Szeged-Csanad Grosics Akademia - Gyirmot SE 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (15.08.2026) Bu karşılaşma Macaristan - NB II - 4. Hafta kapsamındadır.

Szeged-Csanad Grosics Akademia 0-1 Gyirmot SE - Özet, Goller ve İstatistikler - 15.08.2026

Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet
MS
0 - 1
(İY: 0 - 0)
Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Szeged 2011 logosu
%45
Topla Oynama
%55
5
Korner
5
3
Sarı Kart
4
0
Kırmızı Kart
0
Gyirmot SE logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
109
58
Topa Sahip Olma
%45
%55
Ataklar
208
131
Şut
13
7
İsabetli Şut
4
2
Saat
15 Ağustos 2026, Cumartesi 18:30
Güneşli
Güneşli, 32°C
AVAR

Karşılaştırma

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Szeged 2011 Gyirmot SE
%45
Topla Oynama
%55
13
Toplam Şut
7
4
İsabetli Şut
2
5
Korner
5
3
Sarı Kart
4
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Szeged 2011 Gyirmot SE
13
Toplam Şut
7
4
İsabetli Şut
2
9
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Szeged 2011 Gyirmot SE
%53
Topla Oynama
%47
4
Toplam Şut
4
2
İsabetli Şut
1
2
Korner
3
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Szeged 2011 Gyirmot SE
4
Toplam Şut
4
2
İsabetli Şut
1
2
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Szeged 2011 Gyirmot SE
%37
Topla Oynama
%63
9
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
1
3
Korner
2
3
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Szeged 2011 Gyirmot SE
9
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
1
7
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Szeged 2011
Gyirmot SE
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.0
Yediği Gol
1.5
3.0
Şut
12.5
3.5
Korner
6.5
2.5
Sarı Kart
1.5
0.0
Faul
0.0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.42
0
2.80
2
2.19
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.99
0
1.89
2
2.76
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.69
0
2.21
2
2.49
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.29
0
3.68
2
4.29
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.16
1 ve 2
1.42
0 ve 2
1.13
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.29
1 ve 2
1.16
0 ve 2
1.23
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.57
Üst
1.70
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.29
Üst
2.21
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.35
Üst
2.07
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.23
Üst
2.44
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.44
Üst
1.89
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.49
Üst
1.82
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.51
Yok
1.77
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.83
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.96
Yok
1.12
3
Tek / Çift
Tek
1.70
Çift
1.57
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.83
Çift
1.48

Puan Durumu

Macaristan - NB II - 4. Hafta Macaristan - NB II - 4. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
6 5 1 0 17 - 4 13 16
B G G G G
2
6 4 1 1 12 - 6 6 13
B G G G G
3
6 3 3 0 12 - 7 5 12
B G B G G
4
6 3 3 0 10 - 5 5 12
G B G G B
5
5 3 2 0 8 - 3 5 11
G B B G G
6
6 3 1 2 11 - 12 -1 10
G B G M M
7
6 2 4 0 12 - 8 4 10
B B B G G
8
5 3 0 2 7 - 5 2 9
M M G G G
9
5 2 1 2 6 - 6 0 7
B G G M M
10
6 2 0 4 9 - 9 0 6
M G M M M
11
5 1 2 2 4 - 5 -1 5
B M M G B
12
5 1 1 3 3 - 6 -3 4
B M M M G
13
5 1 1 3 5 - 13 -8 4
G M B M M
14
6 1 0 5 5 - 10 -5 3
G M M M M
15
6 1 0 5 6 - 16 -10 3
M G M M M
16
6 0 0 6 3 - 15 -12 0
M M M M M
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 4 0 0 14 - 2 12 12
G G G G
2
3 2 1 0 6 - 2 4 7
G B G
2
3 2 1 0 6 - 2 4 7
B G G
2
3 2 1 0 6 - 2 4 7
B G G
5
4 2 1 1 4 - 3 1 7
B G G M
6
4 2 1 1 8 - 8 0 7
G G B M
7
3 2 0 1 6 - 2 4 6
G G M
8
2 2 0 0 5 - 2 3 6
G G
8
2 2 0 0 5 - 2 3 6
G G
10
3 1 2 0 7 - 6 1 5
B B G
11
3 1 0 2 3 - 4 -1 3
M G M
12
2 0 1 1 1 - 2 -1 1
M B
13
2 0 1 1 1 - 3 -2 1
B M
14
3 0 1 2 1 - 5 -4 1
B M M
15
1 0 0 1 1 - 2 -1 0
M
16
3 0 0 3 3 - 6 -3 0
M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 2 0 1 6 - 4 2 6
M G G
2
4 1 3 0 5 - 3 2 6
B B G B
3
3 1 2 0 5 - 2 3 5
B B G
4
3 1 2 0 6 - 5 1 5
B B G
5
2 1 1 0 3 - 2 1 4
B G
6
2 1 1 0 2 - 1 1 4
B G
7
3 1 1 1 3 - 3 0 4
B M G
8
2 1 0 1 2 - 1 1 3
M G
9
2 1 0 1 3 - 4 -1 3
G M
10
3 1 0 2 2 - 3 -1 3
M M G
11
3 1 0 2 2 - 4 -2 3
G M M
12
3 1 0 2 4 - 10 -6 3
G M M
13
1 0 0 1 2 - 3 -1 0
M
14
3 0 0 3 3 - 7 -4 0
M M M
15
3 0 0 3 3 - 12 -9 0
M M M
16
5 0 0 5 2 - 13 -11 0
M M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
15 Ağustos 2026, Cumartesi 18:30
Güneşli
Güneşli, 32°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.42
MS 0
2.80
MS 2
2.19
2.5 Alt
1.57
2.5 Üst
1.70

Szeged 2011 - Gyirmot SE maç özeti

Macaristan - NB II - 4. Hafta kapsamında oynanan maçta Gyirmot SE, Szeged 2011 karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 15.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Goller: M. Madarasz (84').

Maçta 7 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Szeged 2011 - Gyirmot SE): topla oynama %45 - %55, isabetli şut 4 - 2.

Puan durumunda Szeged 2011 11. sırada 5 puanla, Gyirmot SE 6. sırada 10 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler