YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
PSV Eindhoven II - FC Utrecht II 3-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (21.11.2025) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 16. Hafta kapsamındadır.
PSV Eindhoven II - FC Utrecht II 3-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (21.11.2025) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 16. Hafta kapsamındadır.
Utrecht II Deplasman Form Durumu
| PSV II | Utrecht II | |
|---|---|---|
| %51 |
|
%49 |
| 1.36 |
|
2.79 |
| 10 |
|
22 |
| 5 |
|
10 |
| 354 (%82) |
|
268 (%78) |
| 12 |
|
13 |
| 2 |
|
1 |
| 4 |
|
6 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 24 |
|
16 |
| 9 |
|
4 |
| 18 |
|
28 |
| 4 |
|
5 |
| 1 |
|
3 |
| PSV II | Utrecht II | |
|---|---|---|
| 10 |
|
22 |
| 5 |
|
10 |
| 3 |
|
7 |
| 2 |
|
5 |
| 6 |
|
16 |
| 4 |
|
6 |
| 0 |
|
1 |
| PSV II | Utrecht II | |
|---|---|---|
| 430 |
|
343 |
| 354 (%82) |
|
268 (%78) |
| 23 (%46) |
|
31 (%52) |
| 5 (%29) |
|
4 (%26) |
| 6 |
|
13 |
| PSV II | Utrecht II | |
|---|---|---|
| 11 |
|
14 |
| 12 |
|
7 |
| 26 |
|
20 |
| 7 |
|
2 |
| PSV II | Utrecht II | |
|---|---|---|
| 38 (%45) |
|
46 (%54) |
| 5 (%33) |
|
8 (%66) |
| 116 |
|
120 |
| PSV II | Utrecht II | |
|---|---|---|
| %51 |
|
%49 |
| 0.94 |
|
0.82 |
| 6 |
|
9 |
| 3 |
|
1 |
| 193 (%86) |
|
160 (%82) |
| 6 |
|
5 |
| 2 |
|
0 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
7 |
| 6 |
|
2 |
| 3 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| PSV II | Utrecht II | |
|---|---|---|
| 6 |
|
9 |
| 3 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
3 |
| 3 |
|
4 |
| 3 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| PSV II | Utrecht II | |
|---|---|---|
| 223 |
|
194 |
| 193 (%86) |
|
160 (%82) |
| 11 (%40) |
|
26 (%55) |
| 3 (%42) |
|
1 (%16) |
| 4 |
|
4 |
| PSV II | Utrecht II | |
|---|---|---|
| 8 |
|
8 |
| 10 |
|
3 |
| 10 |
|
5 |
| 1 |
|
1 |
| PSV II | Utrecht II | |
|---|---|---|
| 16 (%47) |
|
18 (%52) |
| 0 (%0) |
|
3 (%60) |
| 50 |
|
56 |
| PSV II | Utrecht II | |
|---|---|---|
| %51 |
|
%49 |
| 0.42 |
|
1.98 |
| 5 |
|
15 |
| 2 |
|
9 |
| 163 (%78) |
|
106 (%71) |
| 6 |
|
8 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
4 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 17 |
|
9 |
| 3 |
|
2 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| PSV II | Utrecht II | |
|---|---|---|
| 5 |
|
15 |
| 2 |
|
9 |
| 2 |
|
5 |
| 1 |
|
2 |
| 3 |
|
12 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| PSV II | Utrecht II | |
|---|---|---|
| 207 |
|
149 |
| 163 (%78) |
|
106 (%71) |
| 12 (%52) |
|
5 (%41) |
| 2 (%20) |
|
3 (%33) |
| 2 |
|
9 |
| PSV II | Utrecht II | |
|---|---|---|
| 3 |
|
6 |
| 2 |
|
4 |
| 16 |
|
15 |
| 6 |
|
1 |
| PSV II | Utrecht II | |
|---|---|---|
| 22 (%44) |
|
28 (%56) |
| 5 (%50) |
|
5 (%71) |
| 66 |
|
64 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Utrecht II
|
2
|
2
|
5
|
Utrecht II
|
2
|
0
|
4
|
Utrecht II
|
1
|
0
|
4
|
Utrecht II
|
2
|
0
|
3
|
PSV II
|
0
|
0
|
3
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Utrecht II
|
8.80
|
PSV II
|
8.60
|
Utrecht II
|
8.20
|
PSV II
|
7.70
|
Utrecht II
|
7.70
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Utrecht II
|
1
|
6
|
PSV II
|
1
|
3
|
Utrecht II
|
0
|
3
|
Utrecht II
|
0
|
2
|
PSV II
|
1
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PSV II
|
62
|
93%
|
66
|
PSV II
|
53
|
84%
|
63
|
Utrecht II
|
50
|
96%
|
52
|
Utrecht II
|
37
|
82%
|
45
|
PSV II
|
31
|
67%
|
46
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PSV II
|
3
|
50%
|
6
|
Utrecht II
|
1
|
20%
|
5
|
PSV II
|
0
|
0%
|
4
|
Utrecht II
|
1
|
25%
|
4
|
Utrecht II
|
0
|
0%
|
4
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PSV II
|
11
|
47%
|
23
|
Utrecht II
|
12
|
52%
|
23
|
Utrecht II
|
3
|
33%
|
9
|
PSV II
|
2
|
33%
|
6
|
PSV II
|
4
|
80%
|
5
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
PSV II
|
1
|
33%
|
3
|
PSV II
|
1
|
33%
|
3
|
Utrecht II
|
2
|
66%
|
3
|
Utrecht II
|
3
|
100%
|
3
|
PSV II
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Utrecht II
|
4
|
36%
|
11
|
Utrecht II
|
5
|
45%
|
11
|
Utrecht II
|
4
|
44%
|
9
|
Utrecht II
|
4
|
44%
|
9
|
PSV II
|
5
|
62%
|
8
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
6
|
PSV II
|
6
|
PSV II
|
4
|
Utrecht II
|
4
|
Utrecht II
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Utrecht II
|
2
|
PSV II
|
1
|
PSV II
|
1
|
Utrecht II
|
1
|
Utrecht II
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
4
|
PSV II
|
3
|
Utrecht II
|
3
|
PSV II
|
2
|
PSV II
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
3
|
Utrecht II
|
3
|
Utrecht II
|
2
|
Utrecht II
|
2
|
PSV II
|
1
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
19
|
PSV II
|
16
|
Utrecht II
|
16
|
Utrecht II
|
14
|
Utrecht II
|
13
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Utrecht II
|
2
|
Utrecht II
|
2
|
Utrecht II
|
2
|
PSV II
|
1
|
PSV II
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
1
|
PSV II
|
1
|
Utrecht II
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
PSV II
|
3
|
Utrecht II
|
3
|
Utrecht II
|
3
|
PSV II
|
2
|
Utrecht II
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Utrecht II
|
3
|
Utrecht II
|
3
|
PSV II
|
2
|
PSV II
|
2
|
PSV II
|
2
|
PSV II
Utrecht II
PSV II
Utrecht II
PSV II
Utrecht II
PSV II
Utrecht II
PSV II
Utrecht II
PSV II
Utrecht II
PSV II
Utrecht II
PSV II
Utrecht II
PSV II
Utrecht II
PSV II
Utrecht II
Hollanda - Eerste Divisie - 16. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
38 | 29 | 2 | 7 | 90 - 37 | 53 | 89 |
G G M G G
|
||
|
2
|
38 | 23 | 9 | 6 | 75 - 48 | 27 | 78 |
M B B M G
|
||
|
3
|
38 | 20 | 8 | 10 | 59 - 42 | 17 | 68 |
G G G G G
|
||
|
4
|
38 | 18 | 9 | 11 | 74 - 58 | 16 | 63 |
B G B G M
|
||
|
5
|
38 | 18 | 4 | 16 | 78 - 63 | 15 | 58 |
G M M G M
|
||
|
6
|
38 | 16 | 10 | 12 | 71 - 59 | 12 | 58 |
G B G M G
|
||
|
7
|
38 | 17 | 5 | 16 | 66 - 64 | 2 | 56 |
M G G M M
|
||
|
8
|
38 | 14 | 13 | 11 | 59 - 54 | 5 | 55 |
G M G B M
|
||
|
9
|
38 | 14 | 9 | 15 | 65 - 69 | -4 | 51 |
G B M B M
|
||
|
10
|
38 | 12 | 11 | 15 | 48 - 56 | -8 | 47 |
M B G M M
|
||
|
11
|
38 | 14 | 5 | 19 | 51 - 69 | -18 | 47 |
B M M M G
|
||
|
12
|
38 | 12 | 10 | 16 | 58 - 62 | -4 | 46 |
M M G B G
|
||
|
13
|
38 | 13 | 6 | 19 | 50 - 58 | -8 | 45 |
G M B M G
|
||
|
14
|
38 | 12 | 9 | 17 | 58 - 72 | -14 | 45 |
B G M B G
|
||
|
15
|
38 | 15 | 11 | 12 | 64 - 55 | 9 | 44 |
B G G B M
|
||
|
16
|
38 | 11 | 11 | 16 | 54 - 64 | -10 | 44 |
M G G G G
|
||
|
17
|
38 | 12 | 4 | 22 | 61 - 76 | -15 | 40 |
G M M M G
|
||
|
18
|
38 | 10 | 9 | 19 | 42 - 62 | -20 | 39 |
M B B G M
|
||
|
19
|
38 | 9 | 11 | 18 | 41 - 73 | -32 | 38 |
M M B B M
|
||
|
20
|
38 | 9 | 8 | 21 | 50 - 73 | -23 | 35 |
M M M G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 15 | 1 | 3 | 49 - 18 | 31 | 46 |
G G G G G
|
||
|
2
|
19 | 13 | 5 | 1 | 42 - 21 | 21 | 44 |
G B M B G
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 25 - 16 | 9 | 34 |
B M G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 3 | 6 | 43 - 25 | 18 | 33 |
G B G M G
|
||
|
5
|
19 | 10 | 3 | 6 | 40 - 29 | 11 | 33 |
M G M G G
|
||
|
6
|
19 | 9 | 4 | 6 | 37 - 28 | 9 | 31 |
G G M G G
|
||
|
7
|
19 | 8 | 6 | 5 | 35 - 27 | 8 | 30 |
B G B B M
|
||
|
8
|
19 | 9 | 3 | 7 | 32 - 25 | 7 | 30 |
B M M G M
|
||
|
9
|
19 | 9 | 3 | 7 | 33 - 30 | 3 | 30 |
G G B M G
|
||
|
10
|
19 | 8 | 5 | 6 | 36 - 30 | 6 | 29 |
M B M G G
|
||
|
11
|
19 | 8 | 5 | 6 | 37 - 33 | 4 | 29 |
M G G M G
|
||
|
12
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 28 | 3 | 29 |
M B M B G
|
||
|
13
|
19 | 7 | 6 | 6 | 33 - 28 | 5 | 27 |
G M B G B
|
||
|
14
|
19 | 8 | 2 | 9 | 26 - 26 | 0 | 26 |
M M G B G
|
||
|
15
|
19 | 6 | 5 | 8 | 24 - 25 | -1 | 23 |
B B M G M
|
||
|
16
|
19 | 6 | 5 | 8 | 26 - 35 | -9 | 23 |
G M M B M
|
||
|
17
|
19 | 6 | 3 | 10 | 31 - 34 | -3 | 21 |
M M G G G
|
||
|
18
|
19 | 5 | 5 | 9 | 28 - 32 | -4 | 20 |
G G M M M
|
||
|
19
|
19 | 4 | 7 | 8 | 26 - 28 | -2 | 19 |
M M B M B
|
||
|
20
|
19 | 4 | 2 | 13 | 26 - 36 | -10 | 14 |
M B G M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 14 | 1 | 4 | 41 - 19 | 22 | 43 |
M G G M G
|
||
|
2
|
19 | 10 | 6 | 3 | 33 - 26 | 7 | 36 |
B B G G M
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 34 - 26 | 8 | 34 |
G G G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 4 | 5 | 33 - 27 | 6 | 34 |
G G M B M
|
||
|
5
|
19 | 8 | 6 | 5 | 34 - 29 | 5 | 30 |
B G B B M
|
||
|
6
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 27 | 4 | 29 |
G G G G M
|
||
|
7
|
19 | 7 | 6 | 6 | 34 - 31 | 3 | 27 |
G B G B M
|
||
|
8
|
19 | 8 | 2 | 9 | 35 - 40 | -5 | 26 |
M M G M M
|
||
|
9
|
19 | 8 | 2 | 9 | 34 - 39 | -5 | 26 |
G M M G M
|
||
|
10
|
19 | 8 | 1 | 10 | 35 - 38 | -3 | 25 |
M G G M M
|
||
|
11
|
19 | 6 | 6 | 7 | 24 - 31 | -7 | 24 |
B M M B M
|
||
|
12
|
19 | 5 | 8 | 6 | 23 - 30 | -7 | 23 |
B B M G G
|
||
|
13
|
19 | 6 | 3 | 10 | 30 - 42 | -12 | 21 |
B M G G M
|
||
|
14
|
19 | 5 | 4 | 10 | 24 - 32 | -8 | 19 |
M M B M M
|
||
|
15
|
19 | 4 | 5 | 10 | 21 - 29 | -8 | 17 |
M M M B G
|
||
|
16
|
19 | 5 | 2 | 12 | 18 - 39 | -21 | 17 |
M G M M M
|
||
|
17
|
19 | 4 | 4 | 11 | 22 - 42 | -20 | 16 |
G M B M B
|
||
|
18
|
19 | 4 | 3 | 12 | 22 - 41 | -19 | 15 |
M G M M G
|
||
|
19
|
19 | 3 | 6 | 10 | 15 - 38 | -23 | 15 |
M B B M B
|
||
|
20
|
19 | 2 | 4 | 13 | 11 - 34 | -23 | 10 |
M B M B M
|
Hollanda - Eerste Divisie - 16. Hafta kapsamında oynanan maçta PSV II ile Utrecht II 3-3 berabere kaldı. Karşılaşma 21.11.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 2-0 tamamlanmıştı.
Goller: N. Verkooijen (12'), N. Verkooijen (33'), R. v. Duiven (46'), Noah Ohio (56'), Noah Ohio (61'), N. Viereck (90').
Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (PSV II - Utrecht II): topla oynama %51 - %49, isabetli şut 5 - 10, beklenen gol (xG) 1.36 - 2.79.
Puan durumunda PSV II 7. sırada 56 puanla, Utrecht II 12. sırada 46 puanla yer alıyor.