YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Heart of Midlothian F.C. - St Johnstone F.C. 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (14.05.2025) Bu karşılaşma İskoçya - Premiership Küme Düşme Grubu - 37. Hafta kapsamındadır.
Heart of Midlothian F.C. - St Johnstone F.C. 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (14.05.2025) Bu karşılaşma İskoçya - Premiership Küme Düşme Grubu - 37. Hafta kapsamındadır.
Hearts İç Saha Form Durumu
St. Johnstone Deplasman Form Durumu
| Hearts | St. Johnstone | |
|---|---|---|
| %55 |
|
%45 |
| 0.82 |
|
0.84 |
| 11 |
|
9 |
| 3 |
|
3 |
| 454 (%87) |
|
367 (%88) |
| 7 |
|
9 |
| 2 |
|
3 |
| 8 |
|
7 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 18 |
|
32 |
| 20 |
|
24 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Hearts | St. Johnstone | |
|---|---|---|
| 11 |
|
9 |
| 3 |
|
3 |
| 5 |
|
6 |
| 3 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Hearts | St. Johnstone | |
|---|---|---|
| 519 |
|
417 |
| 454 (%87) |
|
367 (%88) |
| 25 (%49) |
|
27 (%56) |
| 4 (%18) |
|
5 (%20) |
| Hearts | St. Johnstone | |
|---|---|---|
| 23 |
|
19 |
| 6 |
|
6 |
| 27 |
|
28 |
| Hearts | St. Johnstone | |
|---|---|---|
| 60 (%52) |
|
54 (%47) |
| 10 (%58) |
|
15 (%65) |
| 122 |
|
122 |
| Hearts | St. Johnstone | |
|---|---|---|
| %61 |
|
%39 |
| 0.20 |
|
0.41 |
| 3 |
|
4 |
| 1 |
|
2 |
| 307 (%92) |
|
194 (%90) |
| 3 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| 3 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
15 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Hearts | St. Johnstone | |
|---|---|---|
| 3 |
|
4 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Hearts | St. Johnstone | |
|---|---|---|
| 332 |
|
214 |
| 307 (%92) |
|
194 (%90) |
| 17 (%56) |
|
10 (%41) |
| 1 (%9) |
|
1 (%11) |
| Hearts | St. Johnstone | |
|---|---|---|
| 11 |
|
11 |
| 1 |
|
2 |
| 12 |
|
13 |
| Hearts | St. Johnstone | |
|---|---|---|
| 27 (%51) |
|
25 (%48) |
| 7 (%70) |
|
6 (%60) |
| 54 |
|
51 |
| Hearts | St. Johnstone | |
|---|---|---|
| %55 |
|
%45 |
| 0.62 |
|
0.43 |
| 8 |
|
5 |
| 2 |
|
1 |
| 147 (%78) |
|
173 (%85) |
| 4 |
|
6 |
| 1 |
|
3 |
| 5 |
|
3 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
17 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Hearts | St. Johnstone | |
|---|---|---|
| 8 |
|
5 |
| 2 |
|
1 |
| 4 |
|
4 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Hearts | St. Johnstone | |
|---|---|---|
| 187 |
|
203 |
| 147 (%78) |
|
173 (%85) |
| 8 (%38) |
|
17 (%70) |
| 3 (%27) |
|
4 (%26) |
| Hearts | St. Johnstone | |
|---|---|---|
| 12 |
|
8 |
| 5 |
|
4 |
| 15 |
|
15 |
| Hearts | St. Johnstone | |
|---|---|---|
| 33 (%53) |
|
29 (%46) |
| 3 (%42) |
|
9 (%69) |
| 68 |
|
71 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
St. Johnstone
|
2
|
0
|
3
|
Hearts
|
0
|
0
|
3
|
Hearts
|
0
|
0
|
3
|
St. Johnstone
|
0
|
0
|
2
|
Hearts
|
1
|
0
|
1
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Hearts
|
7.60
|
Hearts
|
7.30
|
Hearts
|
7.20
|
Hearts
|
7.20
|
St. Johnstone
|
7.20
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
St. Johnstone
|
0
|
3
|
Hearts
|
0
|
2
|
Hearts
|
0
|
1
|
Hearts
|
0
|
1
|
Hearts
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Hearts
|
82
|
95%
|
86
|
Hearts
|
77
|
92%
|
83
|
St. Johnstone
|
71
|
88%
|
80
|
St. Johnstone
|
64
|
87%
|
73
|
St. Johnstone
|
60
|
95%
|
63
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Hearts
|
1
|
8%
|
12
|
St. Johnstone
|
1
|
14%
|
7
|
St. Johnstone
|
0
|
0%
|
5
|
St. Johnstone
|
2
|
40%
|
5
|
Hearts
|
1
|
33%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Hearts
|
4
|
26%
|
15
|
St. Johnstone
|
8
|
61%
|
13
|
St. Johnstone
|
5
|
45%
|
11
|
Hearts
|
5
|
62%
|
8
|
Hearts
|
3
|
42%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
St. Johnstone
|
3
|
42%
|
7
|
St. Johnstone
|
4
|
57%
|
7
|
Hearts
|
3
|
60%
|
5
|
Hearts
|
2
|
66%
|
3
|
Hearts
|
2
|
66%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
St. Johnstone
|
10
|
55%
|
18
|
Hearts
|
8
|
47%
|
17
|
Hearts
|
11
|
73%
|
15
|
St. Johnstone
|
9
|
60%
|
15
|
Hearts
|
9
|
64%
|
14
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Hearts
|
11
|
St. Johnstone
|
8
|
Hearts
|
6
|
St. Johnstone
|
6
|
Hearts
|
5
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Hearts
|
2
|
Hearts
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
St. Johnstone
|
2
|
Hearts
|
1
|
Hearts
|
1
|
Hearts
|
1
|
Hearts
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Hearts
|
6
|
St. Johnstone
|
5
|
St. Johnstone
|
5
|
Hearts
|
4
|
Hearts
|
4
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
St. Johnstone
|
21
|
Hearts
|
19
|
Hearts
|
18
|
St. Johnstone
|
18
|
Hearts
|
15
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
St. Johnstone
|
3
|
Hearts
|
2
|
Hearts
|
2
|
Hearts
|
2
|
Hearts
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
St. Johnstone
|
2
|
Hearts
|
1
|
Hearts
|
1
|
St. Johnstone
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
St. Johnstone
|
3
|
Hearts
|
2
|
Hearts
|
2
|
St. Johnstone
|
2
|
Hearts
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Hearts
|
2
|
Hearts
|
2
|
St. Johnstone
|
2
|
Hearts
|
1
|
Hearts
|
1
|
Hearts
St. Johnstone
Hearts
St. Johnstone
Hearts
St. Johnstone
Hearts
St. Johnstone
Hearts
St. Johnstone
Hearts
St. Johnstone
Hearts
St. Johnstone
Hearts
St. Johnstone
Hearts
St. Johnstone
Hearts
St. Johnstone
İskoçya - Premiership Küme Düşme Grubu - 37. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
38 | 15 | 7 | 16 | 52 - 47 | 5 | 52 |
M G G G G
|
||
|
2
|
38 | 14 | 6 | 18 | 46 - 64 | -18 | 48 |
G G M G M
|
||
|
3
|
38 | 12 | 8 | 18 | 45 - 64 | -19 | 44 |
G G G M M
|
||
|
4
|
38 | 11 | 8 | 19 | 57 - 77 | -20 | 41 |
G M M B G
|
||
|
5
|
38 | 10 | 9 | 19 | 38 - 65 | -27 | 39 |
M M M B G
|
||
|
6
|
38 | 9 | 5 | 24 | 38 - 68 | -30 | 32 |
M M G M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 9 | 5 | 5 | 27 - 20 | 7 | 32 |
G G M
|
||
|
2
|
19 | 9 | 3 | 7 | 28 - 21 | 7 | 30 |
M G G
|
||
|
3
|
18 | 8 | 5 | 5 | 27 - 27 | 0 | 29 |
G G
|
||
|
4
|
19 | 6 | 5 | 8 | 23 - 28 | -5 | 23 |
M G
|
||
|
5
|
19 | 5 | 5 | 9 | 34 - 39 | -5 | 20 |
M B
|
||
|
6
|
19 | 6 | 2 | 11 | 19 - 30 | -11 | 20 |
M G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 6 | 4 | 9 | 24 - 26 | -2 | 22 |
G G
|
||
|
2
|
19 | 6 | 3 | 10 | 23 - 38 | -15 | 21 |
G M G
|
||
|
3
|
20 | 6 | 1 | 13 | 19 - 37 | -18 | 19 |
G M M
|
||
|
4
|
19 | 4 | 4 | 11 | 15 - 37 | -22 | 16 |
M M B
|
||
|
5
|
19 | 3 | 3 | 13 | 19 - 38 | -19 | 12 |
M M
|
||
|
6
|
19 | 3 | 3 | 13 | 18 - 44 | -26 | 12 |
G M
|
İskoçya - Premiership Küme Düşme Grubu - 37. Hafta kapsamında oynanan maçta Hearts, St. Johnstone karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 14.05.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 2-0 tamamlanmıştı.
Goller: B. Douglas (17'), A. Forrest (31'), C. Graham (74').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Hearts - St. Johnstone): topla oynama %55 - %45, isabetli şut 3 - 3, beklenen gol (xG) 0.82 - 0.84.
Puan durumunda Hearts 1. sırada 52 puanla, St. Johnstone 6. sırada 32 puanla yer alıyor.