Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznan 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (09.08.2026) Bu karşılaşma Polonya - I Liga - 3. Hafta kapsamındadır.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-2 Warta Poznan - Özet, Goller ve İstatistikler - 09.08.2026

Galibiyet
Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
MS
1 - 2
(İY: 0 - 1)
Mağlubiyet
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

3-5-2
Piyasa değeri
2.3 Mn €
Yaş
27,5
3-4-2-1
Piyasa değeri
0.7 Mn €
Yaş
23,9
Teknik Direktörler
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Nieciecza logosu
%53
Topla Oynama
%47
4
Korner
6
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Warta Poznan logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
59
48
Topa Sahip Olma
%53
%47
Ataklar
73
64
Şut
8
6
İsabetli Şut
2
4
Saat
9 Ağustos 2026, Pazar 18:15
Güneşli
Güneşli, 25°C
AVAR

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Sarı Kart 4.5 Alt
5
Korner 10.5 Üst
4
Galibiyet
6/7
Mağlubiyet
4/5
Kazanamama
6/7
Kaybetmeme
6/7
2.5 Üst
6/7
2.5 Üst
6/7
İlk Golü Yeme
6/7
Karşılıklı Gol
3/4
Gol yeme
3/4
Gol yeme
6/7

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Nieciecza Warta Poznan
%53
Topla Oynama
%47
8
Toplam Şut
6
2
İsabetli Şut
4
4
Korner
6
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Nieciecza Warta Poznan
8
Toplam Şut
6
2
İsabetli Şut
4
6
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Nieciecza Warta Poznan
%53
Topla Oynama
%47
4
Toplam Şut
3
0
İsabetli Şut
3
0
Korner
3
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Nieciecza Warta Poznan
4
Toplam Şut
3
0
İsabetli Şut
3
4
İsabetsiz Şut
0
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Nieciecza Warta Poznan
%53
Topla Oynama
%47
4
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
1
4
Korner
3
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Nieciecza Warta Poznan
4
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
1
2
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Nieciecza
Warta Poznan
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
0.0
Yediği Gol
4.0
10.0
Şut
18.0
4.0
Korner
4.0
1.0
Sarı Kart
0.0
0.0
Faul
0.0
Nieciecza
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.47
%100
Beraberlik:
0
Oran:
3.32
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
4.11
%0
Warta Poznan
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
4.11
%0
Beraberlik:
0
Oran:
3.32
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.47
%100
Nieciecza
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.94
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.07
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
4.45
%0
Warta Poznan
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
4.45
%0
Beraberlik:
0
Oran:
2.07
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.94
%100
Nieciecza
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Warta Poznan
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Nieciecza
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
3.36
%0
Üst:
1
Oran:
1.08
%100
Warta Poznan
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
3.36
%0
Üst:
1
Oran:
1.08
%100
Nieciecza
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.75
%100
Üst:
0
Oran:
1.53
%0
Warta Poznan
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
1.75
%0
Üst:
1
Oran:
1.53
%100
Nieciecza
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.21
%100
Üst:
0
Oran:
2.49
%0
Warta Poznan
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
1.21
%0
Üst:
1
Oran:
2.49
%100
Nieciecza
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Warta Poznan
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Nieciecza
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Warta Poznan
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Nieciecza
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
0
Oran:
1.54
%0
Oran:
1
Oran:
1.74
%100
Warta Poznan
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
1
Oran:
1.54
%100
Oran:
0
Oran:
1.74
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.47
0
3.32
2
4.11
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.94
0
2.07
2
4.45
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.81
0
2.39
2
3.93
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.38
0
3.24
2
1.81
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.33
0 ve 2
1.39
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.09
0 ve 2
1.76
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
3.36
Üst
1.08
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.75
Üst
1.53
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.21
Üst
2.49
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.78
Üst
1.51
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.15
Üst
1.31
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.30
Üst
2.21
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.85
Üst
1.46
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.28
Üst
2.27
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.30
Hayır
1.26
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
4.28
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.54
Yok
1.74
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.75
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.95
Yok
1.12
3
Toplam Gol
0-1 gol
3.46
2-3 gol
1.76
4-5 gol
3.17
6+ gol
11.20
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.69
Eşit
3.14
2.
1.87
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.75
Eşit
2.53
2.
2.14
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.53
Eşit
1.77
2.
2.64
3
Tek / Çift
Tek
1.68
Çift
1.59
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.77
Çift
1.51
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
2.26
Hayır
1.28
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
4.83
Hayır
-
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.38
Evet/Hayır
5.16
Evet/Evet
14.50
Hayır/Evet
3.65
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1 ve Alt
3.83
0 ve Alt
4.32
2 ve Alt
9.08
1 ve Üst
2.21
0 ve Üst
11.80
2 ve Üst
6.99
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
3.36
0 ve Alt
2.77
2 ve Alt
6.34
1 ve Üst
4.06
0 ve Üst
6.91
2 ve Üst
13.10
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
3.05
1 ve Yok
2.58
0 ve Var
4.33
0 ve Yok
11.70
2 ve Var
7.85
2 ve Yok
7.98
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
12.50
1 ve Yok
2.18
0 ve Var
6.86
0 ve Yok
2.75
2 ve Var
27.50
2 ve Yok
5.03
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
6.75
Üst ve Var
1.92
Alt ve Yok
2.27
Üst ve Yok
6.71

Puan Durumu

Polonya - I Liga - 3. Hafta Polonya - I Liga - 3. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
6 4 1 1 10 - 3 7 13
G M G G G
2
6 3 3 0 10 - 5 5 12
G B B B G
3
6 3 2 1 10 - 5 5 11
G M G G B
4
6 3 1 2 10 - 5 5 10
M G B M G
5
6 3 1 2 9 - 5 4 10
G M G M B
6
6 3 1 2 10 - 8 2 10
G B M G M
7
6 2 2 2 7 - 6 1 8
M B G M G
8
6 2 2 2 6 - 6 0 8
G M G B B
9
6 2 2 2 11 - 13 -2 8
B B G M M
10
6 2 1 3 9 - 10 -1 7
M M M B G
11
6 2 1 3 8 - 10 -2 7
B M G G M
12
6 2 1 3 3 - 7 -4 7
M B G G M
13
6 2 0 4 5 - 7 -2 6
M G M M G
14
6 1 3 2 12 - 15 -3 6
M B M B B
15
6 2 0 4 8 - 11 -3 6
G M G M M
16
6 2 0 4 5 - 9 -4 6
M G M G M
17
6 0 5 1 8 - 10 -2 5
B B B B M
18
6 1 2 3 4 - 12 -8 5
M B B M G
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 3 0 1 9 - 4 5 9
G M G G
2
3 2 1 0 8 - 1 7 7
G G B
3
4 2 1 1 5 - 3 2 7
B M G G
4
4 2 1 1 5 - 3 2 7
B M G G
5
4 2 0 2 5 - 3 2 6
M G M G
6
4 2 0 2 6 - 6 0 6
G M M G
7
3 1 2 0 9 - 6 3 5
B B G
8
3 1 2 0 8 - 7 1 5
G B B
9
3 1 2 0 4 - 3 1 5
B B G
10
3 1 1 1 3 - 2 1 4
M G B
11
3 1 1 1 6 - 6 0 4
G B M
12
4 1 1 2 3 - 3 0 4
M B M G
13
2 1 0 1 1 - 2 -1 3
M G
14
2 1 0 1 1 - 3 -2 3
M G
15
4 1 0 3 3 - 6 -3 3
M G M M
16
2 0 2 0 3 - 3 0 2
B B
17
0 0 0 0 0 - 0 0 0
18
2 0 0 2 1 - 6 -5 0
M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 2 1 0 6 - 2 4 7
G G B
2
2 2 0 0 7 - 2 5 6
G G
3
2 2 0 0 5 - 0 5 6
G G
4
3 2 0 1 4 - 2 2 6
G M G
5
6 2 0 4 8 - 11 -3 6
G M G M M
6
4 1 2 1 3 - 6 -3 5
M B B G
7
4 1 1 2 7 - 7 0 4
B M G M
8
3 1 1 1 3 - 4 -1 4
G M B
9
4 1 1 2 2 - 5 -3 4
M B G M
10
2 1 0 1 2 - 3 -1 3
M G
11
4 0 3 1 5 - 7 -2 3
B B B M
12
3 1 0 2 1 - 4 -3 3
G M M
13
3 1 0 2 2 - 7 -5 3
G M M
14
2 0 2 0 1 - 1 0 2
B B
15
2 0 1 1 3 - 4 -1 1
M B
16
2 0 1 1 2 - 3 -1 1
B M
17
3 0 1 2 4 - 8 -4 1
M M B
18
2 0 0 2 0 - 4 -4 0
M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
9 Ağustos 2026, Pazar 18:15
Güneşli
Güneşli, 25°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.47
MS 0
3.32
MS 2
4.11
2.5 Alt
1.75
2.5 Üst
1.53

Nieciecza - Warta Poznan maç özeti

Polonya - I Liga - 3. Hafta kapsamında oynanan maçta Warta Poznan, Nieciecza karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 09.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.

Goller: M. Stanek (33'), K. Zapolnik (51'), M. Stanek (60').

Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Nieciecza - Warta Poznan): topla oynama %53 - %47, isabetli şut 2 - 4.

Puan durumunda Nieciecza 10. sırada 7 puanla, Warta Poznan 15. sırada 6 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler