 0 9 - 4 5 9
3
3 3 0 0 7 - 2 5 9
4
3 2 1 0 8 - 2 6 7
5
3 2 1 0 7 - 3 4 7
6
3 2 0 1 7 - 1 6 6
7
4 1 1 2 2 - 5 -3 4
8
3 1 0 2 5 - 4 1 3
9
3 1 0 2 4 - 5 -1 3
10
3 1 0 2 3 - 5 -2 3
11
3 0 1 2 3 - 5 -2 1
12
3 0 1 2 2 - 5 -3 1
13
3 0 1 2 3 - 10 -7 1
14
2 0 0 2 0 - 4 -4 0
15
3 0 0 3 1 - 10 -9 0
16
3 0 0 3 4 - 15 -11 0
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
7 Ağustos 2026, Cuma 21:45
Güneşli
Güneşli, 16°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.72
MS 0
3.08
MS 2
1.88
2.5 Alt
1.89
2.5 Üst
1.44

Trefelin - Llandudno maç özeti

Galler - Premier Lig - 2. Hafta kapsamında oynanan maçta Llandudno, Trefelin karşısında 4-0 kazandı. Karşılaşma 07.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-4 tamamlanmıştı.

Goller: Harvey Bennett (23'), C. Stephens (32'), C. Stephens (39'), Harvey Bennett (40').

Maçta 4 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Trefelin - Llandudno): topla oynama %37 - %63, isabetli şut 4 - 6.

Puan durumunda Trefelin 15. sırada 1 puanla, Llandudno 6. sırada 12 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler