Spennymoor Town - Chorley FC 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (24.02.2026) Bu karşılaşma İngiltere - Konferans Kuzey - 35. Hafta kapsamındadır.

Spennymoor Town 1-0 Chorley FC - Özet, Goller ve İstatistikler - 24.02.2026

Mağlubiyet
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
1 - 0
(İY: 1 - 0)
Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kazanamama
3
İlk Golü Yeme
5
Gol yeme
14
Sarı Kart 4.5 Alt
3
2.5 Üst
3/4
İlk Golü Yeme
8/9
Gol yeme
11/12

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Spennymoor Chorley
%52
Topla Oynama
%48
10
Toplam Şut
9
7
İsabetli Şut
3
4
Korner
9
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Spennymoor Chorley
10
Toplam Şut
9
7
İsabetli Şut
3
3
İsabetsiz Şut
6
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Spennymoor Chorley
%56
Topla Oynama
%44
4
Toplam Şut
6
4
İsabetli Şut
2
2
Korner
5
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Spennymoor Chorley
4
Toplam Şut
6
4
İsabetli Şut
2
0
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Spennymoor Chorley
%48
Topla Oynama
%52
6
Toplam Şut
3
3
İsabetli Şut
1
2
Korner
4
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Spennymoor Chorley
6
Toplam Şut
3
3
İsabetli Şut
1
3
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Spennymoor
Chorley
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.8
Yediği Gol
1.5
10.5
Şut
10.8
4.0
Korner
4.7
2.0
Sarı Kart
1.6
0.0
Faul
0.0
Spennymoor
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
2.45
%33
Beraberlik:
4
Oran:
2.92
%27
Mağlubiyet:
6
Oran:
2.04
%40
Chorley
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
2.04
%19
Beraberlik:
5
Oran:
2.92
%31
Mağlubiyet:
8
Oran:
2.45
%50
Spennymoor
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
2.99
%27
Beraberlik:
6
Oran:
1.92
%40
Mağlubiyet:
5
Oran:
2.58
%33
Chorley
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
2.58
%12
Beraberlik:
5
Oran:
1.92
%31
Mağlubiyet:
9
Oran:
2.99
%56
Spennymoor
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%7
Üst:
14
Oran:
%93
Chorley
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
16
Oran:
%100
Spennymoor
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
3.19
%13
Üst:
13
Oran:
1.08
%87
Chorley
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
3.19
%12
Üst:
14
Oran:
1.08
%88
Spennymoor
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
8
Oran:
1.67
%53
Üst:
7
Oran:
1.56
%47
Chorley
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
7
Oran:
1.67
%44
Üst:
9
Oran:
1.56
%56
Spennymoor
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
9
Oran:
1.18
%60
Üst:
6
Oran:
2.57
%40
Chorley
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
8
Oran:
1.18
%50
Üst:
8
Oran:
2.57
%50
Spennymoor
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
11
Oran:
%73
Üst:
4
Oran:
%27
Chorley
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
11
Oran:
%69
Üst:
5
Oran:
%31
Spennymoor
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
14
Oran:
%93
Üst:
1
Oran:
%7
Chorley
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
15
Oran:
%94
Üst:
1
Oran:
%6
Spennymoor
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
6
Oran:
1.44
%40
Oran:
9
Oran:
1.85
%60
Chorley
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
11
Oran:
1.44
%69
Oran:
5
Oran:
1.85
%31

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.45
0
2.92
2
2.04
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.99
0
1.92
2
2.58
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.68
0
2.27
2
2.34
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.32
0
3.59
2
3.86
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.17
1 ve 2
1.37
0 ve 2
1.11
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.32
1 ve 2
1.13
0 ve 2
1.20
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
3.19
Üst
1.08
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.67
Üst
1.56
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.18
Üst
2.57
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.31
Üst
2.11
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.41
Üst
1.87
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.25
Üst
2.27
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.44
Üst
1.84
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.53
Üst
1.70
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.21
Hayır
1.27
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
4.45
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.44
Yok
1.85
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.56
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.75
Yok
1.14
3
Toplam Gol
0-1 gol
3.27
2-3 gol
1.74
4-5 gol
3.24
6+ gol
12.00
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.74
Eşit
3.06
2.
1.82
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.11
Eşit
2.06
2.
2.31
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.98
Eşit
2.20
2.
2.23
3
Tek / Çift
Tek
1.67
Çift
1.56
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.78
Çift
1.47
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.39
Hayır
1.06
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
2.97
Hayır
1.11
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.42
Evet/Hayır
4.99
Evet/Evet
12.95
Hayır/Evet
3.44
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
3.38
0 ve Alt
3.86
2 ve Alt
2.89
1 ve Üst
7.72
0 ve Üst
9.79
2 ve Üst
6.04
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
4.62
0 ve Alt
2.59
2 ve Alt
4.13
1 ve Üst
7.52
0 ve Üst
6.36
2 ve Üst
6.12
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
4.68
1 ve Yok
4.70
0 ve Var
3.74
0 ve Yok
10.80
2 ve Var
3.96
2 ve Yok
3.86
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
18.10
1 ve Yok
3.41
0 ve Var
6.33
0 ve Yok
2.58
2 ve Var
15.75
2 ve Yok
2.94
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
5.89
Üst ve Var
1.82
Alt ve Yok
2.22
Üst ve Yok
9.45

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
46 32 4 10 112 - 51 61 100
M G M G G
2
46 28 11 7 99 - 43 56 95
M G G B M
3
46 25 12 9 74 - 51 23 87
G G G G G
4
46 24 7 15 81 - 68 13 79
G M M G M
5
46 22 7 17 83 - 61 22 73
G G B G G
6
46 19 16 11 61 - 52 9 73
G G M G B
7
46 20 13 13 66 - 64 2 73
G G G G B
8
46 22 4 20 95 - 86 9 70
M M G M M
9
46 20 9 17 78 - 68 10 69
M G M B M
10
46 19 11 16 62 - 69 -7 68
B M M G B
11
46 17 14 15 85 - 65 20 65
M M G B M
12
46 18 8 20 62 - 72 -10 62
G M M M B
13
46 18 6 22 76 - 83 -7 60
M M M M G
14
46 16 12 18 64 - 71 -7 60
G M M M G
15
46 15 12 19 66 - 65 1 57
G M M B G
16
46 16 9 21 66 - 74 -8 57
B M G G M
17
46 15 11 20 62 - 67 -5 56
G B G M G
18
46 13 14 19 66 - 77 -11 53
G G B B B
19
46 12 16 18 56 - 64 -8 52
B M M B B
20
46 14 10 22 64 - 79 -15 52
B M G G B
21
46 13 13 20 67 - 88 -21 52
B M G M B
22
46 12 14 20 49 - 82 -33 50
G B B G B
23
46 10 9 27 51 - 96 -45 39
B M M M B
24
46 7 8 31 41 - 90 -49 29
M M G M M
Yükselme
Yükselme Play-off
Eleme Playoffları
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
23 18 2 3 63 - 27 36 56
G G G G G
2
23 17 4 2 58 - 16 42 55
G G M G B
3
23 14 7 2 41 - 21 20 49
G B G G G
4
23 13 3 7 42 - 30 12 42
M G M M G
5
23 11 6 6 47 - 30 17 39
G M B M B
6
23 10 9 4 26 - 20 6 39
B B B G G
7
23 11 5 7 39 - 27 12 38
M G G M G
8
23 9 9 5 33 - 29 4 36
G M G G B
9
23 10 4 9 38 - 36 2 34
G G M M M
10
23 8 9 6 37 - 30 7 33
M G G M G
11
23 10 2 11 42 - 34 8 32
M G M G G
12
23 9 5 9 42 - 35 7 32
G M M M M
13
23 9 5 9 40 - 34 6 32
M G G M G
14
23 10 2 11 47 - 43 4 32
M M B M M
15
23 10 2 11 36 - 32 4 32
M G G G M
16
23 8 8 7 31 - 35 -4 32
B G B M B
17
23 8 8 7 27 - 31 -4 32
G B B B B
18
23 9 5 9 37 - 44 -7 32
M B M M G
19
23 9 4 10 39 - 38 1 31
G M G G B
20
23 8 6 9 40 - 37 3 30
M G G B B
21
23 6 7 10 26 - 26 0 25
G B M M B
22
23 7 4 12 29 - 45 -16 25
B M M M M
23
23 6 6 11 25 - 38 -13 24
M B M B M
24
23 5 3 15 24 - 39 -15 18
M M G M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
23 14 2 7 49 - 24 25 44
G M M M G
2
23 12 5 6 41 - 27 14 41
G G G B G
3
23 11 7 5 41 - 27 14 40
M M B G M
4
23 12 2 9 48 - 43 5 38
G M M G M
5
23 11 5 7 33 - 30 3 38
M M G G G
6
23 11 4 8 36 - 33 3 37
M G M G B
7
23 11 4 8 39 - 38 1 37
G G G M M
8
23 11 4 8 33 - 35 -2 37
G B G G G
9
23 11 3 9 31 - 34 -3 36
G G G M G
10
23 9 7 7 35 - 32 3 34
G G G M B
11
23 9 1 13 39 - 39 0 28
M M M M M
12
23 8 4 11 24 - 36 -12 28
M M G M B
13
23 6 9 8 38 - 43 -5 27
M B B G B
14
23 6 9 8 30 - 38 -8 27
M G B M B
15
23 8 3 12 27 - 41 -14 27
G G G M M
16
23 6 8 9 38 - 35 3 26
M B M G M
17
23 7 4 12 26 - 40 -14 25
G M B G M
18
23 5 9 9 26 - 35 -9 24
G B B G G
19
23 5 8 10 26 - 40 -14 23
B M B G B
20
23 5 6 12 25 - 41 -16 21
M M M G B
21
23 4 7 12 27 - 38 -11 19
M B M M B
22
23 4 6 13 22 - 51 -29 18
M B M G G
23
23 4 3 16 26 - 58 -32 15
G M M M B
24
23 2 5 16 17 - 51 -34 11
M M M G M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
IY | 1 - 0
MS | 1 - 0
Saat
24 Şubat 2026, Salı 22:45
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 8°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.45
MS 0
2.92
MS 2
2.04
2.5 Alt
1.67
2.5 Üst
1.56

Spennymoor - Chorley maç özeti

İngiltere - Konferans Kuzey - 35. Hafta kapsamında oynanan maçta Spennymoor, Chorley karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 24.02.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: R. Ramshaw (4').

Öne çıkan istatistikler (Spennymoor - Chorley): topla oynama %52 - %48, isabetli şut 7 - 3.

Puan durumunda Spennymoor 10. sırada 68 puanla, Chorley 15. sırada 57 puanla yer alıyor.