Chorley FC - Spennymoor Town 4-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (29.03.2025) Bu karşılaşma İngiltere - Konferans Kuzey - 41. Hafta kapsamındadır.

Chorley FC 4-0 Spennymoor Town - Özet, Goller ve İstatistikler - 29.03.2025

Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
MS
4 - 0
(İY: 1 - 0)
Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Chorley Spennymoor
%61
Topla Oynama
%39
4
Toplam Şut
0
4
İsabetli Şut
0
9
Korner
3
1
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Chorley Spennymoor
4
Toplam Şut
0
4
İsabetli Şut
0
0
İsabetsiz Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Chorley Spennymoor
%71
Topla Oynama
%29
1
Toplam Şut
0
1
İsabetli Şut
0
6
Korner
0
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Chorley Spennymoor
1
Toplam Şut
0
1
İsabetli Şut
0
0
İsabetsiz Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Chorley Spennymoor
%52
Topla Oynama
%48
3
Toplam Şut
0
3
İsabetli Şut
0
3
Korner
3
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Chorley Spennymoor
3
Toplam Şut
0
3
İsabetli Şut
0
0
İsabetsiz Şut
0
Chorley
Spennymoor
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.2
Yediği Gol
1.1
10.5
Şut
10.8
4.3
Korner
4.9
1.5
Sarı Kart
1.4
0.0
Faul
0.0
Chorley
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
13
Oran:
1.95
%68
Beraberlik:
4
Oran:
2.91
%21
Mağlubiyet:
2
Oran:
2.76
%11
Spennymoor
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
7
Oran:
2.76
%37
Beraberlik:
5
Oran:
2.91
%26
Mağlubiyet:
7
Oran:
1.95
%37
Chorley
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
13
Oran:
2.59
%68
Beraberlik:
6
Oran:
1.85
%32
Mağlubiyet:
0
Oran:
3.45
%0
Spennymoor
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
6
Oran:
3.45
%32
Beraberlik:
8
Oran:
1.85
%42
Mağlubiyet:
5
Oran:
2.59
%26
Chorley
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%5
Üst:
18
Oran:
%95
Spennymoor
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
19
Oran:
%100
Chorley
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
2.68
%11
Üst:
17
Oran:
1.19
%89
Spennymoor
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
4
Oran:
2.68
%21
Üst:
15
Oran:
1.19
%79
Chorley
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
5
Oran:
1.50
%26
Üst:
14
Oran:
1.82
%74
Spennymoor
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
9
Oran:
1.50
%47
Üst:
10
Oran:
1.82
%53
Chorley
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
14
Oran:
1.11
%74
Üst:
5
Oran:
3.19
%26
Spennymoor
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
13
Oran:
1.11
%68
Üst:
6
Oran:
3.19
%32
Chorley
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
16
Oran:
%84
Üst:
3
Oran:
%16
Spennymoor
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
16
Oran:
%84
Üst:
3
Oran:
%16
Chorley
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
19
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Spennymoor
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
18
Oran:
%95
Üst:
1
Oran:
%5
Chorley
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
12
Oran:
1.64
%63
Oran:
7
Oran:
1.65
%37
Spennymoor
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
11
Oran:
1.64
%58
Oran:
8
Oran:
1.65
%42

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.95
0
2.91
2
2.76
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.59
0
1.85
2
3.45
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.32
0
2.20
2
3.02
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
3.22
0
2.91
2
1.30
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.09
1 ve 2
1.44
0 ve 2
1.20
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.10
1 ve 2
1.09
0 ve 2
1.27
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
2.68
Üst
1.19
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.50
Üst
1.82
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.11
Üst
3.19
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.38
Üst
2.03
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.39
Üst
1.25
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.32
Üst
1.28
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.51
Üst
1.80
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.35
Üst
2.11
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
1.94
Hayır
1.43
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
5.47
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.64
Yok
1.65
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.12
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.21
Yok
1.11
3
Toplam Gol
0-1 gol
2.73
2-3 gol
1.73
4-5 gol
3.94
6+ gol
18.50
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.84
Eşit
2.97
2.
1.89
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.11
Eşit
2.16
2.
2.32
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.40
Eşit
1.91
2.
2.52
3
Tek / Çift
Tek
1.69
Çift
1.60
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.87
Çift
1.47
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
2.50
0 ve Alt
3.45
2 ve Alt
3.38
1 ve Üst
6.74
0 ve Üst
12.30
2 ve Üst
10.95
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
3.83
0 ve Alt
2.29
2 ve Alt
4.77
1 ve Üst
6.45
0 ve Üst
7.07
2 ve Üst
9.72
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
4.24
1 ve Yok
3.19
0 ve Var
3.97
0 ve Yok
8.42
2 ve Var
5.83
2 ve Yok
4.64
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
18.50
1 ve Yok
2.78
0 ve Var
7.00
0 ve Yok
2.28
2 ve Var
24.20
2 ve Yok
3.70
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
5.63
Üst ve Var
2.11
Alt ve Yok
1.89
Üst ve Yok
9.55

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
46 29 5 12 75 - 42 33 92
G G G G G
2
46 26 12 8 76 - 30 46 90
M G M G G
3
46 27 8 11 86 - 37 49 89
B G G G M
4
46 25 12 9 73 - 45 28 87
B G G G G
5
47 25 5 17 78 - 52 26 80
B G G M G
5
46 22 13 11 76 - 49 27 79
B B M G G
6
48 23 10 15 70 - 53 17 79
B G G M M
6
46 23 10 13 52 - 45 7 79
B G G G M
8
46 22 11 13 59 - 41 18 77
M M B G B
9
46 21 13 12 76 - 50 26 76
G M B G G
11
47 19 15 13 63 - 55 8 72
G M B M G
12
46 17 12 17 55 - 57 -2 63
G M G M B
13
47 16 14 17 56 - 60 -4 62
B G B G B
14
47 16 13 18 64 - 59 5 61
G M B G B
15
46 16 10 20 45 - 57 -12 58
M B G M G
16
46 15 10 21 52 - 56 -4 55
M B M M B
17
46 16 6 24 60 - 73 -13 54
M B B M M
18
46 13 14 19 43 - 58 -15 53
B B M B G
19
46 13 14 19 58 - 74 -16 53
B M M G M
20
47 13 12 22 56 - 77 -21 51
G B G M B
21
46 10 9 27 44 - 76 -32 39
M G M M M
22
46 9 8 29 42 - 98 -56 35
B M M M M
23
46 6 13 27 34 - 70 -36 31
M M M B M
24
46 7 5 34 35 - 113 -78 26
M M M M M
Yükselme
Yükselme Play-off
Eleme Playoffları
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
23 15 7 1 49 - 14 35 52
G G G G G
2
23 15 6 2 48 - 18 30 51
G G G B G
3
23 14 7 2 36 - 13 23 49
G G B G G
4
23 15 3 5 44 - 13 31 48
G G G G G
5
23 15 1 7 37 - 17 20 46
M M G G G
6
24 12 9 3 39 - 26 13 45
B B G B G
6
23 12 8 3 42 - 19 23 44
G G G B G
8
24 13 5 6 39 - 24 15 44
M G B G M
9
23 12 5 6 38 - 26 12 41
B G M B M
10
23 13 2 8 36 - 25 11 41
G M B G G
11
23 11 6 6 28 - 23 5 39
B M B G M
12
23 10 5 8 34 - 26 8 35
G B G M G
13
23 10 5 8 29 - 21 8 35
M G G G B
14
23 10 4 9 33 - 27 6 34
M M M B M
15
23 9 6 8 25 - 18 7 33
B G M B B
16
23 9 6 8 30 - 27 3 33
G G B G G
17
23 8 8 7 27 - 27 0 32
M M B M G
18
23 8 7 8 30 - 31 -1 31
B G B G G
19
24 7 7 10 33 - 41 -8 28
M G G M G
20
24 8 3 13 36 - 45 -9 27
G M M G B
21
23 6 5 12 25 - 38 -13 23
G M G M M
22
23 5 5 13 18 - 30 -12 20
G M M M B
23
23 5 4 14 22 - 31 -9 19
G M M G M
24
23 1 3 19 13 - 58 -45 6
M M M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
23 14 4 5 38 - 25 13 46
B G G G G
2
23 13 5 5 34 - 23 11 44
M B G M G
3
23 12 5 6 42 - 24 18 41
G G B G M
4
23 12 4 7 24 - 22 2 40
G G G G G
5
24 12 3 9 42 - 27 15 39
G G G G M
5
23 11 5 7 27 - 16 11 38
G M M M G
6
23 11 5 7 37 - 32 5 38
M M B G G
8
24 10 5 9 31 - 29 2 35
M M G G M
9
23 9 5 9 34 - 31 3 32
G M G M G
10
24 8 7 9 26 - 29 -3 31
M M B B B
10
23 7 7 9 28 - 31 -3 28
M B B M G
12
23 7 7 9 26 - 36 -10 28
B M M M M
13
23 7 6 10 24 - 29 -5 27
M B G M M
14
24 6 8 10 30 - 33 -3 26
M G M B B
15
23 6 7 10 26 - 35 -9 25
B G B M M
16
23 7 4 12 15 - 30 -15 25
G G M B M
17
23 5 9 9 20 - 32 -12 24
M M B G M
18
23 5 6 12 16 - 31 -15 21
M G M B B
19
23 6 2 15 27 - 46 -19 20
G M M B M
20
23 5 5 13 22 - 45 -23 20
M M M M M
21
23 6 2 15 22 - 55 -33 20
M M M M M
22
23 3 5 15 14 - 30 -16 14
M M M M B
23
23 3 3 17 17 - 60 -43 12
M B B M M
24
23 1 8 14 16 - 40 -24 11
M M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
29 Mart 2025, Cumartesi 18:00
Bulutlu
Bulutlu, 12°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.95
MS 0
2.91
MS 2
2.76
2.5 Alt
1.50
2.5 Üst
1.82

Chorley - Spennymoor maç özeti

İngiltere - Konferans Kuzey - 41. Hafta kapsamında oynanan maçta Chorley, Spennymoor karşısında 4-0 kazandı. Karşılaşma 29.03.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: Kole Hall (32'), George horbury (50'), K.Montgomery (88'), M. Touray (89').

Öne çıkan istatistikler (Chorley - Spennymoor): topla oynama %61 - %39, isabetli şut 4 - 0.

Puan durumunda Chorley 5. sırada 79 puanla, Spennymoor 9. sırada 76 puanla yer alıyor.