Galler - Championship, Kuzey - 2. Hafta - Denbigh Town 1-2 Bangor 1876 bitti. Goller: D. McManus, H. Martin. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (08.08.2026)

Denbigh Town 1-2 Bangor 1876 - Galler - Championship, Kuzey - 2. Hafta - Özet, Goller

Galibiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
MS
1 - 2
(İY: 0 - 0)
Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
İlk Golü Yeme
3
Gol yeme
3
Sarı Kart 4.5 Alt
3

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Denbigh Bangor 1876
%55
Topla Oynama
%45
19
Toplam Şut
22
8
İsabetli Şut
12
6
Korner
7
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Denbigh Bangor 1876
19
Toplam Şut
22
8
İsabetli Şut
12
11
İsabetsiz Şut
10
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Denbigh Bangor 1876
%54
Topla Oynama
%46
6
Toplam Şut
11
2
İsabetli Şut
4
1
Korner
2
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Denbigh Bangor 1876
6
Toplam Şut
11
2
İsabetli Şut
4
4
İsabetsiz Şut
7
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Denbigh Bangor 1876
%56
Topla Oynama
%44
13
Toplam Şut
11
6
İsabetli Şut
8
5
Korner
5
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Denbigh Bangor 1876
13
Toplam Şut
11
6
İsabetli Şut
8
7
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Denbigh
Bangor 1876
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
2.0
Yediği Gol
2.0
13.0
Şut
8.0
8.0
Korner
6.0
1.0
Sarı Kart
3.0
0.0
Faul
0.0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.00
0
3.15
2
2.46
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.40
0
2.21
2
2.82
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.24
0
2.53
2
2.60
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
3.42
0
3.90
2
1.36
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.15
1 ve 2
1.29
0 ve 2
1.24
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.22
1 ve 2
1.12
0 ve 2
1.36
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.47
Üst
1.83
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.74
Üst
1.54
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.55
Üst
1.72
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.47
Üst
1.83
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.79
Üst
1.51
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.64
Üst
1.62
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.24
Yok
2.41
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.79
Yok
1.15
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.17
Yok
1.31
3
Tek / Çift
Tek
1.70
Çift
1.57
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.73
Çift
1.55

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 6 0 1 19 - 4 15 18
G G M G G
2
6 5 1 0 15 - 1 14 16
G B G G G
3
6 5 0 1 12 - 5 7 15
G G G M G
4
7 4 1 2 16 - 10 6 13
G G G M B
5
6 4 1 1 13 - 7 6 13
G M G G G
6
6 4 1 1 12 - 6 6 13
M G G G G
7
7 3 2 2 12 - 11 1 11
B G M B M
8
7 2 3 2 12 - 11 1 9
B B M G M
8
7 3 1 3 9 - 15 -6 10
M B M G G
10
7 2 3 2 11 - 10 1 9
G B M G B
11
7 2 1 4 12 - 11 1 7
B M G M G
12
7 1 1 5 11 - 15 -4 4
M M B M M
13
6 1 1 4 7 - 13 -6 4
M M M B M
14
7 1 1 5 6 - 16 -10 4
G B M M M
15
6 0 1 5 3 - 21 -18 1
M M B M M
16
5 0 0 5 0 - 14 -14 0
M M M M M
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 4 0 0 11 - 1 10 12
G G G G
2
4 3 1 0 11 - 1 10 10
G B G G
3
4 3 1 0 8 - 1 7 10
G B G G
3
4 3 1 0 6 - 3 3 10
B G G G
5
4 2 1 1 11 - 6 5 7
M B G G
6
4 2 1 1 10 - 5 5 7
M G G B
7
3 2 1 0 9 - 4 5 7
G B G
8
3 2 0 1 5 - 2 3 6
G G M
9
2 2 0 0 3 - 0 3 6
G G
10
3 1 1 1 6 - 6 0 4
B G M
11
3 1 0 2 3 - 5 -2 3
G M M
12
4 1 0 3 3 - 10 -7 3
M G M M
13
3 0 1 2 5 - 7 -2 1
M M B
14
2 0 1 1 3 - 5 -2 1
M B
15
3 0 0 3 4 - 8 -4 0
M M M
16
2 0 0 2 0 - 8 -8 0
M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 7 - 3 4 9
G G G
2
4 2 2 0 9 - 6 3 8
G B G B
3
4 2 1 1 10 - 7 3 7
B M G G
4
3 2 0 1 8 - 3 5 6
G G M
5
2 2 0 0 4 - 0 4 6
G G
6
3 2 0 1 6 - 5 1 6
G G M
7
4 1 2 1 5 - 4 1 5
M B G B
8
4 1 1 2 7 - 7 0 4
G M B M
9
2 1 0 1 6 - 3 3 3
M G
10
3 1 0 2 2 - 6 -4 3
G M M
11
4 0 2 2 3 - 7 -4 2
B B M M
12
3 0 1 2 3 - 6 -3 1
M B M
13
3 0 0 3 1 - 5 -4 0
M M M
14
3 0 0 3 0 - 6 -6 0
M M M
15
3 0 0 3 1 - 14 -13 0
M M M
16
4 0 0 4 0 - 16 -16 0
M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
IY | 0 - 0
67' 0 - 2
MS | 1 - 2
Saat
8 Ağustos 2026, Cumartesi 14:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 25°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.00
MS 0
3.15
MS 2
2.46

Denbigh - Bangor 1876 maç özeti

Galler - Championship, Kuzey - 2. Hafta kapsamında oynanan maçta Bangor 1876, Denbigh karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 08.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Goller: D. McManus (49'), H. Martin (71').

Öne çıkan istatistikler (Denbigh - Bangor 1876): topla oynama %55 - %45, isabetli şut 8 - 12.

Puan durumunda Denbigh 12. sırada 4 puanla, Bangor 1876 4. sırada 13 puanla yer alıyor.