Gyirmot SE - Kazincbarcika 2-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (08.08.2026) Bu karşılaşma Macaristan - NB II - 3. Hafta kapsamındadır.

Gyirmot SE 2-2 Kazincbarcika - Özet, Goller ve İstatistikler - 08.08.2026

Galibiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
MS
2 - 2
(İY: 1 - 1)
Galibiyet
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Gyirmot SE logosu
%56
Topla Oynama
%44
8
Korner
3
1
Sarı Kart
5
0
Kırmızı Kart
0
Kazincbarcika logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
58
63
Topa Sahip Olma
%56
%44
Ataklar
112
91
Şut
5
8
İsabetli Şut
3
4
Saat
8 Ağustos 2026, Cumartesi 18:00
Güneşli
Güneşli, 31°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kaybetmeme
3
2.5 Üst
6
Karşılıklı Gol
5
Gol yeme
5
Galibiyet
3/4
Kaybetmeme
11/12
2.5 Üst
11/12
2.5 Alt
3/4

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Gyirmot SE Kazincbarcika
%56
Topla Oynama
%44
5
Toplam Şut
8
3
İsabetli Şut
4
8
Korner
3
1
Sarı Kart
5
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Gyirmot SE Kazincbarcika
5
Toplam Şut
8
3
İsabetli Şut
4
2
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Gyirmot SE Kazincbarcika
%63
Topla Oynama
%37
3
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
3
4
Korner
0
0
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Gyirmot SE Kazincbarcika
3
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
3
1
İsabetsiz Şut
0
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Gyirmot SE Kazincbarcika
%49
Topla Oynama
%51
2
Toplam Şut
5
1
İsabetli Şut
1
4
Korner
3
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Gyirmot SE Kazincbarcika
2
Toplam Şut
5
1
İsabetli Şut
1
1
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Gyirmot SE
Kazincbarcika
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.0
Yediği Gol
0.5
20.0
Şut
5.0
5.0
Korner
4.5
2.0
Sarı Kart
1.0
0.0
Faul
0.0
Gyirmot SE
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.87
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.92
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.88
%0
Kazincbarcika
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.88
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.92
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.87
%0
Gyirmot SE
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.43
%0
Beraberlik:
1
Oran:
1.91
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
3.45
%0
Kazincbarcika
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
3.45
%0
Beraberlik:
1
Oran:
1.91
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.43
%0
Gyirmot SE
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Kazincbarcika
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Gyirmot SE
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Kazincbarcika
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Gyirmot SE
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.59
%0
Üst:
1
Oran:
1.68
%100
Kazincbarcika
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.59
%100
Üst:
0
Oran:
1.68
%0
Gyirmot SE
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Kazincbarcika
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Gyirmot SE
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Kazincbarcika
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Gyirmot SE
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Kazincbarcika
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Gyirmot SE
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.53
%100
Oran:
0
Oran:
1.75
%0
Kazincbarcika
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
0
Oran:
1.53
%0
Oran:
1
Oran:
1.75
%100

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.87
0
2.92
2
2.88
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.43
0
1.91
2
3.45
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.21
0
2.24
2
3.05
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
3.45
0
3.42
2
1.43
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.08
1 ve 2
1.40
0 ve 2
1.23
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.14
1 ve 2
1.14
0 ve 2
1.43
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.59
Üst
1.68
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.45
Üst
1.85
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.48
Üst
1.21
Yarı Alt/Üst
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.57
Üst
1.70
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.36
Üst
2.04
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.53
Yok
1.75
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.86
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.99
Yok
1.12
3
Tek / Çift
Tek
1.70
Çift
1.57
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.82
Çift
1.48

Puan Durumu

Macaristan - NB II - 3. Hafta Macaristan - NB II - 3. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
6 5 1 0 17 - 4 13 16
B G G G G
2
6 4 1 1 12 - 6 6 13
B G G G G
3
6 3 3 0 12 - 7 5 12
B G B G G
4
6 3 3 0 10 - 5 5 12
G B G G B
5
5 3 2 0 8 - 3 5 11
G B B G G
6
6 3 1 2 11 - 12 -1 10
G B G M M
7
6 2 4 0 12 - 8 4 10
B B B G G
8
5 3 0 2 7 - 5 2 9
M M G G G
9
5 2 1 2 6 - 6 0 7
B G G M M
10
6 2 0 4 9 - 9 0 6
M G M M M
11
5 1 2 2 4 - 5 -1 5
B M M G B
12
5 1 1 3 3 - 6 -3 4
B M M M G
13
5 1 1 3 5 - 13 -8 4
G M B M M
14
6 1 0 5 5 - 10 -5 3
G M M M M
15
6 1 0 5 6 - 16 -10 3
M G M M M
16
6 0 0 6 3 - 15 -12 0
M M M M M
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 4 0 0 14 - 2 12 12
G G G G
2
3 2 1 0 6 - 2 4 7
G B G
2
3 2 1 0 6 - 2 4 7
B G G
2
3 2 1 0 6 - 2 4 7
B G G
5
4 2 1 1 4 - 3 1 7
B G G M
6
4 2 1 1 8 - 8 0 7
G G B M
7
3 2 0 1 6 - 2 4 6
G G M
8
2 2 0 0 5 - 2 3 6
G G
8
2 2 0 0 5 - 2 3 6
G G
10
3 1 2 0 7 - 6 1 5
B B G
11
3 1 0 2 3 - 4 -1 3
M G M
12
2 0 1 1 1 - 2 -1 1
M B
13
2 0 1 1 1 - 3 -2 1
B M
14
3 0 1 2 1 - 5 -4 1
B M M
15
1 0 0 1 1 - 2 -1 0
M
16
3 0 0 3 3 - 6 -3 0
M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 2 0 1 6 - 4 2 6
M G G
2
4 1 3 0 5 - 3 2 6
B B G B
3
3 1 2 0 5 - 2 3 5
B B G
4
3 1 2 0 6 - 5 1 5
B B G
5
2 1 1 0 3 - 2 1 4
B G
6
2 1 1 0 2 - 1 1 4
B G
7
3 1 1 1 3 - 3 0 4
B M G
8
2 1 0 1 2 - 1 1 3
M G
9
2 1 0 1 3 - 4 -1 3
G M
10
3 1 0 2 2 - 3 -1 3
M M G
11
3 1 0 2 2 - 4 -2 3
G M M
12
3 1 0 2 4 - 10 -6 3
G M M
13
1 0 0 1 2 - 3 -1 0
M
14
3 0 0 3 3 - 7 -4 0
M M M
15
3 0 0 3 3 - 12 -9 0
M M M
16
5 0 0 5 2 - 13 -11 0
M M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
8 Ağustos 2026, Cumartesi 18:00
Güneşli
Güneşli, 31°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.87
MS 0
2.92
MS 2
2.88
2.5 Alt
1.59
2.5 Üst
1.68

Gyirmot SE - Kazincbarcika maç özeti

Macaristan - NB II - 3. Hafta kapsamında oynanan maçta Gyirmot SE ile Kazincbarcika 2-2 berabere kaldı. Karşılaşma 08.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-1 tamamlanmıştı.

Goller: G. Szoke (31'), C. Novak (39'), C. Novak (78'), P. Okoronkwo (90+5').

Maçta 6 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Gyirmot SE - Kazincbarcika): topla oynama %56 - %44, isabetli şut 3 - 4.

Puan durumunda Gyirmot SE 6. sırada 10 puanla, Kazincbarcika 4. sırada 12 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler