Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Polonia Varşova 1-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (22.08.2026) Bu karşılaşma Polonya - I Liga - 5. Hafta kapsamındadır.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-3 Polonia Varşova - Özet, Goller ve İstatistikler - 22.08.2026

Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
MS
1 - 3
(İY: 0 - 1)
Mağlubiyet
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

3-4-3
Piyasa değeri
2.0 Mn €
Yaş
27,4
4-2-3-1
Piyasa değeri
2.3 Mn €
Yaş
28,1
Teknik Direktörler
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Nieciecza logosu
%55
Topla Oynama
%45
4
Korner
4
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Polonia Varşova logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
50
26
Topa Sahip Olma
%55
%45
Ataklar
87
59
Şut
18
12
İsabetli Şut
5
7
Saat
22 Ağustos 2026, Cumartesi 16:30
Güneşli
Güneşli, 23°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
2.5 Üst
3
İlk Golü Yeme
3
İlk Golü Yeme
3
Karşılıklı Gol
3
Gol yeme
3
Gol yeme
3
Korner 10.5 Üst
3
Kaybetmeme
3/4
2.5 Üst
8/9
2.5 Alt
4/5
İlk Golü Yeme
9/10
Karşılıklı Gol
5/6
Gol yeme
5/6
Gol yeme
11/12

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Nieciecza Polonia Varşova
%55
Topla Oynama
%45
18
Toplam Şut
12
5
İsabetli Şut
7
4
Korner
4
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Nieciecza Polonia Varşova
18
Toplam Şut
12
5
İsabetli Şut
7
13
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Nieciecza Polonia Varşova
%61
Topla Oynama
%39
9
Toplam Şut
2
1
İsabetli Şut
1
2
Korner
1
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Nieciecza Polonia Varşova
9
Toplam Şut
2
1
İsabetli Şut
1
8
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Nieciecza Polonia Varşova
%49
Topla Oynama
%51
9
Toplam Şut
10
4
İsabetli Şut
6
2
Korner
3
2
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Nieciecza Polonia Varşova
9
Toplam Şut
10
4
İsabetli Şut
6
5
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Nieciecza
Polonia Varşova
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.3
Yediği Gol
0.7
11.3
Şut
14.0
5.3
Korner
8.0
1.3
Sarı Kart
1.3
0.0
Faul
0.0
Nieciecza
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.22
%50
Beraberlik:
0
Oran:
3.06
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.30
%50
Polonia Varşova
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.30
%50
Beraberlik:
0
Oran:
3.06
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.22
%50
Nieciecza
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.72
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.06
%50
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.80
%50
Polonia Varşova
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.80
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.06
%50
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.72
%50
Nieciecza
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Polonia Varşova
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Nieciecza
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
3.71
%0
Üst:
2
Oran:
1.06
%100
Polonia Varşova
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
3.71
%100
Üst:
0
Oran:
1.06
%0
Nieciecza
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.87
%50
Üst:
1
Oran:
1.47
%50
Polonia Varşova
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
1.87
%100
Üst:
0
Oran:
1.47
%0
Nieciecza
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
1.29
%100
Üst:
0
Oran:
2.31
%0
Polonia Varşova
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
1.29
%100
Üst:
0
Oran:
2.31
%0
Nieciecza
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Polonia Varşova
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Nieciecza
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Polonia Varşova
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Nieciecza
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.38
%50
Oran:
1
Oran:
2.06
%50
Polonia Varşova
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
0
Oran:
1.38
%0
Oran:
2
Oran:
2.06
%100

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.22
0
3.06
2
2.30
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.72
0
2.06
2
2.80
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.49
0
2.41
2
2.55
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
4.15
0
3.89
2
1.30
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.17
1 ve 2
1.37
0 ve 2
1.19
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.28
1 ve 2
1.15
0 ve 2
1.30
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
3.71
Üst
1.06
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.87
Üst
1.47
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.29
Üst
2.31
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.49
Üst
1.86
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.46
Üst
1.90
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.35
Üst
2.14
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.60
Üst
1.71
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.58
Üst
1.73
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.51
Hayır
1.23
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
3.96
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.38
Yok
2.06
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.32
Yok
1.10
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.57
Yok
1.22
3
Toplam Gol
0-1 gol
3.88
2-3 gol
1.82
4-5 gol
3.00
6+ gol
9.49
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.77
Eşit
3.25
2.
1.85
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.03
Eşit
2.28
2.
2.26
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.05
Eşit
2.26
2.
2.27
3
Tek / Çift
Tek
1.72
Çift
1.59
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.79
Çift
1.53
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
2.93
Hayır
1.15
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.00
Hayır
1.14
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.55
Evet/Hayır
4.83
Evet/Evet
10.80
Hayır/Evet
3.31
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
3.33
0 ve Alt
4.33
2 ve Alt
3.42
1 ve Üst
5.90
0 ve Üst
8.79
2 ve Üst
6.18
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
4.50
0 ve Alt
2.90
2 ve Alt
4.59
1 ve Üst
6.14
0 ve Üst
6.08
2 ve Üst
6.40
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
3.96
1 ve Yok
4.59
0 ve Var
3.74
0 ve Yok
13.30
2 ve Var
4.09
2 ve Yok
4.77
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
14.60
1 ve Yok
3.17
0 ve Var
6.06
0 ve Yok
2.89
2 ve Var
15.00
2 ve Yok
3.26
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
6.29
Üst ve Var
1.70
Alt ve Yok
2.56
Üst ve Yok
9.41

Puan Durumu

Polonya - I Liga - 5. Hafta Polonya - I Liga - 5. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 4 3 0 11 - 5 6 15
G B B B G
2
6 4 1 1 10 - 3 7 13
G M G G G
3
6 3 2 1 10 - 5 5 11
G M G G B
4
6 3 1 2 10 - 5 5 10
M G B M G
5
6 3 1 2 9 - 5 4 10
G M G M B
6
6 3 1 2 10 - 8 2 10
G B M G M
7
7 3 1 3 11 - 11 0 10
M M M B G
8
7 3 0 4 11 - 11 0 9
G M G M M
9
6 2 2 2 7 - 6 1 8
M B G M G
10
6 2 2 2 6 - 6 0 8
G M G B B
11
6 2 2 2 11 - 13 -2 8
B B G M M
12
6 2 1 3 3 - 7 -4 7
M B G G M
13
7 2 1 4 8 - 13 -5 7
B M G G M
14
6 2 0 4 5 - 7 -2 6
M G M M G
15
6 1 3 2 12 - 15 -3 6
M B M B B
16
6 2 0 4 5 - 9 -4 6
M G M G M
17
6 0 5 1 8 - 10 -2 5
B B B B M
18
6 1 2 3 4 - 12 -8 5
M B B M G
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 3 0 1 9 - 4 5 9
G M G G
2
4 2 2 0 5 - 3 2 8
G B B G
3
3 2 1 0 8 - 1 7 7
G G B
4
4 2 1 1 5 - 3 2 7
B M G G
4
4 2 1 1 5 - 3 2 7
B M G G
6
4 2 0 2 5 - 3 2 6
M G M G
7
4 2 0 2 6 - 6 0 6
G M M G
8
3 1 2 0 9 - 6 3 5
B B G
9
3 1 2 0 8 - 7 1 5
G B B
10
3 1 1 1 3 - 2 1 4
M G B
11
3 1 1 1 6 - 6 0 4
G B M
12
4 1 1 2 3 - 3 0 4
M B M G
13
2 1 0 1 1 - 2 -1 3
M G
14
4 1 0 3 3 - 6 -3 3
M G M M
15
3 1 0 2 1 - 6 -5 3
M M G
16
2 0 2 0 3 - 3 0 2
B B
17
0 0 0 0 0 - 0 0 0
18
2 0 0 2 1 - 6 -5 0
M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 3 0 4 11 - 11 0 9
G M G M M
2
3 2 1 0 6 - 2 4 7
G G B
3
2 2 0 0 7 - 2 5 6
G G
4
2 2 0 0 5 - 0 5 6
G G
5
3 2 0 1 4 - 2 2 6
G M G
6
4 1 2 1 3 - 6 -3 5
M B B G
7
4 1 1 2 7 - 7 0 4
B M G M
8
3 1 1 1 5 - 5 0 4
G M B
9
3 1 1 1 3 - 4 -1 4
G M B
10
4 1 1 2 2 - 5 -3 4
M B G M
11
2 1 0 1 2 - 3 -1 3
M G
12
4 0 3 1 5 - 7 -2 3
B B B M
13
3 1 0 2 1 - 4 -3 3
G M M
14
3 1 0 2 2 - 7 -5 3
G M M
15
2 0 2 0 1 - 1 0 2
B B
16
2 0 1 1 2 - 3 -1 1
B M
17
3 0 1 2 4 - 8 -4 1
M M B
18
2 0 0 2 0 - 4 -4 0
M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
22 Ağustos 2026, Cumartesi 16:30
Güneşli
Güneşli, 23°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.22
MS 0
3.06
MS 2
2.30
2.5 Alt
1.87
2.5 Üst
1.47

Nieciecza - Polonia Varşova maç özeti

Polonya - I Liga - 5. Hafta kapsamında oynanan maçta Polonia Varşova, Nieciecza karşısında 3-1 kazandı. Karşılaşma 22.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.

Goller: E. Terpilowski (7'), E. Terpilowski (49'), Ilkay D. (60'), M. Kozik (88').

Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Nieciecza - Polonia Varşova): topla oynama %55 - %45, isabetli şut 5 - 7.

Puan durumunda Nieciecza 7. sırada 10 puanla, Polonia Varşova 6. sırada 10 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler