YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
TOP Oss - PSV Eindhoven II 1-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (03.10.2025) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 10. Hafta kapsamındadır.
TOP Oss - PSV Eindhoven II 1-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (03.10.2025) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 10. Hafta kapsamındadır.
| TOP Oss | PSV II | |
|---|---|---|
| %37 |
|
%63 |
| 2.76 |
|
0.94 |
| 22 |
|
13 |
| 4 |
|
2 |
| 221 (%73) |
|
453 (%86) |
| 27 |
|
12 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
3 |
| 5 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 21 |
|
17 |
| 5 |
|
10 |
| 41 |
|
15 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| TOP Oss | PSV II | |
|---|---|---|
| 22 |
|
13 |
| 4 |
|
2 |
| 9 |
|
4 |
| 9 |
|
7 |
| 16 |
|
6 |
| 3 |
|
7 |
| 1 |
|
1 |
| TOP Oss | PSV II | |
|---|---|---|
| 299 |
|
524 |
| 221 (%73) |
|
453 (%86) |
| 38 (%55) |
|
29 (%50) |
| 13 (%48) |
|
1 (%11) |
| 10 |
|
9 |
| TOP Oss | PSV II | |
|---|---|---|
| 25 |
|
13 |
| 5 |
|
6 |
| 20 |
|
32 |
| 1 |
|
3 |
| TOP Oss | PSV II | |
|---|---|---|
| 57 (%49) |
|
58 (%50) |
| 4 (%40) |
|
15 (%48) |
| 132 |
|
134 |
| TOP Oss | PSV II | |
|---|---|---|
| %34 |
|
%66 |
| 1.51 |
|
0.44 |
| 10 |
|
7 |
| 2 |
|
0 |
| 95 (%71) |
|
237 (%86) |
| 12 |
|
7 |
| 0 |
|
0 |
| 4 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 12 |
|
9 |
| 2 |
|
4 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| TOP Oss | PSV II | |
|---|---|---|
| 10 |
|
7 |
| 2 |
|
0 |
| 4 |
|
2 |
| 4 |
|
5 |
| 9 |
|
3 |
| 2 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| TOP Oss | PSV II | |
|---|---|---|
| 133 |
|
273 |
| 95 (%71) |
|
237 (%86) |
| 16 (%42) |
|
21 (%46) |
| 4 (%50) |
|
1 (%20) |
| 4 |
|
4 |
| TOP Oss | PSV II | |
|---|---|---|
| 8 |
|
4 |
| 3 |
|
2 |
| 8 |
|
13 |
| 0 |
|
1 |
| TOP Oss | PSV II | |
|---|---|---|
| 27 (%54) |
|
23 (%46) |
| 4 (%66) |
|
4 (%40) |
| 55 |
|
62 |
| TOP Oss | PSV II | |
|---|---|---|
| %40 |
|
%60 |
| 1.25 |
|
0.51 |
| 12 |
|
6 |
| 2 |
|
2 |
| 123 (%74) |
|
213 (%84) |
| 15 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 5 |
|
1 |
| 4 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
8 |
| 3 |
|
6 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| TOP Oss | PSV II | |
|---|---|---|
| 12 |
|
6 |
| 2 |
|
2 |
| 5 |
|
2 |
| 5 |
|
2 |
| 7 |
|
3 |
| 1 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| TOP Oss | PSV II | |
|---|---|---|
| 166 |
|
251 |
| 123 (%74) |
|
213 (%84) |
| 22 (%70) |
|
8 (%66) |
| 9 (%47) |
|
0 (%0) |
| 6 |
|
5 |
| TOP Oss | PSV II | |
|---|---|---|
| 17 |
|
9 |
| 2 |
|
4 |
| 12 |
|
19 |
| 1 |
|
2 |
| TOP Oss | PSV II | |
|---|---|---|
| 30 (%46) |
|
35 (%53) |
| 0 (%0) |
|
11 (%52) |
| 77 |
|
72 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
TOP Oss
|
0
|
0
|
4
|
TOP Oss
|
1
|
1
|
3
|
TOP Oss
|
1
|
0
|
3
|
TOP Oss
|
1
|
0
|
3
|
PSV II
|
0
|
0
|
3
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
8.10
|
TOP Oss
|
7.80
|
TOP Oss
|
7.40
|
TOP Oss
|
7.30
|
TOP Oss
|
7.30
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
TOP Oss
|
0
|
3
|
TOP Oss
|
0
|
3
|
PSV II
|
0
|
3
|
TOP Oss
|
0
|
2
|
TOP Oss
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PSV II
|
82
|
89%
|
92
|
PSV II
|
72
|
88%
|
81
|
PSV II
|
45
|
97%
|
46
|
PSV II
|
38
|
84%
|
45
|
PSV II
|
38
|
88%
|
43
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
TOP Oss
|
4
|
100%
|
4
|
TOP Oss
|
0
|
0%
|
3
|
TOP Oss
|
2
|
66%
|
3
|
TOP Oss
|
1
|
33%
|
3
|
TOP Oss
|
2
|
66%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
TOP Oss
|
13
|
48%
|
27
|
PSV II
|
6
|
37%
|
16
|
TOP Oss
|
7
|
50%
|
14
|
PSV II
|
3
|
30%
|
10
|
PSV II
|
6
|
60%
|
10
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PSV II
|
6
|
42%
|
14
|
PSV II
|
3
|
37%
|
8
|
PSV II
|
3
|
100%
|
3
|
TOP Oss
|
0
|
0%
|
2
|
TOP Oss
|
2
|
100%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PSV II
|
11
|
45%
|
24
|
TOP Oss
|
12
|
60%
|
20
|
TOP Oss
|
10
|
52%
|
19
|
TOP Oss
|
13
|
76%
|
17
|
PSV II
|
3
|
21%
|
14
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
8
|
PSV II
|
6
|
TOP Oss
|
5
|
TOP Oss
|
5
|
PSV II
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
TOP Oss
|
2
|
TOP Oss
|
2
|
PSV II
|
2
|
PSV II
|
2
|
TOP Oss
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
TOP Oss
|
2
|
PSV II
|
2
|
PSV II
|
2
|
TOP Oss
|
1
|
TOP Oss
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
TOP Oss
|
9
|
TOP Oss
|
7
|
TOP Oss
|
4
|
PSV II
|
3
|
TOP Oss
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
22
|
PSV II
|
17
|
TOP Oss
|
15
|
TOP Oss
|
15
|
TOP Oss
|
15
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
4
|
PSV II
|
3
|
TOP Oss
|
2
|
TOP Oss
|
2
|
TOP Oss
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
TOP Oss
|
5
|
TOP Oss
|
5
|
TOP Oss
|
4
|
PSV II
|
4
|
TOP Oss
|
3
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
TOP Oss
|
6
|
PSV II
|
5
|
PSV II
|
4
|
PSV II
|
3
|
PSV II
|
3
|
TOP Oss
PSV II
TOP Oss
PSV II
TOP Oss
PSV II
TOP Oss
PSV II
TOP Oss
PSV II
TOP Oss
PSV II
TOP Oss
PSV II
TOP Oss
PSV II
TOP Oss
PSV II
TOP Oss
PSV II
Hollanda - Eerste Divisie - 10. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
38 | 29 | 2 | 7 | 90 - 37 | 53 | 89 |
G G M G G
|
||
|
2
|
38 | 23 | 9 | 6 | 75 - 48 | 27 | 78 |
M B B M G
|
||
|
3
|
38 | 20 | 8 | 10 | 59 - 42 | 17 | 68 |
G G G G G
|
||
|
4
|
38 | 18 | 9 | 11 | 74 - 58 | 16 | 63 |
B G B G M
|
||
|
5
|
38 | 18 | 4 | 16 | 78 - 63 | 15 | 58 |
G M M G M
|
||
|
6
|
38 | 16 | 10 | 12 | 71 - 59 | 12 | 58 |
G B G M G
|
||
|
7
|
38 | 17 | 5 | 16 | 66 - 64 | 2 | 56 |
M G G M M
|
||
|
8
|
38 | 14 | 13 | 11 | 59 - 54 | 5 | 55 |
G M G B M
|
||
|
9
|
38 | 14 | 9 | 15 | 65 - 69 | -4 | 51 |
G B M B M
|
||
|
10
|
38 | 12 | 11 | 15 | 48 - 56 | -8 | 47 |
M B G M M
|
||
|
11
|
38 | 14 | 5 | 19 | 51 - 69 | -18 | 47 |
B M M M G
|
||
|
12
|
38 | 12 | 10 | 16 | 58 - 62 | -4 | 46 |
M M G B G
|
||
|
13
|
38 | 13 | 6 | 19 | 50 - 58 | -8 | 45 |
G M B M G
|
||
|
14
|
38 | 12 | 9 | 17 | 58 - 72 | -14 | 45 |
B G M B G
|
||
|
15
|
38 | 15 | 11 | 12 | 64 - 55 | 9 | 44 |
B G G B M
|
||
|
16
|
38 | 11 | 11 | 16 | 54 - 64 | -10 | 44 |
M G G G G
|
||
|
17
|
38 | 12 | 4 | 22 | 61 - 76 | -15 | 40 |
G M M M G
|
||
|
18
|
38 | 10 | 9 | 19 | 42 - 62 | -20 | 39 |
M B B G M
|
||
|
19
|
38 | 9 | 11 | 18 | 41 - 73 | -32 | 38 |
M M B B M
|
||
|
20
|
38 | 9 | 8 | 21 | 50 - 73 | -23 | 35 |
M M M G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 15 | 1 | 3 | 49 - 18 | 31 | 46 |
G G G G G
|
||
|
2
|
19 | 13 | 5 | 1 | 42 - 21 | 21 | 44 |
G B M B G
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 25 - 16 | 9 | 34 |
B M G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 3 | 6 | 43 - 25 | 18 | 33 |
G B G M G
|
||
|
5
|
19 | 10 | 3 | 6 | 40 - 29 | 11 | 33 |
M G M G G
|
||
|
6
|
19 | 9 | 4 | 6 | 37 - 28 | 9 | 31 |
G G M G G
|
||
|
7
|
19 | 8 | 6 | 5 | 35 - 27 | 8 | 30 |
B G B B M
|
||
|
8
|
19 | 9 | 3 | 7 | 32 - 25 | 7 | 30 |
B M M G M
|
||
|
9
|
19 | 9 | 3 | 7 | 33 - 30 | 3 | 30 |
G G B M G
|
||
|
10
|
19 | 8 | 5 | 6 | 36 - 30 | 6 | 29 |
M B M G G
|
||
|
11
|
19 | 8 | 5 | 6 | 37 - 33 | 4 | 29 |
M G G M G
|
||
|
12
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 28 | 3 | 29 |
M B M B G
|
||
|
13
|
19 | 7 | 6 | 6 | 33 - 28 | 5 | 27 |
G M B G B
|
||
|
14
|
19 | 8 | 2 | 9 | 26 - 26 | 0 | 26 |
M M G B G
|
||
|
15
|
19 | 6 | 5 | 8 | 24 - 25 | -1 | 23 |
B B M G M
|
||
|
16
|
19 | 6 | 5 | 8 | 26 - 35 | -9 | 23 |
G M M B M
|
||
|
17
|
19 | 6 | 3 | 10 | 31 - 34 | -3 | 21 |
M M G G G
|
||
|
18
|
19 | 5 | 5 | 9 | 28 - 32 | -4 | 20 |
G G M M M
|
||
|
19
|
19 | 4 | 7 | 8 | 26 - 28 | -2 | 19 |
M M B M B
|
||
|
20
|
19 | 4 | 2 | 13 | 26 - 36 | -10 | 14 |
M B G M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 14 | 1 | 4 | 41 - 19 | 22 | 43 |
M G G M G
|
||
|
2
|
19 | 10 | 6 | 3 | 33 - 26 | 7 | 36 |
B B G G M
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 34 - 26 | 8 | 34 |
G G G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 4 | 5 | 33 - 27 | 6 | 34 |
G G M B M
|
||
|
5
|
19 | 8 | 6 | 5 | 34 - 29 | 5 | 30 |
B G B B M
|
||
|
6
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 27 | 4 | 29 |
G G G G M
|
||
|
7
|
19 | 7 | 6 | 6 | 34 - 31 | 3 | 27 |
G B G B M
|
||
|
8
|
19 | 8 | 2 | 9 | 35 - 40 | -5 | 26 |
M M G M M
|
||
|
9
|
19 | 8 | 2 | 9 | 34 - 39 | -5 | 26 |
G M M G M
|
||
|
10
|
19 | 8 | 1 | 10 | 35 - 38 | -3 | 25 |
M G G M M
|
||
|
11
|
19 | 6 | 6 | 7 | 24 - 31 | -7 | 24 |
B M M B M
|
||
|
12
|
19 | 5 | 8 | 6 | 23 - 30 | -7 | 23 |
B B M G G
|
||
|
13
|
19 | 6 | 3 | 10 | 30 - 42 | -12 | 21 |
B M G G M
|
||
|
14
|
19 | 5 | 4 | 10 | 24 - 32 | -8 | 19 |
M M B M M
|
||
|
15
|
19 | 4 | 5 | 10 | 21 - 29 | -8 | 17 |
M M M B G
|
||
|
16
|
19 | 5 | 2 | 12 | 18 - 39 | -21 | 17 |
M G M M M
|
||
|
17
|
19 | 4 | 4 | 11 | 22 - 42 | -20 | 16 |
G M B M B
|
||
|
18
|
19 | 4 | 3 | 12 | 22 - 41 | -19 | 15 |
M G M M G
|
||
|
19
|
19 | 3 | 6 | 10 | 15 - 38 | -23 | 15 |
M B B M B
|
||
|
20
|
19 | 2 | 4 | 13 | 11 - 34 | -23 | 10 |
M B M B M
|
Hollanda - Eerste Divisie - 10. Hafta kapsamında oynanan maçta TOP Oss ile PSV II 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma 03.10.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.
Goller: Mert Erkan (44'), Tay Abed (90+1').
Maçta 6 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (TOP Oss - PSV II): topla oynama %37 - %63, isabetli şut 4 - 2, beklenen gol (xG) 2.76 - 0.94.
Puan durumunda TOP Oss 16. sırada 44 puanla, PSV II 7. sırada 56 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.