YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Halmstads BK - Vasteras SK FK 1-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (04.07.2026) Bu karşılaşma İsveç - Allsvenskan - 11. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Örjans Vall, Halmstad.
Halmstads BK - Vasteras SK FK 1-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (04.07.2026) Bu karşılaşma İsveç - Allsvenskan - 11. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Örjans Vall, Halmstad.
Vasteras SK Deplasman Form Durumu
| Halmstads | Vasteras SK | |
|---|---|---|
| %42 |
|
%58 |
| 1.39 |
|
3.20 |
| 9 |
|
20 |
| 3 |
|
9 |
| 305 (%76) |
|
484 (%87) |
| 13 |
|
13 |
| 0 |
|
0 |
| 3 |
|
8 |
| 2 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| 18 |
|
17 |
| 10 |
|
6 |
| 2 |
|
5 |
| 2 |
|
4 |
| Halmstads | Vasteras SK | |
|---|---|---|
| 9 |
|
20 |
| 3 |
|
9 |
| 4 |
|
9 |
| 2 |
|
2 |
| 6 |
|
16 |
| 3 |
|
3 |
| 1 |
|
2 |
| Halmstads | Vasteras SK | |
|---|---|---|
| 398 |
|
555 |
| 305 (%76) |
|
484 (%87) |
| 11 (%25) |
|
28 (%56) |
| 5 (%45) |
|
8 (%28) |
| 5 |
|
15 |
| Halmstads | Vasteras SK | |
|---|---|---|
| 20 |
|
19 |
| 6 |
|
9 |
| 24 |
|
17 |
| 6 |
|
2 |
| Halmstads | Vasteras SK | |
|---|---|---|
| 49 (%49) |
|
50 (%50) |
| 6 (%33) |
|
4 (%33) |
| 132 |
|
133 |
| Halmstads | Vasteras SK | |
|---|---|---|
| %40 |
|
%60 |
| 0.27 |
|
0.85 |
| 3 |
|
7 |
| 2 |
|
5 |
| 140 (%75) |
|
231 (%85) |
| 5 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| 2 |
|
5 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| 11 |
|
12 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Halmstads | Vasteras SK | |
|---|---|---|
| 3 |
|
7 |
| 2 |
|
5 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
2 |
| 1 |
|
5 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Halmstads | Vasteras SK | |
|---|---|---|
| 185 |
|
270 |
| 140 (%75) |
|
231 (%85) |
| 5 (%22) |
|
16 (%61) |
| 1 (%33) |
|
5 (%35) |
| 3 |
|
4 |
| Halmstads | Vasteras SK | |
|---|---|---|
| 13 |
|
14 |
| 4 |
|
5 |
| 17 |
|
5 |
| 3 |
|
1 |
| Halmstads | Vasteras SK | |
|---|---|---|
| 25 (%49) |
|
26 (%50) |
| 2 (%18) |
|
1 (%10) |
| 71 |
|
76 |
| Halmstads | Vasteras SK | |
|---|---|---|
| %44 |
|
%56 |
| 1.12 |
|
2.35 |
| 6 |
|
13 |
| 1 |
|
4 |
| 170 (%79) |
|
256 (%89) |
| 8 |
|
7 |
| 0 |
|
0 |
| 1 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
5 |
| 10 |
|
3 |
| 2 |
|
4 |
| 2 |
|
3 |
| Halmstads | Vasteras SK | |
|---|---|---|
| 6 |
|
13 |
| 1 |
|
4 |
| 3 |
|
8 |
| 2 |
|
1 |
| 5 |
|
11 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| Halmstads | Vasteras SK | |
|---|---|---|
| 213 |
|
285 |
| 170 (%79) |
|
256 (%89) |
| 6 (%27) |
|
12 (%50) |
| 4 (%50) |
|
3 (%21) |
| 2 |
|
11 |
| Halmstads | Vasteras SK | |
|---|---|---|
| 7 |
|
5 |
| 2 |
|
4 |
| 7 |
|
12 |
| 3 |
|
1 |
| Halmstads | Vasteras SK | |
|---|---|---|
| 24 (%50) |
|
24 (%50) |
| 4 (%57) |
|
3 (%150) |
| 61 |
|
57 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Vasteras SK
|
3
|
1
|
8
|
Vasteras SK
|
4
|
2
|
6
|
Halmstads
|
0
|
0
|
2
|
Vasteras SK
|
0
|
0
|
2
|
Halmstads
|
1
|
0
|
1
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Vasteras SK
|
9.30
|
Vasteras SK
|
7.70
|
Vasteras SK
|
7.60
|
Halmstads
|
7.50
|
Halmstads
|
7.50
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Vasteras SK
|
1
|
4
|
Vasteras SK
|
0
|
4
|
Vasteras SK
|
2
|
3
|
Halmstads
|
0
|
2
|
Halmstads
|
1
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Vasteras SK
|
68
|
93%
|
73
|
Vasteras SK
|
67
|
90%
|
74
|
Vasteras SK
|
64
|
85%
|
75
|
Vasteras SK
|
61
|
89%
|
68
|
Vasteras SK
|
60
|
88%
|
68
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Vasteras SK
|
4
|
36%
|
11
|
Vasteras SK
|
2
|
40%
|
5
|
Halmstads
|
1
|
25%
|
4
|
Halmstads
|
1
|
25%
|
4
|
Vasteras SK
|
0
|
0%
|
4
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Halmstads
|
8
|
40%
|
20
|
Vasteras SK
|
4
|
50%
|
8
|
Vasteras SK
|
5
|
71%
|
7
|
Vasteras SK
|
5
|
71%
|
7
|
Halmstads
|
1
|
16%
|
6
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Vasteras SK
|
1
|
16%
|
6
|
Halmstads
|
0
|
0%
|
4
|
Halmstads
|
3
|
75%
|
4
|
Halmstads
|
2
|
66%
|
3
|
Halmstads
|
0
|
0%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Halmstads
|
5
|
35%
|
14
|
Vasteras SK
|
5
|
35%
|
14
|
Vasteras SK
|
6
|
50%
|
12
|
Vasteras SK
|
8
|
66%
|
12
|
Halmstads
|
6
|
54%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Halmstads
|
7
|
Halmstads
|
5
|
Vasteras SK
|
5
|
Vasteras SK
|
4
|
Vasteras SK
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Halmstads
|
1
|
Halmstads
|
1
|
Vasteras SK
|
1
|
Vasteras SK
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Vasteras SK
|
3
|
Halmstads
|
2
|
Vasteras SK
|
2
|
Halmstads
|
1
|
Halmstads
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Halmstads
|
5
|
Vasteras SK
|
5
|
Halmstads
|
4
|
Halmstads
|
4
|
Halmstads
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Halmstads
|
21
|
Vasteras SK
|
19
|
Vasteras SK
|
16
|
Halmstads
|
15
|
Vasteras SK
|
14
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Vasteras SK
|
4
|
Halmstads
|
2
|
Vasteras SK
|
2
|
Vasteras SK
|
2
|
Halmstads
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Vasteras SK
|
3
|
Halmstads
|
2
|
Halmstads
|
2
|
Vasteras SK
|
2
|
Halmstads
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Halmstads
|
3
|
Halmstads
|
3
|
Vasteras SK
|
3
|
Halmstads
|
2
|
Halmstads
|
2
|
Halmstads
Vasteras SK
Halmstads
Vasteras SK
Halmstads
Vasteras SK
Halmstads
Vasteras SK
Halmstads
Vasteras SK
Halmstads
Vasteras SK
Halmstads
Vasteras SK
Halmstads
Vasteras SK
Halmstads
Vasteras SK
Halmstads
Vasteras SK
İsveç - Allsvenskan - 11. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 13 | 3 | 3 | 47 - 27 | 20 | 42 |
G B M M M
|
||
|
2
|
19 | 11 | 3 | 5 | 44 - 18 | 26 | 36 |
B G G G M
|
||
|
3
|
19 | 11 | 2 | 6 | 43 - 19 | 24 | 35 |
M M G G G
|
||
|
4
|
19 | 8 | 7 | 4 | 27 - 19 | 8 | 31 |
G G G B G
|
||
|
5
|
19 | 8 | 7 | 4 | 33 - 29 | 4 | 31 |
B M G G M
|
||
|
6
|
18 | 9 | 4 | 5 | 28 - 27 | 1 | 31 |
B M G G G
|
||
|
7
|
19 | 9 | 2 | 8 | 33 - 30 | 3 | 29 |
G M G M G
|
||
|
8
|
19 | 8 | 5 | 6 | 28 - 33 | -5 | 29 |
M G M B G
|
||
|
9
|
19 | 7 | 5 | 7 | 25 - 18 | 7 | 26 |
B G M M G
|
||
|
10
|
19 | 6 | 6 | 7 | 27 - 31 | -4 | 24 |
M B G G M
|
||
|
11
|
19 | 6 | 5 | 8 | 24 - 39 | -15 | 23 |
G G M B G
|
||
|
12
|
18 | 5 | 5 | 8 | 24 - 29 | -5 | 20 |
M M G M M
|
||
|
13
|
19 | 5 | 4 | 10 | 21 - 29 | -8 | 19 |
B M M B M
|
||
|
14
|
19 | 4 | 4 | 11 | 17 - 31 | -14 | 16 |
M G G M M
|
||
|
15
|
19 | 3 | 5 | 11 | 22 - 42 | -20 | 14 |
G M M B M
|
||
|
16
|
19 | 2 | 5 | 12 | 13 - 35 | -22 | 11 |
M M M B G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
10 | 8 | 1 | 1 | 31 - 5 | 26 | 25 |
M G G G G
|
||
|
2
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23 - 15 | 8 | 20 |
B G B M M
|
||
|
3
|
10 | 5 | 3 | 2 | 16 - 4 | 12 | 18 |
G G B M G
|
||
|
4
|
10 | 5 | 3 | 2 | 16 - 9 | 7 | 18 |
B M M G G
|
||
|
5
|
9 | 5 | 2 | 2 | 14 - 11 | 3 | 17 |
G G B G M
|
||
|
6
|
10 | 5 | 1 | 4 | 27 - 12 | 15 | 16 |
M G G M G
|
||
|
7
|
10 | 4 | 4 | 2 | 17 - 17 | 0 | 16 |
M B B G M
|
||
|
8
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13 - 12 | 1 | 15 |
G G G B G
|
||
|
9
|
9 | 3 | 4 | 2 | 15 - 12 | 3 | 13 |
M G G G B
|
||
|
10
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13 - 11 | 2 | 12 |
M B M G G
|
||
|
11
|
8 | 4 | 0 | 4 | 10 - 14 | -4 | 12 |
M M G M G
|
||
|
12
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10 - 11 | -1 | 10 |
M B M G M
|
||
|
13
|
9 | 3 | 0 | 6 | 20 - 19 | 1 | 9 |
G G M M M
|
||
|
14
|
9 | 1 | 5 | 3 | 15 - 17 | -2 | 8 |
B G B M B
|
||
|
15
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9 - 14 | -5 | 8 |
M B M M G
|
||
|
16
|
10 | 2 | 2 | 6 | 7 - 17 | -10 | 8 |
M M M M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
9 | 7 | 1 | 1 | 24 - 12 | 12 | 22 |
G G G G M
|
||
|
2
|
10 | 6 | 2 | 2 | 13 - 11 | 2 | 20 |
G B G G G
|
||
|
3
|
9 | 6 | 1 | 2 | 16 - 7 | 9 | 19 |
B G M G G
|
||
|
4
|
10 | 5 | 4 | 1 | 18 - 13 | 5 | 19 |
G G B G G
|
||
|
5
|
10 | 5 | 1 | 4 | 13 - 21 | -8 | 16 |
G B M M G
|
||
|
6
|
9 | 4 | 3 | 2 | 16 - 12 | 4 | 15 |
B M G M G
|
||
|
7
|
9 | 3 | 4 | 2 | 11 - 10 | 1 | 13 |
B M G G B
|
||
|
8
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14 - 20 | -6 | 12 |
G B M B M
|
||
|
9
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13 - 13 | 0 | 11 |
M G B G M
|
||
|
10
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14 - 18 | -4 | 10 |
B B B M M
|
||
|
11
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9 - 14 | -5 | 8 |
M B M G M
|
||
|
12
|
10 | 2 | 2 | 6 | 8 - 17 | -9 | 8 |
M M G M M
|
||
|
13
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11 - 27 | -16 | 8 |
G G M M M
|
||
|
14
|
10 | 2 | 0 | 8 | 7 - 25 | -18 | 6 |
M M G M M
|
||
|
15
|
9 | 0 | 3 | 6 | 6 - 18 | -12 | 3 |
M M B M B
|
||
|
16
|
10 | 0 | 2 | 8 | 7 - 18 | -11 | 2 |
M B M B M
|
İsveç - Allsvenskan - 11. Hafta kapsamında oynanan maçta Vasteras SK, Halmstads karşısında 3-1 kazandı. Karşılaşma 04.07.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Örjans Vall, Halmstad. İlk yarı 1-2 tamamlanmıştı.
Goller: H. Carneil (1'), M. Ladefoged (4'), T. Axel (26'), T. Axel (63').
Maçta 3 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.
Öne çıkan istatistikler (Halmstads - Vasteras SK): topla oynama %42 - %58, isabetli şut 3 - 9, beklenen gol (xG) 1.39 - 3.20.
Puan durumunda Halmstads 16. sırada 11 puanla, Vasteras SK 8. sırada 29 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.