Mezokovesd Zsory - Gyirmot SE 4-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (29.08.2026) Bu karşılaşma Macaristan - NB II - 6. Hafta kapsamındadır.

Mezokovesd Zsory 4-2 Gyirmot SE - Özet, Goller ve İstatistikler - 29.08.2026

Galibiyet
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
MS
4 - 2
(İY: 0 - 0)
Mağlubiyet
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ
IY | 0 - 0
54' 1 - 0
55' 2 - 0
67' 3 - 0
Penaltı
75' 4 - 0
Penaltı
86' 4 - 1
90' 4 - 2
MS | 4 - 2

Önemli İstatistikler

Mezokovesd logosu
%55
Topla Oynama
%45
2
Korner
4
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Gyirmot SE logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
51
60
Topa Sahip Olma
%55
%45
Ataklar
102
105
Şut
13
10
İsabetli Şut
7
2
Saat
29 Ağustos 2026, Cumartesi 18:30
Güneşli
Güneşli, 30°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Sarı Kart 4.5 Üst
4
Kaybetmeme
3/4
2.5 Üst
7/8
2.5 Alt
4/5
İlk Golü Yeme
3/4
İlk Golü Yeme
3/4
Karşılıklı Gol
6/7
Gol yeme
3/4
Gol yeme
6/7

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Mezokovesd Gyirmot SE
%55
Topla Oynama
%45
13
Toplam Şut
10
7
İsabetli Şut
2
2
Korner
4
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Mezokovesd Gyirmot SE
13
Toplam Şut
10
7
İsabetli Şut
2
6
İsabetsiz Şut
8
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Mezokovesd Gyirmot SE
%51
Topla Oynama
%49
5
Toplam Şut
4
2
İsabetli Şut
0
2
Korner
1
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Mezokovesd Gyirmot SE
5
Toplam Şut
4
2
İsabetli Şut
0
3
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Mezokovesd Gyirmot SE
%59
Topla Oynama
%41
8
Toplam Şut
6
5
İsabetli Şut
2
0
Korner
3
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Mezokovesd Gyirmot SE
8
Toplam Şut
6
5
İsabetli Şut
2
3
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Mezokovesd
Gyirmot SE
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
0.8
Yediği Gol
1.8
7.5
Şut
9.2
4.0
Korner
6.5
1.5
Sarı Kart
2.5
0.0
Faul
0.0
Mezokovesd
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.14
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.83
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.56
%0
Gyirmot SE
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.56
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.83
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.14
%0
Mezokovesd
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.71
%100
Beraberlik:
0
Oran:
1.91
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
3.13
%0
Gyirmot SE
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
3.13
%0
Beraberlik:
1
Oran:
1.91
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.71
%0
Mezokovesd
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Gyirmot SE
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Mezokovesd
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Gyirmot SE
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Mezokovesd
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.58
%100
Üst:
0
Oran:
1.72
%0
Gyirmot SE
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.58
%100
Üst:
0
Oran:
1.72
%0
Mezokovesd
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Gyirmot SE
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Mezokovesd
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Gyirmot SE
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Mezokovesd
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Gyirmot SE
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Mezokovesd
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
0
Oran:
1.53
%0
Oran:
1
Oran:
1.79
%100
Gyirmot SE
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
0
Oran:
1.53
%0
Oran:
1
Oran:
1.79
%100

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.14
0
2.83
2
2.56
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.71
0
1.91
2
3.13
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.46
0
2.23
2
2.80
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
4.15
0
3.65
2
1.33
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.13
1 ve 2
1.44
0 ve 2
1.19
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.22
1 ve 2
1.17
0 ve 2
1.33
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.58
Üst
1.72
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.38
Üst
2.05
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.29
Üst
2.31
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.48
Üst
1.23
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.52
Üst
1.81
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.43
Üst
1.96
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.53
Yok
1.79
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.89
Yok
1.05
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.01
Yok
1.14
3
Tek / Çift
Tek
1.72
Çift
1.58
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.85
Çift
1.50

Puan Durumu

Macaristan - NB II - 6. Hafta Macaristan - NB II - 6. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
6 5 1 0 17 - 4 13 16
B G G G G
2
6 4 1 1 12 - 6 6 13
B G G G G
3
6 3 3 0 12 - 7 5 12
B G B G G
4
6 3 3 0 10 - 5 5 12
G B G G B
5
5 3 2 0 8 - 3 5 11
G B B G G
6
6 3 1 2 11 - 12 -1 10
G B G M M
7
6 2 4 0 12 - 8 4 10
B B B G G
8
5 3 0 2 7 - 5 2 9
M M G G G
9
5 2 1 2 6 - 6 0 7
B G G M M
10
6 2 0 4 9 - 9 0 6
M G M M M
11
5 1 2 2 4 - 5 -1 5
B M M G B
12
5 1 1 3 3 - 6 -3 4
B M M M G
13
5 1 1 3 5 - 13 -8 4
G M B M M
14
6 1 0 5 5 - 10 -5 3
G M M M M
15
6 1 0 5 6 - 16 -10 3
M G M M M
16
6 0 0 6 3 - 15 -12 0
M M M M M
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 4 0 0 14 - 2 12 12
G G G G
2
3 2 1 0 6 - 2 4 7
G B G
2
3 2 1 0 6 - 2 4 7
B G G
2
3 2 1 0 6 - 2 4 7
B G G
5
4 2 1 1 4 - 3 1 7
B G G M
6
4 2 1 1 8 - 8 0 7
G G B M
7
3 2 0 1 6 - 2 4 6
G G M
8
2 2 0 0 5 - 2 3 6
G G
8
2 2 0 0 5 - 2 3 6
G G
10
3 1 2 0 7 - 6 1 5
B B G
11
3 1 0 2 3 - 4 -1 3
M G M
12
2 0 1 1 1 - 2 -1 1
M B
13
2 0 1 1 1 - 3 -2 1
B M
14
3 0 1 2 1 - 5 -4 1
B M M
15
1 0 0 1 1 - 2 -1 0
M
16
3 0 0 3 3 - 6 -3 0
M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 2 0 1 6 - 4 2 6
M G G
2
4 1 3 0 5 - 3 2 6
B B G B
3
3 1 2 0 5 - 2 3 5
B B G
4
3 1 2 0 6 - 5 1 5
B B G
5
2 1 1 0 3 - 2 1 4
B G
6
2 1 1 0 2 - 1 1 4
B G
7
3 1 1 1 3 - 3 0 4
B M G
8
2 1 0 1 2 - 1 1 3
M G
9
2 1 0 1 3 - 4 -1 3
G M
10
3 1 0 2 2 - 3 -1 3
M M G
11
3 1 0 2 2 - 4 -2 3
G M M
12
3 1 0 2 4 - 10 -6 3
G M M
13
1 0 0 1 2 - 3 -1 0
M
14
3 0 0 3 3 - 7 -4 0
M M M
15
3 0 0 3 3 - 12 -9 0
M M M
16
5 0 0 5 2 - 13 -11 0
M M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
IY | 0 - 0
54' 1 - 0
55' 2 - 0
67' 3 - 0
Penaltı
75' 4 - 0
Penaltı
86' 4 - 1
90' 4 - 2
MS | 4 - 2
Saat
29 Ağustos 2026, Cumartesi 18:30
Güneşli
Güneşli, 30°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.14
MS 0
2.83
MS 2
2.56
2.5 Alt
1.58
2.5 Üst
1.72

Mezokovesd - Gyirmot SE maç özeti

Macaristan - NB II - 6. Hafta kapsamında oynanan maçta Mezokovesd, Gyirmot SE karşısında 4-2 kazandı. Karşılaşma 29.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Öne çıkan istatistikler (Mezokovesd - Gyirmot SE): topla oynama %55 - %45, isabetli şut 7 - 2.

Puan durumunda Mezokovesd 8. sırada 9 puanla, Gyirmot SE 6. sırada 10 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler