YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Celtic FC - St Mirren F.C. 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (11.04.2026) Bu karşılaşma İskoçya - Premiership - 33. Hafta kapsamındadır.
Celtic FC - St Mirren F.C. 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (11.04.2026) Bu karşılaşma İskoçya - Premiership - 33. Hafta kapsamındadır.
St. Mirren Deplasman Form Durumu
| Celtic | St. Mirren | |
|---|---|---|
| %56 |
|
%44 |
| 0.75 |
|
0.34 |
| 7 |
|
5 |
| 4 |
|
1 |
| 547 (%90) |
|
400 (%86) |
| 12 |
|
14 |
| 2 |
|
5 |
| 3 |
|
7 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 22 |
|
11 |
| 4 |
|
6 |
| 18 |
|
18 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| Celtic | St. Mirren | |
|---|---|---|
| 7 |
|
5 |
| 4 |
|
1 |
| 1 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 3 |
|
4 |
| 4 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Celtic | St. Mirren | |
|---|---|---|
| 602 |
|
464 |
| 547 (%90) |
|
400 (%86) |
| 34 (%62) |
|
33 (%50) |
| 3 (%13) |
|
4 (%28) |
| 5 |
|
4 |
| Celtic | St. Mirren | |
|---|---|---|
| 13 |
|
18 |
| 3 |
|
4 |
| 18 |
|
27 |
| 1 |
|
3 |
| Celtic | St. Mirren | |
|---|---|---|
| 41 (%50) |
|
40 (%49) |
| 3 (%21) |
|
3 (%30) |
| 113 |
|
111 |
| Celtic | St. Mirren | |
|---|---|---|
| %64 |
|
%36 |
| 0.46 |
|
0.28 |
| 6 |
|
4 |
| 4 |
|
1 |
| 330 (%92) |
|
165 (%82) |
| 4 |
|
5 |
| 2 |
|
1 |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 10 |
|
2 |
| 3 |
|
4 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Celtic | St. Mirren | |
|---|---|---|
| 6 |
|
4 |
| 4 |
|
1 |
| 0 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
2 |
| 4 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Celtic | St. Mirren | |
|---|---|---|
| 358 |
|
199 |
| 330 (%92) |
|
165 (%82) |
| 19 (%59) |
|
23 (%50) |
| 2 (%15) |
|
2 (%50) |
| 4 |
|
4 |
| Celtic | St. Mirren | |
|---|---|---|
| 6 |
|
10 |
| 4 |
|
5 |
| 5 |
|
15 |
| 1 |
|
3 |
| Celtic | St. Mirren | |
|---|---|---|
| 19 (%50) |
|
19 (%50) |
| 3 (%50) |
|
2 (%50) |
| 59 |
|
51 |
| Celtic | St. Mirren | |
|---|---|---|
| %49 |
|
%51 |
| 0.29 |
|
0.07 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 214 (%87) |
|
234 (%88) |
| 8 |
|
9 |
| 0 |
|
4 |
| 1 |
|
4 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 12 |
|
9 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Celtic | St. Mirren | |
|---|---|---|
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Celtic | St. Mirren | |
|---|---|---|
| 244 |
|
265 |
| 214 (%87) |
|
234 (%88) |
| 15 (%68) |
|
10 (%52) |
| 1 (%10) |
|
2 (%20) |
| 1 |
|
0 |
| Celtic | St. Mirren | |
|---|---|---|
| 7 |
|
8 |
| 0 |
|
0 |
| 13 |
|
12 |
| 0 |
|
0 |
| Celtic | St. Mirren | |
|---|---|---|
| 22 (%51) |
|
21 (%48) |
| 0 (%0) |
|
1 (%16) |
| 54 |
|
60 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Celtic
|
1
|
0
|
3
|
Celtic
|
1
|
1
|
1
|
Celtic
|
1
|
0
|
1
|
Celtic
|
1
|
0
|
1
|
St. Mirren
|
1
|
0
|
1
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Celtic
|
8.20
|
Celtic
|
7.80
|
St. Mirren
|
7.80
|
Celtic
|
7.60
|
Celtic
|
7.40
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Celtic
|
0
|
2
|
Celtic
|
0
|
1
|
Celtic
|
0
|
1
|
Celtic
|
0
|
1
|
St. Mirren
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Celtic
|
99
|
97%
|
102
|
Celtic
|
84
|
86%
|
97
|
Celtic
|
75
|
92%
|
81
|
St. Mirren
|
69
|
95%
|
72
|
St. Mirren
|
66
|
86%
|
76
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Celtic
|
1
|
16%
|
6
|
St. Mirren
|
2
|
33%
|
6
|
Celtic
|
0
|
0%
|
4
|
Celtic
|
0
|
0%
|
4
|
Celtic
|
1
|
25%
|
4
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Celtic
|
7
|
43%
|
16
|
St. Mirren
|
4
|
30%
|
13
|
St. Mirren
|
10
|
83%
|
12
|
Celtic
|
4
|
44%
|
9
|
Celtic
|
7
|
77%
|
9
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Celtic
|
2
|
50%
|
4
|
Celtic
|
0
|
0%
|
2
|
Celtic
|
0
|
0%
|
2
|
St. Mirren
|
0
|
0%
|
2
|
St. Mirren
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
St. Mirren
|
5
|
41%
|
12
|
St. Mirren
|
10
|
90%
|
11
|
Celtic
|
3
|
30%
|
10
|
Celtic
|
4
|
44%
|
9
|
St. Mirren
|
5
|
55%
|
9
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
St. Mirren
|
7
|
Celtic
|
5
|
Celtic
|
4
|
St. Mirren
|
4
|
Celtic
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Celtic
|
2
|
St. Mirren
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Celtic
|
1
|
Celtic
|
1
|
Celtic
|
1
|
St. Mirren
|
1
|
St. Mirren
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
St. Mirren
|
6
|
Celtic
|
3
|
St. Mirren
|
3
|
Celtic
|
2
|
Celtic
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Celtic
|
18
|
St. Mirren
|
16
|
Celtic
|
15
|
Celtic
|
15
|
St. Mirren
|
12
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Celtic
|
2
|
St. Mirren
|
2
|
St. Mirren
|
2
|
Celtic
|
1
|
Celtic
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
St. Mirren
|
2
|
Celtic
|
1
|
Celtic
|
1
|
St. Mirren
|
1
|
St. Mirren
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
St. Mirren
|
5
|
St. Mirren
|
4
|
Celtic
|
2
|
St. Mirren
|
2
|
Celtic
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Celtic
|
3
|
Celtic
|
3
|
Celtic
|
2
|
St. Mirren
|
2
|
St. Mirren
|
2
|
Celtic
St. Mirren
Celtic
St. Mirren
Celtic
St. Mirren
Celtic
St. Mirren
Celtic
St. Mirren
Celtic
St. Mirren
Celtic
St. Mirren
Celtic
St. Mirren
Celtic
St. Mirren
Celtic
St. Mirren
İskoçya - Premiership - 33. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
33 | 21 | 7 | 5 | 58 - 28 | 30 | 70 |
G G B G M
|
||
|
2
|
33 | 19 | 12 | 2 | 66 - 31 | 35 | 69 |
M M M M G
|
||
|
3
|
33 | 21 | 4 | 8 | 59 - 35 | 24 | 67 |
G G G G G
|
||
|
4
|
33 | 14 | 12 | 7 | 52 - 29 | 23 | 54 |
G M B M G
|
||
|
5
|
33 | 13 | 12 | 8 | 51 - 37 | 14 | 51 |
M M G G M
|
||
|
6
|
33 | 13 | 7 | 13 | 45 - 48 | -3 | 46 |
M G M M M
|
||
|
7
|
33 | 9 | 13 | 11 | 45 - 54 | -9 | 40 |
G M M B B
|
||
|
8
|
33 | 9 | 6 | 18 | 33 - 48 | -15 | 33 |
G B G M M
|
||
|
9
|
33 | 8 | 9 | 16 | 34 - 53 | -19 | 33 |
M G G M G
|
||
|
10
|
33 | 7 | 9 | 17 | 27 - 48 | -21 | 30 |
M M M G B
|
||
|
11
|
33 | 6 | 10 | 17 | 37 - 65 | -28 | 28 |
M G G G G
|
||
|
12
|
33 | 1 | 13 | 19 | 35 - 66 | -31 | 16 |
G B M B M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
17 | 13 | 4 | 0 | 32 - 10 | 22 | 43 |
G G
|
||
|
2
|
17 | 11 | 5 | 1 | 36 - 16 | 20 | 38 |
M M
|
||
|
3
|
16 | 12 | 1 | 3 | 34 - 12 | 22 | 37 |
G G G
|
||
|
4
|
17 | 10 | 5 | 2 | 29 - 9 | 20 | 35 |
B M
|
||
|
5
|
16 | 8 | 6 | 2 | 30 - 14 | 16 | 30 |
M M M
|
||
|
6
|
17 | 6 | 6 | 5 | 21 - 22 | -1 | 24 |
G B
|
||
|
7
|
17 | 6 | 5 | 6 | 29 - 26 | 3 | 23 |
G M M
|
||
|
8
|
16 | 6 | 4 | 6 | 24 - 26 | -2 | 22 |
G G G
|
||
|
9
|
16 | 5 | 5 | 6 | 25 - 21 | 4 | 20 |
G G M
|
||
|
10
|
16 | 5 | 5 | 6 | 10 - 16 | -6 | 20 |
M M B
|
||
|
11
|
17 | 5 | 4 | 8 | 22 - 27 | -5 | 19 |
G G
|
||
|
12
|
16 | 1 | 7 | 8 | 21 - 30 | -9 | 10 |
B M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
16 | 8 | 7 | 1 | 30 - 15 | 15 | 31 |
M M G
|
||
|
2
|
17 | 9 | 3 | 5 | 25 - 23 | 2 | 30 |
G G
|
||
|
3
|
16 | 8 | 3 | 5 | 26 - 18 | 8 | 27 |
G B M
|
||
|
4
|
16 | 7 | 2 | 7 | 16 - 22 | -6 | 23 |
M M
|
||
|
5
|
17 | 5 | 6 | 6 | 21 - 23 | -2 | 21 |
G G
|
||
|
6
|
16 | 4 | 7 | 5 | 23 - 20 | 3 | 19 |
G M G
|
||
|
7
|
16 | 3 | 7 | 6 | 24 - 32 | -8 | 16 |
M M B
|
||
|
8
|
17 | 4 | 1 | 12 | 8 - 27 | -19 | 13 |
B M
|
||
|
9
|
17 | 2 | 5 | 10 | 10 - 27 | -17 | 11 |
M M
|
||
|
10
|
17 | 2 | 4 | 11 | 17 - 32 | -15 | 10 |
M G
|
||
|
11
|
16 | 1 | 6 | 9 | 15 - 38 | -23 | 9 |
M G G
|
||
|
12
|
17 | 0 | 6 | 11 | 14 - 36 | -22 | 6 |
G M B
|
İskoçya - Premiership - 33. Hafta kapsamında oynanan maçta Celtic, St. Mirren karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 11.04.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.
Goller: A. Chamberlain (15').
Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Celtic - St. Mirren): topla oynama %56 - %44, isabetli şut 4 - 1, beklenen gol (xG) 0.75 - 0.34.
Puan durumunda Celtic 3. sırada 67 puanla, St. Mirren 10. sırada 30 puanla yer alıyor.