Puszcza Niepolomice - Podbeskidzie Bielsko Biala 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (29.08.2026) Bu karşılaşma Polonya - I Liga - 6. Hafta kapsamındadır.

Puszcza Niepolomice 2-0 Podbeskidzie Bielsko Biala - Özet, Goller ve İstatistikler - 29.08.2026

Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
2 - 0
(İY: 1 - 0)
Galibiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

4-2-3-1
Piyasa değeri
1.4 Mn €
Yaş
26,9
3-4-2-1
Piyasa değeri
0.4 Mn €
Yaş
25,8
Teknik Direktörler
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Puszcza logosu
%58
Topla Oynama
%42
2
Korner
8
3
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Podbeskidzie logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
37
57
Topa Sahip Olma
%58
%42
Ataklar
75
91
Şut
7
7
İsabetli Şut
3
5
Saat
29 Ağustos 2026, Cumartesi 16:30
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 25°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kazanamama
3
Kaybetmeme
14
İlk Golü Yeme
8
İlk Golü Yeme
3
Karşılıklı Gol
3
Gol yeme
8
Gol yeme
3
Mağlubiyet
5/6
Kazanamama
5/6
Kazanamama
5/6
2.5 Alt
3/4
Karşılıklı Gol
11/12
Gol yeme
11/12

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Puszcza Podbeskidzie
%58
Topla Oynama
%42
7
Toplam Şut
7
3
İsabetli Şut
5
2
Korner
8
3
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Puszcza Podbeskidzie
7
Toplam Şut
7
3
İsabetli Şut
5
4
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Puszcza Podbeskidzie
%56
Topla Oynama
%44
4
Toplam Şut
2
1
İsabetli Şut
1
1
Korner
2
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Puszcza Podbeskidzie
4
Toplam Şut
2
1
İsabetli Şut
1
3
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Puszcza Podbeskidzie
%60
Topla Oynama
%40
3
Toplam Şut
5
2
İsabetli Şut
4
1
Korner
6
2
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Puszcza Podbeskidzie
3
Toplam Şut
5
2
İsabetli Şut
4
1
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Puszcza
Podbeskidzie
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.5
Yediği Gol
1.2
11.5
Şut
9.5
5.2
Korner
5.0
2.0
Sarı Kart
2.2
0.0
Faul
0.0
Puszcza
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.28
%33
Beraberlik:
0
Oran:
2.97
%0
Mağlubiyet:
2
Oran:
2.29
%67
Podbeskidzie
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.29
%0
Beraberlik:
2
Oran:
2.97
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.28
%0
Puszcza
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.88
%33
Beraberlik:
1
Oran:
1.93
%33
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.88
%33
Podbeskidzie
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.88
%50
Beraberlik:
0
Oran:
1.93
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.88
%50
Puszcza
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
3
Oran:
%100
Podbeskidzie
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Puszcza
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
3.10
%67
Üst:
1
Oran:
1.13
%33
Podbeskidzie
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
3.10
%0
Üst:
2
Oran:
1.13
%100
Puszcza
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
1.65
%67
Üst:
1
Oran:
1.65
%33
Podbeskidzie
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
1.65
%100
Üst:
0
Oran:
1.65
%0
Puszcza
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
1.17
%67
Üst:
1
Oran:
2.77
%33
Podbeskidzie
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
1.17
%100
Üst:
0
Oran:
2.77
%0
Puszcza
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Podbeskidzie
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Puszcza
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Podbeskidzie
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Puszcza
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.51
%33
Oran:
2
Oran:
1.83
%67
Podbeskidzie
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
2
Oran:
1.51
%100
Oran:
0
Oran:
1.83
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.28
0
2.97
2
2.29
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.88
0
1.93
2
2.88
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.58
0
2.29
2
2.58
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
4.52
0
3.78
2
1.28
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
-
0
3.79
2
-
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.16
1 ve 2
1.42
0 ve 2
1.16
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.29
1 ve 2
1.16
0 ve 2
1.29
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
3.10
Üst
1.13
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.65
Üst
1.65
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.17
Üst
2.77
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.36
Üst
2.10
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.36
Üst
2.10
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.25
Üst
2.41
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.50
Üst
1.85
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.50
Üst
1.85
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.17
Hayır
1.33
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
4.82
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.51
Yok
1.83
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.76
Yok
1.06
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.91
Yok
1.16
3
Toplam Gol
0-1 gol
3.16
2-3 gol
1.76
4-5 gol
3.47
6+ gol
13.75
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.82
Eşit
3.10
2.
1.87
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.15
Eşit
2.14
2.
2.35
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.15
Eşit
2.14
2.
2.35
3
Tek / Çift
Tek
1.71
Çift
1.60
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.84
Çift
1.50
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.36
Hayır
1.09
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.36
Hayır
1.09
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.42
Evet/Hayır
5.22
Evet/Evet
14.35
Hayır/Evet
3.61
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
3.12
0 ve Alt
3.83
2 ve Alt
3.12
1 ve Üst
7.37
0 ve Üst
10.60
2 ve Üst
7.38
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
4.44
0 ve Alt
2.56
2 ve Alt
4.44
1 ve Üst
7.22
0 ve Üst
6.68
2 ve Üst
7.23
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
4.53
1 ve Yok
4.23
0 ve Var
3.88
0 ve Yok
10.40
2 ve Var
4.53
2 ve Yok
4.23
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
18.25
1 ve Yok
3.25
0 ve Var
6.64
0 ve Yok
2.55
2 ve Var
18.30
2 ve Yok
3.25
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
5.96
Üst ve Var
1.93
Alt ve Yok
2.18
Üst ve Yok
9.93

Puan Durumu

Polonya - I Liga - 6. Hafta Polonya - I Liga - 6. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 4 3 0 11 - 5 6 15
G B B B G
2
7 4 2 1 11 - 4 7 14
M G G G B
3
7 3 3 1 11 - 6 5 12
M G G B B
4
7 3 2 2 11 - 6 5 11
G B M G B
5
7 3 2 2 10 - 6 4 11
M G M B B
6
7 3 1 3 11 - 10 1 10
B M G M M
7
7 3 1 3 11 - 11 0 10
M M M B G
8
7 3 0 4 11 - 11 0 9
G M G M M
9
7 2 3 2 7 - 7 0 9
M G B B B
10
7 2 3 2 12 - 14 -2 9
B G M M B
11
6 2 2 2 7 - 6 1 8
M B G M G
12
7 2 2 3 6 - 13 -7 8
B B M G G
13
7 1 4 2 12 - 15 -3 7
B M B B B
14
6 2 1 3 3 - 7 -4 7
M B G G M
15
7 2 1 4 8 - 13 -5 7
B M G G M
16
7 0 6 1 8 - 10 -2 6
B B B M B
17
6 2 0 4 5 - 7 -2 6
M G M M G
18
6 2 0 4 5 - 9 -4 6
M G M G M
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 3 0 1 9 - 4 5 9
G M G G
2
4 2 2 0 9 - 2 7 8
G G B B
3
5 2 2 1 6 - 4 2 8
B M G G B
4
4 2 2 0 5 - 3 2 8
G B B G
5
4 2 1 1 5 - 3 2 7
B M G G
6
4 1 3 0 10 - 7 3 6
B B G B
7
4 2 0 2 5 - 3 2 6
M G M G
8
4 1 3 0 8 - 7 1 6
G B B B
9
4 2 0 2 6 - 6 0 6
G M M G
10
3 1 1 1 3 - 2 1 4
M G B
11
3 1 1 1 6 - 6 0 4
G B M
12
4 1 1 2 3 - 3 0 4
M B M G
13
2 1 0 1 1 - 2 -1 3
M G
14
4 1 0 3 3 - 6 -3 3
M G M M
15
3 1 0 2 3 - 7 -4 3
M M G
16
3 1 0 2 1 - 6 -5 3
M M G
17
2 0 2 0 3 - 3 0 2
B B
18
0 0 0 0 0 - 0 0 0
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 3 0 4 11 - 11 0 9
G M G M M
2
3 2 1 0 8 - 3 5 7
G G B
3
3 2 1 0 6 - 2 4 7
G G B
4
2 2 0 0 5 - 0 5 6
G G
5
4 2 0 2 5 - 4 1 6
G M G M
6
4 1 2 1 4 - 5 -1 5
G M B B
7
4 1 2 1 3 - 6 -3 5
M B B G
8
4 1 1 2 7 - 7 0 4
B M G M
9
3 1 1 1 5 - 5 0 4
G M B
10
5 0 4 1 5 - 7 -2 4
B B B M B
11
4 1 1 2 2 - 5 -3 4
M B G M
12
3 0 3 0 2 - 2 0 3
B B B
13
2 1 0 1 2 - 3 -1 3
M G
14
3 1 0 2 1 - 4 -3 3
G M M
15
3 1 0 2 2 - 7 -5 3
G M M
16
2 0 1 1 2 - 3 -1 1
B M
17
3 0 1 2 4 - 8 -4 1
M M B
18
2 0 0 2 0 - 4 -4 0
M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
29 Ağustos 2026, Cumartesi 16:30
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 25°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.28
MS 0
2.97
MS 2
2.29
2.5 Alt
1.65
2.5 Üst
1.65

Puszcza - Podbeskidzie maç özeti

Polonya - I Liga - 6. Hafta kapsamında oynanan maçta Puszcza, Podbeskidzie karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 29.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: F. Nascimento (41'), M. Cholewiak (70').

Maçta 4 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Puszcza - Podbeskidzie): topla oynama %58 - %42, isabetli şut 3 - 5.

Puan durumunda Puszcza 17. sırada 6 puanla, Podbeskidzie 16. sırada 6 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler