YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
PSV Eindhoven II - TOP Oss 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (09.02.2026) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 22. Hafta kapsamındadır.
PSV Eindhoven II - TOP Oss 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (09.02.2026) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 22. Hafta kapsamındadır.
| PSV II | TOP Oss | |
|---|---|---|
| %52 |
|
%48 |
| 1.71 |
|
0.84 |
| 15 |
|
11 |
| 6 |
|
3 |
| 468 (%86) |
|
260 (%77) |
| 11 |
|
11 |
| 0 |
|
3 |
| 3 |
|
10 |
| 3 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 13 |
|
15 |
| 5 |
|
8 |
| 21 |
|
29 |
| 3 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| PSV II | TOP Oss | |
|---|---|---|
| 15 |
|
11 |
| 6 |
|
3 |
| 6 |
|
7 |
| 3 |
|
1 |
| 13 |
|
7 |
| 2 |
|
4 |
| 1 |
|
0 |
| PSV II | TOP Oss | |
|---|---|---|
| 541 |
|
334 |
| 468 (%86) |
|
260 (%77) |
| 23 (%47) |
|
32 (%52) |
| 6 (%35) |
|
4 (%19) |
| 12 |
|
7 |
| PSV II | TOP Oss | |
|---|---|---|
| 23 |
|
12 |
| 6 |
|
12 |
| 24 |
|
15 |
| 3 |
|
4 |
| PSV II | TOP Oss | |
|---|---|---|
| 51 (%50) |
|
51 (%50) |
| 7 (%77) |
|
5 (%26) |
| 118 |
|
135 |
| PSV II | TOP Oss | |
|---|---|---|
| %56 |
|
%44 |
| 0.41 |
|
0.24 |
| 8 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| 265 (%88) |
|
122 (%76) |
| 5 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 3 |
|
4 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 8 |
|
8 |
| 3 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| PSV II | TOP Oss | |
|---|---|---|
| 8 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| 3 |
|
2 |
| 3 |
|
1 |
| 6 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| PSV II | TOP Oss | |
|---|---|---|
| 300 |
|
160 |
| 265 (%88) |
|
122 (%76) |
| 12 (%41) |
|
25 (%52) |
| 4 (%33) |
|
2 (%22) |
| 5 |
|
2 |
| PSV II | TOP Oss | |
|---|---|---|
| 9 |
|
5 |
| 3 |
|
10 |
| 10 |
|
11 |
| 0 |
|
2 |
| PSV II | TOP Oss | |
|---|---|---|
| 23 (%50) |
|
23 (%50) |
| 5 (%83) |
|
1 (%12) |
| 55 |
|
63 |
| PSV II | TOP Oss | |
|---|---|---|
| %49 |
|
%51 |
| 1.30 |
|
0.61 |
| 7 |
|
8 |
| 4 |
|
3 |
| 202 (%83) |
|
138 (%79) |
| 6 |
|
6 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
6 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 5 |
|
7 |
| 2 |
|
4 |
| 3 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| PSV II | TOP Oss | |
|---|---|---|
| 7 |
|
8 |
| 4 |
|
3 |
| 3 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
5 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| PSV II | TOP Oss | |
|---|---|---|
| 241 |
|
174 |
| 202 (%83) |
|
138 (%79) |
| 11 (%57) |
|
7 (%53) |
| 2 (%40) |
|
2 (%16) |
| 7 |
|
5 |
| PSV II | TOP Oss | |
|---|---|---|
| 14 |
|
7 |
| 3 |
|
2 |
| 14 |
|
4 |
| 3 |
|
2 |
| PSV II | TOP Oss | |
|---|---|---|
| 28 (%50) |
|
28 (%50) |
| 2 (%66) |
|
4 (%36) |
| 63 |
|
72 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
PSV II
|
2
|
0
|
3
|
TOP Oss
|
1
|
0
|
3
|
TOP Oss
|
1
|
0
|
3
|
PSV II
|
2
|
0
|
2
|
PSV II
|
1
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
8.90
|
PSV II
|
8.10
|
PSV II
|
8.10
|
PSV II
|
8.00
|
PSV II
|
7.80
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
PSV II
|
0
|
5
|
PSV II
|
1
|
4
|
TOP Oss
|
0
|
2
|
PSV II
|
0
|
1
|
PSV II
|
1
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PSV II
|
89
|
95%
|
93
|
PSV II
|
58
|
86%
|
67
|
PSV II
|
55
|
91%
|
60
|
PSV II
|
48
|
92%
|
52
|
PSV II
|
46
|
85%
|
54
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PSV II
|
3
|
60%
|
5
|
PSV II
|
1
|
20%
|
5
|
TOP Oss
|
2
|
40%
|
5
|
TOP Oss
|
1
|
25%
|
4
|
PSV II
|
2
|
66%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PSV II
|
10
|
41%
|
24
|
TOP Oss
|
12
|
60%
|
20
|
TOP Oss
|
3
|
30%
|
10
|
PSV II
|
5
|
71%
|
7
|
TOP Oss
|
5
|
71%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
TOP Oss
|
2
|
40%
|
5
|
TOP Oss
|
1
|
25%
|
4
|
TOP Oss
|
0
|
0%
|
3
|
PSV II
|
1
|
50%
|
2
|
PSV II
|
2
|
100%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PSV II
|
9
|
56%
|
16
|
PSV II
|
8
|
61%
|
13
|
PSV II
|
4
|
36%
|
11
|
TOP Oss
|
9
|
81%
|
11
|
TOP Oss
|
6
|
60%
|
10
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
9
|
PSV II
|
4
|
TOP Oss
|
4
|
PSV II
|
3
|
TOP Oss
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
1
|
PSV II
|
1
|
PSV II
|
1
|
TOP Oss
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
TOP Oss
|
5
|
PSV II
|
2
|
TOP Oss
|
2
|
TOP Oss
|
2
|
PSV II
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
6
|
PSV II
|
3
|
TOP Oss
|
3
|
PSV II
|
2
|
PSV II
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
16
|
PSV II
|
16
|
PSV II
|
15
|
TOP Oss
|
15
|
TOP Oss
|
14
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
3
|
TOP Oss
|
3
|
PSV II
|
2
|
PSV II
|
1
|
PSV II
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
TOP Oss
|
2
|
TOP Oss
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
2
|
PSV II
|
2
|
PSV II
|
2
|
TOP Oss
|
2
|
TOP Oss
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
3
|
PSV II
|
2
|
PSV II
|
2
|
TOP Oss
|
2
|
PSV II
|
1
|
PSV II
TOP Oss
PSV II
TOP Oss
PSV II
TOP Oss
PSV II
TOP Oss
PSV II
TOP Oss
PSV II
TOP Oss
PSV II
TOP Oss
PSV II
TOP Oss
PSV II
TOP Oss
PSV II
TOP Oss
Hollanda - Eerste Divisie - 22. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
38 | 29 | 2 | 7 | 90 - 37 | 53 | 89 |
G G M G G
|
||
|
2
|
38 | 23 | 9 | 6 | 75 - 48 | 27 | 78 |
M B B M G
|
||
|
3
|
38 | 20 | 8 | 10 | 59 - 42 | 17 | 68 |
G G G G G
|
||
|
4
|
38 | 18 | 9 | 11 | 74 - 58 | 16 | 63 |
B G B G M
|
||
|
5
|
38 | 18 | 4 | 16 | 78 - 63 | 15 | 58 |
G M M G M
|
||
|
6
|
38 | 16 | 10 | 12 | 71 - 59 | 12 | 58 |
G B G M G
|
||
|
7
|
38 | 17 | 5 | 16 | 66 - 64 | 2 | 56 |
M G G M M
|
||
|
8
|
38 | 14 | 13 | 11 | 59 - 54 | 5 | 55 |
G M G B M
|
||
|
9
|
38 | 14 | 9 | 15 | 65 - 69 | -4 | 51 |
G B M B M
|
||
|
10
|
38 | 12 | 11 | 15 | 48 - 56 | -8 | 47 |
M B G M M
|
||
|
11
|
38 | 14 | 5 | 19 | 51 - 69 | -18 | 47 |
B M M M G
|
||
|
12
|
38 | 12 | 10 | 16 | 58 - 62 | -4 | 46 |
M M G B G
|
||
|
13
|
38 | 13 | 6 | 19 | 50 - 58 | -8 | 45 |
G M B M G
|
||
|
14
|
38 | 12 | 9 | 17 | 58 - 72 | -14 | 45 |
B G M B G
|
||
|
15
|
38 | 15 | 11 | 12 | 64 - 55 | 9 | 44 |
B G G B M
|
||
|
16
|
38 | 11 | 11 | 16 | 54 - 64 | -10 | 44 |
M G G G G
|
||
|
17
|
38 | 12 | 4 | 22 | 61 - 76 | -15 | 40 |
G M M M G
|
||
|
18
|
38 | 10 | 9 | 19 | 42 - 62 | -20 | 39 |
M B B G M
|
||
|
19
|
38 | 9 | 11 | 18 | 41 - 73 | -32 | 38 |
M M B B M
|
||
|
20
|
38 | 9 | 8 | 21 | 50 - 73 | -23 | 35 |
M M M G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 15 | 1 | 3 | 49 - 18 | 31 | 46 |
G G G G G
|
||
|
2
|
19 | 13 | 5 | 1 | 42 - 21 | 21 | 44 |
G B M B G
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 25 - 16 | 9 | 34 |
B M G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 3 | 6 | 43 - 25 | 18 | 33 |
G B G M G
|
||
|
5
|
19 | 10 | 3 | 6 | 40 - 29 | 11 | 33 |
M G M G G
|
||
|
6
|
19 | 9 | 4 | 6 | 37 - 28 | 9 | 31 |
G G M G G
|
||
|
7
|
19 | 8 | 6 | 5 | 35 - 27 | 8 | 30 |
B G B B M
|
||
|
8
|
19 | 9 | 3 | 7 | 32 - 25 | 7 | 30 |
B M M G M
|
||
|
9
|
19 | 9 | 3 | 7 | 33 - 30 | 3 | 30 |
G G B M G
|
||
|
10
|
19 | 8 | 5 | 6 | 36 - 30 | 6 | 29 |
M B M G G
|
||
|
11
|
19 | 8 | 5 | 6 | 37 - 33 | 4 | 29 |
M G G M G
|
||
|
12
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 28 | 3 | 29 |
M B M B G
|
||
|
13
|
19 | 7 | 6 | 6 | 33 - 28 | 5 | 27 |
G M B G B
|
||
|
14
|
19 | 8 | 2 | 9 | 26 - 26 | 0 | 26 |
M M G B G
|
||
|
15
|
19 | 6 | 5 | 8 | 24 - 25 | -1 | 23 |
B B M G M
|
||
|
16
|
19 | 6 | 5 | 8 | 26 - 35 | -9 | 23 |
G M M B M
|
||
|
17
|
19 | 6 | 3 | 10 | 31 - 34 | -3 | 21 |
M M G G G
|
||
|
18
|
19 | 5 | 5 | 9 | 28 - 32 | -4 | 20 |
G G M M M
|
||
|
19
|
19 | 4 | 7 | 8 | 26 - 28 | -2 | 19 |
M M B M B
|
||
|
20
|
19 | 4 | 2 | 13 | 26 - 36 | -10 | 14 |
M B G M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 14 | 1 | 4 | 41 - 19 | 22 | 43 |
M G G M G
|
||
|
2
|
19 | 10 | 6 | 3 | 33 - 26 | 7 | 36 |
B B G G M
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 34 - 26 | 8 | 34 |
G G G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 4 | 5 | 33 - 27 | 6 | 34 |
G G M B M
|
||
|
5
|
19 | 8 | 6 | 5 | 34 - 29 | 5 | 30 |
B G B B M
|
||
|
6
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 27 | 4 | 29 |
G G G G M
|
||
|
7
|
19 | 7 | 6 | 6 | 34 - 31 | 3 | 27 |
G B G B M
|
||
|
8
|
19 | 8 | 2 | 9 | 35 - 40 | -5 | 26 |
M M G M M
|
||
|
9
|
19 | 8 | 2 | 9 | 34 - 39 | -5 | 26 |
G M M G M
|
||
|
10
|
19 | 8 | 1 | 10 | 35 - 38 | -3 | 25 |
M G G M M
|
||
|
11
|
19 | 6 | 6 | 7 | 24 - 31 | -7 | 24 |
B M M B M
|
||
|
12
|
19 | 5 | 8 | 6 | 23 - 30 | -7 | 23 |
B B M G G
|
||
|
13
|
19 | 6 | 3 | 10 | 30 - 42 | -12 | 21 |
B M G G M
|
||
|
14
|
19 | 5 | 4 | 10 | 24 - 32 | -8 | 19 |
M M B M M
|
||
|
15
|
19 | 4 | 5 | 10 | 21 - 29 | -8 | 17 |
M M M B G
|
||
|
16
|
19 | 5 | 2 | 12 | 18 - 39 | -21 | 17 |
M G M M M
|
||
|
17
|
19 | 4 | 4 | 11 | 22 - 42 | -20 | 16 |
G M B M B
|
||
|
18
|
19 | 4 | 3 | 12 | 22 - 41 | -19 | 15 |
M G M M G
|
||
|
19
|
19 | 3 | 6 | 10 | 15 - 38 | -23 | 15 |
M B B M B
|
||
|
20
|
19 | 2 | 4 | 13 | 11 - 34 | -23 | 10 |
M B M B M
|
Hollanda - Eerste Divisie - 22. Hafta kapsamında oynanan maçta PSV II, TOP Oss karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 09.02.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Goller: Jim Koller (51'), N. Verkooijen (75').
Maçta 7 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (PSV II - TOP Oss): topla oynama %52 - %48, isabetli şut 6 - 3, beklenen gol (xG) 1.71 - 0.84.
Puan durumunda PSV II 7. sırada 56 puanla, TOP Oss 16. sırada 44 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.