YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Heart of Midlothian F.C. - Aberdeen F.C. 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (04.08.2025) Bu karşılaşma İskoçya - Premiership - 1. Hafta kapsamındadır.
Heart of Midlothian F.C. - Aberdeen F.C. 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (04.08.2025) Bu karşılaşma İskoçya - Premiership - 1. Hafta kapsamındadır.
Hearts İç Saha Form Durumu
Aberdeen Deplasman Form Durumu
| Hearts | Aberdeen | |
|---|---|---|
| %48 |
|
%52 |
| 1.15 |
|
1.68 |
| 13 |
|
11 |
| 3 |
|
1 |
| 271 (%72) |
|
302 (%74) |
| 19 |
|
18 |
| 3 |
|
0 |
| 3 |
|
3 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 27 |
|
27 |
| 5 |
|
12 |
| 27 |
|
18 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
3 |
| Hearts | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 13 |
|
11 |
| 3 |
|
1 |
| 7 |
|
5 |
| 3 |
|
5 |
| 10 |
|
8 |
| 3 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| Hearts | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 373 |
|
404 |
| 271 (%72) |
|
302 (%74) |
| 29 (%42) |
|
26 (%44) |
| 4 (%19) |
|
5 (%38) |
| 5 |
|
5 |
| Hearts | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 22 |
|
17 |
| 15 |
|
4 |
| 22 |
|
37 |
| 1 |
|
2 |
| Hearts | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 83 (%52) |
|
75 (%47) |
| 13 (%52) |
|
13 (%48) |
| 170 |
|
168 |
| Hearts | Aberdeen | |
|---|---|---|
| %53 |
|
%47 |
| 0.73 |
|
0.38 |
| 8 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 165 (%77) |
|
134 (%69) |
| 8 |
|
9 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 14 |
|
18 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Hearts | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 8 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 6 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
1 |
| Hearts | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 214 |
|
193 |
| 165 (%77) |
|
134 (%69) |
| 28 (%51) |
|
11 (%22) |
| 2 (%18) |
|
2 (%40) |
| Hearts | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 13 |
|
8 |
| 10 |
|
3 |
| 5 |
|
22 |
| Hearts | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 41 (%57) |
|
30 (%42) |
| 3 (%50) |
|
8 (%53) |
| 85 |
|
94 |
| Hearts | Aberdeen | |
|---|---|---|
| %44 |
|
%56 |
| 0.42 |
|
1.30 |
| 13 |
|
11 |
| 3 |
|
1 |
| 271 (%72) |
|
302 (%74) |
| 19 |
|
18 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
3 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 27 |
|
27 |
| 5 |
|
12 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
3 |
| Hearts | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 13 |
|
11 |
| 3 |
|
1 |
| 4 |
|
3 |
| 3 |
|
5 |
| 10 |
|
8 |
| 3 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Hearts | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 373 |
|
404 |
| 271 (%72) |
|
302 (%74) |
| 1 (%7) |
|
15 (%136) |
| 2 (%20) |
|
3 (%37) |
| 5 |
|
5 |
| Hearts | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 9 |
|
9 |
| 5 |
|
1 |
| 17 |
|
15 |
| 1 |
|
2 |
| Hearts | Aberdeen | |
|---|---|---|
| 42 (%48) |
|
45 (%51) |
| 10 (%52) |
|
5 (%41) |
| 85 |
|
74 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Aberdeen
|
0
|
0
|
4
|
Hearts
|
0
|
0
|
3
|
Hearts
|
1
|
0
|
2
|
Hearts
|
0
|
0
|
2
|
Aberdeen
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Hearts
|
8.40
|
Hearts
|
7.40
|
Hearts
|
7.20
|
Aberdeen
|
7.20
|
Hearts
|
7.00
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Aberdeen
|
0
|
2
|
Hearts
|
0
|
1
|
Hearts
|
0
|
1
|
Hearts
|
0
|
1
|
Hearts
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Aberdeen
|
50
|
81%
|
61
|
Aberdeen
|
47
|
83%
|
56
|
Hearts
|
43
|
95%
|
45
|
Hearts
|
43
|
91%
|
47
|
Aberdeen
|
36
|
81%
|
44
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Hearts
|
1
|
12%
|
8
|
Aberdeen
|
3
|
42%
|
7
|
Hearts
|
0
|
0%
|
4
|
Hearts
|
1
|
33%
|
3
|
Hearts
|
0
|
0%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Hearts
|
13
|
50%
|
26
|
Aberdeen
|
2
|
15%
|
13
|
Hearts
|
2
|
20%
|
10
|
Aberdeen
|
8
|
80%
|
10
|
Hearts
|
3
|
33%
|
9
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Aberdeen
|
5
|
55%
|
9
|
Hearts
|
4
|
80%
|
5
|
Aberdeen
|
3
|
60%
|
5
|
Aberdeen
|
2
|
50%
|
4
|
Hearts
|
1
|
33%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Hearts
|
10
|
45%
|
22
|
Aberdeen
|
10
|
50%
|
20
|
Hearts
|
9
|
47%
|
19
|
Hearts
|
8
|
44%
|
18
|
Hearts
|
9
|
56%
|
16
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Aberdeen
|
9
|
Aberdeen
|
8
|
Aberdeen
|
5
|
Hearts
|
4
|
Hearts
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Aberdeen
|
2
|
Hearts
|
1
|
Hearts
|
1
|
Hearts
|
1
|
Aberdeen
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Hearts
|
4
|
Hearts
|
3
|
Hearts
|
2
|
Hearts
|
2
|
Aberdeen
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Hearts
|
6
|
Hearts
|
5
|
Aberdeen
|
4
|
Aberdeen
|
3
|
Aberdeen
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Aberdeen
|
30
|
Hearts
|
25
|
Hearts
|
24
|
Aberdeen
|
21
|
Hearts
|
20
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Hearts
|
3
|
Aberdeen
|
2
|
Aberdeen
|
2
|
Hearts
|
1
|
Hearts
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Hearts
|
1
|
Hearts
|
1
|
Hearts
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Hearts
|
4
|
Aberdeen
|
4
|
Hearts
|
3
|
Hearts
|
3
|
Aberdeen
|
3
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Aberdeen
|
4
|
Hearts
|
3
|
Aberdeen
|
3
|
Aberdeen
|
3
|
Hearts
|
2
|
İskoçya - Premiership - 1. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
33 | 21 | 7 | 5 | 58 - 28 | 30 | 70 |
G G B G M
|
||
|
2
|
33 | 19 | 12 | 2 | 66 - 31 | 35 | 69 |
M M M M G
|
||
|
3
|
33 | 21 | 4 | 8 | 59 - 35 | 24 | 67 |
G G G G G
|
||
|
4
|
33 | 14 | 12 | 7 | 52 - 29 | 23 | 54 |
G M B M G
|
||
|
5
|
33 | 13 | 12 | 8 | 51 - 37 | 14 | 51 |
M M G G M
|
||
|
6
|
33 | 13 | 7 | 13 | 45 - 48 | -3 | 46 |
M G M M M
|
||
|
7
|
33 | 9 | 13 | 11 | 45 - 54 | -9 | 40 |
G M M B B
|
||
|
8
|
33 | 9 | 6 | 18 | 33 - 48 | -15 | 33 |
G B G M M
|
||
|
9
|
33 | 8 | 9 | 16 | 34 - 53 | -19 | 33 |
M G G M G
|
||
|
10
|
33 | 7 | 9 | 17 | 27 - 48 | -21 | 30 |
M M M G B
|
||
|
11
|
33 | 6 | 10 | 17 | 37 - 65 | -28 | 28 |
M G G G G
|
||
|
12
|
33 | 1 | 13 | 19 | 35 - 66 | -31 | 16 |
G B M B M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
17 | 13 | 4 | 0 | 32 - 10 | 22 | 43 |
G G
|
||
|
2
|
17 | 11 | 5 | 1 | 36 - 16 | 20 | 38 |
M M
|
||
|
3
|
16 | 12 | 1 | 3 | 34 - 12 | 22 | 37 |
G G G
|
||
|
4
|
17 | 10 | 5 | 2 | 29 - 9 | 20 | 35 |
B M
|
||
|
5
|
16 | 8 | 6 | 2 | 30 - 14 | 16 | 30 |
M M M
|
||
|
6
|
17 | 6 | 6 | 5 | 21 - 22 | -1 | 24 |
G B
|
||
|
7
|
17 | 6 | 5 | 6 | 29 - 26 | 3 | 23 |
G M M
|
||
|
8
|
16 | 6 | 4 | 6 | 24 - 26 | -2 | 22 |
G G G
|
||
|
9
|
16 | 5 | 5 | 6 | 25 - 21 | 4 | 20 |
G G M
|
||
|
10
|
16 | 5 | 5 | 6 | 10 - 16 | -6 | 20 |
M M B
|
||
|
11
|
17 | 5 | 4 | 8 | 22 - 27 | -5 | 19 |
G G
|
||
|
12
|
16 | 1 | 7 | 8 | 21 - 30 | -9 | 10 |
B M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
16 | 8 | 7 | 1 | 30 - 15 | 15 | 31 |
M M G
|
||
|
2
|
17 | 9 | 3 | 5 | 25 - 23 | 2 | 30 |
G G
|
||
|
3
|
16 | 8 | 3 | 5 | 26 - 18 | 8 | 27 |
G B M
|
||
|
4
|
16 | 7 | 2 | 7 | 16 - 22 | -6 | 23 |
M M
|
||
|
5
|
17 | 5 | 6 | 6 | 21 - 23 | -2 | 21 |
G G
|
||
|
6
|
16 | 4 | 7 | 5 | 23 - 20 | 3 | 19 |
G M G
|
||
|
7
|
16 | 3 | 7 | 6 | 24 - 32 | -8 | 16 |
M M B
|
||
|
8
|
17 | 4 | 1 | 12 | 8 - 27 | -19 | 13 |
B M
|
||
|
9
|
17 | 2 | 5 | 10 | 10 - 27 | -17 | 11 |
M M
|
||
|
10
|
17 | 2 | 4 | 11 | 17 - 32 | -15 | 10 |
M G
|
||
|
11
|
16 | 1 | 6 | 9 | 15 - 38 | -23 | 9 |
M G G
|
||
|
12
|
17 | 0 | 6 | 11 | 14 - 36 | -22 | 6 |
G M B
|
İskoçya - Premiership - 1. Hafta kapsamında oynanan maçta Hearts, Aberdeen karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 04.08.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.
Goller: G. Shinnie (11'), S. Findlay (73').
Maçta 5 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Hearts - Aberdeen): topla oynama %48 - %52, isabetli şut 3 - 1, beklenen gol (xG) 1.15 - 1.68.
Puan durumunda Hearts 1. sırada 70 puanla, Aberdeen 8. sırada 33 puanla yer alıyor.