Galler - Championship, Kuzey - 4. Hafta - Denbigh Town 2-3 Porthmadog bitti. Goller: D. Summers-Jones, A. Vaughan, H. Martin. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (21.08.2026)

Denbigh Town 2-3 Porthmadog - Galler - Championship, Kuzey - 4. Hafta - Özet, Goller

Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
2 - 3
(İY: 0 - 1)
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kaybetmeme
3
2.5 Üst
3
İlk Golü Atma
3
İlk Golü Yeme
4
Karşılıklı Gol
3
Gol yeme
4
Sarı Kart 4.5 Alt
3
Mağlubiyet
3/4
Kazanamama
3/4

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Denbigh Porthmadog
%73
Topla Oynama
%27
21
Toplam Şut
11
10
İsabetli Şut
7
7
Korner
1
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Denbigh Porthmadog
21
Toplam Şut
11
10
İsabetli Şut
7
11
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Denbigh Porthmadog
%74
Topla Oynama
%26
9
Toplam Şut
6
3
İsabetli Şut
3
4
Korner
1
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Denbigh Porthmadog
9
Toplam Şut
6
3
İsabetli Şut
3
6
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Denbigh Porthmadog
%72
Topla Oynama
%28
12
Toplam Şut
5
7
İsabetli Şut
4
3
Korner
0
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Denbigh Porthmadog
12
Toplam Şut
5
7
İsabetli Şut
4
5
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Denbigh
Porthmadog
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
2.0
Yediği Gol
0.7
15.0
Şut
17.0
6.7
Korner
4.3
1.3
Sarı Kart
0.0
0.0
Faul
0.0
Denbigh
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.65
%0
Beraberlik:
0
Oran:
3.41
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
3.24
%100
Porthmadog
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
3.24
%50
Beraberlik:
1
Oran:
3.41
%50
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.65
%0
Denbigh
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.09
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.20
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
3.60
%0
Porthmadog
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
3.60
%50
Beraberlik:
1
Oran:
2.20
%50
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.09
%0
Denbigh
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Porthmadog
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Denbigh
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Porthmadog
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Denbigh
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Porthmadog
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Denbigh
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.39
%100
Üst:
0
Oran:
2.03
%0
Porthmadog
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.39
%50
Üst:
1
Oran:
2.03
%50
Denbigh
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Porthmadog
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Denbigh
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Porthmadog
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Denbigh
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.34
%100
Oran:
0
Oran:
2.15
%0
Porthmadog
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
2
Oran:
1.34
%100
Oran:
0
Oran:
2.15
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.65
0
3.41
2
3.24
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.09
0
2.20
2
3.60
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.95
0
2.56
2
3.25
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.67
0
3.54
2
1.64
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.09
1 ve 2
1.31
0 ve 2
1.35
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.12
1 ve 2
1.10
0 ve 2
1.61
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.39
Üst
2.03
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.89
Üst
1.46
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.33
Üst
2.18
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.43
Üst
1.95
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.92
Üst
1.45
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.47
Üst
1.89
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.34
Yok
2.15
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.11
Yok
1.12
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.42
Yok
1.25
3
Tek / Çift
Tek
1.69
Çift
1.61
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.76
Çift
1.56

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 6 0 1 19 - 4 15 18
G G M G G
2
6 5 1 0 15 - 1 14 16
G B G G G
3
6 5 0 1 12 - 5 7 15
G G G M G
4
7 4 1 2 16 - 10 6 13
G G G M B
5
6 4 1 1 13 - 7 6 13
G M G G G
6
6 4 1 1 12 - 6 6 13
M G G G G
7
7 3 2 2 12 - 11 1 11
B G M B M
8
7 2 3 2 12 - 11 1 9
B B M G M
8
7 3 1 3 9 - 15 -6 10
M B M G G
10
7 2 3 2 11 - 10 1 9
G B M G B
11
7 2 1 4 12 - 11 1 7
B M G M G
12
7 1 1 5 11 - 15 -4 4
M M B M M
13
6 1 1 4 7 - 13 -6 4
M M M B M
14
7 1 1 5 6 - 16 -10 4
G B M M M
15
6 0 1 5 3 - 21 -18 1
M M B M M
16
5 0 0 5 0 - 14 -14 0
M M M M M
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 4 0 0 11 - 1 10 12
G G G G
2
4 3 1 0 11 - 1 10 10
G B G G
3
4 3 1 0 8 - 1 7 10
G B G G
3
4 3 1 0 6 - 3 3 10
B G G G
5
4 2 1 1 11 - 6 5 7
M B G G
6
4 2 1 1 10 - 5 5 7
M G G B
7
3 2 1 0 9 - 4 5 7
G B G
8
3 2 0 1 5 - 2 3 6
G G M
9
2 2 0 0 3 - 0 3 6
G G
10
3 1 1 1 6 - 6 0 4
B G M
11
3 1 0 2 3 - 5 -2 3
G M M
12
4 1 0 3 3 - 10 -7 3
M G M M
13
3 0 1 2 5 - 7 -2 1
M M B
14
2 0 1 1 3 - 5 -2 1
M B
15
3 0 0 3 4 - 8 -4 0
M M M
16
2 0 0 2 0 - 8 -8 0
M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 7 - 3 4 9
G G G
2
4 2 2 0 9 - 6 3 8
G B G B
3
4 2 1 1 10 - 7 3 7
B M G G
4
3 2 0 1 8 - 3 5 6
G G M
5
2 2 0 0 4 - 0 4 6
G G
6
3 2 0 1 6 - 5 1 6
G G M
7
4 1 2 1 5 - 4 1 5
M B G B
8
4 1 1 2 7 - 7 0 4
G M B M
9
2 1 0 1 6 - 3 3 3
M G
10
3 1 0 2 2 - 6 -4 3
G M M
11
4 0 2 2 3 - 7 -4 2
B B M M
12
3 0 1 2 3 - 6 -3 1
M B M
13
3 0 0 3 1 - 5 -4 0
M M M
14
3 0 0 3 0 - 6 -6 0
M M M
15
3 0 0 3 1 - 14 -13 0
M M M
16
4 0 0 4 0 - 16 -16 0
M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
31' 0 - 1
IY | 0 - 1
69' 1 - 2
MS | 2 - 3
Saat
21 Ağustos 2026, Cuma 21:45
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 13°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.65
MS 0
3.41
MS 2
3.24

Denbigh - Porthmadog maç özeti

Galler - Championship, Kuzey - 4. Hafta kapsamında oynanan maçta Porthmadog, Denbigh karşısında 3-2 kazandı. Karşılaşma 21.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.

Goller: D. Summers-Jones (31'), A. Vaughan (54'), H. Martin (72'), osian ellis (77').

Öne çıkan istatistikler (Denbigh - Porthmadog): topla oynama %73 - %27, isabetli şut 10 - 7.

Puan durumunda Denbigh 12. sırada 4 puanla, Porthmadog 7. sırada 11 puanla yer alıyor.